PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای online بازی Call of Duty2 Multi Player از اینترنت

masoud_ac
25-07-2009, 02:41
این بازی رو میخوام از اینترنت online بازی کنم .

پچ 1.3 هم نصب کردم اما تا رو join server کلیک میکنم Errore : Key Code in use. Please reconnecting later. رو

میده.

چکارش کنم؟

راهنماییم کنید.

منون

bersam
25-07-2009, 06:27
خب ... شما جه طوري و به كجا مي خواي كانكت شي ... مسلما به صورت عادي نمي توني كه وارد بخش انلاين بازي بشي كه ! جون كه سي دي كي اصلي رو نداري !
شما نرم افزار Garena رو دانلود كن و از طريق اون وارد بازي و روم هاي مختلف بشو ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتي توش عضو شدي مثل مسنجر واردش شو و بعد از ليست سمت جبش اسم بازي خودت رو انتخاب كن ... بعد اون جا روم هاي مختلف هست كه به هر كدوم نزديك تر بودي برو توي همون و با همون ها بازي كن ...

البته اين يه روش اجراي اين بازي به صورت انلاين هست ! شايد روش هاي ديكه معمول تر باشه :)

masoud_ac
25-07-2009, 22:31
خب ... شما جه طوري و به كجا مي خواي كانكت شي ... مسلما به صورت عادي نمي توني كه وارد بخش انلاين بازي بشي كه ! جون كه سي دي كي اصلي رو نداري !
شما نرم افزار Garena رو دانلود كن و از طريق اون وارد بازي و روم هاي مختلف بشو ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتي توش عضو شدي مثل مسنجر واردش شو و بعد از ليست سمت جبش اسم بازي خودت رو انتخاب كن ... بعد اون جا روم هاي مختلف هست كه به هر كدوم نزديك تر بودي برو توي همون و با همون ها بازي كن ...

البته اين يه روش اجراي اين بازي به صورت انلاين هست ! شايد روش هاي ديكه معمول تر باشه :)

الان ارور bad key code میده.

شما کدی ندارید که این مشکل بر طرف بشه؟

Hamed-Beckham
27-07-2009, 21:54
الان ارور bad key code میده.

شما کدی ندارید که این مشکل بر طرف بشه؟
تو همین Garena بدون نیاز به سریال می تونید بازی کنید !
دقیقا یادم نیست ولی اون قسمتی که نوع شبکه رو انتخاب می کنید یکی بود که سرور هارو میاورد ! ( به غیر از اینترنت )
:11:

bersam
27-07-2009, 22:41
تو همین Garena بدون نیاز به سریال می تونید بازی کنید !
دقیقا یادم نیست ولی اون قسمتی که نوع شبکه رو انتخاب می کنید یکی بود که سرور هارو میاورد ! ( به غیر از اینترنت )
:11:
من هم همين رو كفتم .... يادمه بقيه هم با garena بازي ميكردن ! ولي مثل اين كه مثل كانتر هم اين اجرا ميشه .... ولي شك دارم ! به هر حال :)

haniehjan
07-08-2009, 12:28
سلام
ارور

Notice
....
punkbuster kicked
....
از چیه؟

lahij.ir
02-12-2009, 17:43
آقا من این برنامه رو دانلود کردم و نصب کردم وارد یکی از روم هاش شدم ، با یکی صحبت کردم گفت که call of duty رو فقط میتونی تو حالت coop بازی کنی !
یعنی هیچ راهی نیست واسه بازی کردنش به صورت انلاین ؟:41:

ali_turk
26-06-2012, 14:18
ویندوز من 7کالاف2رو باز نمیکنه یعنی:به singplayer میره ولی به مولتی پلیر باز نمیشه چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید
id man=khaste_shab2012@yahoo.com