PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افتر افکت یا پریمیر

maxya
21-07-2009, 01:52
سلام بچه ها :20: من تو کار انیمیشن هستم .من حدودا 6 سال پیش با پریمیر کار کردم از اون موقع تا امروز دیگه با اون کار نکردم :41: ولی جدیدا با افتر افکت اشنا شدم که خیلی نرم افزار جالبی هست. می خواستم بدونم افتر افکت برای کارم بهتره یا پریمیر .کلا نقطه ضعف و قوت این 2 نرم افزارها کجا هست؟ آیا باید با هر دوتا کار کنم یا یه کدوم می تونه کافی باشه ؟ کدوم کاملتره؟کلا توضیح بدید ممنون می شم:11:.........
ببخشید طولانی شد

reza2kn
21-07-2009, 18:32
سلام داداش من. به نظرم اصلا این 2 تا نرم افزار رو با هم مقایشه نکن. افترچیز دیگه هست:8:
نقطه ضعف افتر:
والا تنها نقطه ضعفی که من دیدم حالا باید ببینیم استادان چی میگن اینه که با این نرم افزار نمیتونی زیاد عمل میکس رو انجام بدی یعنی مثلا یه تکه خاص رو از یه فایل ببری بذاری یه جا بعد این و بذاری اونجا و.... میشه کات و پیست کرد ولی نه کاملا قدرتمندانه مثل پریمیر.
نقطه ضعف پریمیر: من خودم چون یه ترم پریمیر گذروندم میگم زیاد ازش خوشم نیومدم.و تقریبا هر چیزی که افتر داره پریمیر نداره:31: البته یه پل ارتباطی ساختن بین این 2 تا نرم افزار که مثلا میتونی ویدئویی رو که داری درست می کنی رو و همون حالت بدی به پریمیر هر بلایی خواستی سرش بیاری بعد دوباره یاریش تو افتر اوتوماتیک میشه نمیخواد سیو کنی اپن کنی و اینا. حالا این نظر مبتدیانه من بود. منتظر نظر استادان هم باش:10:
موفق باشید.:11:

maxya
24-07-2009, 00:03
دوست عزیز سلام
ممنون از توضیح شما توضیح کاملی بود.
پس نیاز هر دو نرم افزار رو یاد گرفت .
راستی حالا که یه ترم پریمیر گذروندین میشه درباره پریمیر بیشتر توضیح بدید. آخه مثله اینکه نرم افزار سنگینیه (هم از نظر حجم یادگیری و هم از نظر سیستم مورد نیاز) و باید از کارت کپچر استفاده کرد درسته ؟ به نظر شما ترکیبی از افتر افکت و ویدیو استادیو نمی تونه این نقیصه رو جبران کنه؟ باز هم متشکرم

reza2kn
24-07-2009, 16:36
سلام دوست عزیز.
والا پریمر فکر نکنم خیلی سنگین باشه.چون سیستم های معمولی کارگاه ما مثل پلنگ اجراش می کرد. با کارت کپچر هم فقط یه بار کار کردم اونم با Movie Maker!!! بدون کارت کپچر هم میشه.والا منظورت رو ازویدو استودیو نفهمیدم. ولی فکر کنم منظورت یولید ویدئو استودیو باشه.که قدیما با اونم کار کردم ورژن 9 فک کنم بود. که والا به نظر من این پلی که برای سوییچ بین افتر و پریمیر زدن خیلی کار خوبی هست. حالا انتخاب خودتون هست. البته من کسی نیستم که بخوام نظر بدم.ببخشید اگه ناقض یا مبتدیانه بود. استادان میتونن بیان و نظر خودشونو هم بگن.
موفق باشید.

maxya
25-07-2009, 00:49
سلام
آقا خیلی ممنون لطف کردید . واقا استفاده بردم.