PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك و راهنمايي براي طراحي وب

baba barghi
22-02-2006, 17:53
سلام دوستان
من هيچ چيزي در مورد سايت نمي دونم ولي بلدم كه وبلاگ طراحي كنم و يك چيزايي از تمپل و قالب و كد جاوا حاليم هست
اول بسم الله من مي خواستم بدونم هاست و دمين چيه؟؟؟و مي خواستم بدونم براي 1 گيگابايت چقدر پول مي خواد؟؟؟ و چه جوري مي گيرن مثلا ماهانه يا سالانه و بايد به كجا مراجعه كنم
حالا اين چيزي كه مي گم درسته:
هاست يعني فضا كه من مي خوام 1 گيگابايت باشه و دامين يعني اسمي كه براي سايتم مي زارم درسته؟؟؟
بعد براي طراحي سايت من بايد از چه چيزهايي استفاده كنم؟؟؟(بايد با برنامه طراحي كرد يا مثل وبلاگ هست؟؟؟)
خلاصه ي مطلب يه توضيج كامل و جامع در اين مورد مي خواهم

ممنون
باي

baba barghi
22-02-2006, 17:56
سلام دوستان
فراموش كردم كه بگم
اگر كتابي يا جزوه اي يا سايتي هست كه به صورت خلاصه آموزش داده باشه و قابل فهم باشه ممنون مي شم معرفي كنيد يا لينكش رو بزاريد چون من كتاب طراحي وبلاگ خريدم چيزي نفهميدم ولي بعد از 4 روز كرم ريختن تو سايت بلاگ اسپات حساب همه چيزش دستم اومد حالا اگر در مورد سايت يك كتاب يا جزوه قابل فهم هست و كوچيك هست معرفي كنيد يا لينكش رو بزاريد

ممنون
باي

neyrizboys
22-02-2006, 18:02
اگه بخواي اچ تي ام ال طراحي كني بايد هر بار كه مي خواي سايتتو به روز كني بري توي يه برنامه اي مثل فرانت پيج و دوباره اونو طراحي كني كه دردسر زياد داره....

ولي اگه پي اچ پي نصب كني ميتوني راحت مطلب بريزي توي سايتت مثل همين سايت ( ميتوني تالار گفتمان هم براي سايتت درست كني ) به سايت ايران نيوك مراجعه كن آموزش داده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HR
22-02-2006, 18:12
هاست و دامین با امکانات خیلی خوب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baba barghi
22-02-2006, 23:18
سلام دوستان
ممنون از راهنمايي خوبتون
آقا حسين اين سايتي كه دادي هر چي گشتم پيداش نكردم اگر آموزش رو كپي و پيست كنيد و يا اينكه لينك مستقيم رو بزاريد اينجا ممنون مي شم
و اما شما اچ آر جان
حجم و پهناي باند همين سايت پي سي ورلد چقدره؟؟؟

ممنون
باي

ra928
26-02-2006, 11:46
سلام !

این وب سایت رو احتمالا می شناسید .....یه سری بهش بزن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سالم و موفق باشید .

neyrizboys
26-02-2006, 16:47
سلام دوستان
ممنون از راهنمايي خوبتون
آقا حسين اين سايتي كه دادي هر چي گشتم پيداش نكردم اگر آموزش رو كپي و پيست كنيد و يا اينكه لينك مستقيم رو بزاريد اينجا ممنون مي شم

برو توي تالار گفتمان همين سايتي كه بهت معرفي كردم يه انجمن مخصوص همين سوال تو داره. برو اونجا جوابتو مي گيري... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baba barghi
26-02-2006, 19:31
سلام دوستان
ممنون از لطف همه

ممنون
باي