PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منظم كردن كد ها

bersam
27-07-2009, 19:33
راستش من كد هايي كه مي خوام بنويسم خيلي تو هم تو هم ميشه !!! ولي مثلا كد هاي اين صفحه رو ببينين ... خيلي منظم هستن !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مي خوام بدونم نرم افزار خاصي اين جوري ميكنه كد ها رو ؟ اخه من كلي بين اين كد ها اشتباه مي كنم ! يا مثلا بايد هي صفحه رو بزرك كنم و فونت ها رو كوجيك كنم تا بتونم روي تمام كد ها كنترل داشته باشم !!
يه نرم افزار notepad++ بود فكر كنم ؟ اين كار ها با اينه ؟

bersam
29-07-2009, 00:40
عجب !!! بلاخره اين مستر داريوش به ما كمك كرد .... مثل اين كه اسم اون برنامه

Microsoft Expression Web 2

هست ... براي ايندكان خوبه !

Mr. President
15-08-2009, 01:12
عجب !!! بلاخره اين مستر داريوش به ما كمك كرد .... مثل اين كه اسم اون برنامه

Microsoft Expression Web 2

هست ... براي ايندكان خوبه !
تایید میشه اما اگه حوصله یا وقتشو یا هرچی .... نداشتی توی microsoft office هم front page هست که کارتو راه میندازه

peyman1987
15-08-2009, 08:42
اگر کدتو خودت ننویسی هیچوقت کاملا تمیز و استاندارد نمیشه. اگر کد تمیز میخوای باید خودت بشینی و تایپ کنی. هیچ نرم افزاری نمیتونه کد به تمیزی خود انسان بزنه.

Mr. President
15-08-2009, 14:18
اگر کدتو خودت ننویسی هیچوقت کاملا تمیز و استاندارد نمیشه. اگر کد تمیز میخوای باید خودت بشینی و تایپ کنی. هیچ نرم افزاری نمیتونه کد به تمیزی خود انسان بزنه.
به هیچ عنوان تایید نمیشه !:31:
microsoft exp با رنگی نشان دادن کد ها نتنها اون ها رو منظم میکنه بلکه سرعت رو هم بالا میبره و باعث میشه آدم گیج نشه خاصیت auto comp رو گزاشتن که هم باعث میشه سرعت بالا بره و هم از به کار بردن تگ های منسوخ جلوگیری میکنه به طوری که دیگه نیازی نیست سند تون رو توی W3C تایید کنید !:20:

peyman1987
16-08-2009, 18:39
به هیچ عنوان تایید نمیشه !:31:
microsoft exp با رنگی نشان دادن کد ها نتنها اون ها رو منظم میکنه بلکه سرعت رو هم بالا میبره و باعث میشه آدم گیج نشه خاصیت auto comp رو گزاشتن که هم باعث میشه سرعت بالا بره و هم از به کار بردن تگ های منسوخ جلوگیری میکنه به طوری که دیگه نیازی نیست سند تون رو توی W3C تایید کنید !:20:

دوست عزیز با رنگی نشون دادن کدها و Auto Complete میشه برنامه نویس شد؟ :18: :13:

نه نمیشه. برنامه نویس شدن نیاز داره بدونی صفحه ای که ساختی چجوری ساخته شده و چه کدهایی توش استفاده شده و فلان مشکل اگه پیش بیاد از کجا ممکنه باشه.

Expression Web این کارا رو هم برای آدم میکنه؟

btheme
23-08-2009, 02:26
به نظر من برای بیشتر این کارها که فقط برای زیبایی و کارایی و سرعت استفاده میشه هیچ چیزی مثل دست خود آدم نمیتونه درست تنظیم هر چند Expression Web این کار ها رو انجام میده ولی هیچ چیز دستی نمیشه

btheme
23-08-2009, 02:28
به نظر من برای بیشتر این کارها که فقط برای زیبایی و کارایی و سرعت استفاده میشه هیچ چیزی مثل دست خود آدم نمیتونه درست تنظیم هر چند Expression Web این کار ها رو انجام میده ولی هیچ چیز دستی نمیشه :31: