PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدي در N79

g900
31-07-2009, 17:47
با سلام . من يک گوشي N79 نوکيا اصل فنلاند خريده ام. . گوشي من دو تا مشکل داره: موقعي که کيفيت فيلمبرداري را در حد TV High Quality ميذارم و فيلم برداري ميکنم گير گير ميکنه و فيلم رو هم دير ذخيره ميکنه . ميخوام بدونم اين مشکل سخت افزاريه يا مشکل نرم افزاري در N 79 وجود داره؟ اگه علت و راه حل اين مشکل رو توضيح بدين ممنون ميشم.:11:
با سلام . من يک گوشي نوکيا N79 اصل فنلاند خريده‌ام . گوشي من دو تا مشکل داره: موقعي که کيفيت فيلمبرداري را در حدHigh quality tv ميذارم موقع فيلمبرداري گير گير ميکنه و دير هم فيلم رو ذخيره ميکنه.ميخوام بدونم اين مشکل در N79 سخت افزاريه يا مشکل نرم افزاري داره.اگه علت و راه حل مشکل توضيح بدين ممنون ميشم

e.khafan!
31-07-2009, 23:07
ميذارم و فيلم برداري ميکنم گير گير ميکنه و فيلم رو هم دير ذخيره ميکنه . ميخوام بدونم اين مشکل سخت افزاريه يا مشکل نرم افزاري در N 79 وجود داره؟ اگه علت و راه حل اين مشکل رو توضيح بدين ممنون ميشم.

الان دو تا مشکل کو ؟ این که یکیه !

عزیز مشکل شما از رم ، رم شما مورد داره ... تعویضش که کنی مشکلت حل میشه ، ولی ببین اگر جاهای دیگه گیر میر نداره بیخیالش شو ، چون فیلم رو فقط موقع گرفتن بد نشون میده موقعی که ذخیره کرد واضح و کامل دیده میشه .

این مشکل رو اکثر 82 ها هم داشتن ، که اونا توی پخش فیلم هم مشکل داشتن ولی فکر نکنم برای شما داشته باشه ...

موفق باشی

g900
03-08-2009, 20:33
الان دو تا مشکل کو ؟ این که یکیه !

عزیز مشکل شما از رم ، رم شما مورد داره ... تعویضش که کنی مشکلت حل میشه ، ولی ببین اگر جاهای دیگه گیر میر نداره بیخیالش شو ، چون فیلم رو فقط موقع گرفتن بد نشون میده موقعی که ذخیره کرد واضح و کامل دیده میشه .

این مشکل رو اکثر 82 ها هم داشتن ، که اونا توی پخش فیلم هم مشکل داشتن ولی فکر نکنم برای شما داشته باشه ...

موفق باشی

مشکل اول:موقع فيلمبرداري گير گير ميکنه.و بعدش هم موقع پخش گير گير ميکنه.مشکل دوم:فيلم رو با تاخير زياد ذخيره ميکنه.

Ali.Soleymani
25-08-2009, 01:02
سلام دوست من
1. منم n79 دارم اصلش مجاره فروشنده 8 هزار تومان اضافه به تاجر میده تا واسش برچسب فنلاند بزنن
2. همیشه اول احتمال بده اشکال نرم افزاری باشه اگه حل نشد بعد سخت افزار
شما بعد از اینکه گوشیتو فرکت کردی توی setting دوربین قسمت Memory in use رو روی phone memory قرار بده
اگه حل نشد گوشیتو فلش کن
اگه با این گارای کم هزینه حل نشد بعدش بده گوشیتو فلش کنن اگه بازم نشد بدون که از فلت دوربینه. (که این سخت افزاریه باید بدی بیرون).