PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یه شمارنده معکوس برای ویندوز (countdown)

Linux Learner
30-07-2009, 11:48
نرم افزاری میخوام که:

- یه مدت زمانی رو ازمون بگیره و بعد از روشن شدن سیستم (وارد شدن به ویندوز) شروع به شمارش معکوس کنه.

- وقتی توی مدت کمتر از زمان تعیین شده کامپیوتر رو خاموش کردم از کار نیفته، بلکه زمان باقیمانده رو نگه داره و بعد از بالا اومدن دوباره سیستم شروع به شمارش معکوس کنه.

- همچنین باید بتونه به اضای هر روز یه مدت زمان خاصی رو به تایمر اضافه کنه.

- بعد ازتموم شدن مدت زمان اخطار بده و سیستم رو خاموش کنه.

bersam
30-07-2009, 19:26
شما مي خواي يه جوراي يوزر هات رو محدود كني ؟؟؟ كه مثلا بيشتر از 2 ساعت كامبيوتر براشون روشن نباشه ؟؟؟
برنامه هايي براي اين كار هست ! كه براي والدينه .... اي بابا ! بيداش نكردم توي هارد ! اكه همين رو مي خواي بكو تا برم سرج كنم ببينم جيزي بيدا مي كنم يا نه :)

hasibi01
31-07-2009, 08:26
bersam عزیز اگه پیداش کردی بزار برای دانلود چون من هم یک اینجور برنامه ای رو میخوام
ممنون

Linux Learner
31-07-2009, 18:15
شما مي خواي يه جوراي يوزر هات رو محدود كني ؟؟؟ كه مثلا بيشتر از 2 ساعت كامبيوتر براشون روشن نباشه ؟؟؟
برنامه هايي براي اين كار هست ! كه براي والدينه .... اي بابا ! بيداش نكردم توي هارد ! اكه همين رو مي خواي بكو تا برم سرج كنم ببينم جيزي بيدا مي كنم يا نه :)

دقیقا"!

فقط کاری که گفتم رو انجام بده. یعنی کامپیوتر روزی مثلا" 2 ساعت در کل روشن باشه. نه اینکه خاموش روشن شد، از اول بشمره!

bersam
01-08-2009, 23:56
منم متاسفانه بيداش نكردم !!!! ولي قبلا توي همين بي سي ورلد دانلودش كردم :| !!! دوستان كسي ادرس اين نرم افزار رو داره بي زحمت بزاره !

Linux Learner
05-08-2009, 13:25
کسی یه اسمی یا چیزی نداره که من سرچ کنم؟ نیاز دارم به این نرم افزار!

Benygh
05-08-2009, 13:51
Maxrio Timer ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید