PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی که نمیدونم ویروسیه یا چیه...

.:HAMED:.
24-07-2009, 10:10
سلام
دوستان وقتی که ویندوز ایکس پیم ست آپ میشه و وارد دسکتاپش میشم با اینکه برنامه ای نصب نکردم و حتی 3 گیگ هم رم کامپیوترم هستش ولی یه ذره لفتش میده
بنده مشکوک بودم نگاهی به msconfig واقع در run انداختم و دیدم که تو قسمت startup یه فایلی به اسمiiiii هستش با اینکه غیر فعالش کردم با ریست بعدی باز یه جدیدشو تو همون قسمت ایجاد کرده بود و خودش تیک زده بود و رفتم از قسمت startup خود all programs هرچی توش بود به زور پاک کردم (همون iiiii هم توش بود) بعد حالا میاد تم هارو عوض میکنه اول کلاسیک میکنه بعد میشه ایکس پی.
همچنین گهگاهی که به اینترنت وصلم ( همین الان ) خود به خود یه صفحه از اکسپلورر رو باز میکنه با لینک کج و کوله و نامفهوم
اینم بگم که قبل از این حادثه ویندوزم بالا نمیومد رفتم از safe mode ریستور کردم.
حالا به نظرتون چیکار باید کرد ؟
آیا این ویروسه؟
ممنون

(همه کارایی که انجام دادمو طبق قانون پرسش واقع در ابتدای بخش انجمن، نوشتم)

saeed774
24-07-2009, 12:37
دوست عزيز شما عكسي از تسك منيجرتون بذارين يا برنامه زيرو دان كنين و كليد List Task ... رو بزنين و در سمت راست متن رو كپي كنين و متن رو اينجا بذارين ( دومي بهتره ) .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن هميشه سعي كنين از نسخه security آنتي ويروس استفاده كنين .مثه Eset Smart security يا Kaspersky Internet Security كه داراي فايروال هاي قدرتمندي هستن و ميتونن در برابر حملات اينترنتي مقاومت كنن . من تا جايي كه يادم مياد از اينترنت هيچ گونه ويروسي نگرفته ام .

ghanari_ghermez
24-07-2009, 13:43
آره اين يه ويروس هست . ميشه دستي هم با يه برنامه كمكي حذف كرد. مثلا runscanner. و procexp

.:HAMED:.
24-07-2009, 17:04
ممنون از راهنمایی تون ولی این ویروسی بد جوری زمینم زد
باعث شد کل لوکال هامو فرمت کنم
ویندوز جدید نصب کردم

saeed774
24-07-2009, 20:06
نرم افزاري كه در پست زير معرفي كردم ميتونه ويروس رو شناسائي و حذف كنه :

مشخصات ويروس :