PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ایجاد یک setup در بخش Setup and Deployment ی ویژوال استودیو

jeremy28
20-07-2009, 21:06
سلام
من می خواستم با استفاده از برنامه setup ساز توی خود Visual Studio (Setup and Deployment ) ، یه دونه setup بسازم ، به طوری که وقتی کاربر اونو نصب می کنه، در حین نصب دو تا فایل dll رو توی پوشه Windows/system32 کپی کنه!
راستی، یکی از اون dll ها، فایل سیستمی خود ویندوزه که من تغییرش دادم و می خوام این dll تغییر کرده جایگزین dll موجود بشه!
آیا واسه این کار، در حین نصب به کاربر پیغام هشدار نمی ده؟ (چون یه فایل سیستمی ویندوز می خواد جایگزین بشه!!)

با تشکر

mahdi7610
20-07-2009, 21:33
دوست عزیز چند بار سوالتون را مطرح می کنید . بهتره توی همون تاپیکی که قبلا زده بودید سوالتون را پی گیری می کردید

سوال در مورد ایجاد یک setup در بخش Setup and Deployment ی ویژوال استودیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :)

jeremy28
21-07-2009, 10:44
دوست عزیز چند بار سوالتون را مطرح می کنید . بهتره توی همون تاپیکی که قبلا زده بودید سوالتون را پی گیری می کردید

سوال در مورد ایجاد یک setup در بخش Setup and Deployment ی ویژوال استودیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :)
سلام
راستش من جواب قسمت اول سوالم رو اونجا گرفتم و چون کاربری که به سوالم جواب دادن، توصیه کردن که بهتره برای جواب قسمت دوم سوال، اون رو توی فروم .net مطرح کنم، اینجا هم پرسیدم!
و همونطور که می بینید بخش اول سوالم رو حذف کردم( چون اونجا جوابشو گرفتم!)

ولی به هر حال عذر می خوام و اصلا قصد ایجاد بی نظمی نداشتم!
ممنون

mahdi7s
21-07-2009, 11:34
سلام
راستش من جواب قسمت اول سوالم رو اونجا گرفتم و چون کاربری که به سوالم جواب دادن، توصیه کردن که بهتره برای جواب قسمت دوم سوال، اون رو توی فروم .net مطرح کنم، اینجا هم پرسیدم!

در ضمن اینگونه سوالات رو در فروم دات نت مطرح کنید به جواب های بهتری میرسید.
.

بدون شرح :31: