PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز شدن درایو ها در پنجره ی جدید

Captain MacMillan
22-07-2009, 07:09
بعد از پاک کردن ویروس autorun.inf مشکلی پیدا کردم که درایو ها در پنجره ی جدید باز می شوند و روش های تاپیک اول این صفحه هم برای حل مشکل جواب نداد . لطفا راهنمایی کنید .

saeed774
22-07-2009, 11:10
شما مسير زير رو دنبال كن :
My Computer > tools > folder option > General و در قسمت Browse Folders دايره گزينه اول رو تو پر كن و ok

Captain MacMillan
22-07-2009, 13:46
انقدر هم Noob نیستم عزیزم . مشکل من این نیست . از طریق کارهای رجیستری هم حل نشد .

Captain MacMillan
22-07-2009, 19:06
دوستان لطفا روش آپدیت دستی ( به صورت انتقالی ) McAfee Virus Scan Enterprise 8.5 را توضیح دهید . در مورد پچ هایش نیز توضیح دهید .

Captain MacMillan
23-07-2009, 10:34
کامپیوتر من قابلیت نشان دادن فایل های مخفی را ندارد و درایو ها هم در پنجره ی جدید باز می شوند ! لطفا راهنمایی کنید .

mf.designing
23-07-2009, 10:51
خوب شما مشكل همون autorun رو داريد ، تو همين بخش بگرد ، برنامه هايي واسه خلاص شدن ازش هست . منتهي در حالت safe mode اجراشون كن ، چون تحت خود ويندوز باشه ، بازم ميمونه !

Captain MacMillan
23-07-2009, 12:05
به درد بخور پیدا نکردم تا به حال ! MHS Kill هم فایده نداشته ! لطفا یه به درد بخور معرفی کنید .

saeed774
23-07-2009, 14:01
Run > cmd
در محيط Cmd تايپ كن :C تا وارد درايو C بشي و بعد تايپ كن : attrib -h -s -r c:\Autorun.inf
به درايو C برو اگر فايل اتوران رو مشاهده كردي دوباره در محيط cmd تايپ كن : DEL c:\Autorun.inf
براي بقيه درايوا هم اين عمل رو تكرار كن .

Run > Regedit
مسير HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\MountPoints2 رو پيدا كن و MountPoints2 رو پاك كن و از رجيستري خارج و ok كن و يكبار Log Off كن .
احنمالا مشكلت حل خواهد شد .

mf.designing
23-07-2009, 14:07
به درد بخور پیدا نکردم تا به حال ! MHS Kill هم فایده نداشته ! لطفا یه به درد بخور معرفی کنید .

خوب بله اون فايده اي نداره !! شما يه بار هم linkfars virus remover رو تست كنيد . احتمالا حل ميشه

mf.designing
23-07-2009, 14:12
شما يه سر هم به لينك زير بزن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به جاي .............. بدون فاصله p 3 0 d o w n l o a d رو قرار بده

Captain MacMillan
23-07-2009, 14:26
از راهنمایی دوستان ممنون .

شما يه سر هم به لينك زير بزن :
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جاي .............. بدون فاصله p 3 0 d o w n l o a d رو قرار بده
لینکی که برای دانلود داده هر دوش خرابه .

mf.designing
23-07-2009, 14:31
لینکی که برای دانلود داده هر دوش خرابه .

خوب اين لينك خرابه ، سر گوگل چي اومده ؟! يه سرچ بكني 100% پيدا ميشه

saeed774
23-07-2009, 15:18
Run > cmd
در محيط Cmd تايپ كن :C تا وارد درايو C بشي و بعد تايپ كن : attrib -h -s -r c:\Autorun.inf
به درايو C برو اگر فايل اتوران رو مشاهده كردي دوباره در محيط cmd تايپ كن : DEL c:\Autorun.inf
براي بقيه درايوا هم اين عمل رو تكرار كن .

Run > Regedit
مسير HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\MountPoints2 رو پيدا كن و MountPoints2 رو پاك كن و از رجيستري خارج و ok كن و يكبار Log Off كن .
احنمالا مشكلت حل خواهد شد .

دوست عزيز اين روش رو من همين الان روي يكي از سيستم هاي دوسنان كه اين مشكل رو داشت انجام دادم به راحتي جواب داد .
تك تك نرم افزارهاي زير رو اجرا كن ببين مشكل فولدر آپشن حل ميشه ؟

Captain MacMillan
23-07-2009, 20:13
خوب بله اون فايده اي نداره !! شما يه بار هم linkfars virus remover رو تست كنيد . احتمالا حل ميشه

خوب اين لينك خرابه ، سر گوگل چي اومده ؟! يه سرچ بكني 100% پيدا ميشه
هر دو نرم افزار رو دانلود کردم .

دوست عزيز اين روش رو من همين الان روي يكي از سيستم هاي دوسنان كه اين مشكل رو داشت انجام دادم به راحتي جواب داد .
تك تك نرم افزارهاي زير رو اجرا كن ببين مشكل فولدر آپشن حل ميشه ؟

ممنون. به نظر میاد روش شما مشکل رو حل کرد . درایو ها در پنجره ی جدید باز نمی شوند . فقط مونده مشکل Show Hidden Files که اون رو هم به زودی حل می کنم .

saeed774
23-07-2009, 21:32
دوست عزيز براي رفع مشكلتون به لينك زير برين :

alichelongar
01-01-2012, 18:53
دوستان کسی هست این برنامه را توی ویندوز 7 نصب کرده باشه؟
ممن گیم نت دارم توی اصفهان و نصب کردم بعد از نصب کرک توی ویندوز 7 درایو ها و فولدر ها توی پنجره جدید باز می شند از اینکه سیستم ویروس ندارد کاملا مطمئن هستم یک بار دیگه هم این مشکل را داشتم که حل شد اما حلا هر کاری می کنم مشکلم حل نمیشه همه تاپیک هارو هم خوندم و کارهارا انجام دادم
مشکل از اونحجا شروع شد که ویندوز را دوباره عوض کردم و اسمارت لانچ را با کرک نصب کردم
روی چند تا سیستم دیگه هم تست کردم فایل های کرکش را هم از چند لینک و جای مختلف دانلود کردم
لطفا اگه کسی راهی به نظرش میرسه راهنمایی کنه