PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از سی شارپ در صفحه سایت

_ermia
24-07-2009, 21:12
سلام دوستان

میتونید راهنماییم کنید که چطور فرمی که با C# ساختم، تو صفحه سایتم که پسوندش مثلا html هست، استفاده کنم؟

خیلی ممنون میشم کمک کنید

mahdi7s
24-07-2009, 21:25
سلام دوستان

میتونید راهنماییم کنید که چطور فرمی که با C# ساختم، تو صفحه سایتم که پسوندش مثلا html هست، استفاده کنم؟

خیلی ممنون میشم کمک کنید

یعنی یه پروژه ی windows application ساختید و می خواهید از ان در یک web site استفاده کنید؟!!

اگر منظورتان این هست فکر نمی کنم امکانش وجود داشته باشه.

در غیر این صورت بیشتر توضیح بدین.

موفق باشید.

_ermia
24-07-2009, 23:00
بله دقیقا منظورم همین بود.
پس چطور میشه از کدهای سی شارپ تو سایتم استفاده کنم؟ مثل php که استفاده می کنیم تو سایت، چطوری از سی شارپ استفاده کنم. مگه سی شارپ زبان تحت وب نیست.

ممنون به خاطر وقتی که واسه جواب دادن میذارید.

mahdi7s
24-07-2009, 23:17
پس چطور میشه از کدهای سی شارپ تو سایتم استفاده کنم؟ مثل php که استفاده می کنیم تو سایت، چطوری از سی شارپ استفاده کنم. مگه سی شارپ زبان تحت وب نیست

شما برای کد نویسی یک صفحه در Asp.Net می توانید از زبانهای مختلفی از جمله سی شارپ استفاده کنید ولی نمی تونید یه فرم ویندوزی رو داخل یه صفحه ی وب قرار بدین.

_ermia
25-07-2009, 11:28
من برای طراحی سایت تا به حال از asp.net استفاده نکردم، میشه بگید چه برنامه ای باید نصب کنم برای کار کردن باهاش
یعنی برای استفاده از کد سی شارپ تو سایتم، باید asp.net هم بلد باشم؟

mahdi7s
25-07-2009, 12:09
من برای طراحی سایت تا به حال از asp.net استفاده نکردم، میشه بگید چه برنامه ای باید نصب کنم برای کار کردن باهاش
یعنی برای استفاده از کد سی شارپ تو سایتم، باید asp.net هم بلد باشم؟

سی شارپ یک زبان تحت دات نت هست و میشه باهاش تحت دات نت برنامه نوشت ...

asp.net هم زیر مجموعه ای از فریم ورک دات نت رو تشکیل میده.

بنابراین شما برای اینکار ابتدا می بایست با سینتکس زبان سی شارپ آشنا بشید که بهتره یه کتاب در مورد سی شارپ مطالعه کنید و بعد از اون برای کار کردن با asp.net خوب باید اونو کامل یاد بگیرید.

نهایتا پیشنهاد می کنم برای هردو کتابی تهیه کنید و شروع به یادگیری کنید.

موفق باشید.

pooyar
25-07-2009, 17:36
سلام دوستان

خیلی ممنون میشم کمک کنید

شما می تونید برای اینکه برنامه نویسی رو به حداقل برسونید از متد برنامه نویسی Multi-tire استفاده کنید. تو ایران اصولا تو اکثر شرکت ها و کلاس ها به اسم سه لایه می شناسنش.
توی این روش یک لایه کاری با بانک اطلاعاتی ، یک لایه برای محاسبات ، و یک لایه هم فقط برای ساخت user interface در نظر گرفته می شه. با این روش شما می تونید بدون نیاز به کد نویسی بانک و محاسبات فقط از روی فرم وب، یا از روی فرم ویندوز کلاس ها رو صدا کنید و از اونها استفاده کنید.