PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با ويروس smss.exeچه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

negin.ahmadi
26-07-2009, 11:03
ويروسsmss.exeمدتي است که به سيستم من وترد شده از طريق فلش.
کاري که اين ويروس توي لپ تاپ من ميکنه اينه که اجازه استفاده فلش مموري رو به من نمي ده.در صورت وصل کردن فلش ،سيستم هنگ مي کنه و دگه نمي شه ازش استفاده کرد.
با ويروس يلب update شده nod32 اين ويروس قابل شناسايي نيست.
طوري که من مجبور شدم براي پاک کردن اين ويروس هارد رو کامل پاک کنم و دوباره پارتيشن بندي کنم که اين وقت زيادي از من ميگيره و به فايل هاي من صدمه وارد مي کنه.

لطفا ويروسيابي جهت پاک کردن اين ويروس به من معرفي کنيد.با تشکر

mehdi1368
26-07-2009, 12:38
ويروسsmss.exeمدتي است که به سيستم من وترد شده از طريق فلش.
کاري که اين ويروس توي لپ تاپ من ميکنه اينه که اجازه استفاده فلش مموري رو به من نمي ده.در صورت وصل کردن فلش ،سيستم هنگ مي کنه و دگه نمي شه ازش استفاده کرد.
با ويروس يلب update شده nod32 اين ويروس قابل شناسايي نيست.
طوري که من مجبور شدم براي پاک کردن اين ويروس هارد رو کامل پاک کنم و دوباره پارتيشن بندي کنم که اين وقت زيادي از من ميگيره و به فايل هاي من صدمه وارد مي کنه.

لطفا ويروسيابي جهت پاک کردن اين ويروس به من معرفي کنيد.با تشکر

من مکافی رو به شما پیشنهاد میکنم!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید.

mf.designing
26-07-2009, 12:54
با اين آنتي ويروسهاي تريال قلابي نميتوني پاكش كني ، يا بايد يه برنامه مخصوص پاك كردنش پيدا كني ، كه من تا حالا نديدم .يا هم دل رو به دريا بزن يه ويندوز عوض كن !

rassool
26-07-2009, 13:05
من دوستم توي كافي نتش اين ويروس رو گرفته بود چندتا انتي ويروس نصب كرد هيچكدومش پاكش نكردن من بهش انتي ويروس avast رو دادم ميگفت پاكش كرده.سايتشم اينه اگه خواستي دانلود كني نسخه خونگيش رو دانلود كن .البته توي p30world هم بچه ها گزاشتن براي دانلود سرچ كني پيدا ميكني.
avast.com

fkme
26-07-2009, 13:06
مي توني با اين شماره تماس بگيري و ازش راهنمايي بخوايي دوست عزيز.
09143520161
مي تونه كمكت كنه.

ahmadn73
27-07-2009, 11:17
اگر نتونستی با هیچ راهی حذفش کنی ، یه ویندوز عوض کن تمومه .

mobina.lovely
27-07-2009, 11:50
با سلام من این کاری کا می خوام توضیح بدم رو انجام دادم و مشکلات سیستم هایی که زیر دستم بودن برطرف شده
برای این کار ی نصب ویندوز انجام دهد اما از راه خود ویندوز نه !!!!!!!
ویندوز را از راهی که با سی دی رام بوت می شود انجام دهید سپس به معض وارد شدن به سیستم به هیچ عنوان نه نرم افزار و نه درایو را باز نکنید !!!!!!
سی دی انتی ویروس nod 32 را نصب کرده آبدیت کنید سپس ویروس یابی کرده و سیستم را ریستارت کنید !!!!
مشکلات حتما برطرف می شه در صورت برطرف نشدن اطلاع دهید ..
با تشکر

Ghaioom
27-07-2009, 18:49
سلام
اول از startup پاکش کن بعد به پوشه های زیر برو پاکش کن. از تسک منیجر هم end task کن.
تو آدرس زیر ذخیره میشه به صورت مخفی. بگیردی پیدا میکنی یا سرچ کن.
C:\Documents and Settings\All Users
C:\Documents and Settings\user name

picher_s
28-07-2009, 12:32
سلام

ای خدا!!!!! وقتی خیلی ها رو بازنشسته می کنن اینجوری هم میشه!!!

دوستان این ویروس تاپیک داره تو بخشه اورژآنس!

اینم راه حلش:

موفق باشید.

lord_ashkan_z
28-07-2009, 22:54
من یک راه حل کلی برای تمام ویروس ها به شما میگم:

برنامه های زیادی مثل اینی که میگم هست ولی معمولا مثل hirens boot کار کردن باهاش سخته و شناسوندن هارد درایو بهشون دردسر...
ولی این یکی با نمای گرافیکی ای دقیقا مثل ویندوز دارد و کار کردن با اون ساده است
این را یکی از دوستان معرفی کرده بود: ERD Commander 2008 (خودم همین دیشب دانلودش کردم)

با این ابزار و ابزارهای مشابه بدون ورود به ویندوز و فعال شدن ویروس می تونید به فایل ها دسترسی داشته باشید و از این طریق ویروس را به راحتی مثل هر فایلی پاک کنید...

البته من این کار را با hirens boot انجام دادم ولی با ERD Commander 2008 نه! پس مطمئن نیستم که ویروس هنگام بالا آمدنش فعال بشه یا نه! با این حال نوع عمل کردش به من قبولونده که از پسش بر میاد!

afshin316
29-07-2009, 10:30
آقا لطفا يك راه حل ساد ه تر بگين اين ويروس منو بدبخت كرده
راستي چه تاثيري بر روي سيستم داره

Farvadin
07-08-2009, 11:36
من یک راه حل کلی برای تمام ویروس ها به شما میگم:

برنامه های زیادی مثل اینی که میگم هست ولی معمولا مثل hirens boot کار کردن باهاش سخته و شناسوندن هارد درایو بهشون دردسر...
ولی این یکی با نمای گرافیکی ای دقیقا مثل ویندوز دارد و کار کردن با اون ساده است
این را یکی از دوستان معرفی کرده بود: ERD Commander 2008 (خودم همین دیشب دانلودش کردم)

با این ابزار و ابزارهای مشابه بدون ورود به ویندوز و فعال شدن ویروس می تونید به فایل ها دسترسی داشته باشید و از این طریق ویروس را به راحتی مثل هر فایلی پاک کنید...

البته من این کار را با hirens boot انجام دادم ولی با ERD Commander 2008 نه! پس مطمئن نیستم که ویروس هنگام بالا آمدنش فعال بشه یا نه! با این حال نوع عمل کردش به من قبولونده که از پسش بر میاد!
از كجا مي‌تونيم دانلودش كنيم اين برنامه رو؟