PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فراخواني Task Manager

رايانه
20-07-2009, 10:04
سلام.دوستان ؛ غير از روش هاي معمول ؛ روش ديگري براي فراخواني Task Manager وجود ندارد؟ چون وقتي سيستم هنگ مي كنه Task Manager با اين روش هاي معمول بالا نمياد.ممنون

Masоud
20-07-2009, 11:44
سلام

چندین روش وجو داره واسه این کار.

در هر صورت شما از هر روشی Taskmgr رو باز کنید فرقی به حال سیستم نمیکنه.

موفق باشید :40:

DrXoX
20-07-2009, 12:04
سلام.دوستان ؛ غير از روش هاي معمول ؛ روش ديگري براي فراخواني Task Manager وجود ندارد؟ چون وقتي سيستم هنگ مي كنه Task Manager با اين روش هاي معمول بالا نمياد.ممنون

سلام

چند روش برای باز کردن TaskManager وجود داره :

1- روش CTRL+ALT+DELET

2-روش CTRL+SHIFT+ESC

3-تایپ taskmgr در RUN

4-کلیک راست روی TaskBar و انتخاب گزینه Task Manager

5-ساخت یک ShortCut از TaskManager

رفتن به مسیر Windows\system32

پیدا کردم آیکون taskmgr (مثل شکل زیر) و کلیک راست روی آن و طبق شکل انتخاب گزینه Desktop create Shortcut

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

رايانه
20-07-2009, 12:30
سلام

چند روش برای باز کردن TaskManager وجود داره :

1- روش CTRL+ALT+DELET

2-روش CTRL+SHIFT+ESC

3-تایپ taskmgr در RUN

4-کلیک راست روی TaskBar و انتخاب گزینه Task Manager

5-ساخت یک ShortCut از TaskManager

رفتن به مسیر Windows\system32

پیدا کردم آیکون taskmgr (مثل شکل زیر) و کلیک راست روی آن و طبق شکل انتخاب گزینه Desktop create Shortcut

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشیدسلام.بسيار عالي بود.مفيد واقع شد.ممنونم.عيد را به شما تبريك عرض مي كنم

رايانه
20-07-2009, 12:33
سلام

چندین روش وجو داره واسه این کار.

در هر صورت شما از هر روشی Taskmgr رو باز کنید فرقی به حال سیستم نمیکنه.

موفق باشید :40:سلام.وقتي سيستم هنگ كنه و چاره ديگري وجود نداشته باشه ؛ در اين موقع خيلي به كار مياد.ممنونم و عيد را به شما تبريك عرض مي كنم و از پاسخگويي شما صميمانه سپاسگذارم.يا علي

Ghaioom
20-07-2009, 13:04
سلام
از نرم افزار استفاده کنید شاید لازم باشه.
این آدرسو ببینید من تو یه سایت جستجو کردم نرم افزار های مشابهی وجود داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Cyberlife
20-07-2009, 14:10
من از Process Manager برنامه TuneUp Utilities 2009 استفاده میکنم که به جرات میگم یکی از بهترین برنامه های مدیریت پردازش

است ، چون آیکون پردازشهای در حال اجرا و مسیر درست اونها به همراه برنامه های دیگری که به یک پردازه متصل شده اند رو نشون

میده در ضمن اسم کامل پردازش در حال اجرا رو نشون میده و به وسیله این امکانات میتوان ویروسها و دیگر برنامه های پنهان از دید

کاربر که در مدیریت پردازش ویندوز قابل دیدن نبودند را نشان داد .

tajrobenik
20-07-2009, 15:36
من از Process Manager برنامه TuneUp Utilities 2009 استفاده میکنم که به جرات میگم یکی از بهترین برنامه های مدیریت پردازش

است ، چون آیکون پردازشهای در حال اجرا و مسیر درست اونها به همراه برنامه های دیگری که به یک پردازه متصل شده اند رو نشون

میده در ضمن اسم کامل پردازش در حال اجرا رو نشون میده و به وسیله این امکانات میتوان ویروسها و دیگر برنامه های پنهان از دید

کاربر که در مدیریت پردازش ویندوز قابل دیدن نبودند را نشان میدهد.

من هم با اینشون موافتم من خودم از ProcessExplorer استفاده می کنم...
به شما هم پیشنهاد می کنم حداقل یک بار از این ها استفاده کنید... چون زیر شاخه رو هم نشون می دن و امکاناتشون خیلی بیشتر از تسک منیجر هست.