PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هارد IDE

vroom
27-07-2009, 16:31
سلام به همه ی دوستان
1 سیستم قدیمی دارم که برای دانلود ازش استفاده میکنم
ومادربوردش فقط هارد IDE را ساپورت میکنه!
و میخوام 1 هارد 500 گیگ بگیرم
حالا چه مدلی بخرم ؟ چه مارکی؟
آیا هارد های IDE سرعت قابل قبولی دارن یا نه؟؟
یا اینکه به نطر شما اصلا بیخیال بشم و برم سراغ هارد های اکسترنال 3.5 اینچ؟
بودجه هم حدود 80 تومن هست

با تشکر:11:

aria irani
28-07-2009, 12:21
هارد ide که خریدش به صرفه نیست در ضمن گیر نمیاد و بیشتر از 250 گیگ هم نداشت اگر اشتباه نکنم.
یا هارد اکسترنال باید یا هارد اینترنال ساتا بگیری و یه تبدیل ساتا به ide کنارش که دردسر همم داره یا باکس هم میتونی براش بگیری به هر حال من هم مثل شما همین مشکل رو باسیستم قدیمیم دارم. اگر هم اینترنال بخری با تبدیل وصل کنی باید پاورت هم تاوانش رو داشته باشه.

sma3ali
04-08-2009, 12:54
هارد ide که خریدش به صرفه نیست در ضمن گیر نمیاد و بیشتر از 250 گیگ هم نداشت اگر اشتباه نکنم.
یا هارد اکسترنال باید یا هارد اینترنال ساتا بگیری و یه تبدیل ساتا به ide کنارش که دردسر همم داره یا باکس هم میتونی براش بگیری به هر حال من هم مثل شما همین مشکل رو باسیستم قدیمیم دارم. اگر هم اینترنال بخری با تبدیل وصل کنی باید پاورت هم تاوانش رو داشته باشه.
خوب عزیز دل برادر مادربردتون رو عوض کنید و اینهمه دردسر نکشید و برای یک مدت خیالتان راحت میشه و هارد هم فقط 500 سیگیت ساتا مدل 7200.12 بخرید

DJ POLESTAR
04-08-2009, 13:01
خوب عزیز دل برادر مادربردتون رو عوض کنید و اینهمه دردسر نکشید و برای یک مدت خیالتان راحت میشه و هارد هم فقط 500 سیگیت ساتا مدل 7200.12 بخرید
خداییش راست میگه ها! یه مادربور دست دوم Sata بگیر تو مایه های 60 تومان حالا یا کمی زیاد یا کمتر چون سخت افزارهای IDE بدلیل کمتر پیدا شدن از Sata گرونه.... , و به قول معروف این همه دردسر نکش!

yas_6969
31-08-2009, 21:08
چرا گیر نمیاد الان ظرفیت 500 هم هست با قیمت حدود 90 هزار شاید پایین تر برند هیتاچی شما همون یه 500 ide بگیری کارت راه اوفتاده و خرجه اضافی نداری