PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در پاك كردن فولدرها

armin15000
22-07-2009, 19:37
سلام
مشكلي هست كه قبلا هم سوال كردم ولي هنوز حل نشده از آنتي ويروسهاي مختلف استفاده كردم و ويندوز هم عوض

كردم اما نشد و مشكل اينه كه 1- هر فولدري رو كه ميخوام كپي پيست كنم يا كات كنم خود فولدر بدون محتويات اون كپي ميشه و
ومحتويات اون كپي نميشه به عبارتي ظاهرا فولدر جا به جا ميشه ولي فقط همون اسم فولدر جا به جا ميشه و delete هم كه

ميكنم ظاهرا پاك ميشه ولي از طريق فولدر آپشن گزينه hid protected operating system فولدر و محتويات اون وجود داره و پاك نميشه

2- مشكل بعدي اينه كه حجم فولدرها ثابته و حجم واقعي اون نشون داده نميشه خلا صه چه بايد كرد

saeed774
23-07-2009, 14:14
اين ويروس توسط نود و ساير آنتي هاي ديگه به راحتي پاك ميشه .

armin15000
24-07-2009, 09:06
سلام دوست عزيز

ممنون از پاسخ شما من ذر اجراي دستور شما از نود 32 استفاده كردم ولي مشكل كه حل نشد هيچ تمام محتويات درايو ها كاملا پاك شده و هرچند حجم اون موجوده ولي محتويات مشخص نيست .

ضمنا آنتي ويروس هم هر كاري مي كنم پاك نميشه وفولدرها رو هم به صورت read only در آورده.

kral_pontiac
24-07-2009, 11:24
سلام دوست عزيز

ممنون از پاسخ شما من ذر اجراي دستور شما از نود 32 استفاده كردم ولي مشكل كه حل نشد هيچ تمام محتويات درايو ها كاملا پاك شده و هرچند حجم اون موجوده ولي محتويات مشخص نيست .

ضمنا آنتي ويروس هم هر كاري مي كنم پاك نميشه وفولدرها رو هم به صورت read only در آورده.

شما برید از تو فولدر آپشن ببینید میتونید تیکهای هیدن رو بردارید یا نه ؟
حجمی که میگید ثابته چقدره ؟

saeed774
24-07-2009, 12:13
اين ويروس يك فايل EXE همنام با فولدر هاي شما ميسازه و اصل فولدر ها بصورت مخفي و سيستمي در ميان . شما به مسير زير برين .
my computer > tools > folder option > view برين و در بخش Hidden files and folders دايره Show hidden files and folders رو تو پر كنين و دو گزينه پايين تر تيك گزينه Hide protected Opration... رو بردارين و به سوال پرسيده شده yes بزنين .
در اينصورت به احتمال خيلي زياد فايل ها و فولدر هاي اصلي شما در درايواتون ديده خواهد شد . روي فايلاتون كليك راست كنين و تيك هاي مربوط به hidden و Read Only رو بردارين و پنجره هاي باز شده رو Ok كنين .

اگر احيانا مشكل عدم نمايش فايل هاي مخفي در فولدر آپشن داشته باشين برنامه زيرو اجرا كنين و كليد اول يعني Auto Remove... رو بزنين و يكبار Log off كنين :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

armin15000
24-07-2009, 12:48
سلام

ممنون از شما دوست عزيز فقط امكان برداشتن تيك hidden وجود نداره چون غير فعال شده ونميشه اونو فعال كرد و ضمنا آنتي ويروس نود 32 هم پاك نميشه؟

4ve30n4
24-07-2009, 12:53
سلامم.. حتمن هاردت را باز کن و به یه سیستم دیگه که ویروس کش قوی داره ببند بذارش اسکن کنه.. یه برنامه هم واسه اینجور مشکلات با پوشه ها وجود داره به اسم Unlocker استفاده کن.. اسم کاملش Unlocker Assistant .. یه جستجو کنی پیداش میکنی

saeed774
24-07-2009, 13:07
سلام

ممنون از شما دوست عزيز فقط امكان برداشتن تيك hidden وجود نداره چون غير فعال شده ونميشه اونو فعال كرد و ضمنا آنتي ويروس نود 32 هم پاك نميشه؟

اگه نرم افزاري كه معرفي كردم مشكل رو حل نكرد مطمئنا هنوز ويروس در سيستم شما فعاله . شما دوباره همون نرم افزار رو اجرا كن و اين بار كليد List Task ... رو بزن و در سمت راست متن همه متن رو كپي كن و اينجا پيست كن .

قبلش تك تك نرم افزارهاي پوشه زير رو هم اجرا كن ببين مشكل حل ميشه :

armin15000
30-07-2009, 09:02
سلام

اينم متن سمت راست .
-- PID ---------- List All task ----Visible---------------------------------
->

saeed774
30-07-2009, 11:17
فايل TINTSETP.EXE به احتمال خيلي زياد ويروس هست كه با ويندوز هم لود ميشه . من به مسيري كه اين فايل در ويندوز شما لود ميشه در ويندوز خودم رفتم ولي چنين چيزي نبود .
شما با برنامه معرفي شده در پست زير اسكن كن :

مشخصات ويروس :

تو سايت PrevX هم همون مسيري رو اشاره كرده كه در ويندوز شما هم اين ويروس كپي شده . احتمالا مشكل شما از اين ويروس باشه .

براي پاك كردن اتوران ويروس ها و ترميم اشكالات ويندوز هم ميتوني از نرم افزار زير استفاده كني :

armin15000
31-07-2009, 01:31
سلام

حا لا چطور اين ويروس رو پاك كنم ؟ نرم افزار PrevX رو نمي تونم كرك كنم.

saeed774
31-07-2009, 02:33
عزيز كرك كردن كه كاري نداره . 2 تا پروسس Prevx.exe در تسك منيجرت هستن هر دو رو End كن تا برنامه بسته بشه و بعد فايل كرك رو در مسير نصب برنامه كپي كن و به هنگام سوال ،yes بزن . بعد دوباره روي همون فايل كليك كن تا برنامه اجرا بشه .

چه مشكلي با كرك دارين ؟

armin15000
31-07-2009, 12:02
سلام
كرك كردم دوباره اجرا كردم و همه فايلها كه قبل يكي يكي پيدا كرده بودم دوباره رفت اون نرم افزار رو هم اجرا كردم فايده اي نداشت

saeed774
31-07-2009, 14:14
اين بار شما روش پست 5 رو امتحان كنين . احتمالا مخفي شدن .
با برنامه Autorun Virus Remover ودر قسمت tools اون ميتوني مشكلات مربوط به فولدر آپشن رو حل كني .

armin15000
02-08-2009, 00:40
سلام دوست عزيز

ممنون از راهنمايي شما من تمام كارهايي رو كه فرموديد چند بار انجام دادم مشكل هنوز حل نشده واقعا نميدونم ديگه چه كار بايد كرد .امكان عوض كردن ويندوز هم وجود نداره .

saeed774
02-08-2009, 23:54
البنه اين فايل TINTSETP.EXE مربوط به زبان چيني و ژاپني مربوط به سيستم هست و من چون اين فايل رو به هنگام نصب ويندوز انتخاب نميكنم چنين فايلي در پوشه ويندوز من ويندوز نداشت ولي فايل ويروسي اين فايل هم گزارش شده و از انجايي كه Prevx بهش گير نداده پس ويروس نيست . با اين حساب هيچ مشكلي در سيستم شما وجود نداره و فقط اصلاحات مربوط به رجيستري بايد انجام بگيره . تو نت چرخي ميزنم ببينم راجع به اين موضوع چيزي بدستم مياد يا نه .

armin15000
03-08-2009, 00:15
سلام دوست عزيز

ممنون از لطف شما فقط علاوه بر مشكلات قبلي يه فايل هم توي درايو هام اومده به نام Autorun.inf كه ديگه نمي دونم اين چيه و

اصلا باز نكردم و تو همه درايو هام هست.

saeed774
03-08-2009, 11:42
فايل ويروسي اتوران مربوط به فايل اجرا كننده ويروس هست . شما از چه آنتي ويروسي استفاده ميكنيد كه نميتونه پاكش كنه ؟!!!
روي اتوران راست كليك كن و Open with بزن و اون رو با Not Pad بازش كن و ببين اجرا كننده كدوم ويروس هست ؟ حتما اسمشو بگو .
براي پاك كردن اتوران روش هاي مختلفي وجود داره شما فعلا برنامه زيرو دان كن و روي اتوران ها راست كليك كن و Unlocker رو انتخاب كن و در صفحه ظاهر شده در كادر پايين Delete انتخاب كن و ok :

حجم : 162 kb

armin15000
03-08-2009, 22:02
سلام
خيلي ممنون اين فايل با نرم افزار Unlocker پاك شد.فقط يك سري فولدر به نامهاي زير تو تمام درايو هام ايجاد شده و هر كاري مي كنم پاك نميشه و اسامي اونه اينه.

System Volume Information

RECYCLER

$RECYCLE.BIN

saeed774
03-08-2009, 23:21
System Volume Information پوشه سيستمي مربوط به سرويس System Restore هست و پاك نميشه و در صورت پاك شدن دوباره ساخنه ميشه .
RECYCLER و $RECYCLE.BIN مربوط به سطل بازيافت هست . با اين اوصاف سيستم شما هيچ مشكلي نداره .

armin15000
04-08-2009, 06:12
سلام
به هر حال با كمك بي دريغ شما مشكلات حل شد بازهم سپاس گزارم.

armin15000
21-08-2009, 19:50
سلام
با عرض معذرت باز هم يه مشكل هنوز حل نشده بعضي از فولدرها به صورت hidden و از اين وضع خارج نمي شوند .

saeed774
21-08-2009, 21:44
هر فولدري كه اين وضع رو داره كافيه تو محيط Cmd تايپ كني : attrib -r -h -s
براي مثال اگه اسم فولدر xxx هست و تو درايو D قرار داره بايد تايپ كنين : attrib -r -h -s d:\xxx

armin15000
22-08-2009, 05:49
سلام
ممنون ميشه كامل تر توضيح بديد مثلا من يه فولدر دارم به نام kmp
K:\Documents and Settings\User\My Document\kmp
چه كاري بايد انجام بدم؟

saeed774
24-08-2009, 12:32
تو صفحه CMD كه باز شد تايپ كن :K ، تا وارد درايو K بشي .
بعد روبروي <\:K تايپ كن :

attrib -r -h -s k:\Documents and Settings\User\My Document\kmp

و اينتر بزن .

يا برنامه زيرو دان كن و نصب كن و روش راست كليك كن و Attrib Changes رو بزن و ...

armin15000
24-08-2009, 13:30
سلام

عالي بود فقط وقتي با اين نرم افزار اقدام مي كنم از حا لت hidden در مياد ولي مو قعي از طريق properties وارد ميشيم فقط read only وجود داره و گزينه hideen غير فعاله و اين نرم افزار در رابطه با

فولدر shared documents هم اصلا عمل نمي كنه و همينطور به صورت كم رنگ و hidden است .ببخشيد كه اين همه مزاحم ميشم ولي چون شما خيلي لطف مي كنيد جرات ما هم زياد ميشه .

armin15000
04-09-2009, 00:06
سلام سعيد جان

با پوزش از شما من از نرم افزار فوق استفاده كردم و فولدرها از حا لت hidden در اومده ولي همچنان به صورت read only با مربع تو پر

هست و گزينه hideen غير فعاله و قابل تغيير نيست .

saeed774
04-09-2009, 00:20
سلام سعيد جان

با پوزش از شما من از نرم افزار فوق استفاده كردم و فولدرها از حا لت hidden در اومده ولي همچنان به صورت read only با مربع تو پر

هست و گزينه hideen غير فعاله و قابل تغيير نيست .

سيستم شما به احتمال زياد ويروس داره . گزينه نشان دان فايل هاي مخفي تو فولدر آپشن كار ميكنه ؟
اين نرم افزارو اجرا كن : تاريخ سيستم بروز باشه و آنتي ويروس موقتاغير فعال

در ضمن مربع ريد انلي هم بايد توپر باشه و مشكلي نيست .