PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موبايل مچي با 2 اينچ صفحه و 2 مگاپيکسل دوربين ( عالي)

far2009
28-07-2009, 11:59
سلام، دوستان
فکر مي کنم اولين نفر ايراني باشم که در رابطه با اين مدل گوشي بحثي را مطرح مي کنم.
اين گوشي موبايل که به شکل ساعت مي باشد به مچ بسته مي شود و تمام امکانات يک گوشي را دارد.
شايد با تعدادي از اين گوشي ها برخورد کرده باشيد ولي تمام آنهايي که در سايت هاي ايراني هستند بدترين نوع اين گوشي ها هستند.اين گوشي ها در جهان با نام WATCH MOBILE شناخته مي شوند. و تا کنون مدل هاي بسيار زيادي از آنها ساخته شده است.
اما من امروز بهترين مدل اين نوع گوشي ها در جهان را به شما معرفي مي کنم. نام و مدل اين گوشي مچي
G3000/D3000 مي باشد. از امکانات بارز اين مدل صفحه 2 اينچي و دوربين 2 مگاپيکسلي است. در زير مشخصات و تصاوير آن را معرفي مي کنم.واقعا زيباست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات گوشي:

امتيازات گوشي: هندزفري، بلوتوث، راديو FM ، پخش mp3 و mp4 ، صفحه نيمه شفاف و ...

صفحه 2 اينچي با 256 هزار رنگ و رزولوشن بالاي 320*240 و امکان touchscreen

پشتيباني رينگتون با فرمت mp3-mp4-midi

قابليت پخش موزيک با فرمت هاي mp3-wma-amp-aac-midi به صورت background قابليت پشتيباني eulogizer

قابليت پخش فيلم/عکس با فرمت هاي 3GP-JPG-GIF-MID-MPEG4 و به صورت تمام صفحه با امکان سرعت

دوربين 2 مگاپيکسل با امکان فيلمبرداري و بط با فرمت با کيفيت MP4

حافظه داخلي 32 مگابايت و قابليت خواندن کارت حافظه تا 2 گيگابايت

انتقال داده ها به کمک کابل USB و بلوتوث

wallpaper با فرمت JPG-GIF

تماس با قابليت پشت خط گيري (hold on)

قابليت ارسال SMS-MMS به صورت فردي و گروهي

برنامه ها : يادداشت، تقويم، stopwatch، تبديل واحد ها، E-book، ساعت جهاني

قابليت قفل صفحه

به همراه بازي

قابليت دستخط و ضربه زدن براي ورود اطلاعات

قابليت تشخيص صدا

خاموش و روشن شدن با امکان تنظيم زمان و اتوماتيک

ساعت هشداردهنده با امکان پخش MP3

قابليت اتصال به اينترنت GPRS-WAP

امکان ذخيره تماس تلفني

قابليت ضبط صدا

همراه 2 باتري

امکان ويبره

صداي فراگير و بلند

و ...

قيمت حدود 150$

اين گوشي در ايران وجود ندارد ولي در سايت هاي خارجي فراوان ديده مي شود. هدف من هم آشنا کردن شما با اين تکنولوژي قوي که قطعا جاي گوشي هاي بزرگ موبايل را خواهد گرفت.
اما اگر شرکتي يا فروشگاهي در ايران امکان وارد کردن اين گوشي را دارد من مايل به خريد آن خواهم بود. آنها مي توانند به اين آدرس farshadfashad@inbox.com ايميل بزنند تا من با آنها تماس بگيرم. در ضمن من در شهر اصفهان زندگي ميکنم ولي با پست مي توان با ديگر شهرهاي ايران هم ارتباط برقرار کرد. منتظر نظرات و پيشنهاد هاي شما هستم. تصاوير ديگر اين محصول را در صورت در خواست قرار خواهم داد.

far2009
29-07-2009, 14:25
آقايان، دوستان چرا هيچ کس نظري راجع به اين تکنولوژي قوي نمي دهد. باور کنيد اين نوع گوشي ها نسل آينده موبايل ها خواهند بود.

merikh_merikh
29-07-2009, 16:39
دوست عزيزقيمت به پول ايران چنده؟
من يه اشنايي سوعد دارم که قرار شهريور اگه بتونه بياد ايرن ميخاستم بدونم به پول ايران حدودن چنده که ببينم ارزش داره بگم بياره يا از همين تهران گير بيارم و بخرم.........(البته من خودم اهواز زندگي ميکنم)

far2009
29-07-2009, 21:51
دوست عزيز توي ايران اصلا دنبالش نباش حتي توي تهران. همانطور که گفتم مدل هاي زيادي از اين گوشي ها ساخته شده که به جرات بدترين آنها در ايران يافت مي شوند. بهترين راه وارد کردن از کشور هاي خارجي است البته خريد از سايت هاي اينترنتي هم ممکن است ولي نه در ايران.
قيمت را هم نوشته ام حدود 150$ معادل 150 هزار تومان که در صورت خريد از خارج از کشور خواهد بود.
بعضي شرکت ها که کار تجارت الکترونيک انجام مي دهند مي توانند محصول را از سايت هاي خارجي خريداري کنند و براي شما بفرستند که البته حدود 100 هزار تومان براي پست به اين مبلغ اضافه مي شود.
راه ديگر مراجعه به فروشگاه هاي موبايل و برخي فروشگاه هاي کامپيوتري که واردکننده محصولات از دبي هستند در صورت توافق امکان دارد اين محصول را براي شما وارد کنند.

omidsys
30-07-2009, 09:19
ولی به نظر من این گوشی خوب نیست اینجور که معلومه سیستم عامل نداره حتی جاوا و قابلیت تعویض تم هم نداره همانند گوشی های چینی ((فله ایها))
به نظر من که خوب نیست و اصلا نمیارزه.
در ضمن صفحه این گوشی کوچیک و لمسی هست که اصلا برای sms دادن خوب نیست.

far2009
30-07-2009, 09:46
من گوشي N70 دارم و احتمالا مي دانيد که هم سيمبين دارد و هم جاوا ولي برنامه و بازي هاي اين گوشي ها در بسياري موارد تکراري اند و با ورود گوشي هاي جديد و سيستم عامل S60v5 و ورژن هاي ديگري که خواهند آمد گوشي ها اين کارايي را از دست مي دهند. به نظر من برنامه ها و بازي ها مقطعي هستند. من خودم گاهي حدود 7 يا 8 برنامه روي گوشي خودم مي ريزم ولي چند روز بعد به دليل کارايي نداشتن آنها را پاک مي کنم.
پشت صفحه اين گوشي هر عکسي را مي توان قرار داد و منوي آن هم کاملا شبيه iphone است که فکر مي کنم نيازي به تعويض ندارد.
در رابطه با گوشي هاي چيني نمي دانم چرا بعضي ها اينقدر کم لطف هستند. باور کنيد دوستم حدود 2 سال است گوشي چيني دارد. خواهرم حدود 9 ماه است که گوشي چيني دارد و واقعا من آن گوشي چيني را به N70 ترجيح مي دهم چون صفحه 3 اينچي، سيستم عامل NES ، صفحه لمسي، کيفيت صداي بسيار عالي ( داراي sub کوچک که واقعا لرزش را حس مي کنيد ) و کيفيت عالي تصوير دارد.
صفحه اين گوشي کوچک نيست حدود 2 اينچ است که با صفحه N70 برابر است.در ضمن صفحه ب صورت wide است که مشکلي در روي مچ نداشته باشد. در رابطه با sms زدن به کمک قلم که در بند فلزي گوشي قرار دارد مي توانيد به راحتي sms بزنيد.
حضور اين گوشي ها در نمايشگاه هاي بين المللي از جمله نمايشگاه سبيت خبر از نسل جديد گوشي ها مي دهد.

pulp_152
30-07-2009, 14:30
مال کدوم شرکته ؟

سامسونگ هم جدیدا این رو زده !

far2009
30-07-2009, 16:44
کمپاني : SiYi International Electronic Technology Co., Ltd
آدرس : B2 Building,Fumin Industrial park,Tangwei,Fuyong,Baoan District,Shenzhen China, Guangdong, China
کد پستي : 518000
تلفن و فکس : 86-755-6153-4143
وب سايت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

far2009
30-07-2009, 16:54
مزيت هاي G3000 نسبت به سامسونگ GT-S9110
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صفحه بزرگتر 2 اينچ - رزولوشن بالاتر 320*240 - امکان اضافه کردن مموري کارت - کابل USB - دوربين 2 مگا پيکسلي- راديو FM

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صفحه کوچکتر 1.7 اينچ - رزولوشن پايين تر 220*176 - عدم امکان اضافه کردن مموري - نداشتن USB- نداشتن دوربين- نداشتن راديو

در رابطه با امکانات ديگر اطلاعاتي کسب نکردم.

a.z.p.z
01-08-2009, 10:05
البته اون مدلی هم که ال جی زده از سامسونگ بهتره ولی 1000$ هست ادم دیوانه نیست 1000$ پول اون رو بده ...

far2009
01-08-2009, 12:10
فکر مي کنم همه دوستان متوجه شدن که بهترين نوع موبايل هاي مچي کدام است.
اما ما نمي خواهيم فقط در تفکرات خود به دنبال اين گوشي ها باشيم. من واقعا قصد خريد اين موبايل مچي G3000 را دارم.
بخشي از هدفم براي راه اندازي اين تاپيک پيدا کردن راهي براي بدست آوردن اين گوشي است. اگر دوستان وارد کننده اي يا راهي مطمئن در اصفهان را مي شناسند حتما اطلاع دهند.
به اميد اينکه پا به پاي جهان در اين تکنولوژي ها همراه باشيم.

far2009
03-08-2009, 07:40
من اين تاپيک را زدم تا از شما کمک بخواهم تا اقدام به خريد اين گوشي کنم. چرا هيچ کس راهنمايي نمي کند. من واقعا نياز به خريد اين گوشي دارم حتما از شما مي خواهم اگر راهي را براي خريد اين گوشي مي دانيد اطلاع دهيد. قطعا اين محصولات محدود به ساعت مچي نيستند بلکه محصولات ديگري با تکنولوژي بالا و قيمت ارزان هستند که قول مي دهم پس از دريافت جواب سوالم آنها را هم معرفي کنم.

far2009
03-08-2009, 15:15
دوستان کشف مهمي در رابطه با نوشتن SMS با اين نوع گوشي ها کردم. به تصوير زير نگاه کنيد.

همانطور که در تصوير مي بينيد فرد به کمک قلم حرف مورد نظر را به صورت بزرگ مي نويسد و موبايل مچي آن را تشخيص و به ساير حروف مي افزايد. براي ديدن آن به دقيقه 2 فيلم زير برويد.

pouya_99999
06-08-2009, 22:43
سلام دوست عزیز می خواستم ببینم این ساعت / موبایل در اروپا یافت میشه یا فقط مخصوص چینه ؟
خیلی ممنون

far2009
07-08-2009, 16:00
خوشحالم که مورد توجه شما قرار گرفته، اين محصول علاوه بر چين در کشور هاي آمريکا، کانادا، کشور هاي اروپايي، کشورهاي آمريکاي جنوبي، بعضي کشورهاي آسيايي از جمله امارات متحده ( دبي ) و چند کشور ديگر نمايندگي دارد . اطلاعات برگرفته از سايت توليد کننده مي باشد.

pouya_99999
07-08-2009, 16:14
میشه سایت تولید کننده ش رو معرفی کنی ؟ اسم شرکتی که اینو میسازه چیه ؟ قیمتش همون 150$ هستش ؟ سایتی که عکس هایی از این موبایل مچی داشته باشه رو دارید ؟ در کل کیفیت ساختش چجوریه ؟ زود خراب نمیشه ؟ نظر کاربران اینترنتی در موردش چیه ؟
ازش خوشم اومده . امکاناتش نسبت به دیگر موبایل های مچی بهتره .

far2009
07-08-2009, 21:49
در صفحه اول تمام مشخصات کارخانه توليدي را معرفي کردم. اما به طور خلاصه :
نام : SiYi International Electronic Technology Co تصوير کارخانه در صفحه اول
وب سايت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدرس :B2 Building,Fumin Industrial park,Tangwei,Fuyong,Baoan District,Shenzhen China, Guangdong, China
قيمتش هم 150$ است.
من خواهرم گوشي چيني دارد و حدود 9 ماه که ازش استفاده مي کنه. دوستم هم حدود 2 ساله گوشي چيني دارد . هيچ کدام هم مشکلي با آنها ندارند. حتي خواهرم از خود فروشگاه گارانتي با مهر و امضاي خودش دارد. ولي قضاوت نهايي با شماست.
اين محصول جديد است و هنوز کاربران زيادي با آن آشنايي ندارند. ولي همگي از اين نوع گوشي ها استقبال کرده اند.
ديگر تصاوير محصول :

far2009
11-08-2009, 19:35
شما دوستان هر سوالي در رابطه با گوشي داشتيد با تمام جزئيات پاسخ دادم. ولي شما به تنها سوالم براي پيدا کردن راهي که بتوان اين محصول را در اصفهان بخرم پاسخ نداديد. براي آخرين بار اين سوال را مطرح مي کنم خواهش مي کنم هر راهي به ذهنتان مي رسد اطلاع دهيد در غير اين صورت ديگر اين تاپيک را رها مي کنم. با تشکر

far2009
05-09-2009, 21:37
پس چي شد ؟

rozy_1500
06-09-2009, 01:10
شما که تو اصفهان هستید!!!
اگه واقعا دنبال این گوشی ها هستید یه سری به احمد آباد بزنید
تا دلتون بخواد از این مدل موبایل های مچی با امکانات و قیمت های مختلف هست
پیشنهاد میکنم حتما این کارو بکن

far2009
12-09-2009, 11:00
شما که تو اصفهان هستید!!!
اگه واقعا دنبال این گوشی ها هستید یه سری به احمد آباد بزنید
تا دلتون بخواد از این مدل موبایل های مچی با امکانات و قیمت های مختلف هست
پیشنهاد میکنم حتما این کارو بکن
من واقعا به دنبال اين گوشي هست. در ضمن قطعا من به ميدان احمد آباد رفتم و اين گوشي ها را پيدا نکردمو بعد اين مطلب را نوشتم. ( البته به جز 2 مدل که بسيار سطح پايين بودند و فقط 2 مغازه آنها را داشتند) من دنبال بهترين ها هستم. اگر مقايسه اين مدل را که در اين تاپيک گذاشتم با مدل موجود در احمد آباد قرار دهم واقعا خنده دار مي شود. البته آن مدل هم امکانات خوبي دارد و با اين مدل که معرفي شد قابل قياس نيست.

رسول خان زبل
13-09-2009, 12:19
آدم مگه مغز خ.ر خورده بره این گوشی رو بخره 200 تومن بره g900 بخره به نفعشه.:21: