PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام رنگ اینو تغییر بدم

Dreamland
22-07-2009, 21:48
سلام
میخوام رنگ اینو تغییر بدم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش میکنم کمکم کنید
با چی اینکارو کنم؟

N O V A L I S
22-07-2009, 22:10
عکست دیده نمی شه دوست من...

ویرایش: آها اون ستاره است؟!

Dreamland
22-07-2009, 22:14
آره
من ازین ستاره میخوام در رنگهای مختلف داشته باشم
مثل آبی و قرمز و ....
آمادش نیست؟

Saeed kmss-D
22-07-2009, 22:17
سلام...

دوست عزیز،

یه راه ساده ش اینه که شما گیف مربوط ( همین ستاره ) رو وارد فتوشاپ ( یا ایمیج ردی، با این شرط که به صورت لایه لایه و فریم به فریم قرار بگیره) کنی و سپس تک تک رنگ لایه های کار رو تغییر بدی.
برای اینکار باید روی یه لایه قرار بگیری و سپس کلید های Ctrl+U رو فشار بدی و رنگ مورد نظر رو یه همراه غلظت و اینا تنظیم کنی.
چون دونه دونه این کارو کردن کمی وقت گیره ( سخت نه! ) پیشنهاد میکنم براش یه اکشن تعریف کنید! ینی یه اکشن ضبط کنید و رنگ رو تغییر بدیدو سپس این اکشن رو دونه دونه روی هر لایه اعمال کنید.

و در نهایت سیو! ( تو ایمیج ردی File > Sva Optimized و تو فتوشاپ Alt+Shift+Ctrl+S )

من چند نمونه رنگی کردم، شمام بکن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوالی بود بپرس،

موفق باشی♥♥♥

pedramh
23-07-2009, 15:38
واقعا ممنون
خیلی عالیه

nakhodaa
04-08-2009, 20:06
سلام دوست عزیز.بیا واست طراحی کردم. خودش سبز بود من واست آبی و قرمز و زرد زدم که میشه 4 رنگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دکمه تشکر اون پایینه

جادوگر جوان
04-08-2009, 22:46
سلام دوست عزیز.بیا واست طراحی کردم. خودش سبز بود من واست آبی و قرمز و زرد زدم که میشه 4 رنگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دکمه تشکر اون پایینه
سلام دوست عزیز
ما همه خیلی خوشحالیم که یک دوست حرفه ای به جمعمون وارد شده
اما اگه دقت میکردین قبلا سعید خان طریقه تعویض رنگ و ستاره های مختلف را رنگهای مختلف درست کردن
پس نیاز نبود که خودتونو به زحمت بندازید
در هر حال امیدوارم در تایپیکهایی که کسی نیست به اونا جواب بده شما از تجربیاتتون برای ما بگید

nakhodaa
04-08-2009, 23:35
خواهش میکنم . قابلی نداشت