PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Recovery Hex

computer_prospect
24-07-2009, 18:07
سلام دوستان هميشه پر تلاش من
چند روز پيش يكي از دوستانم به صورت اتفاقي تمام اطلاعات كل هاردش پاك شد
حالا چه جوري يادم نيست
اما مي گفت من برام بازم اتفاق افتاده بوده و ميرفته مراكز بازيابي اطلاعات و بعد از دادن هزينه مربوطه اطلاعات رو دوباره بدست مي اورده
خب اينجا ايران نيست از اين مراكزم گشتم اما پيدا نكردم
اينو قبلش بگم كه هر نرم افزاري بوده تو دنيا كه رابطه اي با بازيابي اطلاعات داشته من امتحان كردم جواب نداد
بهم گفت مگه كارت كامپوتر نيست خب پس حتما بلدي سكتور به سكتور اطلاعات رو بازيابي كني كاري كه اون مراكز انجام ميدن
من موندم راستش بلد نيستم
با نرم افزاراش كار كردم اما سر در نيو وردم
خواهشا هركي بلده يا آموزشش رو داره به صورت پي دي اف يا هرچي لطف كنه اينجا بزاره تا همه ي دوستان استفاده كنن
خيلي خوبه همه بفهميم چه جوري ميشه سكتور به سكتور و به صورت دستي هارد رو بازيابي كرد
هركسي مي تونه خواهشا كمك كنه تا اطلاعات بچه ها بالا بره
بازم ممنون

mehdi1368
25-07-2009, 22:58
حالا چه جوري يادم نيست
اما مي گفت من برام بازم اتفاق افتاده بوده و ميرفته مراكز بازيابي اطلاعات و بعد از دادن هزينه مربوطه اطلاعات رو دوباره بدست مي اورده
اينو قبلش بگم كه هر نرم افزاري بوده تو دنيا كه رابطه اي با بازيابي اطلاعات داشته من امتحان كردم جواب نداد
بهم گفت مگه كارت كامپوتر نيست خب پس حتما بلدي سكتور به سكتور اطلاعات رو بازيابي كني كاري كه اون مراكز انجام ميدن
من موندم راستش بلد نيستم
خواهشا هركي بلده يا آموزشش رو داره به صورت پي دي اف يا هرچي لطف كنه اينجا بزاره تا همه ي دوستان استفاده كنن
خيلي خوبه همه بفهميم چه جوري ميشه سكتور به سكتور و به صورت دستي هارد رو بازيابي كرد
بازم ممنون

سلام
دوست عزیز فکر کنم برای بازیابی سکتور به سکتور باید زبان برنامه نویسی رو بلد باشید!
در ضمن شما کجا هستید که اینجور مراکز وجود نداره؟

computer_prospect
26-07-2009, 00:15
ممنون
اينكه من كجام مهم نيست
وقتي ميگم نيست يعني دروغ ميگم؟
اما زبون برنامه نويسي !!
ايران كه بودم دانشجوي كامپيوتر بودم
اينجا هم كارم و رشته ام كامپيوتره
پس فكر كنم بايد بدونم برنامه نويسي
دوستان عزيز سعي كنيد اگر فايل آموزشي يا راهنمايي هاي موثر كه بدرد بقيه ي دوستان هم بخوره تو تايپيك ذكر كنيد
اما دوست عزيز بازم ممنون
اميدوارم نارحت نشده باشي

mehdi1368
26-07-2009, 00:29
ممنون
اينكه من كجام مهم نيست
وقتي ميگم نيست يعني دروغ ميگم؟
اما زبون برنامه نويسي !!
ايران كه بودم دانشجوي كامپيوتر بودم
اينجا هم كارم و رشته ام كامپيوتره
پس فكر كنم بايد بدونم برنامه نويسي
دوستان عزيز سعي كنيد اگر فايل آموزشي يا راهنمايي هاي موثر كه بدرد بقيه ي دوستان هم بخوره تو تايپيك ذكر كنيد
اما دوست عزيز بازم ممنون
اميدوارم نارحت نشده باشي

دوست عزیز من که نگفتم دروغ میگی خواستم بدونم کجا که اینجور مراکز نداره فقط همین!
من خیلی تو نت گشتم اما متاسفانه چیزی پیدا نکردم!خیلی دوست داشتم بهت کمکی کرده باشم!
موفق باشید.

intelcom
28-07-2009, 02:54
حالا چه جوري يادم نيست
من موندم راستش بلد نيستم
بازم ممنون

سلام دوست عزیز

نمی دونم شما برنامه recovery my file رو تست کردید یا نه ؟ این برنامه فوق العاده ست یعنی با این برنامه می تونید فایلهایی که بعد از چندین بار نصب ویندوز روی سیستمتون پاک شده باشد رو باز یابی کنید .
اگر هارد کامل پاک شده به نظر من یک بار ویندوز روی آن نصب و بعد با این برنامه تست کنید .من خودم بارها سیستمهای پاک شده رو تست کردم و جواب گرفتم . خوبی این برنامه اینه که حتی اگر بارها پارتیشن بندی سیستم رو هم عوض کرده باشید باز قابلیت بازیابی فایلهای پاک شده رو هم با فرمت fat هم ntfs داره و 90% اطلاعات صحیح بازیابی می شه.
امیدوارم به نتیجه برسید .

computer_prospect
29-07-2009, 00:12
ممنون از پاسخ خوبتون اما اينجا مي خواستيم با كمك دوستان بريم سر آموزش هاي بازيابي اطلاعات از طريق سكتور سكتور