PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت صدا

monady
21-07-2009, 18:08
با سلام به تمامی دوستان
چند روز پیش من یه اسپیکر کریتیو پنج تیکه A500 گرفتم. وقتی تو خونه بازش کردم دیدم سه تا فیش داره ولی مادربورد من فقط جای یک فیش داره. حالا مجبورم که یه کارت صدا بگیرم. من کار حرفه ای نمی کنم فقط یه کارتی میخوام که جای سه فیش داشته باشه بعلاوه اون کارت, کارائی اسپیکر رو محدود نکنه. نمیخوام زیاد هم خرج کنم, ممنون میشم اگه دوستان راهنمائیم بکنن که چه کارتی بگیرم.و اینکه کارت صدا در حدود بیست تومن گیرم میاد؟

با تشکر

vioman
22-07-2009, 01:12
با سلام به تمامی دوستان
چند روز پیش من یه اسپیکر کریتیو پنج تیکه A500 گرفتم. وقتی تو خونه بازش کردم دیدم سه تا فیش داره ولی مادربورد من فقط جای یک فیش داره. حالا مجبورم که یه کارت صدا بگیرم. من کار حرفه ای نمی کنم فقط یه کارتی میخوام که جای سه فیش داشته باشه بعلاوه اون کارت, کارائی اسپیکر رو محدود نکنه. نمیخوام زیاد هم خرج کنم, ممنون میشم اگه دوستان راهنمائیم بکنن که چه کارتی بگیرم.و اینکه کارت صدا در حدود بیست تومن گیرم میاد؟

با تشکر

دوست عزیز

ساده ترین کارت های صوت 5.1 محصول کریتیو هستند که قیمت هایی حدود 20 الی 25 هزار تومان دارند به بالا.

مناسب ترین و ساده ترین مدل ها دستگاه زیر هستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این سادگی دلیل بر نامناسب بودن این دستگاه ها نیست:46: قیمت پایین این دستگاه ها به این علته که فقط قدرت خروجی مناسبی دارند و ورودی پر قدرتی ندارند .:20:

موفق باشید
یا علی:11: