PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی فوری میخوام واسه خرید مودم ADSL 2 وایرلس...منتظرم دوستان

dooste.man83
29-07-2009, 20:32
سلام به همه اساتید من میخوام یک مودم وایرس ADSL 2 بگیرم و موندم چی بگیرم چی پیشنهاد میدین دوستان فقط از مارکهای D-LINK و linksys نباشه چون به شاتل نمیخوره...منتظر کمکتونم

mygonabad
29-07-2009, 21:52
من بهت Planet رو پیشنهاد می کنم من خودم AccessPoint ش رو دارم راضیم

dooste.man83
29-07-2009, 23:48
من بهت Planet رو پیشنهاد می کنم من خودم AccessPoint ش رو دارم راضیم
مشخصاتش چیه؟ مدلش چیه؟ قیمتش چنده؟ گارانتسش چیه؟؟داغ هم که نمیکنه چون همش روشنه ها...

ایسوس 604g چطوره؟

ببخشین اینقدر سوال کردم قول میدم دیگه تکرار نشه :46:ممنون

vioman
30-07-2009, 10:35
سلام به همه اساتید من میخوام یک مودم وایرس ADSL 2 بگیرم و موندم چی بگیرم چی پیشنهاد میدین دوستان فقط از مارکهای D-LINK و linksys نباشه چون به شاتل نمیخوره...منتظر کمکتونم

دوست عزیز

در مورد معرفی روتر (مودم) های ADSL در انجمن بحث های زیادی صورت گرفته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد دستگاه های ساخت شرکت های Linksys و D-Link هم اصلا نگران نباشید.
هیچ مشکل فنی بین این دستگاه ها و شرکت شاتل وجود نداره ، فقط مسائل مالی و اقتصادی موجب عدم تائید این دستگاه ها توسط شاتل شده.
این 2 برند + Asus جزو بهترین های بازار هستند:20:

:11:

babak-online
30-07-2009, 10:56
دوست عزیز

در مورد معرفی روتر (مودم) های ADSL در انجمن بحث های زیادی صورت گرفته

در مورد دستگاه های ساخت شرکت های Linksys و D-Link هم اصلا نگران نباشید.
هیچ مشکل فنی بین این دستگاه ها و شرکت شاتل وجود نداره ، فقط مسائل مالی و اقتصادی موجب عدم تائید این دستگاه ها توسط شاتل شده.
این 2 برند + Asus جزو بهترین های بازار هستند:20:

:11:

من هم درباره Linksys با شما معتقدم. یکی از برندهای معتبر است و بعید میدونم مشکلی ایجاد کنه.

farzad3620
28-06-2011, 09:30
سلام دوستان

امروز من یه سوتی خیلی بزرگ دادم !!! البته هنوز شک دارم خواستم شما تاییدش کنید
اینترنت من ADSL نیست من از آنتن و دکل ( آنتن پارابولیک و روتربرد میکروتیک ) استفاده میکنم
میخواستم خیرسرم اینترنت رو وایرلس از طریق اکسس پوینت تو محیط منزل داشته باشم تا باگوشی و لپ تاپ هم کانکت بشم
خودم که اطلاعات زیادی ندارم یکی از دوستان TP-LINK 8960n روپیشنهاد داد گفت حله منم امروز رفتم خریدم ولی وقتی اومدم خونه فهمیدم مودم ADSL خریدم
حالا از دوستان چندتا سوال دارم :
1. آیا امکانش نیست از همین مودم استفاده کنم؟
2. اگه نه دقیقا شما تو این رنج قیمت (من هفتاد خریدم) و کارایی خوب از هرلحاظ چی پیشنهاد میکنید؟
3. باتوجه به اینکه امروز مودم رو خریدم به نظرتون اگه فردا ببرم مغازه دار پس میگیره ؟بازش کردم ولی به برق نزدم

Davood21
28-06-2011, 18:51

من ADSL از شرکت شاتل گرفتم. مودم خودم هم Linksys هست!!!

mohamad skystar
02-07-2011, 16:31
من از TP-LINK 8901G استفاده میکنم.
خیلی راضیم مشکلی هم نداشتم.