PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه دانلود از یاهو و گوگل

آرتان
27-07-2009, 19:30
دوستان می خواستم بدونم که چه طور میشه از سایتهایی که ایران را تحریم کرده اند دانلود کرد آیا استفاده از نرم افزار

فیلتر شکن و مخفی کننده آی پی به دلیل اینکه آی پی کشور دیگری را نشان میدهد هزینه بالای تلفن را ندارد از دوستان

کسانی که اطلاعات کافی در این زمینه دارند میخواهم در مورد تکنولوژی به کار رفته شده در این نرم افزارها توضیح کامل

دهند یا یک لینک که بتوانم اطلاعات کافی بگیرم معرفی کنند ممنون

آرتان
27-07-2009, 20:54
بابا یکی جواب مارو بده

farzadshekoohi
27-07-2009, 21:46
با سلام خدمت شما دوست عزیز نه اصلاٌ ربطی نداره شما از برنامه ultra surf استفاده کن خیالت راحت و یا وب پ/ر/و/ک/س/ی . ( یک دفعه مثلاٌ نری با کانکشن aol وصل بشی به آمریکا )

آرتان
27-07-2009, 22:36
بابا دستت درد نکنه که حداقل جواب ما رو دادی اتفاقا من هم به خاطر همین که یکجایی خوندم بعضی سایتها و قتی

واردش میشی به سرور دیگری نصب میشه که پول تلفن خارج واست میفته نگران شدم اگه مودونی کدام سایتها این کار رو میکنند یا یک لیست از اونا به من بدی عالی میشه ممنون

farzadshekoohi
28-07-2009, 15:09
ببین دوست عزیز شما فقط حواست باشه نری کانکشن dial up مربوط به یک کشور دیگه دانلود کنی و اون هم معلوم هست توی قسمت تلفنش شماره خارج از کشور هست ( و شروع میکنه واسه شما تلفن گرفتن . تابلو هست ) اگرنه باقیه مشکلی نداره

آرتان
28-07-2009, 20:11
ممنون از اطلاعاتی که به من دادی ولی میشه لطف کنی بگی منظورت از کانکشن aol چیه آیا منظورت همون جستجوگر

شرکت aol یا نه ؟؟؟