PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بین omnia ، s8300 و HD از سامسونگ کدوم رو انتخاب کنم؟

sarmast65_ata
21-07-2009, 16:28
با سلام به بچه های گل p30
بعد از کلی نیومدن و سر نزدن به این سایت و اصلآ اینترنت دوباره از شنبه فعالیتم رو شروع کردم ولی این بار بدون نوکیا چون نوکیا و sms برای من کلآ تحریم شد ( خداحافظی همیشگی با نوکیا ) ( E65 رو از فرط عصبانیت شکوندم ) بگذریم!!
می خواستم کمکم کنید بین این گزینه ها کدوم رو انتخاب کنم؟
بین امنیا ، s8300 از سامسونگ و hd سامسونگ که این آخری خیلی گرونه و اگه بخوام بگیرم باید یه چند ماهی صبر کنم ولی من قصد اینو دارم که تا چند روز دیگه گوشی بگیرم بیشتر گزینه هام بین امنیا و s8300 هستش ممنون میشم کمکم کنید.

ali racer
21-07-2009, 16:46
سلام

برو تو کار اچ دی که خیلی خره...دی !
کلا گوشی سرحالی هستش

امنیا زیاد جالب از کار در نیومده (نمونه اش همین سعید خودمان که بد جور ازش نالانه و هر دقیقه میخواد بکوبش تو دیوار !!)

sarmast65_ata
21-07-2009, 22:22
HD خیلی گرونه من تا 450 - 500 بیشتر نمی تونم پول بدم یا اینکه واستم تا قیمتش بیاد پایین که اون موقع هم 20 تا گوشی جدید میاد ولی کلی دارم میگم بیشترین گوشی که در حال حاضر میتونه جواب نیازهای منو بده همین hd هستش دوربین قوی ، سیستم عامل خوب ، صفحه نمایش توپ و .... همه چیزهایی که من بهشون توجه دارم

Ali_BlueBoy
21-07-2009, 23:25
اصلا این اچ دیه یه کاری کرده که من گوشیه دیگه ای رو نمیتونم ببینم

ولی اگه عجله داری امنیا هم گوشیه توپیه...

omidsys
21-07-2009, 23:32
میتونید htc diamnod 2 بگیرید
خیلی خوبه دوربین 5 lcd .32 و.... قیمت حدود 520
ولی توصیه ی من اینه که اگر میخوای از pocket pc استفاده کنی فقط از htc استفاده کن
در ضمن s8300 فقط camera phone هست و هیچ سیسنم عاملی هم نداره ...

sarmast65_ata
21-07-2009, 23:52
میتونید htc diamnod 2 بگیرید
خیلی خوبه دوربین 5 lcd .32 و.... قیمت حدود 520
ولی توصیه ی من اینه که اگر میخوای از pocket pc استفاده کنی فقط از htc استفاده کن
در ضمن s8300 فقط camera phone هست و هیچ سیسنم عاملی هم نداره ...

تو فکر diamond 2 هم هستم ولی قیمتشو نمی دونستم با گارانتی اینقدره؟
چون از تیپ و ظاهرش خیلی خوشم میاد
می دونم گوشیه بدون سیستم عامل خستم میکنه مخصوصا منو که دنبال این چیزام
از خیلی ها هم شنیدم که میگن پاکت پی سی فقط htc ولی اگه قیمت دقیق با گارانتی داری رو بدی ممنون میشم

sarmast65_ata
21-07-2009, 23:54
اصلا این اچ دیه یه کاری کرده که من گوشیه دیگه ای رو نمیتونم ببینم

ولی اگه عجله داری امنیا هم گوشیه توپیه...

نمی دونم علی جان دو دلم

omidsys
21-07-2009, 23:59
تو فکر diamond 2 هم هستم ولی قیمتشو نمی دونستم با گارانتی اینقدره؟
چون از تیپ و ظاهرش خیلی خوشم میاد
می دونم گوشیه بدون سیستم عامل خستم میکنه مخصوصا منو که دنبال این چیزام
از خیلی ها هم شنیدم که میگن پاکت پی سی فقط htc ولی اگه قیمت دقیق با گارانتی داری رو بدی ممنون میشم
Diamond 2 - Yas = 600,000 بدون گارانتی 545:5:

ali racer
22-07-2009, 00:32
عطا دیاموند 2 گوشی خوبیه
من 2روز دستم بوده

اگه وین موبایل میخوای گوشی خوبیه

اگه سوالی داری بپرس تا برات بگم
دوربینشم تاچ فوکوس داره
صداش به نظر تو اسپیکر رسا و با کیفیته
هدفونش رو امتحان نکردم
ال سی دی اش هم سر حاله

eshaq22
22-07-2009, 00:33
دوست من فکر کنم . شما هم مشکل انتخاب دارین . البته حق هم دارین . چون حق انتخاب هم زیاده .
من هم می خوضام یه گوشی توپ بگیرم . ولی بین اینا مونده بودم :
omina i900 ؛ HTC HD ؛ HTC Daimond 2 اما هیچ کدوم از اینا ارضام نکرد . یعنی تو دست چنتا از بچه ها دیدم . دیم مالی نیستن . البته به پای ای فون و toshiba TG01 ) اینو امروز دیدم (
بالاخره تصمیم گرفتم که یا Omina 2 یا Toshiba TG 01 بخرم . این هم بگم toshiba مطمون نیستم تو ایران باشه . ولی omina 2 تا چند هفته دیگه وارد بازار میشه .

omidsys
22-07-2009, 08:26
اگر هم بودجه تون نمیرسه میتونید htc diamond بگیربد.
قیمتش خیلی اومده پایین بدون گارانتی حدود 370

shahab_f
22-07-2009, 20:19
اگه 500-550 بیش تر نمیتونین بدین ، اصلا به فکر HD نباشین که بعید میدونم اصلا قرار باشه یه روزی به این قیمت برسه (سر اینکه حداقل تا یه سال دیگه قیمتش به این طرفا نمیرسه حاضرم شرط ببندم) فکر کنم آمنیا2 از اونم گرونتر باشه .
دایموند2 به نظرم برتری ای نسبت به امنیا نداره ، ( اگه اشتباه می کنم دوستان تصحیح کنن)
نظرتون راجع به سامسونگ S8000 Jet چیه ؟

S A M S U N G
22-07-2009, 22:09
دوست عزیز HD رو بیخیال . سیمبیان واسه نوکیاست و شما هم خداحافطی کردی با نوکیا .

بهترین انتخاب اگر صبر داشته باشی Omnia II هستش . تا چند روز دیگه هم وارد میشه . صبر کنی قیمتش متعادل میشه .

من خودم اول میخواستم HD بگیرم ولی به همون دلیلی که شما گقتی نگرفتم و منتظر Omnia هستم .

مخلصیم .

Vamp!r3
22-07-2009, 22:45
پست بالا تاييد ميشه...Omnia II از HD بهتره...(به نظر من)...هم از نظر سيستم عامل...هم اينترفيس...كه واقعا نايس تر شده...البته بايد يه مدت صبر كني تا بياد و ارزون بشه...

sarmast65_ata
22-07-2009, 22:50
دوست عزیز HD رو بیخیال . سیمبیان واسه نوکیاست و شما هم خداحافطی کردی با نوکیا .

بهترین انتخاب اگر صبر داشته باشی Omnia II هستش . تا چند روز دیگه هم وارد میشه . صبر کنی قیمتش متعادل میشه .

من خودم اول میخواستم HD بگیرم ولی به همون دلیلی که شما گقتی نگرفتم و منتظر Omnia هستم .

مخلصیم .

خوشحالم که شماها اومدین و راهنماییم دارین میکنید.
خوشحالم از اینکه شما اومدین چون تجربه کار کردن با سامسونگ رو دارین و می تونم از راهنمایی شما استفاده بکنم.
برای من فرقی نداره حالا 1 ماه هم تحمل میکنم ولی میترسم وقتی که بیاد بالای 600 تومن باشه البته اگه تا 1 ماهه دیگه بخوام صبر کنم پولم 600 تومن میشه چون الان که مشخصاتشو دیدم خیلی جالب بود ولی حیف رادیو نداره :31: ( آخه تو مغازه تلویزیون نداریم موقع بازیا بدرد میخوره )
درباره s8300 نظرت چیه؟خستم میکنه؟
omnia چی؟باهاش کار کردی؟می دونی چطوریه؟چون الان قیمتش خیلی مناسبه فقط می خوام بدونم پیشنهاد میدی یا نه

sarmast65_ata
22-07-2009, 22:58
عطا دیاموند 2 گوشی خوبیه
من 2روز دستم بوده

اگه وین موبایل میخوای گوشی خوبیه

اگه سوالی داری بپرس تا برات بگم
دوربینشم تاچ فوکوس داره
صداش به نظر تو اسپیکر رسا و با کیفیته
هدفونش رو امتحان نکردم
ال سی دی اش هم سر حاله

از تو هم خیلی خیلی ممنونم
دوربینش در چه حدیه؟ Geo-tagging, face and smile detection, image stabilization, wide dynamic range نداره نه؟
از قیافش خوشم میاد سرعتش چطوره؟خوبه؟اگه نخوام با مدادش کار کنم میشه؟اندازه کلمه ها برای تایپ درشته؟اینم رادیو نداره نه؟:46:

sarmast65_ata
22-07-2009, 23:04
اگه 500-550 بیش تر نمیتونین بدین ، اصلا به فکر HD نباشین که بعید میدونم اصلا قرار باشه یه روزی به این قیمت برسه (سر اینکه حداقل تا یه سال دیگه قیمتش به این طرفا نمیرسه حاضرم شرط ببندم) فکر کنم آمنیا2 از اونم گرونتر باشه .
دایموند2 به نظرم برتری ای نسبت به امنیا نداره ، ( اگه اشتباه می کنم دوستان تصحیح کنن)
نظرتون راجع به سامسونگ S8000 Jet چیه ؟

نه اونم سیستم عامل نداره میدونم خستم میکنه تازه دوربینشم 5 هستش.
والا نمی دونم من با امنیا فقط چند دقیقه کار کردم که از صفحش زیاد خوشم نیومد شفاف شفاف نیست بقیه چیزاشو نمی دونم دقیق

ali racer
23-07-2009, 00:07
از تو هم خیلی خیلی ممنونم
دوربینش در چه حدیه؟ Geo-tagging, face and smile detection, image stabilization, wide dynamic range نداره نه؟
از قیافش خوشم میاد سرعتش چطوره؟خوبه؟اگه نخوام با مدادش کار کنم میشه؟اندازه کلمه ها برای تایپ درشته؟اینم رادیو نداره نه؟:46:

دوربینش خوبه در مجموع (همون دوربین اچ دی هستش)
فیلم برداریش بر خلاف انتظار من 22 فریم بر ثانیه بود ولی به لرزش حساسه

عکاسی اش خوبه تاچ فوکوس داره
من زیاد با دوربینش کار نکردم ولی این لوس بازی ها رو نداره
فقط تاچ فوکوس و دیگر هیچ

واسه تایپ کردن باید بهش عادت کنی
کیبورد با اندازه بزرگ هم داره ولی اگه انگشتات بزرگ نیستن براحتی میتونی باهاش کار کنی

رادیو نداره
ولی مثل این که میتونی براش نصب کنی

ولی ال سی دی اش خداست با اون رزولوشن

سرعتش هم خوبه

sarmast65_ata
23-07-2009, 00:15
دوربینش خوبه در مجموع (همون دوربین اچ دی هستش)
فیلم برداریش بر خلاف انتظار من 22 فریم بر ثانیه بود ولی به لرزش حساسه

عکاسی اش خوبه تاچ فوکوس داره
من زیاد با دوربینش کار نکردم ولی این لوس بازی ها رو نداره
فقط تاچ فوکوس و دیگر هیچ

واسه تایپ کردن باید بهش عادت کنی
کیبورد با اندازه بزرگ هم داره ولی اگه انگشتات بزرگ نیستن براحتی میتونی باهاش کار کنی

رادیو نداره
ولی مثل این که میتونی براش نصب کنی

ولی ال سی دی اش خداست با اون رزولوشن

سرعتش هم خوبه

نه انگشتام زیاد بزرگ نیستن خودم کلآ کوچیکم:31:
رادیو برام یه جورایی مهمه
سرعت بیشتر نمی خوام مثل سیمبیان بخوام یه منو باز کنم 3 ساعا طول بده ( می دونم ویندوز موبایل به این شکل نیست ) ولی کلآ سرعت برام مهمه.
دوربین هم در حد معمول نه زیاد حرفه ایی مه ضعیف یه 5 خوب واسم بسته
ال سی دیشم که میگی خوبه که واسم خیلی خیلی مهمه نمی خوام با یه ال سی دی تار کار کنم
اگه بگیرم با گارانتی میگیرم نمی دونم بزار یکم دیگه فکر کنم

S A M S U N G
23-07-2009, 00:26
دوست عزیز اگر برات سرعت + دوربین خوب + اینترفیس زیبا مهمه Jet بگیر .

سریع ترین گوشی دنیا تا الان هستش ( 800 مگاهرتز CPU و 1 گیگابایت RAM )

ولی اگر همه اون موارد بالا + سیستم عامل میخوای Omnia II بگیر .

ببین چیزی که من بهت میگم :دی ارزش صبر کردن داره . Diamond 2 رو میزاره تو جیبش .

راستی رادیو داره که !

مخلصیم .

sarmast65_ata
23-07-2009, 00:37
دوست عزیز اگر برات سرعت + دوربین خوب + اینترفیس زیبا مهمه Jet بگیر .

سریع ترین گوشی دنیا تا الان هستش ( 800 مگاهرتز CPU و 1 گیگابایت RAM )

ولی اگر همه اون موارد بالا + سیستم عامل میخوای Omnia II بگیر .

ببین چیزی که من بهت میگم :دی ارزش صبر کردن داره . Diamond 2 رو میزاره تو جیبش .

راستی رادیو داره که !

مخلصیم .

همه موارد + سیستم عامل برام مهمه
تو یکی از بهترین سامسونگ بازا هستی نمی تونم حرفتو گوش ندم اگه بیاد چنده؟

S A M S U N G
23-07-2009, 00:41
مخلصیم عزیز .

فعلا امروز عرضه شده و قیمت 16 گیگش 999 دلار هستش !

البته سریع میاد پایین .

تا 3 ماه دیگه قیمتش متعادل میشه ( ایران )

مخلصیم .

sarmast65_ata
23-07-2009, 00:50
مخلصیم عزیز .

البته سریع میاد پایین .

مخلصیم .

تا 3 ماه من با این گوشی 30 تومنی کار کنم؟
راستی 65K colors کم نیست؟

Vamp!r3
23-07-2009, 01:11
تا 3 ماه من با این گوشی 30 تومنی کار کنم؟
راستی 65K colors کم نیست؟
Win Mob فقط همين تعداد رنگ را ساپورت ميكنه...همه Win Mob ها همينطورن...

mehdi_360
23-07-2009, 09:46
s8000 jet رو گوشی شاپ قیمت زده 600 تومن !!!

pulp_152
23-07-2009, 11:12
از من میشنوی اگه بازیهای با گرافیک برات خیلی مهم نیس 8300 خیلی خوبه ! الان 2 یا 3 ماه هست که خریدم .. خیلی راضیم و اصلا هم اذیت نمیکنه .. نه لقی اسلاید نه خش افتادن رو ال سی دی بدون هیچ حفاظی ..

برنامه خوریش هم خوبه ... قیمتش هم متعادل و نسبت به گوشی های بازار خوبه

اگه اهل بازی با گوشی هستی مخصوصا بازیهای انگیگ بهت توصیه نمیکنم ...وگرنه میتونه انتخابی خوب باشه

shahab_f
23-07-2009, 17:29
مخلصیم عزیز .

البته سریع میاد پایین .

مخلصیم .
سامسونگ جان متعادل یعنی چقدر ؟ یه رنج قیمتی بگو ،آخه هرچی فکر میکنم می بینم خداییش هیچ رقمه نمیشه حساب کرد تا 3 ماه دیگه (یا حتی بیشتر) آمنیا2 قیمتش بیاد طرفای 600 .

sarmast65_ata
24-07-2009, 19:13
از من میشنوی اگه بازیهای با گرافیک برات خیلی مهم نیس 8300 خیلی خوبه ! الان 2 یا 3 ماه هست که خریدم .. خیلی راضیم و اصلا هم اذیت نمیکنه .. نه لقی اسلاید نه خش افتادن رو ال سی دی بدون هیچ حفاظی ..

برنامه خوریش هم خوبه ... قیمتش هم متعادل و نسبت به گوشی های بازار خوبه

اگه اهل بازی با گوشی هستی مخصوصا بازیهای انگیگ بهت توصیه نمیکنم ...وگرنه میتونه انتخابی خوب باشه

من همه مشخصات این گوشی رو دیدم و همه چیزشو قبول دارم تنها مشگل من با این گوشی اینه که سیستم عاملش جاواست وگرنه همه چیزش قبوله یعنی اگه بخوام بین این و امنیا یکی رو انتخاب کنم در صورتی که این گوشی دوربینش 8 هستش ، کیفیت صفحش خیلی خیلی قویه ، و ....... بازم امنیا رو انتخاب میکنم به خاطر سیستم عاملش چون دوربینش هم 5 هستش و ضعیف نیست ( فقط نمی دونم امنیا از همه نظر منظورم سیستم عاملش هستش خوب هست یا نه ) یا اینکه پول بیشتری میزارم دیاموند 2 میگیرم ولی اونم رادیو نداره نمی دونم ولی هنوز روی 8300 دارم فکر میکنم

pulp_152
25-07-2009, 18:58
من همه مشخصات این گوشی رو دیدم و همه چیزشو قبول دارم تنها مشگل من با این گوشی اینه که سیستم عاملش جاواست وگرنه همه چیزش قبوله یعنی اگه بخوام بین این و امنیا یکی رو انتخاب کنم در صورتی که این گوشی دوربینش 8 هستش ، کیفیت صفحش خیلی خیلی قویه ، و ....... بازم امنیا رو انتخاب میکنم به خاطر سیستم عاملش چون دوربینش هم 5 هستش و ضعیف نیست ( فقط نمی دونم امنیا از همه نظر منظورم سیستم عاملش هستش خوب هست یا نه ) یا اینکه پول بیشتری میزارم دیاموند 2 میگیرم ولی اونم رادیو نداره نمی دونم ولی هنوز روی 8300 دارم فکر میکنم

ببین دوست من .. همونطور که گفتم از لحاظ برنامه خوری این گوشی مشکل نداره و با جاواهای ارائه شده در نسخه ها و گوشی های قبلی سامسونگ مقایسه نکنید ... چون با هم فرق دارند مخصوصا از لحاظ قدرت و سرعت اجرا در برنامه ... همینطور بر خلاف بقیه جاواهای سامسونگ سقف یا محدودیت حجم نداره و تا جایی که حافظه اجازه بده شما میتونید فایل جاوارو install کنید و البته با دردسر هم همراه نیست ...

تنها مشکل این گوشی اجرای بازیهای با گرافیک بالا هست و مشکلی دیگه ای نداره نه از لحاظ سرعت و نه برنامه خوری ...

چون همونطور که میدونید بیشتر نرم افزارها جاوا هستند و اکثر برنامه های سیمبین .. برنامه جاواشون هم موجود میباشد !

و البته چند نرم افزار داره این گوشی که حتی رو سیمبین هم موجود نمیباشد از قبیل نقشه اینترنتی انلاین !

خوب هر کسی یه چیزی میپسنده ! من امیارو نپسندیدم! شاید یکی از دلایلش علاوه بر دوربین... کشویی بودن 8300 و استفاده از تکنولوژیهای بالاتر از قبیل سنسورهای خودکار و feed back و صفحه ال سی دی amoled و و و ...

بازم انتخاب با خودتونه و هر 2 گوشی برای نیازهای متفاوتی ساخته شده و مقایسه این 2 سنخیت انچنانی نداره

sarmast65_ata
25-07-2009, 22:51
ببین دوست من .. همونطور که گفتم از لحاظ برنامه خوری این گوشی مشکل نداره و با جاواهای ارائه شده در نسخه ها و گوشی های قبلی سامسونگ مقایسه نکنید ... چون با هم فرق دارند مخصوصا از لحاظ قدرت و سرعت اجرا در برنامه ... همینطور بر خلاف بقیه جاواهای سامسونگ سقف یا محدودیت حجم نداره و تا جایی که حافظه اجازه بده شما میتونید فایل جاوارو install کنید و البته با دردسر هم همراه نیست ...

تنها مشکل این گوشی اجرای بازیهای با گرافیک بالا هست و مشکلی دیگه ای نداره نه از لحاظ سرعت و نه برنامه خوری ...

چون همونطور که میدونید بیشتر نرم افزارها جاوا هستند و اکثر برنامه های سیمبین .. برنامه جاواشون هم موجود میباشد !

و البته چند نرم افزار داره این گوشی که حتی رو سیمبین هم موجود نمیباشد از قبیل نقشه اینترنتی انلاین !

خوب هر کسی یه چیزی میپسنده ! من امیارو نپسندیدم! شاید یکی از دلایلش علاوه بر دوربین... کشویی بودن 8300 و استفاده از تکنولوژیهای بالاتر از قبیل سنسورهای خودکار و feed back و صفحه ال سی دی amoled و و و ...

بازم انتخاب با خودتونه و هر 2 گوشی برای نیازهای متفاوتی ساخته شده و مقایسه این 2 سنخیت انچنانی نداره

gprs این گوشی چطوری کار میکنه؟نقشه های شهر تهران موجوده؟اگه بخوام از نقشه ها توی خیابون استفاده کنم احتیاج به وصل شدن به اینترنت داره؟
کیفیت قاب این گوشی در چه حدیه؟مخصوصآ قاب در باتری
دوربینش هم که خوبه نمی دونم باید بازم فکر کنم و این گوشی رو از نزدیک ببینم قیمت با گارانتی رو داری؟

pulp_152
28-07-2009, 13:18
gprs این گوشی چطوری کار میکنه؟نقشه های شهر تهران موجوده؟اگه بخوام از نقشه ها توی خیابون استفاده کنم احتیاج به وصل شدن به اینترنت داره؟
کیفیت قاب این گوشی در چه حدیه؟مخصوصآ قاب در باتری
دوربینش هم که خوبه نمی دونم باید بازم فکر کنم و این گوشی رو از نزدیک ببینم قیمت با گارانتی رو داری؟

به جرات میتونم بگم یکی از بهترین gprs ها رو این گوشی نصب هستش قدرت فوق العاده بالا حتی در فضای بسته ...

نقشه انلاین بصورت پیش فرض و اورجینال رو خود گوشی نصب هستش و قابل انتقال به گوشی های دیگه هم نیست ... این نقشه موقعیت شمارو در خیابون به صورت انلاین نشون میده مثل موقعیت باب های ماشین یکم حرفه ای تر چون سقف خودرو ها رو هم اگه بخواین میتونین ببینین اما ! هزینه اینترنتتون زیاد میشه و البته نیازی هم به وصل شدن شما با دردسر به اینترنت رو نداره تا روی نقشه کلیک کنید خودش به سرعت به اینترنت وصل و موقعیت شمارو نشون میده شاید کمتر از 30 ثانیه طول بکشه ... اگه از روی نقشه موقعیت خودتون پیدا کنید هزینه کمتری در بر داره تا تصویر

نقشه افلاین نداره ولی متونید تهیه کنید و روش بریزید

یکی از با کیفیت ترین گوشی هایی که تا حالا دیدم مخصوصا از لحاظ قاب هستش ! قاب درب باتریش ظریف هستش و به نظر شکننده میاد اما اینطور نیست و انعطاف پذیری خوبی داره

Vamp!r3
28-07-2009, 13:52
به جرات میتونم بگم یکی از بهترین gprs ها رو این گوشی نصب هستش قدرت فوق العاده بالا حتی در فضای بسته ...

نقشه انلاین بصورت پیش فرض و اورجینال رو خود گوشی نصب هستش و قابل انتقال به گوشی های دیگه هم نیست ... این نقشه موقعیت شمارو در خیابون به صورت انلاین نشون میده مثل موقعیت باب های ماشین یکم حرفه ای تر چون سقف خودرو ها رو هم اگه بخواین میتونین ببینین اما ! هزینه اینترنتتون زیاد میشه و البته نیازی هم به وصل شدن شما با دردسر به اینترنت رو نداره تا روی نقشه کلیک کنید خودش به سرعت به اینترنت وصل و موقعیت شمارو نشون میده شاید کمتر از 30 ثانیه طول بکشه ... اگه از روی نقشه موقعیت خودتون پیدا کنید هزینه کمتری در بر داره تا تصویر

نقشه افلاین نداره ولی متونید تهیه کنید و روش بریزید

یکی از با کیفیت ترین گوشی هایی که تا حالا دیدم مخصوصا از لحاظ قاب هستش ! قاب درب باتریش ظریف هستش و به نظر شکننده میاد اما اینطور نیست و انعطاف پذیری خوبی داره
منظورتون GPSه ديگه؟...

pulp_152
28-07-2009, 14:09
منظورتون GPSه ديگه؟...

نه دوست من ! منظورم gprs و سوالی که ایشون پرسیدند بود .. استفاده از اینترنت در فضای بسته به همراه قدرت و سرعت خوب ...

gps که همون موقعیت یاب اینترنتی باشه یکم تو فضای بسته (مخصوصا مناطق کور که خودم بودم چون انتن گوشی نبود ) با مشکل همراهه و یا باید تو ماشین یا خودرو باشی یا اینکه تو حیاط خونه ! البته بگم که بازم میشه دید ولی سرعت کند میشه و به سختی میتونی به تصویر برسی شاید فقط نقشه انلاین رو ببینی