PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيغام خطاي Gateway Timeout براي چيه ؟؟؟

neyrizboys
22-02-2006, 16:10
يه بار ديگه هم پرسيدم كسي جوابمو نداد...
من 5-6 ماه پيش يه هاست خريدم ولي از اون موقع روي آي اس پي شركت خودمون باز نميشه( ما خودمون آي اس پي داريم ). ولي روي بقيه آي اس پي هاي شهر و كشور باز ميشه!!! خواستم ببينم اگه كسي علتشو ميدونه بگه. لطفا قدم به قدم بگيد چكار كنم؟؟
آدرس سايتم اينه ميتونيد امتحان كنيد كه باز ميشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پيغام خطا اينه :

Gateway Timeout
The following error occurred:
[code=GATEWAY_TIMEOUT] A gateway timeout occurred. The server is unreachable. Retry the request.

--------------------------------------------------------------------------------
Please contact the administrator.

Elfin-D
23-02-2006, 21:00
مشكل از اينترنت شماست كخ با اون وصل ميشيد.الان من هم با اين كارتم نميتونم سايت رو باز كنم!

neyrizboys
24-02-2006, 18:17
يه نفر به من گفت كه اين سايت توسط آي اس پي ----- شده! چطوري ميتونم اونو از ----- در بيارم ( بازم ميگم آي اس پي براي خودمونه )

FX64 Dual Core
24-02-2006, 19:18
با سلام

اين پيغام خطا معمولا براي سايت هاي ديده ميشه كه پهناي باند سرور پايين باشه ( كمتر از حدي كه جوابگوي كاربرها باشه) و ربطي هم به ف / ل / ت / ر Isp نداره و براي من پيغامي داده كه اكانت شما بسته شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با پشتيباني شركت ميزبان (فروشنده هاست) تماس بگيريد و پيگيري كنيد.

موفق باشيد.

Farid007
24-02-2006, 19:45
This Account Has Been Suspended
Please contact the billing/support department as soon as possible

با پشتيباني شركت ميزبان (فروشنده هاست) تماس بگيريد و پيگيري كنيد.
شديدا تاييد شد

neyrizboys
25-02-2006, 18:07
ممنونم از راهنمايي دوستان.
من همون اول يه غلطي كردم رفتم از يه يارو شمالي هاست خريدم كه الآن به هيچ وجه بهش دسترسي ندارم. فقط شايد بتونم تلفنشو گير بيارم كه با تلفن هم مشكلي حل نميشه. بايد برم از يه جاي ديگه هاست بخرم سايتمو روي اون پياده كنم. چون ديگه طاقتم به سر رسيده. گور پدر 20000 تومان پول!!!

به هر حال از دوستان ممنونم