PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فیلم زیرنویس دار دیدن!

S0R3N4
23-07-2009, 16:42
سلام دوستان
مدتی هست که میخوام در مدیاپلیرم فیلمی که زیرنویس srt داره ببینم با این مشکل مواجه میشم!تو عکس توضیح دادم!دو جا زیرنویس پخش میشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

djsystem
24-07-2009, 04:02
كدوم عكس ؟با playr هاي ديگه مشكل نداري؟
برا تمام فيلمها اينجوريه؟

4ve30n4
24-07-2009, 12:41
سلامم.. چند تا فایل زیرنویس داخل مسیرش وجود دار?? یه پلیر دیگه مثل Jat Audio 7 را هم تست کن

a.a1371
25-07-2009, 04:16
فكر كنم پلير خود ويندوز با زيرنويس مشكل داره و بايد پلير ديگه اي نصب كني.
در حال حاضر KMPlayer بهترينه .
اونو نصب كن و راحت زير نويس رو از هر جاي كامپيوتر لود كن.

doctor_apachi2
25-07-2009, 13:26
سلام. نه نیاز به پلایر دیگه ای نیست دوست عزیز. این مشکل از vobsub شما هست. یک بار دیگه vobsub و کدک هاش رو نصب کنید و اگر حل نشد بگید تا من بگم چه کنید. من خودم این مشکل را داشتم و حلش کردم اگه حل نشد بگید نا یه بررسی بکنم یادم بیاد که از کجا درستش کردم

mehdionline7
25-07-2009, 13:36
به نظر من kmplayer رو امتحان كن

vandu
25-07-2009, 16:37
به نظر من kmplayer رو امتحان كن

کاملا تایید میشه!

و البته بشدت هم توصیه میشه!

mehdi1368
25-07-2009, 21:36
کاملا تایید میشه!

و البته بشدت هم توصیه میشه!
سلام
دوستان عزیز وقتی PowerDVD هست چرا پلیرهای دیگه:20:

آنتی
26-07-2009, 07:53
سلام
سلام
چون هردو برنامه km player و medya playerr classic هم کم حجمند و تقریبا همه فرمت ها را پشتیبانی میکنند

SADEGH 7
26-07-2009, 07:59
شما برنامه K-Lite Codec Pack رو نصب کن. بعد با هر پلیری که خواستی می تونی فیلم ها رو با زیر نویس درست ببینی.
این هم لینک دانلودش از یه سایت رسیوم ساپورت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز بالای صفحه سمت راست دکمه ی Download Latest Version رو بزنی، بعد از چند ثانیه دانلود شروع می شه.
موفق باشی:11:

vandu
26-07-2009, 11:40
سلام

من تقریبا همه برنامه های player رو امتحان کردم: Classic Media Player، KMPlayer، VLC Player, PowerDVD و خیلی از برنامه های دیگه؛
البته یه هفته ای بیشتر نیست که با KMPlayer کار می کنم ولی واقعا بسیار عالیه. کمبودهایی که توی قبلی ها بوده اینجا دیگه ندارم. حتی باعث شده Winamp رو برای پخش mp3ها دیگه کنار بذارم.
البته برای این سوالی که دوستمون داشتن یعنی پخش زیر نویس یه Player بسیار خوب دیگه هست (زیرنویس ها رو عالی پخش می کنه) به اسم Crystal Player که وقتی توی دیدن زیر نویس مشکل دارم همیشه از این برنامه استفاده می کنم. (البته تا یه هفته پیش!!)

mehdi1368
26-07-2009, 12:02
من تقریبا همه برنامه های player رو امتحان کردم: Classic Media Player، KMPlayer، VLC Player, PowerDVD و خیلی از برنامه های دیگه؛
البته یه هفته ای بیشتر نیست که با KMPlayer کار می کنم ولی واقعا بسیار عالیه. کمبودهایی که توی قبلی ها بوده اینجا دیگه ندارم. حتی باعث شده Winamp رو برای پخش mp3ها دیگه کنار بذارم.
البته برای این سوالی که دوستمون داشتن یعنی پخش زیر نویس یه Player بسیار خوب دیگه هست (زیرنویس ها رو عالی پخش می کنه) به اسم Crystal Player که وقتی توی دیدن زیر نویس مشکل دارم همیشه از این برنامه استفاده می کنم. (البته تا یه هفته پیش!!)

دوست عزیز درسه!خود من هم KMPlayer رو قبول دارم و العان رو سیستم نصبه!ولی به نظر من PowerDVD برای پخش( فقط فیلمDVD )حرف اول رو میزنه !
پلیر های زیادی رو تست کردم اکثرا تو نمایش زیر نویس مشکل دارن! ولی PowerDVD 9 هم روی کیفیت تاثیر داره هم زیرنویس رو بهتر نمایش میده!
موفق باشید.

doctor_apachi2
26-07-2009, 14:48
منم KMplayer رو 100٪ تایید میکنم البته خوب کارش چیز دیگه ای هست KMplayer رو بیشتر زمانی استفاده میکنند که یک فایل در پلایرهای دیگه اجرا نشه.چون این پلایر رو هر فایل داغونی هم بهش بدی اجرا میکنه. اما مشکل این دوستمون یه چیز دیگه و خیلی ساده هست که نیاز به عوض کردن پلایر نداره و فقط کافیه K-lite codec pack یا خود Vobsub رو دوباره نصب کنه .همین

S0R3N4
27-07-2009, 19:46
من media player رو دوستش دارم!باهاش راحتم!
فكر كنم مشكل از همون vobsub باشه!تست ميكنم!ممنونم

lord_ashkan_z
28-07-2009, 23:22
اگر یک پلیر قوی می خواین فقط :Dziobas Rar Player
حجم:5 مگ
کدک: نیاز ندارد
اجرای مستقیم فیلم از فایل rar

ولی فقط از زیرنویس ها srt پشتیبانی می کنه!( همون هایی که به صورت hex هستند ...!)
و اینکه نمای قشنگی نداره!

rh.mohammad
18-09-2009, 17:24
سلام.من یه مشکل اساسی دارم.من وقتی فیلمای نسخه ی خونگی رو میذارم توی پی سی تنها برنامه ای که با زیرنویس نشونشون میده PowerDVD یه.
البته مشکل این نیست.چون پاور دی وی دی هم نرمافزار خوبیه.مشکل اینجاست که بعضی فیلما زیرنویسشون با فیلم هماهنگ نیس.از اونجایی که فیلمایی که نسخه ی خونگین رو نمیشه با Subtitle Workshop زیرنویساشون رو عقب جلو کرد من موندم چکار کنم.

حداقل توی KMPlayer میشد زیرنویس رو جا به جا کرد ولی توی پاور دی وی دی نمیدونم راه حلش چیه.اگه کسی میدونه باید چکار کنم بهم یاد بده لطفا.

یه سوال دیگه هم داشتم.چرا نسخه های خونگی روی KMPlayer بدون زیرنویس نمایش داده میشن؟