PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي براي مخفي شدن در شبكه

djjamal
31-07-2009, 15:13
سلام دوستان، مي خواستم بپرسم چه طوري ميشه تو يه شبكه كامپيوتري مثل كافي نت مخفي شد.حقيقتشم اينه كه يكي از دوستاي من يه مدتيه تو يك شركت اينترنتي (ISP)كار ميكنه و از من خواست تا يه راهي واسه اينكار از اينترنت پيدا كنم. تو اون شركت كه دوستم كار ميكنه سرعت اينترنت بدك نيست و اونم مرام ميزاره و هرچي بخوام واسم دانلود ميكنه.حالا مدير اون شركت اصلا از پايين اومدن سرعت كاربراي خانگيش خوشش نمياد.البته بيشتر اوقات دوست من اونجاست و طرف خودش معلمه و پي كاراش ميره اينور اونور.
حالا من يه راهي ميخوام كه مثلا وقتي دوست من داره با يكي از كامپيوترهاي اونجا دانلود ميكنه (اونجا شبكه هست)اون صاحب از توي خونه متوجه نشه كه اصلا يكي از كامپيوترها روشن هست.يعني كامپيوتر روشن هست و داره دانلود ميكنه صاحب مغازه اصلا نفهمه كه يكي از سيستمهاي شركت روشنه و داره دانلود ميكنه.آخه پريروز طرف يه بوهايي برده بود و گفته بود كه يكي از سيستمها پينگ ميداده جونور نميدونم چه جوري از تو خونه فهميده بود؟!!اگه راهي بلدين خواهشا به ما هم بگين تا دانلودمون به مخاطره نيفته،ممنون ميشم.

samsaam48
01-08-2009, 11:44
firewall دستگاه رو روشن کن ping نمیده

djjamal
19-08-2009, 16:34
سلام میبخشین که اینقد دیر جواب دادم ولی فایر وال این دستگاه همیشه روشنه.مگه میشه که فایروال روشن باشه و پینگ بده ما هم تو همین کف کردیم.

undertaker_ss
19-08-2009, 19:18
سلام میبخشین که اینقد دیر جواب دادم ولی فایر وال این دستگاه همیشه روشنه.مگه میشه که فایروال روشن باشه و پینگ بده ما هم تو همین کف کردیم.

بله میشه
توی exception های firewall اگه پورت 445 باز باشه پینگ میده
برای اینکه غیر فعالش کنید برید control panel بعد windows firewall بعد توی تب Exception , این رو انتخاب کنید file and printer sharing
حالا دکمه edit
حالا تیک پورت 445 رو بردارید

djjamal
22-08-2009, 17:04
[QUOTE=undertaker_ss;4105121]بله میشه
توی exception های firewall اگه پورت 445 باز باشه پینگ میده
برای اینکه غیر فعالش کنید برید control panel بعد windows firewall بعد توی تب Exception , این رو انتخاب کنید file and printer sharing
حالا دکمه edit
حالا تیک پورت 445 رو بردارید[/QUOTEخیلی ممنون کار کرد.:40: