PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : svchost.exe

tiia
21-07-2009, 00:09
سلام
دوستان کسی می دونه که کار این فایل چیه و چرا وقتی به اینترنت متصل می شیم. این فایل از پهنای باند مصرف می کنه ؟!

mehdi1368
21-07-2009, 00:18
سلام
دوستان کسی می دونه که کار این فایل چیه و چرا وقتی به اینترنت متصل می شیم. این فایل از پهنای باند مصرف می کنه ؟!

سلام
فایل Svchost.exe که در پوشه %SystemRoot%\System32 قرار دارد در هنگام آغاز اجرای ویندوز قسمت services رجیستری رو چک میکنه و لیستی از سرویسهائی که باید اجرا شوند رو ایجاد می کنه.موارد متعددی از Svchost می تونن همزمان با هم اجرا بشن که هر کدوم از اونا شامل گروهی خاص از سرویسها می شود.پس بهمین دلیل سرویسهای جداگانه می تونن همزمان و فارغ از اینکه Svchost کی اجرا شده به هم اجرا بشن و روند بالا آمدن ویندوز تسریع بشه.در ضمن این شیوه گروه بندی سرویسها باعث ایجاد کنترل بهتر و Debug سریعتر می شود.
چطور از پهنای باند استفاده میکنه؟

tiia
21-07-2009, 00:38
من وقتی توی smart security eset چک می کنم این فایل در حال استفاده از پهنای باند!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi1368
21-07-2009, 00:48
من وقتی توی smart security eset چک می کنم این فایل در حال استفاده از پهنای باند!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز این فایل ویروسه دقیقا مثل SMSS.exeسیستم رو با یه ویروس کش به روز چک کن!

tiia
21-07-2009, 06:26
ممنون از جوابتون آقا مهدی ، با دو آنتی ویروس eset smart security و bitdefender چک کردم . اما خوشبختانه یا به عبارت درست متأسفانه هیچ ویروسی پیدا نکردند ، آنتی ویروسها به روز هم هستند. تازه این ویندوز را نصب کردم وکلی برنامه روش نصب کردم حتی به فکر کردن به فرمت کرد کامپیوتر وحشت می کنم!
مطمئنید ویروسه؟!

tiia
21-07-2009, 09:13
روی یه کامپیوتر دیگه امتحان کردم ولی فایل svchost.exe پهنای باندی نگرفت . بخاطر شناسایی نکردن این ویروس توسط bitdefender خیلی در تعجبم.
به هر حال ویندوز را باز هم عوض کردم. ولی از کجا معلوم بازم به این بلا دچار نشه!
به هر حال التماس دعا.

poori
21-07-2009, 09:29
ویروسکش هایی که این ویروس رو detect می کنند
symantec
kaspersky
Norton Internet Security 2008

picher_s
21-07-2009, 11:06
سلام

بیا به بخشه اورژانس.اونجا پاسخ داده شده.
AVIRA
موفق باشید.

mehdi1368
21-07-2009, 12:56
ممنون از جوابتون آقا مهدی ، با دو آنتی ویروس eset smart security و bitdefender چک کردم . اما خوشبختانه یا به عبارت درست متأسفانه هیچ ویروسی پیدا نکردند ، آنتی ویروسها به روز هم هستند. تازه این ویندوز را نصب کردم وکلی برنامه روش نصب کردم حتی به فکر کردن به فرمت کرد کامپیوتر وحشت می کنم!
مطمئنید ویروسه؟!

دوست عزیز ویروس SMSS هم وقتی اومد توسط ویروس کشهای به روز قابل شناسایی نبود!
همیشه ویروسها یه پله جلوتر از انتی ویروسها هستند!
موفق باشید.