PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای بازگرداندن اطلاعات Final Data 2.0

pedramonline
22-02-2006, 01:23
سلام .

برنامه Final Data 2.0 که ادعا میکنه اطلاعات رو بعد از پاک شدن بر میگرداند همینطوری الکی معروف نشده .

بلکه یکی از ادعا های این برنامه بازگرداندن اطلاعات بعد از فرمت Low Level و Fdisk می باشد .

نسخه دمو برنامه در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موجود است و فقط اطلاعات رو پیدا میکنه و قابلیت بازگرداندن ندارد .
معمولا برنامه هایی که فقط نسخه دمو انها در اینترنت یافت می شود برنامه های قوی و گران قیمتی هستن .

پس بسیج بشیم این برنامه رو پیدا کنیم .

mpsjavad
22-02-2006, 12:25
با سلام ..

پدارم جان .. عزيز دل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببين اين ادرس نسخه كامل هست يا نه !

FINALDATA Enterprise 2.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجمش حدود 15 مگ هست از خونه نميتونم دانلود كنم وگر نه .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كرك هم ديگه خودت اوستايي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedramonline
22-02-2006, 17:57
مرسی . دانلود میکنم تا شب و ببینم چیه .

راستی چطوری پیداش کردی ؟؟؟

mpsjavad
23-02-2006, 00:46
با سلام ..

خوب اميدوارم كه كارت راه بيفته .. چند تا كرك هم ديدم اما چون نرم افزار رو نداشتم دانلود نكردم .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گـــــــــــــوگـــــــــ ــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست ماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedramonline
24-02-2006, 01:30
جواد برنامه رو دانلود کردم . خوشبختانه دمو نبود و کامل بود .

Kegen هم باش بود و درست جواب داد .

پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنی . چون شنیدم مکانیزم کارش کاملا با Easy Recovery Professional فرق داره .

در واقع فورمت Loe Level هم کنی بازم ....حتی گفته بعد از Fdisk بازم اطلاعات رو میده .

واقعا برای لینک دانلود ممنونم .

alaodin1
25-02-2006, 04:14
شايد بعد از fdisk بتواند اطلاعات را بازيابي كند ولي بعد از فرمت سطح پايين گمان نكنم ولي حالا كه اينقدر تعريف مي كنيد من هم دانلود ميكنم
pedramonline جان شما كه دانلود كردي به نظر شما چطوره؟

mhentezari
20-06-2006, 01:36
من نمي تونم دانلود كنم.
ميشه يك لينك سالم بديد؟

Devil Lord
20-06-2006, 02:14
ای بابا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]