PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک کیبرد لب تاپی خوش دست با امکانات زیاد!

Hitman-Group
26-07-2009, 17:31
سلام
من یک کیبرد میخوام که لب تابی یاشه یعنی اندازه تمام دکمه ها یکی باشد
بعد من الان یک نمونش رو دارم اسمش اکسپایر هست کیبرد بسیار عالی هست و خیلی هم امکانات داره
دو سه سال پیش گرفتم 19 هزار تومان
من الا ن بودجه ام 17 18 هزار تومانی هست
یک کیبرد توپ باشه نرم هم باشه چون بیشتر انگلیسی تایپ میکنم!
با تشکر:10::11::40:

Hitman-Group
26-07-2009, 22:00
به به چه انجمنی که مدیران داخلش نمگردند؟

چرا من هرچی سوال داخل این بخش میکنم مدیران جواب نمیدن!
چرا چر ا چر ا

Stream
27-07-2009, 22:19
به به چه انجمنی که مدیران داخلش نمگردند؟

چرا من هرچی سوال داخل این بخش میکنم مدیران جواب نمیدن!
چرا چر ا چر ا
دو دلیل داره،

یکی اینکه وظیفه هیچ مدیری پاسخ دادن به سوال شما نیست. در این انجمن هر کسی به سوال شما پاسخ بده فقط به شما لطف کرده و هیچ وظیفه ای مبنی بر پاسخ دادن سوال شما بر عهده کسی نیست. چه کاربر معمولی چه همکار چه مدیر.

دوم اینکه شما کلا تاپیکتون رو جای اشتباهی زدید! به این بزرگی در انجمن نوشته مشاوره و راهنمایی برای خرید قطعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، و یک اعلان هم زده شده ( اعلان: بحث های مـشــاوره خــریــد قـطـعــات در انجمن عمومی صورت نمی گیرد! (قبل از تاپیک زدن مطالعه کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) و باز هم در بخش عمومی تاپیک مشاوره زدید و انتظار دارید کسی پاسخ بده!

منتقل شد به بخش مناسب، صبر کنید یکی از کاربران که اطلاعات کافی داشته باشه و وقت هم داشته باشه در صورتی که تمایل داشته باشه بهتون کمک می کنه.

موفق باشید.

Hitman-Group
27-07-2009, 22:45
ببخشید ولی وظیفه مدیرا چیه؟
برای چی شدن مدیر؟
فکر کنم کسایی رو که میکنند مدیر کسانی هستند که اطلاعات زیادی دارند و باید حالا چه وظیف یا چه لطف باشه باید جواب بدن!
خوب فکر کنم به یک وظیفه یا لطف عمل کردید و تاپیک رو به یک جای مناسب منتقل کردید.
با تشکر

Stream
28-07-2009, 00:09
ببخشید ولی وظیفه مدیرا چیه؟
برای چی شدن مدیر؟مدیران انجمن وظایف زیادی دارند که بدون شک پاسخ دادن به تک تک سوالات در هیچ کدام از اولویت های آخر اونها هم نیست.

فکر کنم کسایی رو که میکنند مدیر کسانی هستند که اطلاعات زیادی دارند مسلما هیچ کس عالم محض نیست. هر کس تا جایی که می تونه و تمایل داشته باشه کمک می کنه به سایر دوستان.

در صورت تمایل دانستن اطلاعات بیشتر درباره نحوه گزینش مدیران می تونید از ادمین های انجمن سوال کنید.

و باید حالا چه وظیف یا چه لطف باشه باید جواب بدن!نه دوست من!
این "باید" که شما می فرمایید مربوط به Help Desk کمپانی هاست!

هیچ "باید" ای در پاسخ دادن به سوال شما از طرف هیچ کاربری (مدیر، همکار، ...) وجود نداره. اگه کاربری قصد لطف کردن به شما رو داشته باشه و تمایل داشته باشه به شما کمک کنه، خب کمک می کنه. مدیر و همکار هم مثل همه کاربرها هستند.

خوب فکر کنم به یک وظیفه یا لطف عمل کردید و تاپیک رو به یک جای مناسب منتقل کردید.تاپیک منتقل شد به محل صحیح. نه وظیفه بود و نه لطف...
می تونید امیدوار باشید کسی به سوال شما پاسخ بده... این بیشترین چیزیه که این انجمن در اختیار شما قرار می ده.

موفق باشید.