PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سوال در استفاده از كارت تي وي

samaram
21-07-2009, 09:24
1- آيا خروجي فيلم كپچر شده به ميزان گرافيك سيستم هم ربط داره؟
2- من يه فيلم ويديويي رو وقتي كپچر مي كنم بعضي قسمت هاش تو سيستم لرزش مداوم داره. همون فيلمو با همون ويدويو تو تلويزيون كه نيگاه مي كنم درسته. مشكل از كجاست؟

mehdi1368
21-07-2009, 22:44
1- آيا خروجي فيلم كپچر شده به ميزان گرافيك سيستم هم ربط داره؟
2- من يه فيلم ويديويي رو وقتي كپچر مي كنم بعضي قسمت هاش تو سيستم لرزش مداوم داره. همون فيلمو با همون ويدويو تو تلويزيون كه نيگاه مي كنم درسته. مشكل از كجاست؟

سلام
1.ربطی ندار
2.امکان داره مشکل از کپچر باشه و یا از نرم افزار
دوست عزیز داخل دفترچه کپچر رو نگاه کنی سیستم مورد نیاز رو اونجا نوشه!
موفق باشید.

tsjaleb
29-07-2009, 22:58
سلام
1.ربطی ندار
2.امکان داره مشکل از کپچر باشه و یا از نرم افزار
دوست عزیز داخل دفترچه کپچر رو نگاه کنی سیستم مورد نیاز رو اونجا نوشه!
موفق باشید.

تایید میشه .بیشتر cpu در این کار موثره...

btheme
19-08-2009, 23:14
مهدي درست ميگه ربطي نداره بيشتر به نظر من به تراكينگ ويديو ربط داره مثلا من فيلم رو مي ديدم لرزش دشت ولي با تراكينگ يا لرزش گير ويديو درست ميشد بعد من كپچر ميكردم ولي صداي خوبي نداشت

hamraz6869
31-08-2009, 17:32
سلام دوستان
منم کارت tv دارم مدلش kworld هست ولی اخیرا سیستممو ارتقاع دادم گرافیک و هاردو رم همه رو بردم بالا ولی الان که کارت تی وی رو نصب کردم موقع پخش تصویرش عین سی دی خش دار می پره ولی وقتی میزنم رو ضبط درست میشه با برنامه یولید کار می کنم برنامه های دیگه رو هم امتحان کردم درست نشد لطفا اگر کسی بلده کمکم کنه میدونم اینجا قدیمیه ولی کارم خیلی ضروریه
یا حق

vioman
01-09-2009, 00:29
سلام دوستان
منم کارت tv دارم مدلش kworld هست ولی اخیرا سیستممو ارتقاع دادم گرافیک و هاردو رم همه رو بردم بالا ولی الان که کارت تی وی رو نصب کردم موقع پخش تصویرش عین سی دی خش دار می پره ولی وقتی میزنم رو ضبط درست میشه با برنامه یولید کار می کنم برنامه های دیگه رو هم امتحان کردم درست نشد لطفا اگر کسی بلده کمکم کنه میدونم اینجا قدیمیه ولی کارم خیلی ضروریه
یا حق

به احتمال زیاد مشکل نرم افزاریه

سیستم عامل جدید و درایور آپدیت شده ی کارت رو نصب کنید ، به احتمال فراوان این مشکل رفع میشه:20:

:11:

hamraz6869
05-09-2009, 18:07
دوست عزیز خیلی خیلی ممنون از لطفتون فقط من خیلی تازه واردم منظورتون از سیستم عامل جدید و درایور آپدیت شده ی کارت چیه شرمنده گفتم تازه واردم لطف کنید بیشتر راهنماییم کنید

vioman
06-09-2009, 01:18
دوست عزیز خیلی خیلی ممنون از لطفتون فقط من خیلی تازه واردم منظورتون از سیستم عامل جدید و درایور آپدیت شده ی کارت چیه شرمنده گفتم تازه واردم لطف کنید بیشتر راهنماییم کنید

بطور ساده میگم

ویندوزتون رو عوض کنید

آخرین ورژن از درایور دستگاه رو نصب کنید.:20:

(دوست من ، ندونستن عیب نیست ، نپرسیدم عیبه:10:)

یا علی:11:

hamraz6869
06-09-2009, 03:08
دوست گرامی ویندوزم رو عوض کردم ولی فایده نکرد
آخرین ورژن از درایور دستگاه رو از کجا بگیرم(منظورتون همون برنامشه)
ممنون

btheme
08-09-2009, 00:43
دوست گرامی ویندوزم رو عوض کردم ولی فایده نکرد
آخرین ورژن از درایور دستگاه رو از کجا بگیرم(منظورتون همون برنامشه)
ممنون
با اجازه استاد عزیز جناب «vioman» ،دوست عزیز معمولا آخرین ورژن نرم افزار به وسیله ی خود سایت به روز میشه و قابل دانلود هست البته در بعضی از سایت ها هم فروشیه :20:

hamraz6869
09-09-2009, 22:23
دوست گرامی خیلی ممنون از لطفت ولی من نمیدونم از کجا باید بروزش کنم من اسمشو دقیق می نویسم شما لطف کن بگو از کجا باید بروزش کنم
KWORLDCOMPUTER CO.LTD
MPEG TV
STATION/PCI
واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنید

btheme
10-09-2009, 02:01
اگه خواستی و به دردت خورد می تونی اینجا یک سر بزنی نمایندگی انحصاری فروش محصولات کا ورلد در ایران

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamraz6869
10-09-2009, 13:06
سلام دوست گرامی
من رفتم توی سایت این برنامه رو پیدا کردم ولی چیزی از درایو جدید توی سایت ندیدم به نظر شما من این برنامه رو باید دانلود کنم:

TiVme [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزار فوق العاده و کاربر پسند انحصاری KWORLD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دريافت برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (ظرفیت 47MB)

* چونبرنامه TiVme تحت .NET FRAMEWORK 3 کار میکند برای دانلود فریم ورک می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دريافت برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e_developer%2Fmicrosoft_.net%2Fnetframework3.exe) (ظرفیت 50.3MB)

tsjaleb
10-09-2009, 15:58
دوست عزیز الان شما از چه برنامه ای استفاده می کنی ؟؟ یعنی از برنامه ای که ماله خودت کارت تی وی هست و از داخل سی دیش نصب میشه یا برنامه های دیگه .؟

hamraz6869
11-09-2009, 01:35
دوست عزیز الان شما از چه برنامه ای استفاده می کنی ؟؟ یعنی از برنامه ای که ماله خودت کارت تی وی هست و از داخل سی دیش نصب میشه یا برنامه های دیگه .؟

سلام
من از برنامه Ulead VideoStudio 10 استفاده می کنم که داخل سی دی نیست البته برنامه دیگه رو هم امتحان کردم ولی نشد :41:

btheme
12-09-2009, 13:36
خوب فعلا همین رو دانلود تا بعد خدا بزرگه ولی ببین اگه به سیستم کارتت میخوره دانلود کن مگر نه وقتت رو بیخودی هدر نده

tsjaleb
12-09-2009, 22:15
سلام
من از برنامه Ulead VideoStudio 10 استفاده می کنم که داخل سی دی نیست البته برنامه دیگه رو هم امتحان کردم ولی نشد :41:

نه ببین معمولا بهترین برنامه برای کار با کارت تی وی برنامه خودشه .اون رو باید از داخل سی دی خودش نصب کنید اگه این کار رو کردید و نشد من چند برنامه سراغ دارم بهتون معرفی می کنم ...

hamraz6869
13-09-2009, 15:25
خوب فعلا همین رو دانلود تا بعد خدا بزرگه ولی ببین اگه به سیستم کارتت میخوره دانلود کن مگر نه وقتت رو بیخودی هدر نده

خیلی ممنون نمیدونم ولی فعلا دانلود می کنم ببینم چی میشه

hamraz6869
13-09-2009, 15:29
tsjaleb عزیز من قبلا با همین برنامه میدیدم ولی مشکلی نداشت این روش رو هم امتحان می کنم ببینم چی میشه
فعلا