PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد خرید تا رنج 250 - 300 تومن و این گوشیها:

rozy_1500
27-07-2009, 02:43
سلام دوستان عزیز:40:حالتون خوبه؟
راستی من میخواستم گوشی g705 سونی اریکسون رو بگیرم که به این دلایل بیخیال شدم:

250 تومن هم پول دارم و میتونم تا 300 هم بکشمش
اولین و مهمترین خواستم از گوشی اینه که خیلی شیک و خوشگل باشه

تا حالا این گوشی ها مد نظرمه:
lg kf750(or kf755) samsung f480
مدل های زیادی تو این دسته از گوشی ها دیدم مثل s5230 و...
نظرتون در مورد این دو مدل چیه؟
اگه مدل و پیشنهاد دیگه ای هم دارین حتما بگین

در ضمن اینو هم بگم که هر دو گوشی ای که مد نظرمه میخوام طلایی رنگ باشن !!!
خواستم بگم چقدر تفاوت قیمت با رنگ معمولیش داره؟ واین تفاوت قیمت ارزش خرید رو داره؟

و اینکه اگه میشه کامل بهم بگین که تفاوت kf750 و kf755 تو چه چیزاییه؟
و اینکه کدومش بهتره و...
اصلا بگین چرا اینقدر این دو تا تفاوت قیمت دارن

بیزحمت چند تا سوال دیگه هم داشتم:
s5230 ال سی دیش مثل f480 خازنیه یا نه؟
چرا گوشی نوکیا 6600 slide اینقدر گرونه؟؟!!!!

یکم دیگه مونده ولی یادم نمیاد!! اگه یادم اومد باهاتون مطرح میکنم
ببخشید اگه زیادی حرف زدم
بی نهایت ممنون میشم کمکم کنید

Thanks
:40::40::40::40::40:

faravahar
27-07-2009, 03:53
به نظر من شما بودجه رو به 330 برسون یک اچ تی سی تاچ 3حی طلایی بخر. خیلی خشگل وشیکه. درضمن ویندوز موبایل هم هست. اما اگه یک گوشی ساده و بدون سیستم عامل می خواین f480طلایی گزینه ی خوبی هست. اما قیمتش حدود 30 تومن از نقره ایش گرون تره. 6600 اسلاید هم الکی گرونه(البته نظر شخصی) هیچ چیز نداره. با اون پول طرف یک ان79 می خره نه 6600 اسلاید.

rozy_1500
27-07-2009, 04:18
به نظر من شما بودجه رو به 330 برسون یک اچ تی سی تاچ 3حی طلایی بخر. خیلی خشگل وشیکه. درضمن ویندوز موبایل هم هست. اما اگه یک گوشی ساده و بدون سیستم عامل می خواین f480طلایی گزینه ی خوبی هست. اما قیمتش حدود 30 تومن از نقره ایش گرون تره. 6600 اسلاید هم الکی گرونه(البته نظر شخصی) هیچ چیز نداره. با اون پول طرف یک ان79 می خره نه 6600 اسلاید.
ممنون دوست خوبم بابت جوابت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

touch 3g رو دیدم ولی دوست ندارم
در ضمن اون زرق و برقی که مدل های طلایی kf750 و f480 دارن نداره

راستش من قیمت کردم طلاییش 300 تومن بود و نقره ایش(معمولیش) 240 تومن بود
حالا نمیدونم قضیه چیه؟!
اگه میشه یه قیمت کلی از گوشی هایی که گفتم لطف کنید

در مورد 6600 هم تو درست میگی
ولی یکی مثل من که دنبال یه گوشی شیک میگرده و مهمترین خواستش از گوشی طراحیشه این گوشی رو با تمام شرایطش میپسنده
مثل 8800 (البته 8800 دیگه شورشو در اورده :31: )
باور کنید وقتی که گوشی رو گرفتم دستم بدجور شیفتش شدم
از نظر ظاهری حرف نداره
ولی بازم حرفت درسته چون امکانات n79 نسبت به این قیمت واقعا خوبه

بازم ازت ممنونم
اگه لطف کنید جواب بقیه سوالاتم رو بدید دست بوستون میشم

Highbury
27-07-2009, 08:08
بین تمام گوشیهایی که گفتی کا اف 750/55 سکرت از همه بهتره.
اولا قیمت مناسبی داره با گارانتی کامتل 220 تومان 755 بفروش میرسه.
در ضمن فرقی این دو ندارند درست مثل کا800/790 میمونه.که توی 750 امکانات 3g و تماس تصویری نیستش که توی ایران کاربرد نداره.البته فکر نکنم رنگ طلایی داشته باشه.این رنگش بسیار قشنگه در ضمن این مدل دست کمتر کسی هستش.
نسبت به 5232 و اف 480 هم کاملا برتری داره.در ضمن فیلمبرداری سکرت VGA هست و از اون دو تا بهتره.
سکرت فایلهای مربوط به DIVx رو هم میخونه که اون دو نمیخونن.
قیمت مناسب هم داره و بسیار زیبا و سبک هستش.
حالا نظر با خودت من اگه همچین پولی داشتم میرفتم سکرت میخردیم برای اطمینان هم با گارانتی کامتل میگرفتم.

*M!L4D*
27-07-2009, 09:01
N79 شیک ترین گوشی هست در این رنج قیمت ....

Mahdi_Co_1368
27-07-2009, 10:10
به n81 ,touch viva, touch 3g هم فکر کنید .touch 3g هم cpuی قوی داره هم شیکه حالا بازم سلیقه ی شما مهمه اون دو تا تاچ divx و wmvو... رو اجرا میکنن (با برنامه احتمالا) ویندوز موبایل هستند و اگه تو نخشون بری خیلی حال میکنی n81 هم از نزدیک ببین .touch 3g یا viva صفحه ی 2.8 اینچی دارن و تاچشون هم خوبه .

pooria_k2
27-07-2009, 13:20
kf755 گوشی خیلی شیکیه ولی رنگ طلایی رو که از نزدیک دیدم خیلی ضایع بود ولی کلا خوبه!
اما f480 هم خوبه . اگه لمسی میخوای f480 و اکه معمولی سکرت. و اگه میخوای دست کمتر کسی باشه سکرت.
موفق باشی

pulp_152
28-07-2009, 15:14
تو این قیمت اگه گوشی شیک میخوای سامسونگ ! ال جی !

سری های s سامسونگ تو این قیمت گوشی های با تکنو لوژی روز و خوبی هستند ..

ال جی هم کوکی و سکرت و همین kf خوب هستند

یه سری از مدلهای s رو ببین و تحقیق کن به نظرم با توجه به نیازهات و اینطور که شما میگی مورد پسندت باشه و البته از f 480 بهتر هستند

Highbury
28-07-2009, 19:59
zn5 موتورولا هم خیلی عالیه.هم خوشکله و هم دست کسی نیست و هم کیبوردش با تمام کیبوردها فرق میکنه.
دوربین5 با فلاش زنون.
خروجی هدفون 3.5 و صدای با کیفیت.
قیمت 290با گارانتی معمولی
داشتن وایرلس.
V9 موتورولا هم خوشکله.دوربین 2 داره و دارای دو تا صفحه نمایش
اگه واست زیبایی و شیک بودن مهمه و اینکه کمتر دست کسی باشه این دو تا خوب هستند و دست کسی نیست.
من هم ملاکم گوشی زیبا هستش و کمتر دست کسی باشه البته اینکه جنس گوشی هم مقاوم باشه خیلی مناسبه.گوشی که زیبا باشه و دست هر کس ببینی زیاد حال نمیده مثل ان79 یا اف480
گوشیهای تمام لمسی هم تقریبا همشون شبیه هم هستش و داره زیاد میشه از اف480 و ویویتی گرفته تا رنوآر و پیکسون و تبلیغات روی اونها هم خیلی زیاده.
اینم چند تا عکس که بهتره ببینی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم یه ریویو از گوشی ZN5 توی این ریویو عکسهای لایو زیادی داره

اینک عکس از V9 که خیلی قشنگه

این دو تا واقعا زیبا هستند کلا گوشیهای موتورولا زیبا هستند و از لحاظ کیفیت ساخت در سطح بالایی قرار دارند.
گوشی هم باید زیبا و خوش استیل باشه و هم کمتر دست کسی باشه و هر کسی گوشیت رو دید حدس نزنه مدلش چی باشه.
ZN5 هم نسبت به سایر گوشیهای موتو تقریبا قیمت مناسبی داره.الان گوشیهای جاوای 5 مگاپیکسل حدود 250 قیمت داره.
اما این گوشی با داشتن سی پی یو قوی 500 مگاهرتزی و داشتن وایرلس و طراحی متفاوت میشه گفت قیمتش هم تا حدودی خوب هست.

pulp_152
29-07-2009, 00:35
این گوشی واقعا عالیه !!!!!!! یکی از بهترین فیلمبرداری ها رو داره و تا 16 گیگ ساپورت مموری میکنه علاوه بر اون بسیار هم زیباست صفحه ال سی دی خوب وبه همراه ساپورت دایویکس و ... اطلاعات بیشتر خواستید و خوشتون امد بگید تا بگم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:window.close())

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:window.close())

merikh_merikh
29-07-2009, 20:22
به نظره منم سامسونگ گزینه ی بهتریه چون گوشی های شیک و باریکی میزنه.
موتورلا تو ایران زیاد طرفدار نداره و اگه خراب بشه کمتر کسی میتونه درستش کنه.

Highbury
29-07-2009, 21:41
امروز یه گوشی دیدم که از نظر قشنگی واقعا قشنگه.
تی707 سونی اریکسون.
قیمتش هم 210 تومان دوربین 3 داره.و کمتر دست کسی هست
اینم عکسش

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی برو به این تاپیک

سایت gsm هم یه ریویو فارسی ازش داره که میتونه کمکتون کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

merikh_merikh
30-07-2009, 15:20
به نظره منم تی707 گزینه ی خوبیه.

Highbury
30-07-2009, 16:43
طبق ریویو سایت جی اس م آرنا تی707 از نظر موسیقی در سطح بالایی قرار گرفته و از لحاظ بلندی نیز صداش از اکثر گوشیهای سونی بلندتره و کیفیت خوبی داره.و از این لحاظ شبیه به دو گوشی سونی مثل دبلیو595 و دبلوی508 هست که هر سه تا نمره ی Exellent گرفتنتد.
البته دبلیو 508 و 595 هم گوشیهای عالی هستند.دبلیو980 هم گوشی زیبایی هستند که الان 200 هزار تومان شده (دوربین3 +8 گیگ حافظه داخلی

دبلیو980=دوربین3+زیبا+8 گیگ حافظه داخلی+البته یکی از معایب این گوشی اینه که روی صفحه بیرونی متاسفانه اگه خوب مراقبت نکنی خش میفته اما اگه مراقبش باشی چیزی نمیشه .اما این ایراد سونی توی تی 707 و دبلیو508 خوب شده و هم صفحه ی بیرونی و هم داخلی ضد خش هستش.:31::18:

دبلیو508 که از لحاظ صدا در سطح خیلی بالایی قرار گرفته حتی از980 هم میگن بهتره
و اینم هندسفری جدید سونی اریکسون که توی پک دبلیو595 هست و دو تا خروجی هدفون داره.

rozy_1500
31-07-2009, 14:30
از همگی دوستان بابت کمک های فراوانشون بی نهایت ممنونم
با توجه به تمام مباحث تصمیم گرفتم که یا kf750 انتخاب کنم و با v8 یا v9

در مورد صحبت کاظم جان باید بگم که بله رنگ طلایی kf750 تو بازار موجوده و خودمم خیلی چشمم بهش خورده

rozy_1500
01-08-2009, 02:28
دوستان به نظرتون من چی کار کنم؟
انتخابم بین این دوتاست(ال جی و موتورولا)
بدجور تو دو راهی گیر کردم
هر دو گوشی خاص و تک هستن و اینکه ظاهرا جدیدا قیمتشون خیلی افت کرده و بازم موندم کدوم رو بگیرم

راستی این شفاف کننده صدای موتورولا چیه؟چیز خوبی از آب در اومده؟
ال جی همچین قابلیتی نداره؟شنیدم یه چیزی به نام دالبی داره؟اون کارش چیه؟

در کل اگه میشه منو کمک کنید
اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارین حتما بگین

Highbury
01-08-2009, 08:07
من باشم سکرت میگیر امکاناتش خیلی خیلی بیشتره و قیمتش مناسبتره.
اسپیکر اصلی توی سکرت همون اسپیکر مکالمه هستش پس وقتی مکالمه میکنی صداش خیلی بلنده و همیشه صداش رو کم میکنی و از لحاظ مکالمه با هیش کدومشون مشکل نداری مثل بعضی گوشیهای سامسونگ که توی مکالمه خیلی صداشون بنده

Mahdi_Co_1368
01-08-2009, 12:11
اگه مشکل صفحه نمایش هست که اگه اون دو تا موتورولا سه تا صفحه نمایش هم داشته باشن به پای یه صفحه نمایش 2.4 اینچی سکرت نمیرسه . divxو...رو هم که پخش میکنه دوربینش هم حتما از 5 مگاپیکسلی های خوب بازار هست و خروجی tv هم داره.
کلا بین این سه تا خیلی سرتره.تازه اون دوتا (v8,v9) سنسور auto rotate هم ندارن.
البته اون دو تا هم برتری هایی مثل
1- تکنولوژی crystal talk که گفتین .این تکنولوژی ترکیبی از سخت افزار (گیرنده و فرستنده صدا) و نرم افزار(پردازش صدا و کاهش نویز) هست که خیلی تو مکالمه ها صدای شفافی رو میرسونه.
2-در اغلب قسمت های بدنه از استیل ضد لک استفاده شده.
3-کیفیت صدا چه توی مکالمه یا موزیک گوش کردن (با هندزفری یا بی هندزفری) بهتره

merikh_merikh
01-08-2009, 19:16
دوستان به نظرتون من چی کار کنم؟
انتخابم بین این دوتاست(ال جی و موتورولا)
بدجور تو دو راهی گیر کردم
هر دو گوشی خاص و تک هستن و اینکه ظاهرا جدیدا قیمتشون خیلی افت کرده و بازم موندم کدوم رو بگیرم

راستی این شفاف کننده صدای موتورولا چیه؟چیز خوبی از آب در اومده؟
ال جی همچین قابلیتی نداره؟شنیدم یه چیزی به نام دالبی داره؟اون کارش چیه؟

در کل اگه میشه منو کمک کنید
اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارین حتما بگین
دوست عزیز در کل خریداری از برند ال جی بهتره تا برند موتورلا.......مگر اینکه از برند موتورولا خوشتون بیاد