PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : adsl بر روی کدام ویندوز کارایی و بازدهی بهتری دارد؟

abbasnajafzade
26-07-2009, 18:55
سلام من از زمانی که خط adsl گرفتم هر چند مدت ویندوزم را از اول نصب میکنم و adsl را بر روی ویندوز های مختلفی امتحان کرده ام و بر روی هر ویندوزی سرعت خاصی را از adsl مشاهده کردم و بد ترین سرعت را بر روی ویندوز xp sp3 دارم لطفا راهنمایی کنید که در حال حاضر هماهنگ ترین ویندوز با adsl کدام است و adsl بر روی کدام ویندوز بیشترین سرعت را دارد و بهتر عمل میکند؟:41:

mehdi_vsgh
26-07-2009, 19:21
والا همچین چیزی تو عمرم ندیده بودم
فکر نمیکنم اصلا به ویندوز ربطی داشته باشه
مشکل شما باید از جایی دیگه باشه

farzadshekoohi
26-07-2009, 19:34
ببین دوست عزیز adsl باید روی تمام ویندوزها ثابت باشه . و فرقی نداره اما ویندوزی رو انتخاب و دانلود کن که کمتر دستکاری شده باشه و خودت مثلاٌ اگه 5 تا سی دی ویندوز داری خودت تست کن ببین روی کدوم کارایی بیشتری داری ( مثلاٌ من خودم با sp3 ice age خیلی خوب جواب گرفتم ) .

abbasnajafzade
27-07-2009, 05:31
والا همچین چیزی تو عمرم ندیده بودم
فکر نمیکنم اصلا به ویندوز ربطی داشته باشه
مشکل شما باید از جایی دیگه باشه
میتونید به چند مورد اشاره کنید که چه عواملی بیشترین تاثیر را بر روی سرعت adslدارند?

bahdar
27-07-2009, 06:12
میتونید به چند مورد اشاره کنید که چه عواملی بیشترین تاثیر را بر روی سرعت adslدارند?
سلام.
فکر میکنم اینا باشه:
- فاصلتون تا مرکز مخابراتی...که البته تو +ADSL2 فاصله تاثیر نداره.فرق ADSL و +ADSL2 همینه...
- کیفیت خطوط تلفنتون...
- پریز تلفن و برق کنار هم نباشند و سیماشون از کنار هم رد نشده باشه...
و از این طور چیزا که امیدوارم اشتباه نکرده باشم...

اگر سرعت دانلود مد نظرتونه میتونید از یک دانلود منیجر مناسب با تنظیمات صحیح استفاده کنید...

گاهی هم که خود شرکتا یه حالی میدن و میبینی یه مدت سرعت رفته بالا... :31:
و... :46:
:11:

abbasnajafzade
27-07-2009, 06:17
نظرتون در مورد استفاده از ویندوز Windows XP SP2 Original for MS CD چیه ؟