PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Techsmith Snag it

hhhh_1360
26-07-2009, 00:14
سلام دوستان عزیز من می خواهم برایم دوستم فیلم آموزش از نصب کردن برنامه یا نصب نرم افزاری را به صورت فیلمبرداری کنم و برایم دوست آپلود کنم آموزش کار با برنامه Techsmith Snag it را می خواستم اخه من هر کاری می کنم تصویر شفاف نیست و نوشته ها خوب دیده نمی شود باید چکارکنم در ضمن به چه فرمتی برای دوست آپلو کنم که بتواند فیلم را مشاهده کند

mehdi1368
26-07-2009, 01:34
سلام دوستان عزیز من می خواهم برایم دوستم فیلم آموزش از نصب کردن برنامه یا نصب نرم افزاری را به صورت فیلمبرداری کنم و برایم دوست آپلود کنم آموزش کار با برنامه Techsmith Snag it را می خواستم اخه من هر کاری می کنم تصویر شفاف نیست و نوشته ها خوب دیده نمی شود باید چکارکنم در ضمن به چه فرمتی برای دوست آپلو کنم که بتواند فیلم را مشاهده کند

سلام دوست عزیز
ابتدا برنامه رو در حالت فیلم برداری قرار بده و طبق عکس بر روی Properties کلیک کن!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پنجره Output Properties ظاهر میشود!حال در قسمت Video Options تیک گزینه Auto Configure رو بردار!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا میتوانید با تغییر در تنزیمان Video Setup به فرمت دلخواه دست یابید.
موفق باشید.

mehdi1368
26-07-2009, 01:45
در ضمن به چه فرمتی برای دوست آپلو کنم که بتواند فیلم را مشاهده کند
برنامه رو طبق عکس زیر تنظیم کن

Amin
26-07-2009, 02:33
سلام
البته کار این نرم افزار عکسبرداری حرفه ای از محیط دسکتاپ هستش (با وجود اینکه فیلمبرداری هم انجام میده)
اما برای فیلمبرداری حرفه ای از محیط دسکتاپ من محصول دیگر شرکت Techsmith یعنی Camtasia Studio رو پیشنهاد میکنم

afshin316
29-07-2009, 10:32
دوست عزيز اگر شما از برنامه comtesia استفاده كنيد كيفيت فيلمبرداري تان خيلي بالا مي ره