PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش: متریال

تاتانی
31-07-2009, 09:40
سلام به همگی من بازم وقتتونو گرفتم

ببخشید

آقا من می خوام یه متریال پلاستیک با رفلکس درست کنم بلد نیستم

و یه سوال دیگه اینکه متریال های من توی صحنه خودشونو نشون نمی دن برای مثال وقتی متریال چوب می دم توی صحنه خودشو نشون نمیده و بیشتر رنگ قهوه ای تحویل میدن

مشکل چیه؟ بازم ممنون:20:

Borhan72
31-07-2009, 10:21
برای سؤال اولتون كه متريال پلاستيك ميخوايد برای چه موتوری باشه؟؟؟
و برای سوال دوم بايد تو متريال اديتور به مپ مورد نظر بريد و اين دكمه رو بزنيد كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

unicef
31-07-2009, 14:37
سلام

خب در ادامه دوست عزیزمون آقای برهان کامل کنم که بعضی وقتی پیش میاد که چون طرحمون رو با Edit poly و یا با boolean ویرایش کردیم همچین مشکلاتی هم بوجود بیاد که با مدیفایر Uvw Maping مشکل حل میشه

موفق باشید

تاتانی
31-07-2009, 15:07
برای سؤال اولتون كه متريال پلاستيك ميخوايد برای چه موتوری باشه؟؟؟
و برای سوال دوم بايد تو متريال اديتور به مپ مورد نظر بريد و اين دكمه رو بزنيد كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من می خوام یه متریال پلاستیک با وی ری برای مدل هایی مثل یخچال و لباسشویی می خوام که یه کم رفلکس داشته باشه

این روشی که شما گفتید برای نشون دادن متریال توی صحنه است نه برای دادن رفلکس به متریال

بازم ممنون

تاتانی
31-07-2009, 15:08
منظور من از صحنه اینه که توی رندر خودشو نشون نمیده

unicef
31-07-2009, 17:59
من می خوام یه متریال پلاستیک با وی ری برای مدل هایی مثل یخچال و لباسشویی می خوام که یه کم رفلکس داشته باشه

این روشی که شما گفتید برای نشون دادن متریال توی صحنه است نه برای دادن رفلکس به متریال

بازم ممنون

با سلام

خب دوست من خیلی پوزش می خوام... ولی سوال اولیت با این سوالت اصلا نمی خونه یعنی یکی نست شما در قسمت اول چیزی از نوع رندر نگفتید بعد توضیح هم نداید که مشکل اصیلیتون چیه هر کسی باشه این جوابو می داد

و در قسمت دوم اصلا سوالتون معنی نمیده ؟ اصلا مکه میشه رفلکت رو توی صحنه دید ؟ تا جای که میدونم مربوط به

رندر میشه و اگه منظورتون از رفلکت نوری هست که توی صحنه روی جسم میوفته اون جریانش چیز دیگس ربطی به رفلکت نداره...

اینم جنس پلاستیک براق برای شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

تاتانی
01-08-2009, 08:36
آقا دستت درد نکنه ببخشید اگه سوالمو پیچیده پرسیدم

در هر صورت من مشکلم حل شد

بازم ببخشید زیاد به دل نگیرید.