PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي: کدوم زبون براي برنامه نويسي بهتره؟

Honradez
26-07-2009, 14:24
سلام دوستان. خسته نباشيد.

راستش من دنبال اينم که يک زبان برنامه نويسي براي صفحات وب رو ياد بگيرم.

لطفا من رو راهنمايي کنيد که کدوم زبون بهتر و مناسبتره.

(از کل برنامه نويسي هم فقط تا حدودي از ويژوال بيسيک ميدونم که خب البته تحت وب نيست.)

سپاسگزارم. :10:

vandu
26-07-2009, 14:57
ASP و PHP انتخاب های عوده پیش روی شما هستند...
من خودم با PHP بیشتر کد می زنم. و به نظرم اگه برنامه نویست خوب باشه (منظورم اینه که مثلا شی گرایی رو بتونی خوب پیاده سازی کنی) PHP حرف نداره ولی در غیر اینصورت کد زدن توی PHP فوق العاده چیز کثیفی از آب درمیاد...

Honradez
26-07-2009, 21:08
ASP و PHP انتخاب های عوده پیش روی شما هستند...
من خودم با PHP بیشتر کد می زنم. و به نظرم اگه برنامه نویست خوب باشه (منظورم اینه که مثلا شی گرایی رو بتونی خوب پیاده سازی کنی) PHP حرف نداره ولی در غیر اینصورت کد زدن توی PHP فوق العاده چیز کثیفی از آب درمیاد...
ميشه بيشتر درمورد شي گرايي و اينکه خوب پياده کردنش يعني چي توضيح بدين؟

کلا حالا پيشنهاد شما کدومشون هست و کدومشون گسترۀ کارهايي که ميشه باهاش کرد بيشتره؟ من تا حدود خيلي کمي هم HTML ميدونم.

در کل لطفا - البته اگر براتون ممکنه - يه مقايسه اي بکنيد و نقاط قوت و ضعف هرکدوم رو بگين.

واقعا ممنونم. خدا عمرتون بده. :46:

Bill Gates
26-07-2009, 21:25
سلام
فیض جان باز سره این موضوع بحث و آخرم جدال سخت میشه شخصا هم یکی از سربازان php :دی
قبلا شده بگردید ممکنه چیز های خوبی پیدا کنید آخرش هم اینطور میشه که به خودتون میگید :

نظر من اینه !

آخرش هم هرچی دل تنگت بگوید :دی

Honradez
27-07-2009, 11:12
سلام
فیض جان باز سره این موضوع بحث و آخرم جدال سخت میشه شخصا هم یکی از سربازان php :دی
قبلا شده بگردید ممکنه چیز های خوبی پیدا کنید آخرش هم اینطور میشه که به خودتون میگید :

نظر من اینه !

آخرش هم هرچی دل تنگت بگوید :دی
راهنمايي جالبي بود. مرسي.

تندرست باشيد. :8:

ahmadn73
27-07-2009, 11:33
به نظر من هم php

H A M A S
27-07-2009, 14:57
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید