PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل و رابطه ی فلش-ویروس-فرمت

attractive_girl
25-07-2009, 20:38
سلام.
اگه فلش ویروسی باشه مثلا تروجان داشته باشه اگه قبل از اینکه بازش کنم اول فرمتش کنم ویروسش کشته میشه یا نه؟
ممنون

mehdi1368
25-07-2009, 21:29
سلام.
اگه فلش ویروسی باشه مثلا تروجان داشته باشه اگه قبل از اینکه بازش کنم اول فرمتش کنم ویروسش کشته میشه یا نه؟
ممنون

سلام
اگه ویروس Autorun باشه با وصل کردن فلش بصورت اتوماتیک وارد سیستم میشه!ولی در کل هر ورویس با فرمت کردن از بین میره!
موفق باشید.

attractive_girl
26-07-2009, 11:17
اگه آنتی ویروس خودش ویروس رو تشخیص بده و از بین ببرش یهتره یا با فرمت از بین بره؟؟

mehdi1368
26-07-2009, 11:36
اگه آنتی ویروس خودش ویروس رو تشخیص بده و از بین ببرش یهتره یا با فرمت از بین بره؟؟

اگه ویروس شناخته شده باشه دیگه نیازی به فرمت نیست!انتی ویروس پاکش میکنه!
ولی گاهی اوقات یه ویروس جدید میاد و شما هم احتمال میدی که این ویروس از سیستم های آلوده وارد فلش شده!بهترین کار فرمت کردنه!
موفق باشید.

vandu
26-07-2009, 11:44

بستگی به آنتی ویروست داره. اگه پیغام بده که پاکش کرده. مشکلی نیست. ولی اغلب اوقات اگر هم پاک کنن فولدرهای RECYCLER و غیره رو پاک نمی کنن. در حالت کلی بهتره بعد از ویروس کشی بشکل دستی فولدرهای اضافی ایجاد شده رو پاک کنی (که البته سیستمی و مخفی هستند)...

ahmadn73
27-07-2009, 11:18
من اتوران داشتم توی فلش مموری . بدون اینکه انتقال داده بشه nod32 راحت از بین بردش