PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای من کدوم توزیع بهتره؟

Arashdn
21-07-2009, 09:56
سلام
اولا شدیدا عذر خواهی میکنم که تاپیکم تکراریه
ولی خب چون نمیشد تو تاپیک اصلی نظر سنجی گذاشت اومدم اینجا
من مشخصات زیر برام مهمه:
1- سرعت
2- امنیت
3- اینترنت
4- زیبایی محیط (یه چیزی که بتونه به vista areo برسه)
5- سازگاری کامل
6- و کلا واسه کسی که همه کار میکنه ولی بیشتر طراحی وب و ...

Lisse
21-07-2009, 11:16
با سلام،

چون شما می‌خواهید کارهای مثل طراحی وب انجام بدهی‌ بنظر من گزینه‌های ۱ و ۳ و ۵ مهمتر هستن چون کاری که شپما می‌خواهید انجام دهید یک کامپیوتر قوی لازم دارد.

موفق باشی‌.

علی‌

Arashdn
21-07-2009, 14:12
من مشخصات سخت افزاری سیستمم بالاست ومشکلی از این نظر نداریم بدنیست اونا رو هم بگم
Ram : 4 bus : 800
C.P.U : Intel Qore 2 Quad Q6600
H.D.D : WD 7200 rpm

sudotux
21-07-2009, 15:32
خانواده ی اوبونتو رو بهتون توصیه می کنم.
درضمن مورد چهارم ایجاب می کنه که حتما از میزکار KDE استفاده کنید ( هر چند محیط گنوم رو هم میشه با نصب نرم افزارهای جانبی زیبا و جذاب کرد ! ) و با توجه به اینکه KDE 4.3 تا چند روز دیگه منتشر میشه پیشنهاد می کنم از یک توزیع با دسکتاپ کی دی ای استفاده کنید تا بتونید در اولین فرصت به نسخه ی جدید ارتقا بدید. بنابراین پیشنهاد من Kubuntu 9.04 هست.

taia
21-07-2009, 18:47
نام تاپیک از "برای من کدوم توضیع بهتره؟" به "برای من کدوم توزیع بهتره؟" تغییر داده شد.
لطفا در نوشتار کلمات کلیدی دقت کنید.

سپاس

Arashdn
22-07-2009, 12:51
چرا نظرات اینقدر کمه؟

jims band
23-07-2009, 16:13
به نظر من شما بهتره ubuntu رو یه امتحانی بکنید چون هم سرعت خوبی داره هم رابط کاربریش خوبه و هم اینکه میتونید با نرم افزار های زیادی کار کنید . البته اگر ابونتو رو انتخاب کنید یه سؤال دیگه پیش میاد اونم اینه که کدوم میز کار رو انتخاب کنید که به نظر من بهتره Gnome رو انتخاب کنید چون پایدار تره ولی اگه میخوایید یه ابونتوی زیبا داشته باشید بهتره از KDE استفاده کنید چون واقعا" زیباست و از ویستا خیلی قشنگتره البته میتونید با Compize میز ار گنوم رو هم زیبا کنید .
اگه ابونتو رو انتخاب میکنید بهتره به این تاپیک یه نگاهی بندازید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farzadsw
27-07-2009, 21:48
به نظر من به جای ubuntu از mint استفاده کنید

HAW3D
27-07-2009, 23:11
سلام
اگه بتونی
mandriva 2009 spring powerpack
گیر بیاری از همهشون برای کاربریدسکتاپ بهتره
برای برنامه نویسی suse برنامه های کاملی تو پکیج داره اما متاسفانه (تو سایت های امتیاز دهی هم نوشتن) باگ زیاد داره و خیلی ازیت میکنه متاسفانه من که کار کردم 11.1 از 11 بیشتر ارور الکی میده (شاید هم الکی نیست )
برای زیبایی با اومدن kde 4.2 دیگه از لحاظ افکت کم نمیاره (اما aero ویندوز خیلی با کلاس تره)