PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاور مناسب این سیستم

zigurit
31-07-2009, 21:49
سلام

من قصد دارم سیستمی رو با مشخصات زیر تهیه کنم؛اما نمیدونم واسه این قطعات چه پاوری لازمه ...ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.(البته پاوری باشه که اگه بعدا خواستم رم یا چیز دیگه ای رو ارتقا بدم مشکلی پیش نیاد)
در ضمن قیمت این مجموعه تقریبا چقدر میشه؟!

main:giga p4ds3l
cpu: e7300 box
ram:kingstone 2g ddr2
hdd: 320g maxtor sata2
vga: geforce 9400 1g giga
dvd rw:suzuki silver
modem:zoltrix 56k 3 chip

power:????l

Kianoosh
31-07-2009, 22:31
سلام دوست من

قطعاتی که انتخاب کردی اصلا مناسب نیستند!مخصوصا گرافیک مین و رم .رایتر هم تا حدودی!و...

حداکثر بودجه شما؟

DrXoX
31-07-2009, 22:54
کاربرد + حداکثر بودجتون رو بگید تا دوستان بهترین سیستمی رو که می تونید بگیرید به شما پیشنهاد بدن

zigurit
31-07-2009, 23:07
سلام دوست من

قطعاتی که انتخاب کردی اصلا مناسب نیستند!مخصوصا گرافیک مین و رم .رایتر هم تا حدودی!و...

حداکثر بودجه شما؟

ممنون از راهنماییتون؛

اما راستش قضیه اینه که اون جایی که من این کیس رو ازش دارم میگیرم شرایط مورد نظر من رو داره در ضمن این سیستم هم در قالب یکی از همون مجموعه های این فروشگاه عرضه میشه(تقریبا مجبورم اینو بگیرم)...میدونم ممکنه زیاد حرفه ای نباشه اما حداقل از لحاظ مچ شدن با هم مشکلی ندارن،قطعات فرعی رو هم که میشه بعدا تعویض کرد...

DrXoX
01-08-2009, 00:05
ممنون از راهنماییتون؛

اما راستش قضیه اینه که اون جایی که من این کیس رو ازش دارم میگیرم شرایط مورد نظر من رو داره در ضمن این سیستم هم در قالب یکی از همون مجموعه های این فروشگاه عرضه میشه(تقریبا مجبورم اینو بگیرم)...میدونم ممکنه زیاد حرفه ای نباشه اما حداقل از لحاظ مچ شدن با هم مشکلی ندارن،قطعات فرعی رو هم که میشه بعدا تعویض کرد...

برای پاور
Power:Green- GP535A==>50T کافیه
البته بستگی داره چقدر بخوای ارتقا بدی مثلا اگه بعدا بخوای کارت گرافیک GTX275 برداری بعد و یا بخوای 2 تا هارد داشته باشی و اور هم بخوای انجام بدی پاور Power:GREEN - GP680B-EPS==>105T ولی تو حالت نرمال و ارتقا متوسط همون 535 کافیه.

zigurit
01-08-2009, 00:22
برای پاور
Power:Green- GP535A==>50T کافیه
البته بستگی داره چقدر بخوای ارتقا بدی مثلا اگه بعدا بخوای کارت گرافیک GTX275 برداری بعد و یا بخوای 2 تا هارد داشته باشی و اور هم بخوای انجام بدی پاور Power:GREEN - GP680B-EPS==>105T ولی تو حالت نرمال و ارتقا متوسط همون 535 کافیه.

ممنون از راهنماییت؛

در مورد حدود قیمت مجموعه ای که گفتم هم میشه نظرتون رو بگین.

zigurit
14-08-2009, 13:09
کسی نیس مارو در مورد قیمت این مجموعه راهنمایی کنه؟!!!