PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی بازی Battlefield Heroes | (آموزش،بحث و تبادل نظر،دانلود و لیست کاربران عضو)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

alizshah
24-08-2009, 22:37
سلام

من دارم بازی رو از خود سایت دانلود میکنم.. نمیشه pause کرد بعدا ادامه داد دانلود رو؟
میتونم بازی رو از یه جا دیگه دانلود کنم؟

ممنون

سلام من از لینک صفحه اول (رپید شیر ) دانلود کرده و نصب کردم و الانم دارم بدونم مشکل بازی میکنم
ولی دوستان یکم حساسیت دارن به این موضوع
البته اگه رپید اکانت دارید از رپید دانلود کنید در غیراین صورت بقیه لینکهارو تست نکردم

به به چه تافیکی . منم هستم . یعنی قبلا هم بودم . بتا تستر .
اگه خواستید اد کنید :
hssnfx

در ضمن کلیپ BFHeroes musical که چند روز پیش رو فرونت پیج سایت اصلی بازی بود هم من ساخته بودم : دی
خوش اومدی دوست عزیز
میگم داریوش جان دیگه وقت این رسیده که یه مسابقه راه بندازی :31:
نفر اول 20 سکه طلا
نفر دوم نفر اول را ماچ میکند و 5 تا از سکه هاشو کش میره

Gam3r
24-08-2009, 22:43
برای بازی نیاز به چقدر سرعت اینترنت داره ؟

sltavakoli
24-08-2009, 23:09
برای بازی نیاز به چقدر سرعت اینترنت داره ؟

فکر کمیکنم باید دانلودت 20 kb/s و اپلودت هم زیر 15 نباشه.

blackfox
24-08-2009, 23:26
به غیر از من و سعید کیا اینجا هیرو هاشون مدال گرفته ؟

vendee
24-08-2009, 23:29
فک نکم کسی باشه.اینا همشون از جدیدا هستن:دی

blackfox
24-08-2009, 23:33
به به چه امضای خوشگلی داری :دی

blackfox
24-08-2009, 23:46
اینم سربازمه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alizshah
25-08-2009, 01:47
من باگ گرفتم : دی

alizshah
25-08-2009, 01:51
درجه به چه دردی میخوره ؟

DaRiOuShJh
25-08-2009, 15:17
به به چه تافیکی . منم هستم . یعنی قبلا هم بودم . بتا تستر .
اگه خواستید اد کنید :
hssnfx

در ضمن کلیپ BFHeroes musical که چند روز پیش رو فرونت پیج سایت اصلی بازی بود هم من ساخته بودم : دی

هه هه هه!
میبینم یه royal! بو نبرده از royalty اینورا اومده:21:
پس رویال تشیف داری! باید حالت رو در اولین فرصت چند صد بار بگیرم (آغاز کرکری خواندن به طور بالا پشت بومی!)

البته یه سرباز نشنال هم دارم به اسم :
hossein

که لول 12 هست . زیاد باهاش بازی نمی کنم .
دو تا هیرودیگه هم دارم :
bfx گانر روبال و abril سرباز رویال که لول 7 هستند .

کلا اگه دوست دارید از راه دور با اسنایپ مغز پاش بشید می تونید بیاید به من جوین بشید . سعید می دونه چی می گم : دی

من از الان بگم!
تو تیمی که این برادر باشه من نمیام!!!:31::31::31:

سلام من از لینک صفحه اول (رپید شیر ) دانلود کرده و نصب کردم و الانم دارم بدونم مشکل بازی میکنم
ولی دوستان یکم حساسیت دارن به این موضوع
البته اگه رپید اکانت دارید از رپید دانلود کنید در غیراین صورت بقیه لینکهارو تست نکردم

خوش اومدی دوست عزیز
میگم داریوش جان دیگه وقت این رسیده که یه مسابقه راه بندازی :31:
نفر اول 20 سکه طلا
نفر دوم نفر اول را ماچ میکند و 5 تا از سکه هاشو کش میره

بابا اسپانسر کیه حالا
اگه 20 تا سکه ی طلا میده من حاضرم 10 تاش رو بگیرم سرقفلی تاپیک رو به اسمش بزنم!:27::21:

درجه به چه دردی میخوره ؟

میزنن اون بقل همینطوری!!!
من که تو لول اخرای shotgun و smg موندم! نامرد میگه توی یه راند باید انجام بشه! آخه مگه کشکه!

DaRiOuShJh
25-08-2009, 15:19
بر و بچ! لینک های رپید پست اول هم پکیدن!
کسی لینک گیر آورد بده جایگزین کنم

alizshah
25-08-2009, 15:28
بابا اسپانسر کیه حالا
اگه 20 تا سکه ی طلا میده من حاضرم 10 تاش رو بگیرم سرقفلی تاپیک رو به اسمش بزنم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باشه جایزه نباشه ولی یه مسابقه راه بندازیم
به تیم اول و نفر اول از لحاظ کشته ها و امتیاز ها سر قفلی میدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیشتر fun game میخوام باشه حال میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaRiOuShJh
25-08-2009, 15:36

alizshah
25-08-2009, 19:52
به غیر از من و سعید کیا اینجا هیرو هاشون مدال گرفته ؟
شما اسمتون تو بازی چیه
میشه با هم بازی کنیم ؟

blackfox
25-08-2009, 20:18

ببين چش داشت يببينه من يه امضا دايناميك زدم : دي . فرتي رفت ساخت عقده اي :21:

داريوش امضا هاي دايناميك رو بزن تو همون ژست دوم كلاسش بيشتره .

شما اسمتون تو بازی چیه
اگه رويال باشم : hssnfx
اگه نشنال باشم : hossein

میشه با هم بازی کنیم ؟
مي توني منو تو فرند هات اد كني ، اگه آن باشم مي توني جوين بشي ، مطمئن باش هيچ كس هم نمي تونه جلوت رو بگيره :31:

SIMON137
25-08-2009, 20:30
در یک حرکت غیر منتظره لولم رو از 1 به 6 رسوندم ، مبارکه :دی
نظرتون با زدن یک سرور چیه ؟

alizshah
25-08-2009, 21:07

مي توني منو تو فرند هات اد كني ، اگه آن باشم مي توني جوين بشي ، مطمئن باش هيچ كس هم نمي تونه جلوت رو بگيره :31:
پس من اد میکنم با هم بریم بازی کنیم :31:
به به
من رویال برداشتم skill bug هم دارم هی بهت سرعت میدم

blackfox
25-08-2009, 23:52

من فايل هاي سرور رو از يكي از دوستام ( يكي از دولوپر هاي بازي ) گرفتم . نصب هم كردم فقط مشكلش اينه رنكينگ نداره . يعني چون سرورم قانوني نيست هر چي توش بازي كنيد XP , VP , score و .... نمي گيريد .

SIMON137
26-08-2009, 00:40
من فايل هاي سرور رو از يكي از دوستام ( يكي از دولوپر هاي بازي ) گرفتم . نصب هم كردم فقط مشكلش اينه رنكينگ نداره . يعني چون سرورم قانوني نيست هر چي توش بازي كنيد XP , VP , score و .... نمي گيريد .
هزینش چقدر در میاد قانونیش کنیم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب باشه من میدم...

DaRiOuShJh
26-08-2009, 01:09

اه اه اه!
اتفاقا امروز از جوات کوه میومدم! 3 تا 100 تومن از این عکسا میفروختن!!!:31: امضا آخه گزاشتم مردک؟!×! جوات میشه امضام:27:

ژست دوم منظورت چیه؟ :20:

در یک حرکت غیر منتظره لولم رو از 1 به 6 رسوندم ، مبارکه :دی

به به به
به سلامتی
پس امیر جان برار موفق شدی بالاخره؟!×!
اوایلش راحت میره بالا ولی بعد هاش جونه ادم در میاد!

پس من اد میکنم با هم بریم بازی کنیم :31:
به به
من رویال برداشتم skill bug هم دارم هی بهت سرعت میدم

بابا تو هم کشتی خودت رو با این باگ ها!
چه باگیه که کسه دیگه ای نمیبینه؟:31:

دهه! یعنی در حده پشمک دیگه
فایل هاش چی ریخته؟
چه قد حجمشونه

هزینش چقدر در میاد قانونیش کنیم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب باشه من میدم...

باز این مایه دار بازی در اورد
میگم مرفه بی دردی امیر میگی نه!:31:
بابا رو بعضی هاشون میاد!×! حداقبل 22 یورو در ماه هست قیمتاشون
نمیارزه بابا!

alizshah
26-08-2009, 01:36
داریوش جان خیلی خوب حرف میزنی :دی
سرور داریم 9 تومن تو ماه جدا ولی خوب هست شریکی بخریم و تو همه بازی ها استفاده کنیم ؟؟!

alizshah
26-08-2009, 02:06
اقا امروز با حسین جان بازی زدیم خیلی چسبید :دی

vendee
26-08-2009, 02:29
حسین خان اون درجه یا همون ستاره که به ما دادن اون نشانه چی هست الان؟؟

یعنی همون قضیه بتا تستر هست؟؟که ما هستیم:دی

در ضمن فعلا نامردا bf ندادن.اون bf گرفتی از گلوت نمیره پایین نمیزام بره:دی

sltavakoli
26-08-2009, 02:49
دوستان من یه ذره قاطی کردم.

اول اینکه اون چسبه که میزدی جونت پر میشد رفته.خواستم برم بیرمش میگه که باید بری Store !

دوم اینکه از کجا بفهمیم مدال گرفته یا نه؟

بعدش هم قضیه ی این BF چیه؟چی کار میکنه ؟مگه پولی نیست؟

راستی میشه همه ی دوستان جمع بشن یه جا و با هم بازی کنن؟چه جوری؟اصلا از کجا باید سرور ها رو انتخاب کرد؟

DaRiOuShJh
26-08-2009, 04:16
داریوش جان خیلی خوب حرف میزنی :دی
سرور داریم 9 تومن تو ماه جدا ولی خوب هست شریکی بخریم و تو همه بازی ها استفاده کنیم ؟؟!
جانم!؟

این برارمون گفت که فایل ها رو ریخته ولی پوینت مونت نمیده!
بعد این بازی هم سنگینه

دوستان من یه ذره قاطی کردم.

اول اینکه اون چسبه که میزدی جونت پر میشد رفته.خواستم برم بیرمش میگه که باید بری Store !

دوم اینکه از کجا بفهمیم مدال گرفته یا نه؟

بعدش هم قضیه ی این BF چیه؟چی کار میکنه ؟مگه پولی نیست؟

راستی میشه همه ی دوستان جمع بشن یه جا و با هم بازی کنن؟چه جوری؟اصلا از کجا باید سرور ها رو انتخاب کرد؟

:27:برادر اونا خریدنیه! فکر کردی مجانیه برای خودت تموم کردیشون؟:31:
باید بری از store بخری بعد درگ کنی بیاری تو slot هات

به این کشکی ها که مدال نمیده! باید کلی میشن تموم کنی!:46:

بی اف هم بله پولیه کارهای خوبی میکنه!

lordthunder
26-08-2009, 05:25
میشه سرور رو انتخاب کرد دستی؟
یا اگه محدودیت پینگ داشت وارد نشد؟
اگر انتخاب دستی میشه ، سرور خوب چی سراغ دارید؟من لولم 6 هست فعلاً

p30worldapm
26-08-2009, 11:50
می شه یکی لطف کنه بگه این رو از کجا باید دانلود کنم؟

SIMON137
26-08-2009, 12:02
می شه یکی لطف کنه بگه این رو از کجا باید دانلود کنم؟
باید بری توی سایت ، ثبت نام کنی ، وارد بشی ، روی play now کلیک کنی و خودش بازی رو دانلود کنه ...

به به به
به سلامتی
پس امیر جان برار موفق شدی بالاخره؟!×!
اوایلش راحت میره بالا ولی بعد هاش جونه ادم در میاد!
ها ؟ چی میگه ؟ این با کیه ؟ :دی
آره ، دیشب خیلی توپ بود کلی حال کردیم خودمونو کشیدیم بالا...
میگم سرور با من ، بیشتر از 22 تومن بشه از خودت میگیرما :دی
راستی تو خجالت نمی کشی با این وضع میری تو بازی ؟ زشته بابا :دی

sltavakoli
26-08-2009, 13:07
اقا این دیگه چه بازی هست؟

همش پولیه که.

پس فردا میگن برای راه رفتن این هیرو هم باید پول بدی.

یعنی هیچ راهی نیست که اون چسپ زخمه رو که جون رو پر میکرد رو بدون پول بیاریش دوباره؟

alizshah
26-08-2009, 13:14
حسین خان اون درجه یا همون ستاره که به ما دادن اون نشانه چی هست الان؟؟

یعنی همون قضیه بتا تستر هست؟؟که ما هستیم:دی

در ضمن فعلا نامردا bf ندادن.اون bf گرفتی از گلوت نمیره پایین نمیزام بره:دی
کیا هستی با هم بریم ؟ :31:

bersam
26-08-2009, 13:19

همش پولیه که.

یعنی هیچ راهی نیست که اون چسپ زخمه رو که جون رو پر میکرد رو بدون پول بیاریش دوباره؟
نهه !!! فرق مي كنه ! ببين دو نوع كريدت هست !!! يكيش BF هست كه بايد بول واقعي بدي و BF بخري كه براي خريد لباس ها فقط به كار مي ره ( و يه سري از اين جانكولر بازي ها !) و يكي VP هست فك كنم (همينه ؟) كه براي خريد اسلحه ها و زخم و جسب و اين صوبتا به كار ميره ! برو توي تب Store اون جا ها رو نيكا كن ... يه جيزي بيدا مي كني بلاخره !

alizshah
26-08-2009, 14:54

همش پولیه که.

نه بابا اونا پولی نیست
اونارو باید با vp بخری که بعد از هر بار لول شدن 100 تا میده و بعد از پیروز شدن تو یه مپ 7 تا میده و تو quest های بازی هم vp میده
میتونی استفاده کنی و بخری

DaRiOuShJh
26-08-2009, 15:05
باید بری توی سایت ، ثبت نام کنی ، وارد بشی ، روی play now کلیک کنی و خودش بازی رو دانلود کنه ...

ها ؟ چی میگه ؟ این با کیه ؟ :دی
آره ، دیشب خیلی توپ بود کلی حال کردیم خودمونو کشیدیم بالا...
میگم سرور با من ، بیشتر از 22 تومن بشه از خودت میگیرما :دی
راستی تو خجالت نمی کشی با این وضع میری تو بازی ؟ زشته بابا :دی

دهه!
عمرا!
من یه شهره Pharaoh ام رو هم با این عوض نمیکنم!:31:

در مورد وضعیت تحصیلی!!! هم بگم که ما کلا میریم کنار دریا!:27:

نه بابا naked costume اش هم پولیه!!! نمیزارن لخت هم بریم تو بازی! فقط پابرهنه میشه رفت!!!×!!×!:27::27::27:

همش پولیه که.

نهه !!! فرق مي كنه ! ببين دو نوع كريدت هست !!! يكيش BF هست كه بايد بول واقعي بدي و BF بخري كه براي خريد لباس ها فقط به كار مي ره ( و يه سري از اين جانكولر بازي ها !) و يكي VP هست فك كنم (همينه ؟) كه براي خريد اسلحه ها و زخم و جسب و اين صوبتا به كار ميره ! برو توي تب Store اون جا ها رو نيكا كن ... يه جيزي بيدا مي كني بلاخره !

تو این مایه ها!:20:

p30worldapm
26-08-2009, 15:34
این نسخه اصلیه؟

vendee
26-08-2009, 16:17
این نسخه اصلیه؟

نه فرعی هست.خوب اصلی دیگه و رایگان هست.

blackfox
26-08-2009, 16:30
ژست دوم منظورت چیه؟
پست دوم : دي

blackfox
26-08-2009, 16:34
به این کشکی ها که مدال نمیده! باید کلی میشن تموم کنی!

داريوش اميد الكي نده : دي كل ميشن ها رو هم تموم كني بهت مدال نمي ن . اون مدالا فقط ماله بتا تستر ها هست . من و سعيد فقط بتا تستر بوديم و به خاطر همين بهمون مدال دادن . تازه من سرباز نشنالم هم مدال بتا تستر داره : دي

كلا الان مي توني زانوي غم بغل كني كه مدال نمي گيري ديگه !!!!! نشنال رو چه به مدال

bersam
26-08-2009, 16:53
داريوش اميد الكي نده : دي كل ميشن ها رو هم تموم كني بهت مدال نمي ن . اون مدالا فقط ماله بتا تستر ها هست . من و سعيد فقط بتا تستر بوديم و به خاطر همين بهمون مدال دادن . تازه من سرباز نشنالم هم مدال بتا تستر داره : دي

كلا الان مي توني زانوي غم بغل كني كه مدال نمي گيري ديگه !!!!! نشنال رو چه به مدال
ولي من جاهاي ديكه هم ديدم كه مثلا طرف 5-6 تا مدال داره !!!! فكر مي كنم مثلا كسايي كه 30 ميشن هم مدال دريافت ميكنن !

vendee
26-08-2009, 18:09

یه دفعه فک نکنی نشنال خودت مدال داره ها.ماله من هم داره کلا دوتا سرباز من مدال داره:دی :دی

SIMON137
26-08-2009, 18:40
اینا عجب اسلحه هایی دارن ، پولیه ؟ :دی
از توش برق میاد

alizshah
26-08-2009, 18:43
اصلا مدال به چه دردی میخوره ؟ : دی
مهم skill bugh : دی

alizshah
26-08-2009, 18:47
از توش برق میاد
نه حاجی
برق ندارن فقط گوگله میندازن :31:

alizshah
26-08-2009, 18:52
اینا چی هستن ؟

Buy ultra exclusive limited-edition items!
Get special emotes to taunt your enemies!
Go to the in-game Store to see what’s available.

alizshah
26-08-2009, 18:59
من 1 ماه میشه بازی نکردم الان عقب موندم و تازه رسیدم لول 14

DaRiOuShJh
26-08-2009, 19:02
پست دوم : دي

جانم؟!×!:31:

:27:بترکی!!!
خوب حالا مدال نگیریم چی میشه مثلا؟:27:

مدال هاتون ارزونیتون! دختر نمیدیم بهتون!!!

ولي من جاهاي ديكه هم ديدم كه مثلا طرف 5-6 تا مدال داره !!!! فكر مي كنم مثلا كسايي كه 30 ميشن هم مدال دريافت ميكنن !

توهمه!

یه دفعه فک نکنی نشنال خودت مدال داره ها.ماله من هم داره کلا دوتا سرباز من مدال داره:دی :دی

این کلا همینه! خالی بنده!:27:

از توش برق میاد

یه یه یه yah yah yah!!!
این برادرمون رو روشن کنید!!!!!:27:

bersam
26-08-2009, 19:54
اين برق نيست !!! فكر مي كنم ماله كانر هست يه جور ability !!! تا مي زنه دور تا دورش برقي ميشه ! تا ميري كنارش جونت كم ميشه !!! به درد مقابله به مثل در برابر كوماندو مي خوره !

SIMON137
26-08-2009, 19:59
همه اینارو با چند هزار تومن میشه خرید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این عسکارو از کجا میارید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alizshah
26-08-2009, 20:14
اين برق نيست !!! فكر مي كنم ماله كانر هست يه جور ability !!! تا مي زنه دور تا دورش برقي ميشه ! تا ميري كنارش جونت كم ميشه !!! به درد مقابله به مثل در برابر كوماندو مي خوره !
نخیر ! این dmg رو بیشتر میکنه ! ولی شایدم در نزدیکی جون دشمن رو کم کنه

alizshah
26-08-2009, 20:15
همه اینارو با چند هزار تومن میشه خرید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این عسکارو از کجا میارید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لباس ها مثل اینکه بدرد نمیخوره ولی با bf میشه زود تر لول اپ شد و دو برابر vp خرید بقیه اطلاعات در مورد bf تو سایت داده
url عکس رو ببین یه سایت هستش از اونجا میتونی چنین عکسی بسازی

DaRiOuShJh
26-08-2009, 21:17

نخیر ! این dmg رو بیشتر میکنه ! ولی شایدم در نزدیکی جون دشمن رو کم کنه

یه یه یه!!! بابا یکی بیاد اینا رو جمع کنه:27:
بابا منو باش گفتم شما وارد ترید! بابا علی ناسلامتی خودت این ability رو داری ها!×!
اون اسمش focus هست! یعنی دقت gunner رو روی یه هدف زیاد میکنه و درصد تیرهایی که به هدف میخوره رو برای زمان مشخص میبره بالا:31::31::31:

جون مون کسی رو هم کاری نداره!!!

کدوم عکسا؟!!
ماشالله همینه دیگه
پیت پیت پوله نفت و با جوراب محمود!!! میاد دمه خونتون دیگه همه چی رو پولی میخرید!:27:نـــــــــــــــ ــخخخخخخخخد!!!

لباس ها مثل اینکه بدرد نمیخوره ولی با bf میشه زود تر لول اپ شد و دو برابر vp خرید بقیه اطلاعات در مورد bf تو سایت داده
url عکس رو ببین یه سایت هستش از اونجا میتونی چنین عکسی بسازی

هه هه هه! دوستان شرمنده ی اخلاق ورزشیتون سایته رو دادم به adblock!

دیگه هیچ کدومه عکساتون رو نمیبینم!:31:

بابا وردارید از امضاتون
هر کدوم 150 کیلو هست! دیال آپی های بدبخت پیر میشن!! اصلا میرم الان راپورتتون رو به سینا میدم! از عرصه ی پیسی محوتون میکنه در جا!!××$%@#@#%^:27:

امیر جان بابا اینا زمان داره! شما هر کاری کنی باز هی باید پول بدی!
مگز اینکه از این صلاح مادام العمر و ... ای بخوای بگیری

alizshah
26-08-2009, 22:02
یه یه یه!!! بابا یکی بیاد اینا رو جمع کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا منو باش گفتم شما وارد ترید! بابا علی ناسلامتی خودت این ability رو داری ها!×!
اون اسمش focus هست! یعنی دقت gunner رو روی یه هدف زیاد میکنه و درصد تیرهایی که به هدف میخوره رو برای زمان مشخص میبره بالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جون مون کسی رو هم کاری نداره!!!ه ه ه
بابا یکی بیاد اینا رو جمع کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا منو باش گفتم شما وارد ترید! ( الان داریوش داره چپ چپ منو نیگاه میکنه =:13:)
5 نوع سلاح هست از نظر دوری , نزدیکی و میزان سرعت ( فکر کنم )
یکیش خیلی نزدیک
نزدیک
معمولی
دور
خیلی دور
(اینها همشون در یک کارکتر نیست مثلا guner )
سلاح هایی که قابلیت خیلی دور رو دارن به مراتب بیشتر میتونن dmg وارد کنن
و سلاح ها هر چقدر تا فاصله کمتر رو بتونه بزنه مثلا اگه سلاح از نوع معمولی باشه اگر با هدف برخورد کنه dmg کمتری نسبت به سلاح خیلی دور داره ( منظور در فاصله تایین شده )
ولی در عوض سرعت سلاح بیشتر هست معمولا نکه سلاح های معمولی نمیتونن خیلی دور تر رو بزنن من از سلاح دور استفاده میکنم و اگه خیلی بیاد نزدیک سلاح معمولی رو انخاب میکنم
یه جور سلاح هایی هم هستن که فقط با یک کلیک میشه شلیک کرد که بیشترشون هم از نوع خیلی دور و خیلی نزدیک هست که اگه سرعت عملتون بالاست میتونید استفاده کنید (در ضمن طرف باید وایستاده باشه اگه هی تکون بخوره نمیتونید بزنید)
حالا تو اینجا وقتی دقت رو ببره بالا dmg رو هم میبره

blackfox
26-08-2009, 22:18
این عسکارو از کجا میارید ؟

برو تو همون ادرس امضام . يكي بساز . فقط بايد موگشات داشته باشي . موگ شات عكسيه از كاراكترت كه هر وقت play now رو تو بازي فشار بدي ، گرفته ميشه . حالا مثلا اگه تو قسمت emote ها باشي و يه اموت رو انتخاب كرده باشي و بعد play now رو بزني ، يه عكس با همون حالت گرفته ميشه ( مثل امضاي من كه داره مودبانه بيلاخ ميگيره : دي ) .
آدرس موگشات :
C:\Program Files\EA Games\Battlefield Heroes\mods\bfheroes\mugshot.png

blackfox
26-08-2009, 22:44
اما در مورد گانر و اون ابيليتي كه باعث ميشه زير پاش برق نارنجي بزنه !
اسمش frenzy fire هست نه focus و نه هيچ چيزه ديگه !
اگه گانر داشته باشيد و با MG ( ماشين گان ، همون اسلحه گنده ها ) بازي كرده باشيد مي دونيد كه هدف گانر با سولجر فرق داره . هدف گانر يه دايره كوچيكه كه تو يه دايره بزرگ تر قرار داره . در حالت عادي وقتي گانر شليك مي كنه تير هاش در محدوده دايره بزرگتر اصابت مي كنه ولي وقتي frenzy fire بزنه تير هاي دقيق تر ميشه و در مدت مشخصي تو دايره كوچيك تر اصابت مي كنه كه قدرت هدف گيريش رو بالا تر مي بره .
اين ابيليتي هيچ ربطي به نوع اصلحه و برد و .. نداره و فقط كاربردش براي ماشين گانه ( با هر بردي ) .

vendee
26-08-2009, 23:35
حسین مقاله مینوسی؟؟؟:دی :دی

blackfox
26-08-2009, 23:47
چخه ............ ماوووووووووووو

alizshah
27-08-2009, 00:25
اره dmg رو هم زیاد میکنه ....

alizshah
27-08-2009, 00:36
اقا خودمونیم ها حجم هر کدوم از این عکس ها 100 کیلوبایته
دیال اپی ها که هیچ Adsl هم بیاد باید کلی دانلود کنه !!!

blackfox
27-08-2009, 00:54
تاپيك راهنماي جامع بازي رو زدم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

blackfox
27-08-2009, 00:57
پست تكراري .....

DaRiOuShJh
27-08-2009, 01:36
اما در مورد گانر و اون ابيليتي كه باعث ميشه زير پاش برق نارنجي بزنه !
اسمش frenzy fire هست نه focus و نه هيچ چيزه ديگه !
اگه گانر داشته باشيد و با MG ( ماشين گان ، همون اسلحه گنده ها ) بازي كرده باشيد مي دونيد كه هدف گانر با سولجر فرق داره . هدف گانر يه دايره كوچيكه كه تو يه دايره بزرگ تر قرار داره . در حالت عادي وقتي گانر شليك مي كنه تير هاش در محدوده دايره بزرگتر اصابت مي كنه ولي وقتي frenzy fire بزنه تير هاي دقيق تر ميشه و در مدت مشخصي تو دايره كوچيك تر اصابت مي كنه كه قدرت هدف گيريش رو بالا تر مي بره .
اين ابيليتي هيچ ربطي به نوع اصلحه و برد و .. نداره و فقط كاربردش براي ماشين گانه ( با هر بردي ) .

دهه!
آقا میاد همون حرفای خودمون رو میچرخونه مینویسه!!! بعد اسمش رو میزاره یه پست جدید!
خوب مردک من چی گفتم مگه

فقط frenzy رو گفتم focus که اینم مشکل از سازندس!!!:21: با این تعریف خوب frenzy نمیشه که focused fire بیشتر میخوره بهش!

حسین مقاله مینوسی؟؟؟:دی :دی

:27:

چخه ............ ماوووووووووووو

پیشته! ............... ار ار!:31:

تاپيك راهنماي جامع بازي رو زدم :

الان بگم ادمین ها ترشیش کنن:31:

پست تكراري .....

این برادر از بچگی عادت داشت اسپم بده:27:

I3 E L O \/ E D
27-08-2009, 02:05
الان بگم ادمین ها ترشیش کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من گفتم پارتی داری ها! : دی
...
میگم برای شروع کدوم کلاس آسون تره؟ فک کنم کماندو , نه؟

blackfox
27-08-2009, 05:01
میگم برای شروع کدوم کلاس آسون تره؟ فک کنم کماندو , نه؟

خير . كماندو سخت ترين كلاسه . نه اين كه خيلي سخت باشه ، قلق داره . ببين مثلا يه كماندو نهايتا 8 تا يا 6 تا تير بيشتر تو خشابش نداره ؛ اگه تونستي با اون 8 تا تير اسنايپت بزني كه فبها وگرنه تا بياي خشاب عوض كني پخ پخ !!
براي زدن دشمن تو حركت هم مشكل داري چون پينگ ايران بالاست بايد جلوتر از جايي كه طرف حركت مي كنه رو هدف بگيري و بزني تا بخوره و ...
ولي اگه دستت راه بيفته كشنده ترين كلاس همين كماندو هست .

غير از من كي اينجا با كماندو بازي مي كنه ؟

tstsst
27-08-2009, 08:43
سلام منم کمان دو هستم ولی نه royal
tstsst اسمم

Fusi0n
27-08-2009, 11:31
امروز کسی نمیاد تا شب هستم یک چند هفته ای میشه بازی میکنم یوزرم eztecha تو مدت از دوستان کسی ندیدم

vendee
27-08-2009, 12:54
خير . كماندو سخت ترين كلاسه . نه اين كه خيلي سخت باشه ، قلق داره . ببين مثلا يه كماندو نهايتا 8 تا يا 6 تا تير بيشتر تو خشابش نداره ؛ اگه تونستي با اون 8 تا تير اسنايپت بزني كه فبها وگرنه تا بياي خشاب عوض كني پخ پخ !!
براي زدن دشمن تو حركت هم مشكل داري چون پينگ ايران بالاست بايد جلوتر از جايي كه طرف حركت مي كنه رو هدف بگيري و بزني تا بخوره و ...
ولي اگه دستت راه بيفته كشنده ترين كلاس همين كماندو هست .

غير از من كي اينجا با كماندو بازي مي كنه ؟

ها!!نه من لول 8 هستم تو اون ولی نه با اسنایبر با چاقو اونو زهری کردم میکنم تو شکم طرف فرتی میمیره:27::27::27::27:

blackfox
27-08-2009, 12:56
طريقه محاسبه رنكينگ بازي به طور كامل

اول از همه ميرم سراغ پارامتر هاي هر هيرو . براي ديدن صفحه مشخصات هر هيرو در سايت اصلي بازي battlefieldheroes.com روي گزينه community كليك كنيد و player search رو انتخاب كنيد .
در صفحه player search مي تونيد بازيكنان رو بر مبناي نام اكانت و يا نام هيرو هاشون جست و جو كنيد . نام هيروي مورد نظرتون رو وارد كنيد و سرچ كنيد .
در صفحه مشخصات هير تعدادي پارامتر ميبينيد كه متناسب با بازي هيرو تغيير مي كنه .
هر هيرو با چندين پارامتر رتبه بندي ميشه ( رنكينگ ) اما مهم ترين اونها 5 پارامتره كه توضيح مي دم .
اين 5 پارامتر عبارتند از :
KDR
score
W/L
ELO
accuracy

كه همون طور كه ميبينيد اكثر sig ( امضا ) هاي ديناميك اين پارامتر ها رو تو خودشون دارن ( مثل امضاي من و سعيد )

KDR ( Kill Death Ratio )
نسبت kill به death هست . يعني تعداد نفراتي كه يك هيرو كشته تقسيم بر تعداد دفعاتي كه كشته شده . اين عدد اطلاعات زيادي ميده . اگر بيشتر از 1 باشه يعني هيرو شما بيشتر كشته تا اين كه كشته بشه . 50 stick هر تيم ( همون امتيازاتي كه كنار پرچم دو گروه بازي در بالاي صفحه وجود داره ) متانسب با كشته شدن افراد تيم كم ميشه . در كل پيروزي يك تيم بسته به كشته نشدن افرادش و كشتن افراد تيم مقابله است . اگر KDR كمتر از يك باشه يعني شما در كل بيشتر كشته شديد و در كل بيشتر باعث باخت تيم بوديد تا پيروزي تيم . و اگر KDR بيشتر از يك باشه يعني شما بيشتر باعث پيروزي تيمتون بوديد .
نكته : دو Ratio در مشخصات هر هيرو وجود داره . يكي زيره Kills, Deaths نوشته شده كه همون KDR هست و يكي زيره Wins, Losses نوشته شده كه نسبت برد به باخت هست .

ELO
همون skill based ranking score هست و امتيازيه كه به استفاده ي مناسب از skill ها داده ميشه . skill ها همون ability ها هستن و اگه به طور مناسب ازشون استفاده بشه ( مثلا يه گانر به موقع سپر بزنه و نميره و يا سرباز با تير هاي اتشي كسي رو بكشه و ... ) ELO ي هيرو افزايش پيدا مي كنه .

Score
Score همون امتيازه و از طرق مختلف به دست مياد ، كشتن افراد تيم مقابل يا صدمه زدن به اونها . صدمه زدن و منهدم كرن تانك ها و جيپ ها و هواپيما هاي تيم مقابل . شما ضمن صدمه زن و كشن افراد تيم مقابل هم XP ميگيريد و هم Score . نكته اينجاست كه اسكور هيچ ربطي به گرفتن پرچم ها نداره ! گرفتن پرچم فقط به شما XP مي ده نه Score .
ُScore عامل اصلي تو رنكينگه . پس اگه مي خوايد تو رنكينگ بازي بيايد بالا بيشتر سعي كنيد افراد تيم مقابل رو از بين ببريد نه اين كه پرچم بگيريد .

W/L's
خيلي ساده ست wins و losses . تعداد برد ها باخت ها . مجموع اين دو عدد تعداد راند هايي هست كه يك هيرو بازي كرده .

Accuracy
در واقع ميزان Shots Hit / Shots Fired يا ميزان دقت يك هيرو در شليك كردن هست . مثلا اگه سرباز با تير هاي كمتري يك نفر رو بكشه امتياز دقت ميگيره . به قول خودمون هر چي كمتر فرت بزني accuracy ميره بالا .

تا اينجا پارامتر هايي كه مهم تر بود معرفي شد . و اما بقيه پارامتر ها :

Suicides
تعداد دفعات خودكشي !
مربوط به تعداد دفعاتي ميشه كه هيرو خودش رو كشته باشه ، مثلا از جايي بلند بپره و بدون چتر به زمين بخوره و بميره ، البته اگر قبل از پرش كشي به هيرو شليك كرده باشه و بعد در اثر اصابت با زمين كشته بشه اين خودكشي حساب نميشه و امتياز كشت به فرد مهاجم داده ميشه . خودكشي ها به طرق مختلف اتفاق مي افته ، مثلا اگه كامنده در كنار ديوار يك Troop Trap بذاره و بعده مدتي اون Troop Trap منفجر بشه و كماندو رو پرت كنه طوري كه به ديوار بخوره ، كماندو ميميره و اين به Suicides كماندو اضافه مي كنه . يا مثلا با هواپيما به زمين بخوره و منفجر بشه و ...

Cap points
امتياز capture كردن flag ( پرچم ) ها هست . به ازاي هر پرچمي كه تصرف كنيد به اين امتياز اضافه خواهد شد .

Time
ميزان زماني كه يك هيرو بازي كرده .

اما اين امتيازات چه طوري تو رنكينگ تاثير مذارن ؟
براي ديدن رنكينگ تو سايت اصلي بازي روي community كليك كنيد و leaderboards رو انتخاب كنيد .
در صفحه ي ليدربرد سمت راست ژايين يك كادر قركز وجود داره با عنوان All Leaderboards . در پايين اين كادر 6 گزينه هست كه 6 رنكينگ مختلف رو نشون ميده كه عبارتند از :

Time Played
رنكينگ بر حسب ميزان زماني كه يك هيرو بازي كرده

Accuracy
رنكينگ بر حسب امتياز Accuracy هيرو ها كه در بالا توضيح داده شد

Score
رنكينگ بر حسب ميزان score كه حالت پيش فرض ، اصلي و معتبر رنكينگ هست .

Flag Master
رنكينگ بر حسب امتياز Cap points

Win/Loss
رنكينگ بر حسب برد و باخت

Kill/Death
رنكينگ بر حسب كشتن و كشته شدن

=====================
داريوش اين پسب رو تو اون پست اول لينك كن بچه ها به دردشون مي خوره .

blackfox
27-08-2009, 12:58
سعيد KDR ت 0.700 ئه كه : دي .زيره يكه آبرومونو بردي : دي

blackfox
27-08-2009, 13:01
امروز کسی نمیاد تا شب هستم یک چند هفته ای میشه بازی میکنم یوزرم eztecha تو مدت از دوستان کسی ندیدم

من هستم . hssnfx رو اد كن بيا جوين شو .

vendee
27-08-2009, 13:47
سعيد KDR ت 0.700 ئه كه : دي .زيره يكه آبرومونو بردي : دي

چی چیم زیر یک هست؟؟؟:18::18::18::18: چطوری بالاش ببرم:19::19::19:

تو این سرباز یا تو چاقو:دی

راستی الان هر چقدر زدم گفت سرور پره نیومد.:41::41::41:

DaRiOuShJh
27-08-2009, 16:11
بابا منم اد کنید حوس کردم اسنایپر درو کنم!!!
باشه میزارم تو پست های اول

alizshah
27-08-2009, 16:15
من تو مپ هایی که تانک و .. اینا هست خیلی خوب میتونم عمل کنم ( البته بعضی موقع ها اصلا شانس نمیارم ولی اکثرا راحت 10 تا کشه دارم اینو دو تا عکس که team work رفته بودیم
اولی بردیم دومی باختیم

alizshah
27-08-2009, 16:40
من هستم . hssnfx رو اد كن بيا جوين شو .
راستی لول که اپ میکنیم تو چه چیز هایی تاثیر میکنه ؟ چون لول بالا ها اصلا نمیشه بهش dmg زد
لباس ها چه ارزشی دارن چرا لباس هاشون رو پولی کردن با این حال مردم ازشون استفاده میکنن
میخوام ببینم چیزی رو تغییر میده ؟

blackfox
27-08-2009, 17:09
راستی لول که اپ میکنیم تو چه چیز هایی تاثیر میکنه ؟ چون لول بالا ها اصلا نمیشه بهش dmg زد
لباس ها چه ارزشی دارن چرا لباس هاشون رو پولی کردن با این حال مردم ازشون استفاده میکنن
میخوام ببینم چیزی رو تغییر میده ؟
به ازاي هر دو لول ( لول هاي زوج 2 و 4 و 6 و ... ) يه هيرو پوينت ميگيري ( HP ) كه با استفاده از اونا مي توني ابيليتي هات رو انلوك كني . غير از اين مورد ؛ لول آپ كردن هيچ ارزش قانوني ديگري ندارد !!!
در مورد لول هاي بالا از نظر دميج خوردن هيچ فرقي با بقيه ندارن ، فقط گانر ها هستن كه ممكنه تو لول هاي بالا ، ابيليتي سپرشون رو كامل پر كرده باشن كه در اين صورت اگه سپر بزنن كمتر دميج مي خورن .
لباس ها هم هيچ ارزشي ندارن ، فقط باعث ميشه ظاهر هيروت منحصر به فرد باشه . بعضي لباس هاي ساده با vp هم ميشه خريد ولي اكثرشون رو بايد BF بدي كه پوليه . در مورد اين كه چرا پوليه كاملا واضحه . اين بازي يه بازيه رايگانه ، بازي هاي رايگان معمولا مخارجشون رو از تبليغات توي بازي تامين مي كنن ولي بتلفيلد هيروز تبليغات نداره و مخارجش از طريق همين فروش لباس و اينا تامين ميشه . مطمئن باش اگه منم كريديت كارت داشتم حتما يه دست لباس شيك واسه هيروم مي خريدم چون هزينه زيادي نداره ولي خوب ايران تحريمه و ...

alizshah
27-08-2009, 17:33
پس اگه هیچ ارزشی نداره چرا تو لول های پایین زود تر میمیرم ولی الان لول 15 خیلی راحتر بازی میکنم
شما یه بار امتجان که با چاقو و لول 1 بیاد به من attak کن یا اصلا به کسی که لول بالا هست dmg نمیزنه اصلا من خودم بارها امتحان کردم
من سپرم پره پره ولی میزنم زیاد اثری نداره حدود فکر کنم 70 تا جون میاره

alizshah
27-08-2009, 17:36
هرکی تو بازی هست و royals هست بیاد با هم بریم !!!

tstsst
27-08-2009, 17:39
اسمت تو بازی

alizshah
27-08-2009, 17:47
تو عکس ها هستن ABOS1 هستش

blackfox
27-08-2009, 17:56
پس اگه هیچ ارزشی نداره چرا تو لول های پایین زود تر میمیرم ولی الان لول 15 خیلی راحتر بازی میکنم

چون حرفه اي تر شدي به نظرت مياد . در ضمن ابيليتي هات كمك مي كنه دشمنت رو سريع تر بكشي تا وقتي لول يك بودي و نذاري اون بكشتت .

شما یه بار امتجان که با چاقو و لول 1 بیاد به من attak کن یا اصلا به کسی که لول بالا هست dmg نمیزنه اصلا من خودم بارها امتحان کردم

جل الخالق !!! ولمون كن عمو جان گرفتيمون .
من 5 ماهه دارم بازي مي كنم ، مي دونم همچين چيزي وجود نداره . در ضمن سعي كن از چاقو استفاده نكني چون پينگت بالاست تو ايران اكثر ضربه هات فرت ميشه . pistol بگير بهتره .

blackfox
27-08-2009, 17:58
داريوش مزه ي اسنايپ منو چشيدي ؟ : دي
كلا اگه جيپ يا هواپيما ببينم محكوم به سر نگون شدن هستن !
خيلي دلم مي خواست فقط براي يه بار منو بكشي ولي مثل اين كه قسمت نشد : دي

vendee
27-08-2009, 18:08
بلد نیستی بازی کنی تو حسین که الان یه بار اومدم نفر اول شدم 8 نفر رو هم کشتم.بعد بازی خودش منو انداخت بیرون گفت دیگه بسه کشتیشون:دی :دی

DaRiOuShJh
27-08-2009, 18:51
ای بابا!
این داتک یه ساعت قطع شد گند زد تو کازه کوزه ی ما:13:

داريوش مزه ي اسنايپ منو چشيدي ؟ : دي
كلا اگه جيپ يا هواپيما ببينم محكوم به سر نگون شدن هستن !
خيلي دلم مي خواست فقط براي يه بار منو بكشي ولي مثل اين كه قسمت نشد : دي

هه هه هه!
برار شانسی بود!ً!×:31::31::31:
کلا دو بار همدیگه رو دیدیم! یه بار که تو هواپیما بودم یه بار هم تو تانک خسته!:31:
به موقش حالی بهت میدم:27::21:

بلد نیستی بازی کنی تو حسین که الان یه بار اومدم نفر اول شدم 8 نفر رو هم کشتم.بعد بازی خودش منو انداخت بیرون گفت دیگه بسه کشتیشون:دی :دی
بابا این سرورهاش هم یه دفه قاط میزنن ها!
تو کله بازی خوبه یه دفه همچین لگ میندازه انگار زلزله اومده!

alizshah
27-08-2009, 18:52
چون حرفه اي تر شدي به نظرت مياد . در ضمن ابيليتي هات كمك مي كنه دشمنت رو سريع تر بكشي تا وقتي لول يك بودي و نذاري اون بكشتت .

جل الخالق!!! ولمون كن عمو جان گرفتيمون .
من 5 ماهه دارم بازي مي كنم ، مي دونم همچين چيزي وجود نداره . در ضمن سعي كن از چاقو استفاده نكني چون پينگت بالاست تو ايران اكثر ضربه هات فرت ميشه . pistol بگير بهتره .
هه هه
من میگم من skill bug دارم یعنی تمام ابيليتي هام پره
با این حالا تو لول 7 هم داشتم و الانم لول 15 دارم فرق کرده
در ضمن من كماندو ندارم فقط یه بار تست کردم
مثلا دیرزو یه لول 21 رو دیدم که هر چهار تا پرچم رو گرفته بودیم و اون میرفت همش رو میکشت دراخر هم 21 تا کشت و چند بار مرد
دیگه چقدر ادم میتونه وارد باشه که مقابل چند نفر دوم بیاره !!!

سرباز ها تو بازی دقت حملشون خیلی زیاده به راحتی میتونن ادم بکشن فقط 30 تا گولگه دارن هی باید پرش کرد ولی اینقدر دقیق میزنن من از دور میشینم و میزنم ولی پیش كماندو کم میارن چون سرعتشون کمتر از اونه

blackfox
27-08-2009, 19:03
بلد نیستی بازی کنی تو حسین که الان یه بار اومدم نفر اول شدم 8 نفر رو هم کشتم.بعد بازی خودش منو انداخت بیرون گفت دیگه بسه کشتیشون

سعيد جان من كه نمي گم بازيت بده ، خوب مي كشي ولي زياد ميميري كه به ضرر تيمه . همون راند آخر كه اول شدي 8 تا كشته بودي و 10 بار مرده بودي . من 7 تا كشته بودم و يه بار مرده بودم . كلا اگه كشتنت بيشتر از مردنت باشه به نفع تيم كار كردي و برعكس . KDR ات واسه همين زيره يكه ديگه ( تو امضات هست ، ببين ) . سعي كن KDR رو بياري بالاي يك .
مي دوني كلن هاي معتبر فقط كسايي رو قبول مي كنن كه KDR اشون بيشتر از يك باشه ؟

blackfox
27-08-2009, 19:05
هه هه هه!
برار شانسی بود!ً!×
کلا دو بار همدیگه رو دیدیم! یه بار که تو هواپیما بودم یه بار هم تو تانک خسته!
به موقش حالی بهت میدم

پيشي دستش به گوشت نميرسيد مي گف پيف پيف بو ميده : دي
من و سعيد بيفتيم دست هم عمرا نمي توني نفس بكشي

tstsst
27-08-2009, 19:09
سلام
چه جوری می شه مدال گرفت؟

alizshah
27-08-2009, 20:13
داریوش جان به اینگلیسی یه چیزی مینویس واسم :
ایا لول تو به جز ابيليتي قدرت دیگه ای اضافه میکنه ؟
اینو تو فرومش بپرسم معلوم بشه

vendee
27-08-2009, 20:37
حسین به من برخورد تا امشب اونو یک میکنم اینطوری نمیشه:دی به قول تو رام نمیدن جایی:دی:دی

DaRiOuShJh
27-08-2009, 20:37
سعيد جان من كه نمي گم بازيت بده ، خوب مي كشي ولي زياد ميميري كه به ضرر تيمه . همون راند آخر كه اول شدي 8 تا كشته بودي و 10 بار مرده بودي . من 7 تا كشته بودم و يه بار مرده بودم . كلا اگه كشتنت بيشتر از مردنت باشه به نفع تيم كار كردي و برعكس . KDR ات واسه همين زيره يكه ديگه ( تو امضات هست ، ببين ) . سعي كن KDR رو بياري بالاي يك .
مي دوني كلن هاي معتبر فقط كسايي رو قبول مي كنن كه KDR اشون بيشتر از يك باشه ؟

خوب مردک ماهیته سرباز و گانر همینه!:31:
باید بری تو دله دشمن اگه کاره گروهی نباشه و تیم در حده باقالی باشه خوب مردن هات هم زیاد میشه!
مثله اسنایپر نیست که از این وره زمین اونور رو بزنی!
زرتی هم تا بیافتن دنبالت دود بدی غیبت بزنه که!

گانر و سرباز باید مثله مرد واستن و ..... kill or die!~! اینا:31::31::31:

clan?! کیلو چنده؟ مگه اینجا هم از این چیزا داریم؟!×!

پيشي دستش به گوشت نميرسيد مي گف پيف پيف بو ميده : دي
من و سعيد بيفتيم دست هم عمرا نمي توني نفس بكشي

بله داداش! خسته نباشی! یه اسنایپ با یه سولجر! دیگه چی میخوای!:31:
ماکه بی کس و کاریم! تو بازی ها باید بگردیم رفیق با مرام پیدا کنیم برا خودمون!

داریوش جان به اینگلیسی یه چیزی مینویس واسم :
ایا لول تو به جز ابيليتي قدرت دیگه ای اضافه میکنه ؟
اینو تو فرومش بپرسم معلوم بشه

بابا چیزه دیگه ای نیست علی
برای منم زیاد پیش اومده
یارو رو یه خشاب 110 تایی روش خالی کردم تخ تخ! 3 تا تیر زده من مردم ولی از اون یه ذره جون کم شده!
همینطور با تانک!
تو مخه تانکه 3 تا زدم با تانکه خودم ولی جون کم نکرده!

فکر کنم اینا به خاطره مشغول بودنه سرور باشه که بعضی چیزا رو حساب نمیکنه:31:

راستی سعید این عینکه رو مگه چند وقته گرفتی؟ چرا نمیره؟

alizshah
27-08-2009, 20:42
داریوش جان دیگه شما چرا این حرفه میزینی شما که برنامه نویسی بلدی ؟! دی
من میخوام بدونم که اگه لول تاثیری نداره بازی رو ترک کنم : دی
کلا این بازی bf رو میبره زیر سئوال : دی

DaRiOuShJh
27-08-2009, 20:49
بابا برنامه نویسی من چه سنمی داره به موضوع
آقا یه عکس بگیر بزار ببینیم
مگه میشه همه چیت پر باشه؟!

tstsst
27-08-2009, 23:41
سلام
abos1 تو چرا هي ميميري تو بازي اخه ادم باچاقوووو ميميره راستي لولت چنده؟
من 9هم

alizshah
28-08-2009, 00:22
سلام
abos1 تو چرا هي ميميري تو بازي اخه ادم باچاقوووو ميميره راستي لولت چنده؟
من 9هم

لول فکر کردی نمیدونم
این یکی از کاربران همنجاست
چطور شد که یدفعه فهمید من ایرانی هستم و یدفعه سرکلش از اینجا پیدا شد :31:
خوبه من تو رو 4 بار کشتم :31:
اول اومده بود هی HI HI میکرد منم کلشو از سرش جدا کرمد دیگه دست بردار نبود از دور هی منو میزن به دوستاشم سفارش کرده بود که منو بزنن
====
اقا با حسین هم رفتیم بازی کردیم خودش دید اصلا dmg نمیزد نمیدونم بازی چش شده بود
اصلا kill نداشتم :19::13:

DaRiOuShJh
28-08-2009, 02:15
بابا علی تو برو این یوزرت رو نشون بده!
بد مشکوک میزنه!!!

آغاز به کار دوباره ی ایستگاه متال به همراه دامین و هاست اختصاصی ?~؟

blackfox
28-08-2009, 11:49
اصلا kill نداشتم

آره ديدم ، ولي من اين مشكل رو نداشتم . نمي دونم چيه ولي فكر كنم سرعت نتت پايينه

tstsst
28-08-2009, 11:53
لول فکر کردی نمیدونم
این یکی از کاربران همنجاست
چطور شد که یدفعه فهمید من ایرانی هستم و یدفعه سرکلش از اینجا پیدا شد :31:
خوبه من تو رو 4 بار کشتم :31:
اول اومده بود هی HI HI میکرد منم کلشو از سرش جدا کرمد دیگه دست بردار نبود از دور هی منو میزن به دوستاشم سفارش کرده بود که منو بزنن
====
اصلا kill نداشتم :19::13:
اولند من با اسمت انجا اشنا شدم دومن hi hi نه salam salam سه ومن من تازه دو سه روزه بازی دانلود کردم هچکی رو نمیشناسم
ولی خوب می خوردی ها:21::21:
با دو باره بکشمت با شه:10::21::31::20:
لولت رو نگفتی

tstsst
28-08-2009, 11:56
راستی منم اد کنید tstsst

SIMON137
28-08-2009, 13:18
دوستان اسم یوزرها یا هیروهاشون رو توی یک پست جمع آوری کنید یک جا ادد بنماییم :دی

tstsst
28-08-2009, 13:28
فعلا تو مال خودت رو بده تا ما ادد بنماییم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tstsst
28-08-2009, 13:37
سلام
اگر کسی بجز من المان یا نشنال هست دستش بالا؟

SIMON137
28-08-2009, 14:25
فعلا تو مال خودت رو بده تا ما ادد بنماییم
:دی SIMON137 :دی

blackfox
28-08-2009, 14:36
بچه ها ويدئو صفحه اول سايت بازي ( battlefieldheroes.com ) ماله منه . حتما نيگا كنيد و فيض ببريد : دي

اگه با لينگ سايت اصلي مشكل داريد ( هنوز يوتيوب فـيلـتره ) مي تونيد از اينجا چك كنيد :

ما اينيم ديگه : دي

SIMON137
28-08-2009, 15:02
به داشتن همچین افرادی چون برادر حسین افتخار می نماییم :دی
( شماره حساب رو فرستادم ، پول رو واریز کن :دی )

tstsst
28-08-2009, 15:06
البته royal ها افتخار می نمایند
مگه نه
وقتی واریز شد نسف نسف باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bersam
28-08-2009, 15:10
نه خوشم اومد !!! ماشالله ! =)) !!! اميدوارم تصميم نكيرن از من فيلم برداري كنن =))
راستي در مورد اون KDR ! اين درست نيست ! مثلا من اكثر مواقع طرف جونش به اخر ميرسه ولي فقط يه تير ديكه مي خواد تا بميره ! يعني در اصل اين محسوب نشده !!! بايد مثلا مقداري كه امتياز كسب كردم رو به ميزان مقداري كه امتياز از دست دادم يه همجين جيزي حساب كنن !!!

SIMON137
28-08-2009, 15:21
در اصل برد تو این بازی بیشترش به کار تیمی بستگی داره ...
شما وقتی تیمی عمل کنید و تیمتون خوب باشه ، خب مشخص هست می برید ...
ولی بعضی ها تازه واردن ، هرکی یه طرف میره ، اصلا اینطوری خوب نیست.
میگم اینا خودشون این فیلمارو میسازن ؟

SIMON137
28-08-2009, 16:02
میگم ما سرور بزنیم اسمش میره تو لیست سرورای سایت دیگه ؟ نه ؟
راستی حسین ، میای سرور بزنیم ؟ :دی

blackfox
28-08-2009, 16:07
راستي در مورد اون KDR ! اين درست نيست ! مثلا من اكثر مواقع طرف جونش به اخر ميرسه ولي فقط يه تير ديكه مي خواد تا بميره ! يعني در اصل اين محسوب نشده !!! بايد مثلا مقداري كه امتياز كسب كردم رو به ميزان مقداري كه امتياز از دست دادم يه همجين جيزي حساب كنن !!!

KDR مي دوني يعني چي ؟ يعني kill death ratio كه فارسيش ميشه نسبت كشتن به كشته شدن . لگه قرار باشه hit هايي كه مي زني ولي نمي كشي رو هم توش حساب كنن ، اونوقت بايد hit هايي كه مي خوري ولي نمي ميري رو هم تو death هات حساب كنن .
گذشته از اين بعضي ها رو كه مي كشي قبلا از يكي ديگه hit شدند . خوبه اونا رو تو kill هاي تو حساب نكنن ؟

hit هايي كه مي زني تو Score برات محاسبه ميشه نه KDR .

blackfox
28-08-2009, 16:11
میگم ما سرور بزنیم اسمش میره تو لیست سرورای سایت دیگه ؟ نه ؟
خير ! فعلا نمي شه مستقلا سرور بزني ولي ميشه سرور كرايه كني از اينجا :

راستی حسین ، میای سرور بزنیم ؟
بازم خير !
به همون دليل بالا . سرور رو بايد كرايه كنيم و چون تو آسيا سرور ندارن به هر حال پينگمون تو سرور كرايه ايه خودمونم بالاست .

ولي اون طور كه دوستم گفته قراره تا قبل 2010 تو چند تا كشور هاي آسيايي هم سرور راه بندازن ، در اون صورت پينگمون خيلي پايين تر مياد .
خدا رو چه ديدي شايد مجوز يه سرور قانوني رو تو ايران گرفتيم ، آشناشو كه دارم : دي

alizshah
28-08-2009, 16:21
بابا علی تو برو این یوزرت رو نشون بده!
بد مشکوک میزنه!!!

آغاز به کار دوباره ی ایستگاه متال به همراه دامین و هاست اختصاصی ?~؟

یعنی چی ؟ منظورت چیه ؟
حالا یکی نخواد تو تو فشار قرار میدی؟ :18::19:

آره ديدم ، ولي من اين مشكل رو نداشتم . نمي دونم چيه ولي فكر كنم سرعت نتت پايينه

اصلا سرور بازی قاطه یه بار هر چقدر به تانگ میزدم dmg نمیزد

اولند من با اسمت انجا اشنا شدم دومن hi hi نه salam salam سه ومن من تازه دو سه روزه بازی دانلود کردم هچکی رو نمیشناسم
ولی خوب می خوردی ها:21::21:
با دو باره بکشمت با شه:10::21::31::20:
لولت رو نگفتی

لول 15 هستم ولی اینطور که میگن لول تاثیری نداره
فعلا که من کشتمت :27:
اخر هم تا اومد با چاقو بگیره زود سرعتر رو زدم با گلوله زدمش

به داشتن همچین افرادی چون برادر حسین افتخار می نماییم :دی
( شماره حساب رو فرستادم ، پول رو واریز کن :دی )
bf میخرید ؟
(منم میخوای شریکی بخریم؟ :31:)

vendee
28-08-2009, 16:24
برام یه کلیپ بساز میتونی؟؟حسین پسوردم رو میدم یکی بساز برام میتونی؟؟؟

alizshah
28-08-2009, 16:25
حسین جان تا نصف فیلم رو دیدم باحال بود
ولی باید بگم که اصلا من با وینچستر نمیردم جلو چون با این پینگ افتضاح هیچ وقت dmg نمیزنه
عوضش مجبورم با اون سلاح سرعت کم و دقیق برم که حداقل بخروه ولی اینطوری خیلی ضعیف میشه !!!
میشه با سایت ping بگیری ببینیم پینگت چقدره ؟

SIMON137
28-08-2009, 16:33
بنده دچار تزلزل موقعیتی شدم ... نمی دونم با کدوم شخصیت برم جلو با هر سه تاش میرم جلو ...
شما بگید کدوم بهتره ؟

bersam
28-08-2009, 17:35
اين KDR واقعا جرته !!! طرف كوماندو هست 10 تا kill داشته يه dead با 1000 امتياز ... من سربازم 4 تا رو كشتم 7 بار مردم ... 2000 تا و رنك يك اون Game ...

bersam
28-08-2009, 17:37
راستي اين FC.Barecelona كيه ؟؟؟ ديدمش توي بازي ... ادمين منو براي زبان كيك كرد !!! بهش هم كفتم كيك نكن ها ! كوش نكرد !

alizshah
28-08-2009, 17:49
رنگ نوشتش چی بود ؟؟

SIMON137
بابا منم میخوام bf بخرم انطوری شما کمتر هم خرج میکنید واسه سایت واسطه
خوب جواب بده دیگه منتظرم

lordthunder
28-08-2009, 18:22
من با وارد شدن به بازی غیر از صبح زود مشکل دارم ، یا سرباز رو که انتخاب می کنم نمی یاد، یا داره میره تو بازی الکه میاد بیرون.

bersam
28-08-2009, 18:23
نارنجي ! البته شايد هم ديسكانكت شدم ! ولي حواسم بود كه ادمين اون جا بودش 1

DaRiOuShJh
28-08-2009, 18:32
دوستان اسم یوزرها یا هیروهاشون رو توی یک پست جمع آوری کنید یک جا ادد بنماییم :دی

:دی SIMON137 :دی

اگه توی یه پست گزاشته شد که به پست دوم اضافه میشه! نشد که نمیشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alizshah
28-08-2009, 18:49
نارنجي ! البته شايد هم ديسكانكت شدم ! ولي حواسم بود كه ادمين اون جا بودش 1

اون نارنجی ها مثل اینکه نمیدونم کین
ولی حسین هم نارنجی مینویسه !!!
نمیدونم چجوری !!!

alizshah
28-08-2009, 18:52
داریوش نگفتی واسه چی مشکوک میزنه ؟

blackfox
28-08-2009, 19:14
برام یه کلیپ بساز میتونی؟؟حسین پسوردم رو میدم یکی بساز برام میتونی؟؟؟

من بسازم ؟ من بلد نيستم به جان ... به جان ... حالا !
از adobe permier استفاده كن من از اون استفاده مي كنم . بيسيار قوي مي باشد .
در ضمن دارم يه كليپ ديگه هم مي سازم ، اين دفعه از خيلي ها مي خوام استفاده كنم . پايه باشيد موقع فيلم برداري (!) صداتون مي كنم .

blackfox
28-08-2009, 19:16
حسین جان تا نصف فیلم رو دیدم باحال بود
ولی باید بگم که اصلا من با وینچستر نمیردم جلو چون با این پینگ افتضاح هیچ وقت dmg نمیزنه
شوما قبل شليك بايد نيت خالص براي قرب الا الكيل كنيد : دي

ولی حسین هم نارنجی مینویسه !!!
خوب ديگه : دي فنت داره !!

alizshah
28-08-2009, 19:45
شوما قبل شليك بايد نيت خالص براي قرب الا الكيل كنيد : دي

خوب ديگه : دي فنت داره !!
:27::27::27:
ping battlefieldheroes.com -t
بزن تو cmd ببین پینگت چقدره ؟:10:

DaRiOuShJh
28-08-2009, 20:30
بچه ها یه ساعت مشخص کنید هر شب جمع شیم هم دیگه رو شل و پل کنیم دوره هم بخندیم!

من میگم ساعت 11 یا به قولی 23 خوبه!

نظرتون چیه؟

Bs_panzer
28-08-2009, 20:33
خوبه ! :دی

SIMON137
28-08-2009, 20:33
23 یکم زوده ، می خوای بذارم 3 به بعد ؟
بابا بذاریم 9 ، 10 یا بعد از ظهری یا همون موقع ... :دی

DaRiOuShJh
28-08-2009, 20:45
آخه امیر برار!
همه که نتا محودد ندارن
ماله بعضی ها مسنکه 12-1 به بعد نامحودود میشه

DaRiOuShJh
28-08-2009, 21:05
بابا اینم که مشخره بازی بازی شد!
vip slot گزاشتن یکی بیاد ما رو میندازن بیرون!!!

الان 5 بار انداختتم بیرون!×

alizshah
28-08-2009, 21:16
من یه پیشنهاد دارم
حسین جان مثل اینکه میشه جوری کرد که سرور ایرانی رو با سرور خارجی هماهنگی کنیم و تو اون بازی کنیم
میشه اینکاور کرد با پینگ خیلی کم بازی کرد

DaRiOuShJh
28-08-2009, 21:21
ای بابا!
اعصاب معصاب برای من نزاشته!
نخواستیم
میرم همون pharaoh خودم رو بازی میکنم

SIMON137
28-08-2009, 21:30
ای بابا!
اعصاب معصاب برای من نزاشته!
نخواستیم
میرم همون pharaoh خودم رو بازی میکنم
چشه ؟
من مشکلی ندارما ...
اس ام اس زدم رسید ؟

alizshah
29-08-2009, 00:23
رفتیم یه چند دست با داریوش زدیم
بیچاره هی به دست من کشته میشد :دی
امیر هم بود
ولی royals هی میباخت
هی سخنرانی میکردم روش مگفتم اخر چند تا اسکل سوار هواپیما شدن تا رفتن بالا ترکید 3 تا به نفع nazi رفت
به خدا اگه طرف رو نشون بدن خفش میکنم :دی
فعلا که تو 70 درصد بازی ها بیشترین کشته و بالاترین امتیاز رو داشتم lol

alizshah
29-08-2009, 00:24
جدی یکی اینگلیسی به تایپه برم تو فروش بپرسم اگه لول تاثیری نداشته باشه دیگه نیام
چون اینطوری در اصل من لول 60 هستم :دی

vendee
29-08-2009, 01:10
حسین کلیپ تو در نوع خودش فوق العاده بود.بابا چطور میکشی اینقدر با اسنایبرت؟؟؟

اگه اول نشه سوم میشه حتما عالی بود.ایول

sltavakoli
29-08-2009, 01:16
سلام.

من بازی رو دانلود و اجرا کردم.

ولی حالا که ویندوز عوض کردم وقتی میخوام وارد بازی بشم پیغام زیر رو میده:

A error Oceard:failed to download config file.

SIMON137
29-08-2009, 11:32
رفتیم یه چند دست با داریوش زدیم
بیچاره هی به دست من کشته میشد :دی
امیر هم بود
ولی royals هی میباخت
هی سخنرانی میکردم روش مگفتم اخر چند تا اسکل سوار هواپیما شدن تا رفتن بالا ترکید 3 تا به نفع nazi رفت
به خدا اگه طرف رو نشون بدن خفش میکنم :دی
فعلا که تو 70 درصد بازی ها بیشترین کشته و بالاترین امتیاز رو داشتم lol

داداش من رو فرم نبودم ، تازی هیچی هم نداشتم با اون اوضاع بازی می کردم :31:
تو لول بالای ده هستی من لولم 8 بود ...
گرم نشده بودم ، تا گرم شدم این یارو سیستم مارو انداخت بیرون . :5:
بذار یکبار با تجهیزات بیام ....:27: :21:

blackfox
29-08-2009, 12:13
حسین کلیپ تو در نوع خودش فوق العاده بود.بابا چطور میکشی اینقدر با اسنایبرت؟؟؟
به سختي : دي

alizshah
29-08-2009, 13:22
داداش من رو فرم نبودم ، تازی هیچی هم نداشتم با اون اوضاع بازی می کردم :31:
تو لول بالای ده هستی من لولم 8 بود ...
گرم نشده بودم ، تا گرم شدم این یارو سیستم مارو انداخت بیرون . :5:
بذار یکبار با تجهیزات بیام ....:27: :21:
شما خوب بودی :31: با چند نفر دیگه
ولی همیشه دو سه تا لول پایین هستن هی میمیرن میبازیم
من اگه پینگم خوب بود میتونستم با وینچستر ادم بکشم خیلی قوی میشدم

bersam
30-08-2009, 10:05
سلام.

من بازی رو دانلود و اجرا کردم.

ولی حالا که ویندوز عوض کردم وقتی میخوام وارد بازی بشم پیغام زیر رو میده:

A error Oceard:failed to download config file.
منم يه مدت از اين مشكل ها داشتم ! خود به خود خوب شد ! نمي دونم جه شكلي ديكه !

bersam
30-08-2009, 10:07
Reply from 159.153.103.149: bytes=32 time=415ms TTL=234
Reply from 159.153.103.149: bytes=32 time=414ms TTL=234
Reply from 159.153.103.149: bytes=32 time=404ms TTL=232
Reply from 159.153.103.149: bytes=32 time=424ms TTL=234
Reply from 159.153.103.149: bytes=32 time=414ms TTL=232
يعني نيم ثانيه تفاوت ! خيليه ها !
:27::27::27:
بزن تو cmd ببین پینگت چقدره ؟:10:

blackfox
30-08-2009, 11:41
بزن تو cmd ببین پینگت چقدره ؟

اين چه ربطي به پينگ بازي داره ؟
اون پينيگي كه مي گيري مربوط به سايت بازي ميشه نه پينگ سرور هايي كه توش بازي مي كني . پينگ هر سرور فرق داره و بايد آي پي هر سرور رو داشته باشي تاچك كني .

sltavakoli
30-08-2009, 13:06
دوستان مشکلم حل شد.

فقط یه چیزی :

هر وقت که ویندوز عوض میکنی باید دوباره کل بازی رو دانلود کنی؟

blackfox
30-08-2009, 13:28
هر وقت که ویندوز عوض میکنی باید دوباره کل بازی رو دانلود کنی؟
نه ، فقط كافيه پوشه اصلي بازي رو يه جاي امن كپي كني و هر وقت ويمدوز عوض كردي اونو دوباره بريزي به آدرس زير :

C:\Program Files\EA Games\Battlefield Heroes

مي توني تو هر درايوي كه خواستي بريزي . بعد بايد يه فايل متني ( txt ) بسازي و توش متن زير رو وارد كني :

البته اونجايي كه قرمز نوشتم اسم درايويه كه بازي رو توش ريختي .
بعد اين فايل متني رو با پسوند reg. ذخيره كن و يه بار اجراش كن تا ريجستري ويندوزت بازي رو بشناسه .

اين طوري بدون اين كه بخواي بازي رو دوباره دانلود كني راحت مي توني وارد بازي بشي .
:11:

SIMON137
30-08-2009, 14:10
یک سوال
حسین این یارو ابیلیتی که تو امضات هست کارش چیه ؟
فقط کار اون دو بخش ، از سمت چپ رو می دونم... که با یکیش نا پدید میشی و با یکیش بمب میذاری.
کار بقیشون چیه ؟

vendee
30-08-2009, 14:12
حسین یکم دیگه بازی کنم شدن لول 19:دی

alizshah
30-08-2009, 14:14
اين چه ربطي به پينگ بازي داره ؟
اون پينيگي كه مي گيري مربوط به سايت بازي ميشه نه پينگ سرور هايي كه توش بازي مي كني . پينگ هر سرور فرق داره و بايد آي پي هر سرور رو داشته باشي تاچك كني .
خوب دوست عزیز پینگش نزدیکتر هست به جز بعضی سرور ها بیشتر سرور ها همونجاست !!!

alizshah
30-08-2009, 14:18
Reply from 159.153.103.149: bytes=32 time=415ms TTL=234
Reply from 159.153.103.149: bytes=32 time=414ms TTL=234
Reply from 159.153.103.149: bytes=32 time=424ms TTL=234
Reply from 159.153.103.149: bytes=32 time=414ms TTL=232
يعني نيم ثانيه تفاوت ! خيليه ها !

ممنون :11:
پینگ ایران لامصب خیلی خراب شده دیروز پینگ من به گوگل 500 شده بود :19:
اگه میتونی اینم پینگ کن : 4.2.2.4

SIMON137
30-08-2009, 14:34
منم رفتم از اینا ساختم ، چه باحاله :دی

mf.designing
30-08-2009, 14:41
بچه ها کسی لینکهای دانلود پست اول رو تست کرده ؟ درسته ؟ راستی چرا اینقدر حجمش کمه ؟
راستی با ADSL 128 نامحدود ،میشه بازی کرد ؟

SIMON137
30-08-2009, 14:49
بچه ها کسی لینکهای دانلود پست اول رو تست کرده ؟ درسته ؟ راستی چرا اینقدر حجمش کمه ؟
من تست نکردم ،
چیزی نداره که حجمش زیاد باشه
بله فکر کنم میشه ... فکر کنم.

vendee
30-08-2009, 14:52

نه نمیشه برای سرعت 256 به بالا میشه:46:

bersam
30-08-2009, 15:01
نه نمیشه برای سرعت 256 به بالا میشه:46:
ربطي نداره ! صد دفعه كفتم بازم ميكم ! ping خيلي مهمه !!! من الان 1mg دارم ولي بعضي موقع ها توي همين كانترش هم Ping ميره بالا و LAG !!! جون كه ISP من PING نجندان خوبي رو بهم مي ده(البته بد نيست ! ولي خوب هم نيست :|)

blackfox
30-08-2009, 16:31
خوب دوست عزیز پینگش نزدیکتر هست به جز بعضی سرور ها بیشتر سرور ها همونجاست !!!

نه عزيز جان ، فرق داره . بي خيال ....

حسین این یارو ابیلیتی که تو امضات هست کارش چیه ؟
فقط کار اون دو بخش ، از سمت چپ رو می دونم... که با یکیش نا پدید میشی و با یکیش بمب میذاری.
کار بقیشون چیه ؟

اون كه عكس تفنگ داره اسمش piercing shot هست . وقتي لول 5 اين ابيليتي رو بگيري وقتي فعالش بكني يه هدف دايره اي شكل نارنجي رنگ روي سر كماندوت ظاهر ميشه و تا 7 ثانيه هر تيري كه شليك كني 55 تا بيشتر دميج ميزنه . اين طوري راحت با دو تير ميشه يه كماندو رو كشت ، با 3 تير يه سرباز و با 4 تير ميشه گانر رو نفله كرد .
اون يكي كه شبيه پلاكه اسمش mark target هست . روبه روت رو نگاه مي كني و فعالش مي كني و اگه كماندويي جلوت باشه ( تو هر فاصله ) و ناپديد باشه ، ظاهر ميشه و يه دايره قرمز دورش مياد و اگه جايي قايم بشه هم معلومه تا مدتي . در ضمن تا وقتي كه مارك تارگت كرده باشي كسي رو اون طرف تير بخوره به اضاي هر تيري كه از هر كس ديگه اي بخوره ، تو هم 2 XP ميگيري . مثلا يه گانر رو مارك تارگت مي كني و بعد يه سرباز اونو با 10 تا تير مي كشه ، تو هم مفتكي 20 تا XP ميگيري : دي

DaRiOuShJh
30-08-2009, 21:52
اهم!×!
بر و بچ من یه نمه از بغچه زنبیلم رو جمع مکینم برم سمته فری افلاین

DaRiOuShJh
30-08-2009, 22:00
راستی بچه ها!
یه چیزی که تکی کشفش کردم!×!!×!!!

میگم به جای اینکه یکی سرور بگیره میتونیم یه بانکدار بزاریم اگه پایه باشید جمیعا اجار هکنیم یکی

طرفای 24 هم باشه 16 نفر باشیم چیزی نمیوفته!×!×!

SIMON137
31-08-2009, 16:48
راستی بچه ها!
یه چیزی که تکی کشفش کردم!×!!×!!!

میگم به جای اینکه یکی سرور بگیره میتونیم یه بانکدار بزاریم اگه پایه باشید جمیعا اجار هکنیم یکی

طرفای 24 هم باشه 16 نفر باشیم چیزی نمیوفته!×!×!
خوبه ، اینم میشه ...
میگم کسی کار خاص دیگه نکرده ؟ :دی
امضام باحاله ؟ :دی
راستی عکس که صفحه پیش دادم اشتباهی بود :دی
درستش اینه :
:دی

DaRiOuShJh
31-08-2009, 17:47
خوبه ، اینم میشه ...
میگم کسی کار خاص دیگه نکرده ؟ :دی
امضام باحاله ؟ :دی
راستی عکس که صفحه پیش دادم اشتباهی بود :دی
درستش اینه :

اوه اوه اوه
امیر میبینم که بد گیر داده بهش
بابا اول بزار شرایطش رو ببینیم منم پایمتم همیشه
یادت نره:31:

عکس ها هم برام نشون نمیده چون بلاک کردم حس و حالشون نیست1!!×!@#!@%:31::31::31:

به نظرم اگه خواستیم سایت هم براش راه بندازیم دامین اینو بگیریم! خالیه:

bfh.ir

SIMON137
31-08-2009, 18:01
اوه اوه اوه
امیر میبینم که بد گیر داده بهش
بابا اول بزار شرایطش رو ببینیم منم پایمتم همیشه
یادت نره:31:

عکس ها هم برام نشون نمیده چون بلاک کردم حس و حالشون نیست1!!×!@#!@%:31::31::31:

به نظرم اگه خواستیم سایت هم براش راه بندازیم دامین اینو بگیریم! خالیه:

bfh.ir
با با پایهههههههههههههههه!!!!!!!!!! :دی

eeee ؟؟؟؟
بلاک کردی ؟ یعنی عکس هیرو منو ندیدی ؟ کل عمرت بر فناست :دی

دقیقا نظرم رو همین دو دامنه هست.

یکمی هم به پروفایلت سر بزن :دی

یکمی هم آن شو ... :دی

SIMON137
31-08-2009, 18:03
میگم مطمئن هستین این daily هست ؟ :39::14:

DaRiOuShJh
31-08-2009, 19:25
با با پایهههههههههههههههه!!!!!!!!!! :دی

eeee ؟؟؟؟
بلاک کردی ؟ یعنی عکس هیرو منو ندیدی ؟ کل عمرت بر فناست :دی

دقیقا نظرم رو همین دو دامنه هست.

یکمی هم به پروفایلت سر بزن :دی

یکمی هم آن شو ... :دی

:31:اهم
بابا دیروز تو یاهو دادی که!×! اونجا زیارتش کردم
پاشم بو جوراب میداد!×!!@#$#@
والا من الان لیسته دانلودام تموم شده بود داشتم با کامیون لینک میریختم تو IDm
در جریانی که 55 چوق پول دادم:27::21::27::21:نباید یه لحظه هم بی دانلود بمونه!
تا شب فکر کنم بیام! آخه من دیشب از 12 تا 8 آن بودم نیومدی که!!!!

این حسین خالی بنده! نگفتم1×!

Bs_panzer
01-09-2009, 05:13
آقایون من همه کاراش رو کردم رفتم تو بازی :دی

باحاله :دی

چطوری باید با هم بازی کنیم ؟

Bs_panzer
01-09-2009, 05:14

باحاله :دی :21:

چطوری باید با هم بازی کنیم ؟ ( یعنی با دوستان ایرانی :46::10:)

Bs_panzer
01-09-2009, 05:22

باحاله :دی :21:

چطوری باید با هم بازی کنیم ؟ ( یعنی با دوستان ایرانی :46::10:)

SPY.07
01-09-2009, 08:20
سلام
بازی جالبیه ؟ یعنی ارزش داره دانلود کنم ؟

بعد هنگام بازی حدودا چقدر ار شارژ ADSL مصرف میشه ؟

SIMON137
01-09-2009, 11:46
سلام
بازی جالبیه ؟ یعنی ارزش داره دانلود کنم ؟

بعد هنگام بازی حدودا چقدر ار شارژ ADSL مصرف میشه ؟

بلی جالبه
ارزش داره
نمی دونم.... :دی

آقایون من همه کاراش رو کردم رفتم تو بازی

باحاله

چطوری باید با هم بازی کنیم ؟ ( یعنی با دوستان ایرانی )

خب یک پست هم میدادی می دیدیم :دی
خب باهم که فعلا باید اسم دوستان رو ادد کنید بعدش ، روشون کلیک کنید برید تو سروری که هستن
یا منتظر باشید ما بعد از عمری یک سروری اجاره کنیم ( منظورم بعدا هست )

blackfox
01-09-2009, 12:51

چش نداري ببيني كليپم چند روز رو فرونت پيج سايت باشه ؟ كور شي الهي :21:

این حسین خالی بنده! نگفتم1×!

چخه :31:

DaRiOuShJh
01-09-2009, 20:16
بلی جالبه
ارزش داره
نمی دونم.... :دی

خب یک پست هم میدادی می دیدیم :دی
خب باهم که فعلا باید اسم دوستان رو ادد کنید بعدش ، روشون کلیک کنید برید تو سروری که هستن
یا منتظر باشید ما بعد از عمری یک سروری اجاره کنیم ( منظورم بعدا هست )

هه هه هه!×!
بابا میگم یه شماره حساب مشترک بزاریم برای کسی که میتونه از اونور خرید کنه
بچه ها واریز کنن
بعد من و اون فرار کنیم بریم اونور آب (جوب آب منظور بود!)

چش نداري ببيني كليپم چند روز رو فرونت پيج سايت باشه ؟ كور شي الهي :21:

چخه :31:

پیشته!×!
حسین میگم با چه برنامه ای کپچر کردی؟
یه نمه سرعتش کمه ولی بد نیست

SIMON137
01-09-2009, 20:26
من برای فیلم برداری و گرفتن عکس از بازی ها یا از xfire یا از Fraps استفاده می کنم ، جفتشون خوبن ...

DaRiOuShJh
01-09-2009, 21:48
مرسی امیر!
با جفتشون کار نکردم!!! کدوم بهتره
لینکی چیزی داری؟

حسین! منو امیر کارای سایت رو شروع کردیم
یه فلش کار هم میخوایم
میای؟

SIMON137
01-09-2009, 21:53
مرسی امیر!
با جفتشون کار نکردم!!! کدوم بهتره
لینکی چیزی داری؟
خب xfire برای چت توی بازی و ... هم به کار میره و یک اکانت توی سایت خود بازی میسازی و میزانی که هر بازی رو انجام دادی می نویسه و سرور هارو اد می کنی و...

==============================
Fraps کارش فقط گرفتن فیلم و عکس از بازی هست :

blackfox
02-09-2009, 11:42
حسین میگم با چه برنامه ای کپچر کردی؟
یه نمه سرعتش کمه ولی بد نیست
من با frap كپچر كردم هم سبكه هم كپچرش حرف نداره . فقط بايد هارد خالي داشته باشي ، چون كامپوز نمي كنه و مستقيم با كيفيت بالا كپچر مي كنه حجم كليپ هات ميره بالا ( مثلا 10 ثانيه كليپ ميشه 1.5 گيگ ) . فرمت كپچرش هم avi هست .

بگرد نسخه كرك شده ش رو گير بيار و نصب كن چون نسخه هاي تريالش بالاي كليپي كه كپچر مي كنه اسم نرم افزار رو هم مي نويسه .

حسین! منو امیر کارای سایت رو شروع کردیم
یه فلش کار هم میخوایم
میای؟

اهوم ، كدوم سايت ؟ همين بتل فيلد هيرو ديگه : دي
اول سايت رو كامل طراحي كنيد بعد جاهايي كه فلش مي خوايد رو بگيد تا بزنم . در ضمن سعي كنيد از تم خوده سايت اصلي بازي براي طراحي استفاده كنيد .
سايت كه تموم شد ترتيبش رو مي دم تو سايت اصلي بازي معرفي بشه و لينك بشه تا امارش بتركون بره بالا .

blackfox
02-09-2009, 11:43
راستي سايتتون شمال چه چيزايي ميشه ؟ چي مي خوايد توش بذاريد ؟

blackfox
02-09-2009, 11:46
امروز و فردا انتخاب واحد دارم كمتر ميام بازي . الآن تا ساعت 11 امروز تو بازيم هر كي خواست جوين بشه .
منتظرم .

SIMON137
02-09-2009, 11:58
نمی تونی بیای یاهو ؟؟؟؟
خب سایت عینا همین امکانات سایت اصلی رو داره ...
+ یکسری امکانات بیشتر و یک موضوعاتی که برای بعضی کاربرا اندیشه شده براش و....

DaRiOuShJh
02-09-2009, 16:38
من با frap كپچر كردم هم سبكه هم كپچرش حرف نداره . فقط بايد هارد خالي داشته باشي ، چون كامپوز نمي كنه و مستقيم با كيفيت بالا كپچر مي كنه حجم كليپ هات ميره بالا ( مثلا 10 ثانيه كليپ ميشه 1.5 گيگ ) . فرمت كپچرش هم avi هست .

بگرد نسخه كرك شده ش رو گير بيار و نصب كن چون نسخه هاي تريالش بالاي كليپي كه كپچر مي كنه اسم نرم افزار رو هم مي نويسه .

اهوم ، كدوم سايت ؟ همين بتل فيلد هيرو ديگه : دي
اول سايت رو كامل طراحي كنيد بعد جاهايي كه فلش مي خوايد رو بگيد تا بزنم . در ضمن سعي كنيد از تم خوده سايت اصلي بازي براي طراحي استفاده كنيد .
سايت كه تموم شد ترتيبش رو مي دم تو سايت اصلي بازي معرفي بشه و لينك بشه تا امارش بتركون بره بالا .

اوه اوه!×!!:31: بابا چه خبره!
مگه هارد برای باباشه!×!!
مرسی

شما سفارشه دیگه ای ندارید؟!×!!×:13:
مردک اون حداقل چند هزار دولار پوله طراحی سایتش اینا شده!
لامصب بیشتر فایل هاشم تو CSS هست موقعه سیو ذخیره نمیشه

ما که شمال ویلا نداریم! شاید امیر انیجا داشته باشن1!!:31:

امروز و فردا انتخاب واحد دارم كمتر ميام بازي . الآن تا ساعت 11 امروز تو بازيم هر كي خواست جوين بشه .
منتظرم .

اهه! این دانشگاتون هم مثله خودت تو شیش و پنجه!
الان مگه وقته انمتخاب واحد آخه؟
از طرفی 4 تا تیک میخوای بزنی دیگه!!×!! قمر در عقرب که نمیخوای بکنی

نمی تونی بیای یاهو ؟؟؟؟
خب سایت عینا همین امکانات سایت اصلی رو داره ...
+ یکسری امکانات بیشتر و یک موضوعاتی که برای بعضی کاربرا اندیشه شده براش و....

بنده این پشت رو تکذیب میکنم!!!:31:
سایت میخوایم بزنیم همینطوری فقط عکسای خودمون رو بندازیم توش دوره هم باشم

SIMON137
02-09-2009, 17:08
سایت میخوایم بزنیم همینطوری فقط عکسای خودمون رو بندازیم توش دوره هم باشم
اینو راست میگه ، می خوایم جای لوگوی تیم نشنال پرتره داریوش رو بزنیم :دی

navid_k
02-09-2009, 22:18
سلام دوستان

منم امروز وارد بازی شدم، یه جورایی غیر طبیعیه ، چندان بر محور توانایی shooting نمیگرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شونصدتا تیر باید روی طرف خالی کنی تا بلکه جونش در بره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاماندو از این جهت بهتره باز

افراد لول بالا هم که خیلی راحت میتونن لول پایینی ها رو قلع و قم کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برخلاف COD4

ولی خوب با این حال جالبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

navid_k
02-09-2009, 22:33
روی ویستا پوشه رو کپی کردم و حتی رجیستری رو هم ست کردم، کلا روی ویستا اجرا نمیشه یا کار خاصی باید انجام داد ؟

alizshah
02-09-2009, 22:45
چه سایتی میزنید ؟ منم هستم ؟!

blackfox
02-09-2009, 22:50
ما که شمال ویلا نداریم! شاید امیر انیجا داشته باشن1!!

به جان داريوش خودم موندم چه طور و واسه چي شمال تايپ كردم ؟!!

منم امروز وارد بازی شدم، یه جورایی غیر طبیعیه ، چندان بر محور توانایی shooting نمیگرده

كلا اين بازي محور خاصي نداره كه بخواي دورش بگردي ، دو تا راستاي x و y رو بگير و رو زمين بازيتو بكن . حسش رو داشتي مي وني بر محور z با هواپيما سير بنمايي . محور شوتينگ كجاش ميشه ؟

DaRiOuShJh
03-09-2009, 01:07
آخه من به تو چی بگم!
سرور خالی گیر آوردی میگی دو نفری بزنیم تکی؟!!×
باید دسته جمعی باشه چند نفر رو با هم roadkill کنم حال بده

SPY.07
03-09-2009, 07:27
سلام
من بازی رو که میزنم بیاد ، بعد از Logging مینویسه:
Unable To Login -1002
چجوری این مشکل رفع میشه ؟

blackfox
03-09-2009, 12:34
روی ویستا پوشه رو کپی کردم و حتی رجیستری رو هم ست کردم، کلا روی ویستا اجرا نمیشه یا کار خاصی باید انجام داد ؟

من رو لب تاپم هم ( كه ويندوزش ويستاست ) بازي كردم تو دانشگاه ( با نت وايرلس :دي ) . رو ويستا هم اجرا ميشه من مشكلي نداشتم .

Unable To Login -1002

من تا حالا اين مشكل رو نداشتم . تو خوده فروم بازي مطرح كن وابتو مي دن حتما .

blackfox
03-09-2009, 12:37

من رو لب تاپم هم ( كه ويندوزش ويستاست ) بازي كردم تو دانشگاه ( با نت وايرلس :دي ) . رو ويستا هم اجرا ميشه من مشكلي نداشتم .

Unable To Login -1002

من تا حالا اين مشكل رو نداشتم . تو خوده فروم بازي مطرح كن وابتو مي دن حتما .

SIMON137
03-09-2009, 15:20
چه سایتی میزنید ؟ منم هستم ؟!
بذار افتتاح که شد ، تو هم بیا :دی

blackfox
03-09-2009, 17:23
جاتون خالي امروز با goodman ( سعيد ميشناسه ) چند دست بازي كردم ، يه يه ماهي بود نديده بودمش . كلي خوش گذشت .

اينم عكساي يادگاري : دي

alizshah
03-09-2009, 17:23
داریوش تو هم bf خریدی ؟

bersam
03-09-2009, 18:38
بذار افتتاح که شد ، تو هم بیا :دی
BF مجانی چه طوری می خوای بدی ؟؟؟ نکنه باگی چیزی پیدا کردی !!!:27:

DaRiOuShJh
03-09-2009, 18:47
هه هه هه!×!
بابا =ولمون کجا بود علی
ما که مثله بعضی ها مرفه جات نیستیم که

حسین بعد از افتطار بیا بکشمت!×!×@#@#%%#@
نه بابا
حس و حالش نیست
بچه ها دیشب بعد از سحر jericho رو ریختم بابا چه بازیه ملسیه! میخکوبش شدم ساعت 11 خوابیدم ظهری!!×!×!×!!
الان هم برم بقیش رو برم

SIMON137
03-09-2009, 18:51
BF مجانی چه طوری می خوای بدی ؟؟؟ نکنه باگی چیزی پیدا کردی !!!
اونش با من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](211).gif

هه هه هه!×!
بابا =ولمون کجا بود علی
ما که مثله بعضی ها مرفه جات نیستیم که
زیاد توجه نکنید ، توهم زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](194).gif

بچه ها دیشب بعد از سحر jericho رو ریختم بابا چه بازیه ملسیه! میخکوبش شدم ساعت 11 خوابیدم ظهری!!×!×!×!!
الان هم برم بقیش رو برم

لینک بده ما هم دانلود کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](209).gif

تبصره : داریوش پاشو بیا غرب تهران یک فروشگاه زدن هایپراستار ، خیلی توپه ... دم خونه ماست ... بیا حالشو ببر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](131).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](133).gif

خواستی بیای بگو من بی صبرانه منتظرتم :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](206).gif

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](267).gif

alizshah
03-09-2009, 20:31
خوب وقتی میخواین سرور بزنین وقتی که بازی رو روش اجرا کردین بنهایت میشه vp , hp و bf داشته باشین
البته اگه SIMON واسه بعضی ها ( نازی ها ) پارتی بازی در نیاره
در ضمن بگم که سرور احتمالا خیلی باگ اینا خواهد داشت راستی سرور کجاییه ؟

DaRiOuShJh
03-09-2009, 20:38
اونش با من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زیاد توجه نکنید ، توهم زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک بده ما هم دانلود کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تبصره : داریوش پاشو بیا غرب تهران یک فروشگاه زدن هایپراستار ، خیلی توپه ... دم خونه ماست ... بیا حالشو ببر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواستی بیای بگو من بی صبرانه منتظرتم :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تبصره : داریوش پاشو بیا غرب تهران یک فروشگاه زدن هایپراستار ، خیلی توپه ... دم خونه ماست ... بیا حالشو ببر

آره چند روز پیش بچه ها گفتن
میگن افتتاحیشم تازه عید قربانی چیزی قرار بوده باشه الان آزمایشیه این وضعشه!×!!!!
والا دوره آخه کی میاد این همه راهو!! اونم دهنه روزه!×!!×!#%$@%@#%#@%:31::31::31:

لینک بده ما هم دانلود کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هه هه هه!×! والا این یکی از 200 تا دی وی دی بازی ای که 5 ماه پیش خریدم ولی هنوز نصب نکرده بودم1×!×!!:21:
جاتون خالی دارینوس هم هست آخره ................ تنبلی!××!× البته کلا بعضی جاها رو با زیرنویس تطابق میدی میبینی یه چی دیگه برای خودشون میگن ولی Overall! خوبه!!×

خیلی بازیه مردیه×!×!×! خوشمان اومد! فقط نمیدونم چرا ریتینگش پایینه پس!×!؟

SIMON137
03-09-2009, 20:49
خیلی بازیه مردیه×!×!×! خوشمان اومد! فقط نمیدونم چرا ریتینگش پایینه پس!×!؟
از سیبیل (ات - اش) مایه بذار ، آپلود کن ، کار یک شب تا صبحه ... :دی
حداقل یک ثوابی می بری ...
حیف تو این بازی هرچی میگیری ، زمانی هست اگر پول ندی
چجوری اون اسلحه خفنارو میشه گرفت ؟
میگما ، اس ام اس میزنم جواب نمی دی ....
بگو کلک واسم چه خوابی دیدی ؟

SIMON137
03-09-2009, 23:13
بعلههههههههههههههههههه !!!!!! :دی
میگم تقریبا 20 هزار تومن نیازه آدم بخواد لباس به صورت نامحدود بخره ها

blackfox
03-09-2009, 23:54
میگم تقریبا 20 هزار تومن نیازه آدم بخواد لباس به صورت نامحدود بخره ها

من 1200 تا bf دارم . خودشون مفتي برام ريختن : دي

wmax
04-09-2009, 10:52
بچه ها سلام.منم تازه این بازی رو پیدا کردم.در کل نازیها قویترن.من دیروز یه یوزر دیدم تو بازی به اسم shinob که وقتی نزدیکش میشدم تا بهش شلیک کنم دستاش رو میکوبید به هم بعدهم همه ما آدمهایی که دورو برش بودیم یه متر پرت میشدیم هوا!!!
داریوش جان راهی هست که بشه bf مجانی گرفت؟ و چه جوری میشه ابزار ویژه رو آنلاک کرد؟(مثل سرعتی را رفتن یا چند نارنجکه بودن؟) سوال بعدیمم اینه که shinob چه جوری اون کارو میکرد!!!
آیدی من تو بازی !!!hooman
بچه ها ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

SIMON137
04-09-2009, 13:15
من 1200 تا bf دارم . خودشون مفتي برام ريختن : دي
کوفتت بشه :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](105).gif

این موهاشون رو نمیشه تغییر داد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif

بچه ها سلام.منم تازه این بازی رو پیدا کردم.در کل نازیها قویترن.من دیروز یه یوزر دیدم تو بازی به اسم shinob که وقتی نزدیکش میشدم تا بهش شلیک کنم دستاش رو میکوبید به هم بعدهم همه ما آدمهایی که دورو برش بودیم یه متر پرت میشدیم هوا!!!
داریوش جان راهی هست که بشه bf مجانی گرفت؟ و چه جوری میشه ابزار ویژه رو آنلاک کرد؟(مثل سرعتی را رفتن یا چند نارنجکه بودن؟) سوال بعدیمم اینه که shinob چه جوری اون کارو میکرد!!!
آیدی من تو بازی !!!hooman
بچه ها ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

خب این کار یکی از قابلیت ها هست که باید باز بشه ... که دستش رو به هم میزنه و ...
شما به ازای هر لول زوج یک مدال میگیری که باهاش می تونی یک درجه از هر قابلیت رو بالا ببری ، یا اگه بسته هست بازش کنی...
از bf مجانی تا زمانی که سایت ساخته بشه خبری نیست .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](98).gif

blackfox
04-09-2009, 21:47
از bf مجانی تا زمانی که سایت ساخته بشه خبری نیست ....

وقتي كه سايتم بزني بازم نمي توني bf مجاني بدي . اطلاعات هر هيرو تو ديتابيس خوده سايت اصلي ذخيره ميشه و وقتي يك هيرو مي خواد وارد يه سرور براي بازي بشه اطلاعاتش از ديتابيس اصلي رو سرور لود ميشه . حالا اين وسط تو چه جوري مي خواي bf مجاني خيرات كني ؟

DaRiOuShJh
04-09-2009, 23:38
دهه!
حسین لو نده دیگه
داریم بچه های معصوم مردم رو گول میزنیم دیگه

blackfox
04-09-2009, 23:45
تو فكر يه كليپ بتركونم . سناريوش رو نوشتم . كاره يه نفر نيست بايد چند نفري بسازمش .
يه مشكل ديگه هم هست و اونم اين كه لازمه تو كليپم جاي شخصيت ها صحبت بشه ( انگليسي ) . ديالوگ هاش رو هم نوشتم ولي به چند تا تن صداي مختلف نياز دارم . صداي خودم تكي نميشه .
بيايد تست دوبلري به انگليسي بديد : دي
اگر خواستيد بگيد كه موقع فيلم برداري خبرتون كنم !!!

SIMON137
05-09-2009, 00:08
تو فكر يه كليپ بتركونم . سناريوش رو نوشتم . كاره يه نفر نيست بايد چند نفري بسازمش .
يه مشكل ديگه هم هست و اونم اين كه لازمه تو كليپم جاي شخصيت ها صحبت بشه ( انگليسي ) . ديالوگ هاش رو هم نوشتم ولي به چند تا تن صداي مختلف نياز دارم . صداي خودم تكي نميشه .
بيايد تست دوبلري به انگليسي بديد : دي
اگر خواستيد بگيد كه موقع فيلم برداري خبرتون كنم !!!
من پایه هستم :دی
کی ؟ کجا ؟

blackfox
05-09-2009, 00:11
من و داریوش پایه هستیم
کی ؟ کجا ؟

از طرف خودت نظر بده : دي
فعلا مونده ؛ حتمي شد خبرت مي كنم ...

blackfox
05-09-2009, 00:12
بچه ها بيايد بازي منتظرم

DaRiOuShJh
05-09-2009, 00:30
بچه بیشین سره جات
یادت افتاده کارتون بسازی؟!×!×!
مردک خوب به جا این کارا بیا یه سمته این سایت رو بگیر کمک کن

blackfox
05-09-2009, 07:27
بچه بیشین سره جات
یادت افتاده کارتون بسازی؟!×!×!
مردک خوب به جا این کارا بیا یه سمته این سایت رو بگیر کمک کن
عجب خنگيه اين . ببين اگه كارتونت خوف بشه بهم كد ميدم كه اگه "ريديم" كني مثلا يه ست كامل لباس برات آزاد ميشه ( هميشگي ) .
در مورد سايت هم گفتم كه ، فلشاش با من .

SIMON137
05-09-2009, 08:50
بچه ها اینو نگاه کنین :

---------------------------------------------------------------------------------
به این وسیله آبروی تیم نشنال رو می بریم :دی :

vendee
05-09-2009, 12:13
عجب خنگيه اين . ببين اگه كارتونت خوف بشه بهم كد ميدم كه اگه "ريديم" كني مثلا يه ست كامل لباس برات آزاد ميشه ( هميشگي ) .
در مورد سايت هم گفتم كه ، فلشاش با من .

خودت رو ناراحت نکن من باور میکنم:دی :دی

اون عکس که با goodman میگفتی پیدا نکردم میشه لینکش رو بدی نگاه کنم.:40::40:

hajoo
05-09-2009, 21:53
سلام دوستان. من بازی battleefield hero رو دانلود کردم و طبق دستورالعمل ها جلو رفتم هیرو ساختم . وقتی آپدیت دانلود بعد یه صفحه میاد میگه installing و خیلی طول می کشه تا این تموم شه. نکنه داره دوباره بازی رو دانلود می کنه.
لطفا من رو راهنمایی کنید

hajoo
05-09-2009, 22:13
سایمون137 جان پدرت یه کار دارم آیدی چیزی بده آنلاین بگم

blackfox
05-09-2009, 23:22
خودت رو ناراحت نکن من باور میکنم:دی :دی

اون عکس که با goodman میگفتی پیدا نکردم میشه لینکش رو بدی نگاه کنم.:40::40:

بيا :

vanish
06-09-2009, 03:00
این چرا اینقدر طول میکشه؟!؟!؟

vanish
06-09-2009, 03:01
این چرا اینقدر طول میکشه؟!؟!؟

DaRiOuShJh
06-09-2009, 08:10
شما یا اینستالت مشکل داره یا سرعته اینترنتت
ماله من که به ثانیه رد میکنه

blackfox
06-09-2009, 09:36
شما بايد اول بازي رو نصب كني ديگه . اون فايلي كه داره دانلود ميشه ( server.zip ) نشون مي ده كه تو نصب بازي هستي . دفعه اول همين طوره بايد وايستي تا دانلود بشه .

a.salireza
06-09-2009, 09:50
یه سوال داشتم :
وقتی میخوایم این بازی رو دانلود کنیم ، به صورت پیش فرض بر روی کامپیوتر نصب میشه ؟ یعنی نمیشه فایل Setup رو دانلود کنیم ؟

vanish
06-09-2009, 10:45
شما یا اینستالت مشکل داره یا سرعته اینترنتت
ماله من که به ثانیه رد میکنه
سرویس 1 مگی دارم
فکر نکنم مشکل از سرعت اینترنت باشه

شما بايد اول بازي رو نصب كني ديگه . اون فايلي كه داره دانلود ميشه ( server.zip ) نشون مي ده كه تو نصب بازي هستي . دفعه اول همين طوره بايد وايستي تا دانلود بشه .

من فایل بازی که 330 مگ بود رو دانلود و نصب کردم ها!!!

دیشب بعد از چهار ساعت تازه اینقدرش دان شده!!!!

vanish
06-09-2009, 11:01
آخرین نسخه با آپدیت رو از کجا دان کنم؟(قابلیت رزیوم داشته باشه)

alizshah
06-09-2009, 13:11
یه سوال داشتم :
وقتی میخوایم این بازی رو دانلود کنیم ، به صورت پیش فرض بر روی کامپیوتر نصب میشه ؟ یعنی نمیشه فایل Setup رو دانلود کنیم ؟
باید مثل من از لینک رپید که خراب شده دانلود کنی
یا اینکه اگه دانلود کردی روش دوستان رو انجام بدی تا دیگه دوباره دانلود نکنی

vendee
06-09-2009, 13:36
آخرین نسخه با آپدیت رو از کجا دان کنم؟(قابلیت رزیوم داشته باشه)

الان شما بازی رو که از خود سایت دان میکنید همون اخرین نسخش رو میده.

البته دانلودش یکم طول میکشه باید صب کنیدوسط ها هم ممکنه قطع بشه از اول شروع کنی:دی

vanish
06-09-2009, 18:45
یا اینکه اگه دانلود کردی روش دوستان رو انجام بدی تا دیگه دوباره دانلود نکنی
این روش دوستان چطوریه؟:دی

الان شما بازی رو که از خود سایت دان میکنید همون اخرین نسخش رو میده.

البته دانلودش یکم طول میکشه باید صب کنیدوسط ها هم ممکنه قطع بشه از اول شروع کنی
یه خورده بیشتر از یکمه:دی
حالا این آخرین نسخه لینک رپید نداره؟

DaRiOuShJh
06-09-2009, 20:23
بابا شما که میگی یه مگ داری
ما با 256 خسته گرفتیم ها!!! این همه خم به ابرو هم نیاوردیم

vanish
06-09-2009, 21:45
بابا شما که میگی یه مگ داری
ما با 256 خسته گرفتیم ها!!! این همه خم به ابرو هم نیاوردیم
اخه من دیشب 2 تا 7 گذاشتم دان بشه ولی تموم نشد!!
حالا امشب دوباره یه تست میزنم

DaRiOuShJh
06-09-2009, 21:53
خوب پس دیگه حتما اکانتتون 64-1 مگ هست نه 1 مگ فیکس! که خیلی فرق میکنه (نمیدونم چرا همه میگن 1 مگ!!! بعد یه فایل یه ذره ای میدی دانلود کنن زوارشون در میره!)
256 خوب حدودا 4 ساعته برای من تموم شد تازه 256 منم تو روز رو 24 اینا میگیره
برای شما حتما باید کمتر باشه که تو 5 ساعت هم نتونسته بگیره

حواست باشه اگه اینطوریه الکی دانلود نکن! چون تو بازی کردنش هم مشکل میخوری
حداقل 22 کیلو فری میخواد

hajoo
06-09-2009, 22:10
منم دقیقا مشکل vanish رو دارم.

اون دوستی که گفت داره setup می کنه بدونه که داره دانلود می کنه. چون اولا اینترنت کار می کنه دوما اگه تو اون پوشه ای بری که داره instaling انجام میشه چند تا فایل با نام پچ دیدم. 25% که رفت جلو چک کردم 150 مگ دانلود کرده بود.در ضمن من 256 نامحدود دارم.
با این حساب حجم تقیریبی میشه 600 مگابایت وشما اونو تو 1 ثانیه دانلود کردید.

شما تو ایرانید؟

vanish
06-09-2009, 22:16
خوب پس دیگه حتما اکانتتون 64-1 مگ هست نه 1 مگ فیکس! که خیلی فرق میکنه (نمیدونم چرا همه میگن 1 مگ!!! بعد یه فایل یه ذره ای میدی دانلود کنن زوارشون در میره!)
256 خوب حدودا 4 ساعته برای من تموم شد تازه 256 منم تو روز رو 24 اینا میگیره
برای شما حتما باید کمتر باشه که تو 5 ساعت هم نتونسته بگیره

vanish
06-09-2009, 22:18
اون دوستی که گفت داره setup می کنه بدونه که داره دانلود می کنه. چون اولا اینترنت کار می کنه دوما اگه تو اون پوشه ای بری که داره instaling انجام میشه چند تا فایل با نام پچ دیدم. 25% که رفت جلو چک کردم 150 مگ دانلود کرده بود.در ضمن من 256 نامحدود دارم.
با این حساب حجم تقیریبی میشه 600 مگابایت وشما اونو تو 1 ثانیه دانلود کردید.

فکر کنم این پچها همون نقشه های جدید هستن
درسته؟

hajoo
06-09-2009, 22:24
فکر کنم این پچها همون نقشه های جدید هستن
درسته؟
نه! فک نکنم.

دوستان مشکل من اینه که اینترنتم قطع میشه و نمی شه ریزوم هم کرد:41:(نمی دونم چه مرگشه اینترنتم)
2تا درخواست داشتم:
1.لطفا یکی که داره باری می کنه بگه حجم بازی چقدر بوده.
2.یه دوست فداکار می تونه پس از دانلود پچ اون ها رو یه جایی که قابلیت ریزوم داره (ترجیحا rapidshare ) دانلود کنه.

hajoo
06-09-2009, 23:39
راستی شاید مشکل از لینکی باشه که دانلود شده لذا از دوستان خواهش می کنم لینکی رو که دانلود کردن ارایه بدن

اول خودم: نمی دونم:31: ولی یادمه تو یکی از تاپیک های پی سی ورد دانلود کردم(مطمنم این تاپیک نبوده)

vanish
06-09-2009, 23:45
من اینو دان کردم:

hajoo
06-09-2009, 23:54
من اینو دان کردم:

eeeeee
منم اینو دانلود کردم دقیقا یادم اومد. نکنه واقعا مشکل این باشه؟

vendee
07-09-2009, 00:40
بابا نقشه جدید کلا 50 مگ نمیشه در ضمن کلا یدونه نقشه اضافه شده به بازی دیگه یعد او سه تا 100 تا نقشه نداره که:دی

از خود سایتش دانلود کنید اخرین ورزن رو میده برای دان.

vanish
07-09-2009, 01:26
هه هه هه
درست شد
لازم نبود از خود سایت دانلود کنم!!

vendee
07-09-2009, 01:37
ایول شدم لول 20 فعلا یه هقته رفتم مسافرت بعد 1 هفته میام 2 روزی میشم 21 :دی

vanish
07-09-2009, 01:42
چرا نمیتونه سرور رو پیدا کنه؟

hajoo
07-09-2009, 09:05
هه هه هه
درست شد
لازم نبود از خود سایت دانلود کنم!!

vanish بگو چیکار کردی ما هم یاد بگیریم؟

DaRiOuShJh
07-09-2009, 20:01
ما که از این پست های شما سر در نیاوردیم!×!

akharwarbaz
07-09-2009, 21:45
اقا این instaler اش Resume داره ؟
چون من شب باید بزارم و صبا هر یه ساعت Dc میشه
ممنونجات

vanish
07-09-2009, 22:07
vanish بگو چیکار کردی ما هم یاد بگیریم؟
ببین من کارهایی رو که خودم کردم بهت میگم تو هم انجام بده ببین درست میشه؟
اول از همه اکانتتو رو فعال کن(بوسیله همون ایمیلی که برات فرستاده)
بعد توی سایتش لاگین کن بزار همنجوری browser باز بمونه
حالا بازی رو نصب کن(هیچکدوم از تنظیمات رو عوض نکن فقط نکست بزن!حتی جایی که بازی نصب میشه)
بعد از نصب روی آیکون بازی کلیک کن . یه پیغام میده که باید روی سایت باید دکمه play رو فشار بدی اگه اون پیغام رو ok کنی خودش میره رو وب سایت بازی حالا از اون صفحه ای که باز شده دکمه play رو بزن
اون صفحه نصب میاد که باهاش مشکل داری بدون اینکه تنضیمات اونو تغییر بدی نصبش کن

ما که از این پست های شما سر در نیاوردیم!×!
کجاشو نفهمیدی بگو تا توضیح بدم:دی

یه سوال
چطوری میشه تو بازی فقط به هم تیمیای خودم پیغام بدم؟

vanish
07-09-2009, 22:09
اقا این instaler اش Resume داره ؟
چون من شب باید بزارم و صبا هر یه ساعت Dc میشه
ممنونجات .
نه نداره
من از رپید یازی رو دان کردم
البته نصبش پدرمو درآورد

*Ali*
07-09-2009, 22:18
.
نه نداره
من از رپید یازی رو دان کردم
البته نصبش پدرمو درآورد

اگر ممکنه لینک دانلودتون رو به من هم بدین من امروز هرچی تلاش کردم نتونستم از سایتش دانلود کنم . ممنون:11:

vanish
07-09-2009, 22:25
اگر ممکنه لینک دانلودتون رو به من هم بدین من امروز هرچی تلاش کردم نتونستم از سایتش دانلود کنم . ممنون

akharwarbaz
07-09-2009, 22:35
این حجمش کلا چقد میشه ؟
من یه لینک به غیر از راپید پیدا کردم

این دوتا کلا میشه 341 مگ ..حجمش همینه یا باید از این سرور مذخرف راپید دان کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](128).gif

Bs_panzer
07-09-2009, 22:45
من

Insane_behdad

هستم منو اد کنید با هم بازی کنیم 5 هم هستم

hajoo
08-09-2009, 00:37
برو بچ مال منم درست شد

جالبه با سرعت ت....ی اینترنت راحت میشه بازیش کرد.
من ops1101 اد کنید نازی هستم.

vanish
08-09-2009, 05:24
این دوتا کلا میشه 341 مگ ..حجمش همینه یا باید از این سرور مذخرف راپید دان کنم
حجمش تقریبا همینه

برو بچ مال منم درست شد
چطوری درست شد؟

vanish
08-09-2009, 05:24
خداییش ختم بازیه
رو دست نداره

Bs_panzer
08-09-2009, 07:26
چرا !

قشنگ ترین بازیه آنلاین Call of duty 4 بود.....

دموی مولتی پلیر این جدید که داره میاد رو دیدم مخم سوت کشید ! (تو یوتوب سرچ کنید)

حسین 123
08-09-2009, 07:27
ممنون جالب بود

akharwarbaz
08-09-2009, 11:56
منم فردا به جمعتون ميپيوندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

akharwarbaz
08-09-2009, 11:57
برو بچ مال منم درست شد

جالبه با سرعت ت....ی اینترنت راحت میشه بازیش کرد.
من ops1101 اد کنید نازی هستم.

قضيه اين درست شدن چيه هي ميگين مال من درس شد ؟