PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : apple shake يا افترافكت

ebrahim1110
30-07-2009, 22:04
سلام
اين سوال را از متخصصين امر جلوه هاي ويژه ميپرسم:
به نظر شما در جهان بالخره apple shake بهتر است يا افترافكت؟
ممنون

specter-1369
30-07-2009, 23:25
دوست عزیز من خودم یک افتر افکت کار تقریبا حرفه ای هستم اما نمی خوام فکر کنی که دارم جواب سئوالت رو از روی تعصب می دم.یک نگاه به سایت های بزرگ آموزشی جهان بنداز سایت هایی مثل video copilot یا lynda یا creative cow و خیلی از سایت های دیگه اگر خوب فکر کنی متوجه میشی که بیشتر سایت های بزرگ دنیا تمام قوا شون رو متمرکز روی نرم افزار افتر کردن پس این نتیجه هم میشه گرفت که افتر افکت طرفدارای بیشتری از نرم افزار apple داره.اما خوب دلایل دیگه ای هم هست برای مثال این که چون تمام نرم افزار های مطرح که مورد نیاز برای ساخت یک انیمیشن هستن از شرکت adobe و افتر هم ساخت شرکت adobe خوب گرافیست ها ترجیح میدن به سراغ این نرم افزار برن اما دلیل دیگشم شاید استفاده ی بزرگان از این نرم افزار باشه متخصصین جلوه های ویژه هالیوودی اگر نگم همشون میگم 90% برای خلق جلوه از این نرم افزار استفاده میکنن البته apple هم ویژگی های بسیاری داره که نمیشه از اون ها چشم پوشی کرد:27:

RedShot
31-07-2009, 18:08
سلام
اين سوال را از متخصصين امر جلوه هاي ويژه ميپرسم:
به نظر شما در جهان بالخره apple shake بهتر است يا افترافكت؟
ممنون

درود بر تو

شما فقط تعداد پلاگین های که برای After و Motion هست را در نظر بگیر و خودت قضاوت کن.

برنامه افتر با تمامی محصولات شرکت Adobe هماهنگی دارد و پروژه های هر نرم افزار می تواند در نرم افزار دیگر Adobe وارد شود که این هم یکی از مزیت های افتر هست.:41: