PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی دو سیم کارته

ahmadx4u
28-07-2009, 09:40
با سلام
بهترین گوشی دو سیم کارته چیه؟
آیا گوشی های دو سیم کارته چینی ارزش خریدن دارن ؟ بهترین گوشی دو سیم کارته چینی با امکانات خوب (دوربین . بلندگو ...)و قابلیت نصب برنامه چیه؟
آیا بجز سامسونگ ( D770 , D 880 ) دیگر شرکتهای معروف (NOKIA , SONYERICSSON , MOTOROLLA) گوشی دو سیم کارته دارند؟

Mahdi_Co_1368
28-07-2009, 10:32
بجز اون سه تا شرکت که خبرشو ندارم lg یه گوشی خوب با دو سیم کارت زده که اسمش ks660 هست. تو ایران هم احتمال قوی هستش.

Highbury
28-07-2009, 11:04
موتورولا آ1800 توی بازار جهانی مدتی اومده اما نمیدونم توی ایران هست یا نه.
من اگه بودم همین دی980 رو میخردیم.توی دی780/880 از هر دو سیم کارت واست زنگ میاد ولی وقتی میخوای زنگ بزنی باید با یکیشون زنگ بزنی و در صورت استفاده از سیم کارت دیگری باید گوشی رو دوباره روشن کنی و سیم کارت اصلیت رو دوباره انتخاب کنی .اینجوری هم یه کم وقت گیره و هم شارژ گوشی زود کم میشه.شارژ کامل این دو گوشی حدود 2 ساعت یا بیشتر طول میکشه.
اما این مشکل توی دی980 نیست

perjixen
28-07-2009, 11:11
آیا گوشی های دو سیم کارته چینی ارزش خریدن دارن ؟ بهترین گوشی دو سیم کارته چینی با امکانات خوب (دوربین . بلندگو ...)و قابلیت نصب برنامه چیه؟

از فكر اين گوشي هاي چيني بيا بيرون ، مفت نمي ارزن.

آیا بجز سامسونگ ( D770 , D 880 ) دیگر شرکتهای معروف (NOKIA , SONYERICSSON , MOTOROLLA) گوشی دو سیم کارته دارند؟

نه فقط سامسونگ داره .... ال جي هم كه دوستمون گفته يكي زده
بين اين دوتا مدل هم 780 بهتره.
يه تاپيك داره پيداش كن بخونش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بجز اون سه تا شرکت که خبرشو ندارم lg یه گوشی خوب با دو سیم کارت زده که اسمش ks660 هست. تو ایران هم احتمال قوی هستش.

هنوز موجود نيست .!

موتورولا آ1800 توی بازار جهانی مدتی اومده اما نمیدونم توی ایران هست یا نه.

توي ايران نيست.

من اگه بودم همین دی980 رو میخردیم.توی دی780/880 از هر دو سیم کارت واست زنگ میاد ولی وقتی میخوای زنگ بزنی باید با یکیشون زنگ بزنی و در صورت استفاده از سیم کارت دیگری باید گوشی رو دوباره روشن کنی و سیم کارت اصلیت رو دوباره انتخاب کنی .اینجوری هم یه کم وقت گیره و هم شارژ گوشی زود کم میشه.شارژ کامل این دو گوشی حدود 2 ساعت یا بیشتر طول میکشه.
اينم گزينه خوبيه ... ولي اطلاعات دربارش كمه .!!!

pulp_152
28-07-2009, 14:00
اول اینکه توصیه میکنم غیر از سامسونگ 2 سیم کارته دیگه ای نخری چون هم قدیمی تره هم امتحانشو تو 2 سیم کارته ها پس داده و بدون مشکل 2 سیم کارت فعاله

پیشنهاداتم برای 2 سیم کارته ها

D 980

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

b5702

rozy_1500
28-07-2009, 15:31
توی دی780/880 از هر دو سیم کارت واست زنگ میاد ولی وقتی میخوای زنگ بزنی باید با یکیشون زنگ بزنی و در صورت استفاده از سیم کارت دیگری باید گوشی رو دوباره روشن کنی و سیم کارت اصلیت رو دوباره انتخاب کنی .اینجوری هم یه کم وقت گیره و هم شارژ گوشی زود کم میشه.شارژ کامل این دو گوشی حدود 2 ساعت یا بیشتر طول میکشه.
جدی؟؟؟؟ یعنی دو سیم کارت همزمان فعاله؟
خیلی خوبه اگه اینطور باشه منم پیشنهادم d980 هستش

ks660 هم بد نیست فقط نمیدونم تو ایران اومده یا نه
و اینکه قیمتش ----

فکر گوشی های چینی رو هم اصلا نکن

Highbury
28-07-2009, 20:06
بله هر دو سیم کارت همزمان فعال هستش و فقط توی دی780/880 برای تماس گرفتن با یکی از خطها میشه تماس گرفت که سیم کارت اصلی هستش و در صورت تماس با سیم کارت دیگر باید گوشیت رو خاموش و روشن کنی .البته زیاد هم وقت نمیگیره .پدرم دی780 داره.
در ضمن دی980 هم گوشی خیلی خوبیه و اینکه قیمتش هم تقریبا خوبه چون دوربین 5 داره.در مورد بی 5702 اطلاعاتی ندارم.
در ضمن دی780 یه گوشی واقعا شیک و محکم و خوش استیلی هستش از لحاظ بدنه در سطح بالایی قرار میگیره و هیچ گونه لقی نداره

Michael Ropy
28-07-2009, 21:28
منم D980 رو پيشنهاد مي كنم چون تاچه!

merikh_merikh
29-07-2009, 09:07
D980 نسبت به بقیه کاملتره و انتخاب بهتری میباشد

Oxizhen
30-07-2009, 08:55
قیمتش چنده d980 ?
مشکل هنگ کردن نداره ؟ باتریش چند ساعت شارژ داره ؟ توضیح بدید ممنون میشم

adslbmi
08-08-2009, 22:07
قیمتش چنده d980 ?
مشکل هنگ کردن نداره ؟ باتریش چند ساعت شارژ داره ؟ توضیح بدید ممنون میشم

ahmadx4u
09-08-2009, 11:19
یه گوشی ایرانی وجود داره که تمام این امکانات رو داره و قیمتش هم بسیار مناسبه

البته بهترین مدلش GLX 2680C هست

مشخصات:

دو سيم كارت هم زمان فعال

قابليت پشتيباني رم تا 8 گيگ

قابليت قفل صفحه کليد با رمز

قابليت اخفاي رم

زبان انگليسي و فارسي و عربي

دوربين وضوح بالا

(MP3-3GP-AVI)قابليت پخش فايل هاي تصويري و موزيك

اندازه صفحه نمايش 2 اينچ 3 بعدي بطوري كه در نور مستقيم آفتاب نوشته ها كاملاً ‌واضح است

حافظه داخلي 500 كيلوبايت و قابليت ارتقاء تا 8 گيگابايت رم ميكرو

(GPRS) قابليت اتصال به اينترنت

باتري 1050 مگاهرتز با قابليت ماندگاري بالا

قابليت پخش عكس و فيلم تماس گيرنده

قابليت پشتيباني بلوتوث ورژن 2 و پخش موزيك از طريق بلوتوث - وارد شدن به گوشي هاي ديگر البته با اجازه ي طرف مقابل

قابليت كنترل كامپيوتر به طوري كه مي توان از آن به جاي صفحه كليد و موس استفاده نمود .وسيله ي ارتباطي با كامپيوتر بلوتوث مي باشد

باتري و شارژر اين گوشي طوري طراحي شده است كه با باتري و شارژر نوكيا يكي بوده و در تمام مغازه هاي تلفن همراه كشور موجود مي باشد

راديو اين گوشي نياز به وصل هنسفري ندارد و داراي جستجوي فركانس به صورت اتوماتيك مي باشد

اين گوشي داراي موزيك پلير حقيقي مي باشد و مي توان موزيك را به اندازه ي دلخواه جلو و عقب نمود

از خصوصيات ديگر گوشي صداي بلند و واضح آن مي باشد

قابليت ساپورت بلوتوث ورژن2 و پخش موزيک از طريق بلوتوث-وارد شدن به گوشيهاي ديگر

قابليت کنترل کامپيوتر به طوري طراحي شده است که با باطري و شارژر نوکيا يکي بوده

راديو اين گوشي نياز به وصل هنزفري ندارد و داراي جستجوي فرکانس به صورت اتوماتيک مي باشد

قفل صحفه کليد و وارد کردن رمز ورود به هنگام استفاده از صفحه کليد

دادن رمز ورودي به هنگام روشن شدن گوشي

قابليت تغيير صدا مرد به زن و بلعکس

.(TXT) فايل هاي متني بر روي اين گوشي قابل اجرا مي باشد

قابليت ضبط مکالمه- انتظار تماس- يادداشت شماره- تماشاي SMS در ضمن مکالمه

همراه با يك سال گارانتي و خدمات پس از فروش

file:///C:/DOCUME%7E1/User/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدرس سایت سازنده :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pulp_152
09-08-2009, 13:42
glx یکی از دوستام گرفته راضی نیست و داره میفروشه اگه میخوای میتونم باهاش صحبت کنم اگه تا حالا نفروحته باشه

Oxizhen
11-08-2009, 10:24
قیمت d980 رو من گرفتم 360 تومن بود...D880 هم 240 تومن.... راستی یه سری گوشیه چینی اومدن 73 اینا قیمتشونه.... فروشنده که خیلی تعریفشونو میکرد میگفت تنها گوشیه چینی که من میارم همیناس. هر چی هم فروختم تا حالا کسی نبوده که ناراضی باشه..... آها فک کنم k600 , K300 بود که میگفت..... کلی هم امکانات داشت .....به قول معروف فقط یخچال و آب گرم کن نداشت !...کسی داره یه ثوضیح بده؟ با توجه به قیمتش وسوسه شدم بخرم

aftabgardan2006
04-12-2009, 02:49
من D980 دارم ولی فقط از دفترچه تلفنش راضی نیستم اونم به دلیل اینکه من زیاد با دفترچه تل کار دارم و جستجوش لحظه ای نیست و زمان زیادی برای جستجو صرف می کنی اونم تازه اگه بررسی.جستجوی Nokia عالی ترینه نمی دونم این KS660 چی آیا اونم مثل D980 است؟؟؟

armin_software
04-12-2009, 16:07
من اصلا GLX رو پیشنهاد نمی کنم!

atguli
04-02-2012, 17:02
دوستان سلام
LG GX200

هرچند شايد ديگه اين گوشي بنظر قديمي بياد اما چون من يكساله ازش استفاده مي كنم و خيلي خوب برام جواب داده گفتم بهتره كليه مزايا و معايب گوشي رو براتون بنويسم.
مزايا :
1- باطري عالي : براي من كه تا حالا 8 نوع گوشي از انواع ماركها داشته ام و اونها 2 تا 4 روز شارژ رو نگه مي داشتند واقعا اين گوشي باطريش فوق العاده است و تا 14 روز شارژ رو نگه ميداره يعني 2 هفته
2- آنتش خيلي خوبه و در جاهاي مختلف تست كرده ام و خيلي خوب جواب داده
3- قابليت خاموش كردن هر كدام از سيمكارتها يا هر دو سيمكارت (آفلاين)
4- صداي اسپيكر(گوشي) براي مكالمه بسيار بلنده و در مكانهاي پر سرو صدا براحتي مي توانيد صداي طرف مقابل را بشنويد و اگر هم خواستيد براحتي با دكمه هاي بغل مي توانيد در حين مكالمه كم يا زياد كنيد.
5- دوربينش 1.3 واقعي است نه مثل بعضي گوشيهاي نوكيا مثل C5 كه 5MP است ولي در حد 3MP هم نيست.
6- فلاش دوربين را بجاي چراغ قوه ميتوان بكار برد كه خيلي بدرد ميخورد.
7- صداي اسپيكرش براي گوش دادن به موسيقي بلنده هرچند كيفيتش در صداي بلند كمي پايينه
8- با يك دكمه كه بغل گوشي است براحتي ميتوان موقع تماس انتخاب كرد كه با كدام سيمكارت تماس بگيرد
9- شارژر گوشي طوري است كه كابل آن جدا مي شود و ميتوان بعنوان كابل ديتا بكار برد كه در اين صورت با اتصال به كامپيوتر هم ميتوان باطري را شارژ كرد و چون ولتاژ شارژر و USB هر دو 5 ولت است بنابراين هيچ مشكلي ندارد.
10- قابليت اختصاص آهنگ تماس و پيامك مجزا براي هر سيمكارت
11- قابليت نصب برنامه جاوا (برنامه هاي بانكها – ديكشنري و چند برنامه كاربردي ديگر را نصب كرده ام) برخلاف كليه گوشيهاي دو سيمكارته سامسونگ كه مجموعا بيش از 4MB نمي توانيد برنامه نصب كنيد!!!!
12- دارا بودن دو LED آبي و قرمز براي نمايش سيمكارت فعال
13- قابليت ضبط نامحدود صدا
14- قابليت ضبط مكالمه ها بطور اتوماتيك البته با استفاده از يك كد. اين كد كه منوي پيشرفته گوشي است كارهاي زيادي انجام مي دهد كه در زير به آ نها اشاره مي كنم كد را به اين صورت وارد كنيد 2945 بعد # بعد * بعد #
حال بعد از وارد كردن كد براي
فعالسازي ضبط مكالمه ها :

Audio

Auto record setting

Auto speech record

On
البته وقتي شما off را مي بينيد يعني اين قابليت فعال است

نمايش درجه حرارت و ولتاژ باتري- ولتاژ و جريان شارژر :

Device

ADC
توجه كنيد كه اگر گوشي شما مدتي مثلا 20 دقيقه در محيط بماند دماي محيط را بطور دقيق نشان مي دهد بشرط اينكه به شارژر متصل نباشد چون در اين حالت داغ مي شود. عبارت VBAT ميزان ولتاژ باطري است كه در حالت پر حدود 4.16 ولت و در حالت خالي حدود 3.4 مي باشد كه اين خود مقدار دقيقي از ميزان شارژ باطري است.

فورمت گوشي بطور كامل :

Format NVRAM but keep k

معايب :
1- زمان شارژ طولاني است حدود 3 ساعت
2- كيفيت پايين صفحه نمايش
3- بجز 7 نوع آهنگ پيامك كه كارخانه گذاشته نميتوان آهنگ ديگري اختصاص داد
4- در برنامه هاي بانكها كه احتياج به ارسال پيامك دارد با اجراي برنامه نمي پرسد كه با كدام سيمكارت مي خواهيد پيامك ارسال شود كه در اين حالت مجبوريم آن سيمكارتي را كه نبايد با آن ارسال شود خاموش كنيم اما در گوشيهاي سامسونگ موقع اجراي اين قبيل برنامه ها در ابتدا از شما مي پرسد كه با كدام سيمكارت مي خواهيد پيامك ارسال شود. همينطور در برنامه هايي كه با GPRS كار مي كنند مثل برنامه هواشناسي
5- برنامه هايي كه بصورت كتاب هستند مثل برنامه هايي كه با نرم افزارهاي كتابچه – كاتب – پرنيان – fbook و ... ساخته شده اند در اين گوشي اجرا مي شوند اما متنها نمايش داده نمي شوند
6- نداشتن EDGE در نتيجه سرعت اينترنت كمتر است
7- متن پيامك و شماره تلفنها خيلي ريز است كه البته براي فقط افرادي كه دچار پيرچشمي هستند مشكل ساز است نه براي همه و من خودم اين حالت را بيشتر دوست دارم

در نهايت با اين قيمت ، من بسيار راضيم و مخصوصا بخاطر باطري فوق العاده اش هنوز نمي توان از آن دل بكنم و كسي را هم نديده ام كه از اين گوشي ناراضي باشد براي مثال مي توانيد به اين ادرس مراجعه كنيد و نظرات كاربران را بخوانيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Flg_gx200-3095.php)