PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : perfect world international

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7

einollahia
18-02-2010, 21:09
اصلا لاگین نمی کنه

اگه username اشتباه باشه می نویسه ولی همش تو اون

logging intothe game.please wait

می مونه.

A.Fire
18-02-2010, 23:32
یعنی چی خانوادگیه؟
معلوم هم نیست سریع قبولت کنن.اول باید باهات مصاحبه کنن.
تو پیج Placid تو فروم یکی پیغام گذاشته بود من 41 سالمه و زنم مجبورم کرده بیام این Faction.
من همه ی شرایطی که تو پست اول نوشته رو دارم.

C0OPeR
18-02-2010, 23:39
تو پیج Placid تو فروم یکی پیغام گذاشته بود من 41 سالمه و زنم مجبورم کرده بیام این Faction.
من همه ی شرایطی که تو پست اول نوشته رو دارم.

بیخیال برو بگو منو zhubin (هادی) معرفی کرده برات گوسفند هم قربونی میکنن میارنت تو گیلد :27:

einollahia
18-02-2010, 23:52
الآن تو vista هم امتحان کردم بازم همونطوری بود

ولی یه نکته وقتی از ping استفاده میکنم
Ping perfectworld.com

اینو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظرتون چیه

A.Fire
19-02-2010, 05:33
من یه Barb لول 10 ساختم عجب حالی میده. فکر کنم BM لول 26م رو ول کنم کلا:31:

بیخیال برو بگو منو zhubin (هادی) معرفی کرده برات گوسفند هم قربونی میکنن میارنت تو گیلد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکم این Barb رو lvlup کنم بعد میرم یه مذاکره ای میکنم باهاشون. ببینم ایرانی هم داشت توش؟

C0OPeR
19-02-2010, 11:27
الآن تو vista هم امتحان کردم بازم همونطوری بود

ولی یه نکته وقتی از ping استفاده میکنم
Ping perfectworld.com

اینو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظرتون چیه

ببین بعضی از قسمت های PWI مثل PWdatabase آی پی های ایران رو میبندن . الان منم پینگ گرفتم همین مشکل بود . ولی شما موقع لاگین به perfectworld.com که لاگین نمیکنید و فکر نمیکنم آی پی ایران برای این قسمت هم بسته شد باشه چون بقیه دوستان دارن بازی میکنن .
یه احتمال دیگه هم اینه که مشکل از ISP شما باشه .
در نهایت میتونید از نرم افزار های تغییر IP استفاده کنین تا مشکلتون حل شه :46:

من یه Barb لول 10 ساختم عجب حالی میده. فکر کنم BM لول 26م رو ول کنم کلا:31:

یکم این Barb رو lvlup کنم بعد میرم یه مذاکره ای میکنم باهاشون. ببینم ایرانی هم داشت توش؟

من تا حالا BM نداشتم پس در موردش نظر نمیدم . ولی barb داشتم . موجود جالبیه :27:
ایرانی تو اون گیلد فقط یکی بود که اونم آخرش معلوم نشد ایرانی بود یا فقط سلام کردن بلد بود .

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:23 AM ----------

اینجا یه سری بزنید ! مثل اینکه کلاً PVP ه . یه محصول دیگه از همین PWI هستش .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kh234
19-02-2010, 11:42
در نهایت میتونید از نرم افزار های تغییر IP استفاده کنین تا مشکلتون حل شه

استفاده از نرم افزار تغییر IP ممنوعه و باعث ban اتوماتیک میشه.من یبار میخواستم pwdatabase رو ببینم همین کار رو کردم بعد یادم رفت dc کنم رفتم تو بازی و banدر عرض چند ثانیه ban شدم.بعد براشون ticket فرستادم و جریانو توضیح دادم تا بعد 3 روز از ban در اومدم.

C0OPeR
19-02-2010, 12:06
:18: من همیشه از همین نرم افزارا استفاده میکردم !! آخه pwdatabase رو نمیشه طور دیگه ای باز کرد ...

einollahia
19-02-2010, 17:27
PWI اجرا برام نمیشه

Rohan رو دان کردم و اجرا هم میشه.

قسمت ما اینه دیگه:41:

وقتی بازی می کنید ما هم یاد کنید.

A.Fire
19-02-2010, 21:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من همیشه از همین نرم افزارا استفاده میکردم !! آخه pwdatabase رو نمیشه طور دیگه ای باز کرد ...
همچین مال هم نیست وبسایته. اسم بعضی آیتم ها و Mob هاش قدیمیه با اسم ها تو پچ جدید جور در نمیاد.

من تا حالا BM نداشتم پس در موردش نظر نمیدم . ولی barb داشتم . موجود جالبیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من دارم بیلد VIT میبندم ولی با توجه به اسلحه هایی که استفاده میکنم تا حالا Str و dex بیشتر اضافه کردم:27:

hadi_gamer
22-02-2010, 00:09
سلام بچه ها.من امروز بعد از 5 ماه بالاخره وارد بازی شدم.
امروز رفته بودم محل کار پسرخالم دیدم به به اینترنت خوفناک و خفنی داره.سرعت دانلودش 2 مگ بود باورتون نمیشه خودم هم باورم نمیشه.من حدود 1 گیگ پچ که این بازی داشت رو تو حدود 20 دقیقه گرفتم.هنوز تو کف موندم.کف و خون قاطی کردم.یه دو سه تایی هم فیلم گرفتم تو نیم ساعت :18:
از سرعتش عکس هم گرفتم بعدا میذارم.

C0OPeR
22-02-2010, 00:14
هادی یعنی دوباره میخوای بازی رو ادامه بدی ؟ :37:

hadi_gamer
22-02-2010, 00:31
بچه های گیلد کلی حال کردن منو دیدن.چه بچه های با معرفتی هستن خدایی حال کردم کلی تحویلم گرفتن.فکر نمیکردم یادشون مونده باشم گفتم تا حالا از گیلد انداختنم بیرون.ولی ophi کلی خوشحال شد برگشتم دختر با معرفتیه.
علی از تو هم سوال کردن گفتم شاید بازم بیاد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم از دشت امشب.خداییش خیلی خوشگله.اینم آمریکاییه چقدر آمریکایی تو این بازی زیاده.

نرسیده بچه ها به یه TT دعوتم کردن منم نه نگفتم.یه 2-1 با بچه ها رفتیم.2 تا framework of drum به من رسید دونهای 200k گذاشتم AH .البته کلریک نداشتیم نتونستیم dimentora 007 رو بزنیم. حیف شد.

A.Fire
22-02-2010, 00:45
سلام بچه ها.من امروز بعد از 5 ماه بالاخره وارد بازی شدم.
امروز رفته بودم محل کار پسرخالم دیدم به به اینترنت خوفناک و خفنی داره.سرعت دانلودش 2 مگ بود باورتون نمیشه خودم هم باورم نمیشه.من حدود 1 گیگ پچ که این بازی داشت رو تو حدود 20 دقیقه گرفتم.هنوز تو کف موندم.کف و خون قاطی کردم.یه دو سه تایی هم فیلم گرفتم تو نیم ساعت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مبارک باشه بالاخره طلسم آپدیتو شکوندی.(سرعت دانلود من 21.02 مگابایته:21:)

بچه های گیلد کلی حال کردن منو دیدن.چه بچه های با معرفتی هستن خدایی حال کردم کلی تحویلم گرفتن.فکر نمیکردم یادشون مونده باشم گفتم تا حالا از گیلد انداختنم بیرون.ولی ophi کلی خوشحال شد برگشتم دختر با معرفتیه.
علی از تو هم سوال کردن گفتم شاید بازم بیاد.
برادر بگو کی ها آنلاین میشی بیایم زیارتت کنیم.

راستی این Barb تو حالت ببر بهتر حمله میکنه یا حالت معمولی؟ آخه یه یارو تو Squad گفت اسکیل های Normal formو بیخیال شو فقط مال Tiger form رو بگیر.

hadi_gamer
22-02-2010, 00:52
هادی یعنی دوباره میخوای بازی رو ادامه بدی ؟ :37:
مثل قبل حرفه ای و تمام وقت نه.ولی هر موقع وقت کنم بازی میکنم.تو هم بیا علی بعضی موقع با هم میریم حال میده.بچه ها کلی بهم گفتن که به علی بگو برگرده.

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

مبارک باشه بالاخره طلسم آپدیتو شکوندی.(سرعت دانلود من 21.02 مگابایته:21:)

راستی این Barb تو حالت ببر بهتر حمله میکنه یا حالت معمولی؟ آخه یه یارو تو Squad گفت اسکیل های Normal formو بیخیال شو فقط مال Tiger form رو بگیر.
tiger form فقط برای تانک کردن خوبه.برای حمله نرمال مود خوبه.
راستی دافو داشتی تو عکس؟خودم کف کردم.
خواستی بیای تو placid به خودم بگو سه سوته ردیفش میکنم.

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

برادر بگو کی ها آنلاین میشی بیایم زیارتت کنیم.کار من مشخص نیست ولی اگه بخوام بیام شبا ساعت 9 و 10 به بعد هستم.
بیا تو گیلد ما اینطوری بهتره آنلاین هم باشیم همدیگه رو میبینیم.تو کوئستها و bh ها هم کمکت میکنن.
راستی اسمت چیه تو بازی؟

C0OPeR
22-02-2010, 00:57
خدا لعنتت کنه هادی وسوسه نکن :دی 5 ماه بازی نکردیم ! چند لول عقبیم ؟
دمشون گرم بچه های گیلد فکر میکردم دیگه مارو فراموش کرده باشن .... دورانی داشتیما ! :41:
گیلد که اینهمه کلریک داشت . همین matt کجا بود ؟! (البته هیچکی مثل من به پارتی ها کمک نمیکرد) :27:
عکسای قشنگی بود . حالی کردیم اساسی :10:
گذاشتم واسه دانلود دیگه !! هادی مسئولیت من با توئه ! فردا از کار و زندگی افتادم خودت باید جواب بدی :27::40:

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

هادی یه کاری نکن عکس اون دافه که تو TT مخشو زدم دوباره بذارما :21:

hadi_gamer
22-02-2010, 01:01
خدا لعنتت کنه هادی وسوسه نکن :دی 5 ماه بازی نکردیم ! چند لول عقبیم ؟
دمشون گرم بچه های گیلد فکر میکردم دیگه مارو فراموش کرده باشن .... دورانی داشتیما ! :41:
گیلد که اینهمه کلریک داشت . همین matt کجا بود ؟! (البته هیچکی مثل من به پارتی ها کمک نمیکرد) :27:
عکسای قشنگی بود . حالی کردیم اساسی :10:
گذاشتم واسه دانلود دیگه !! هادی مسئولیت من با توئه ! فردا از کار و زندگی افتادم خودت باید جواب بدی :27::40:
خوشم میاد همه جوره پایه ای علی.:31:
الان dextar که هم لول ما بود 83 هستش زیاد عقب نیستیم.

---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

هادی یه کاری نکن عکس اون دافه که تو TT مخشو زدم دوباره بذارما :21:
کدومو؟یادم نمیاد.بذار ما هم فیض ببریم.
......................
من دیگه رفتم بخوابم.بقیه حرفا فردا...

C0OPeR
22-02-2010, 01:02
خوشم میاد همه جوره پایه ای علی.:31:
الان dextar که هم لول ما بود 83 هستش زیاد عقب نیستیم.

ابلفضل !! 83 ؟ :18::18:
البته از یه نظر خوبه دیگه گیر تانک نیستم . بچشو از مدرسه آورد خفتش میکنیم :27:
من لول چندم تو بازی یادم نیست ؟ رفتی تو گیلد یه نگاه بنداز :46:

A.Fire
22-02-2010, 01:06
tiger form فقط برای تانک کردن خوبه.برای حمله نرمال مود خوبه.
خواستی بیای تو placid به خودم بگو سه سوته ردیفش میکنم.
من لول 9 بودم مخ یه لول 73 رو زدم که عکسشو اگه ببینی یه چیز تو مایه اینترنته کف میکنی. اگه خواستی بگو برات P.M میکنم.

C0OPeR
22-02-2010, 01:07
کدومو؟یادم نمیاد.بذار ما هم فیض ببریم.
......................
من دیگه رفتم بخوابم.بقیه حرفا فردا...
اینا رو میگم دیگه :21:
قربونت . فردا شب تو بازی میبینمت :27:

A.Fire
22-02-2010, 01:11
این داره میگه من گشنمه. خوب یکم غذا میدادی بخوره:46:
این حرکتم یه آموزش بزار واسش:10:

hadi_gamer
22-02-2010, 20:38
اینا رو میگم دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوه بیخیال حاجی.این عکسا رو نذار بدآموزی داره.تو تاپیک بچه رفت و آمد میکنه.:27:

C0OPeR
22-02-2010, 21:32
لعنت به این شانس ! :41::41: فقط یکم مونده بود آپدیت تموم شه !!! شاید کمتر از 10 دقیقه ! یهو برق رفت !
من اجمقو بگو خب فایل ها رو دانلود میکردی ... جو گیر شدم زدم خودش آپدیت کنه !! 24 ساعت بخاطر این اداره برق احمق از بین رفت :41:

hadi_gamer
22-02-2010, 22:19
لعنت به این شانس ! :41::41: فقط یکم مونده بود آپدیت تموم شه !!! شاید کمتر از 10 دقیقه ! یهو برق رفت !
من اجمقو بگو خب فایل ها رو دانلود میکردی ... جو گیر شدم زدم خودش آپدیت کنه !! 24 ساعت بخاطر این اداره برق احمق از بین رفت :41:
واااااای آخه چرا زدی اتوماتیک آپدیت کنه؟ واقعا از تو بعید بود این حرکت.وقتی میشه پچ ها رو گرفت چرا اتوماتیک آخه؟

C0OPeR
22-02-2010, 22:42
گذاشتم دوباره دانلود شه دیگه ! تا فرداشب همین موقع تمومه . ولی خیلی اعصابمو بهم ریخت :41:
چیکار میکنن اینقدر پچ ها حجمشون زیاد شده ؟ :دی

hadi_gamer
22-02-2010, 23:06
نمیدونم.من که تغییری تو بازی نمیبینم.فقط پچ میدن بیرون.فکر کنم پچ ها بیشترش به خاطر آیتمهای پولی بازی باشه که هی تغییر میکنه.
راستی یادم رفت بگم.قیمت گلد خیلی خوب شده نسبت به قبل.الان گلد بین 300 تا 350k هستش.
قیمت coal هم خوبه هر کدوم حدود 5k .باز باید بازار coal رو بگیرم تو دستم.

kh234
23-02-2010, 00:19
لعنت به این شانس ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif فقط یکم مونده بود آپدیت تموم شه !!! شاید کمتر از 10 دقیقه ! یهو برق رفت !
من اجمقو بگو خب فایل ها رو دانلود میکردی ... جو گیر شدم زدم خودش آپدیت کنه !! 24 ساعت بخاطر این اداره برق احمق از بین رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

سر من هم همین بلا چند بار اومده ، ولی سر دانلود های دیگه.البته دانلودهاش resume داشت ولی گاهی وقتی وسط دانلود سیستم خاموش بشه فایلها خراب از کار در میاد.

راستی این ماموریتهای tide born رو یادتون نره انجام بدین.یک سری ماموریت هست که راحته ولی پول و exp خوبی میده.

C0OPeR
23-02-2010, 00:43
تا وقتی یه veno دارم که راحت میتونم باهاش rough fur و oil و silk فارم کنم دیگه دنبال coal نمیرم :27:
من فقط در آرزوی یه بال درست حسابی و خشکلم . اینطوری راحت تر میشه شکار کرد :21:

C0OPeR
23-02-2010, 15:24
مثل اینکه اصلا قسمت نیست دانلود کنیم ! دیشب طوفان و کولاک و ... . برق تا صبح 10 بار قطع و وصل شد .
صبح هم گذاشتم دانلود حالا که برگشتم میبینم سیستم خاموشه !
واقعا این زحمت کشای اداره برق چه میکنن :دی اگه یه گیمر چینی یا ژاپنی بودم الان خودکشی کرده بودم :27:

Shahroozs2
24-02-2010, 16:56
برای کلاس assassin کدوم از attributes ها را لول اپ کنم بهتره؟

kh234
24-02-2010, 18:48
برای کلاس assassin کدوم از attributes ها را لول اپ کنم بهتره؟
2 تا build هست.
یکی 4 روی dex 1 روی str که این قدرت حملش خیلی بالاست ولی دفاعش یک مقدار ضعیفه.حالت دوم 1str ,1vit و 3 dex هست که این دفاع رو یک مقدار قویتر میکنه ولی قدرت حمله یک مقدار پایین میاد.

hadi_gamer
24-02-2010, 20:45
به نظر من pure dex برو یعنی 1str/4dex چون اون 1 vit تاثیر زیادی تو دفاع نداره ولی اگه بیاد روی dex تاثیرش بیشتره.

A.Fire
25-02-2010, 04:20
اینم دو تا عکس از اتحادی که رفتم توش.
اینجا تولد Leader بود 8-7 نفر جمع شدیم یه جا جشن گرفتیم.

منم با لیدر دوئل کردم ولی عکسشو نزارم بهتره:31:

C0OPeR
25-02-2010, 09:40
به به عجب حركات جالبي :دي
اين barb خوشكله تويي ؟ :20:

دانلود تموم شد البته ديشب . امشب احتمال زياد ميام :5:

A.Fire
25-02-2010, 10:10
به به عجب حركات جالبي :دي
آره خیلی مراسم جالبی بود. زن لیدر خیلی رمانتیک همه چیزو هماهنگ کرده بود.

اين barb خوشكله تويي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینطور میگن:5:

hadi_gamer
26-02-2010, 14:05
علی چی شد دانلود کردی؟
A.fire اون عکسا رو من ندیدم مثل اینکه ف.ی.ل.ت.ره لطفا از یه سایت دیگه استفاده کن مثل این

C0OPeR
26-02-2010, 15:20
الان رفتم تو بازی :دی
کل گیلد آفلاینه !! شانسو میبینی :دی
چقدر بازی خوکشل شده . مخصوصا لودینگش ... :27:
احتمالا با همون veno بازی کنم . دیگه کلریک حال نمیده . شایدم این کلاس جدیده :5:
ولی اگه این Veno رو برسونم 60 دیگه TT براهه ....

A.Fire
27-02-2010, 07:47
یک ساعت رفتم Quest انجام دادم یه دفعه هم مردم. آخرش اومدم ریپورت بدم میبینم یارو گربست. تازه خوششم نیومد یه Quest دیگه داد برم ماهی بیارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/url]

A.fire اون عکسا رو من ندیدم مثل اینکه ف.ی.ل.ت.ره لطفا از یه سایت دیگه استفاده کن مثل ایندوباره آپلودشون کردم ببین درست شد یا نه.

راستی وبسایت PWI رو هم عوض کردن شکلشو.

hadi_gamer
27-02-2010, 20:45
آره درست شد دستت درد نکنه.

hadi_gamer
28-02-2010, 23:15
امروز بالاخره رفتم bh خیلی خوب شده تجربه خوبی میده.
قیمتها نسبت به قبل خیلی خوب شده.مثلا dull claw حدود 3k و purified oil حدود 4k هست الان.گلد هم ارزونه.واقعا نسبت به بازیهای فری خیلی خوبه این بازی.

---------- Post added at 11:15 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

راستی علی چرا نمیای دیگه.بیا یه خورده بریم TT دیگه.من شبا 9 به بعد هستم.

A.Fire
01-03-2010, 08:46
امروز بالاخره رفتم bh خیلی خوب شده تجربه خوبی میده.
ولی Squad خوب سخت پیدا میشه.

راستی Barb من اون صندوقه که آیتم میده هر 5 لول رو نداره. کسی میدونه مشکل چیه؟

kh234
01-03-2010, 19:32
ولی Squad خوب سخت پیدا میشه.

راستی Barb من اون صندوقه که آیتم میده هر 5 لول رو نداره. کسی میدونه مشکل چیه؟
خوب یک ماموریتی هست که باید انجام بدی تا اون صندوق رو بگیری.احتمالا یادت رفته اون ماموریت رو انجام بدی.

A.Fire
02-03-2010, 02:29
خوب یک ماموریتی هست که باید انجام بدی تا اون صندوق رو بگیری.احتمالا یادت رفته اون ماموریت رو انجام بدی.
اونو که میدونم ولی من یادم نمیاد کی Quest صندوق رو میداد. اینجا کسی میدونه؟
در ضمن من هیچ Questی تو Find Quest ندارم که انجام نداده باشم. همه جدیدن.

kh234
02-03-2010, 11:03
اونو که میدونم ولی من یادم نمیاد کی Quest صندوق رو میداد. اینجا کسی میدونه؟
در ضمن من هیچ Questی تو Find Quest ندارم که انجام نداده باشم. همه جدیدن.
باید از Guide Xiang توی city of lost ماموریتش رو بگیری.

Dante_a
03-03-2010, 11:13
سلام بر همه من 3 ماه این بازی رو انجام میدم لولم 81 ولی تاحالا ایرانی ندیدم اگه کسی به کمکی نیاز داشت به من بگه من میتنم کمک کنم اسمم تو بازی xxxELFxxx هستش هر کمکی هم به بچه های گل ایرانی میکنم:18:

kh234
03-03-2010, 17:43
سلام بر همه من 3 ماه این بازی رو انجام میدم لولم 81 ولی تاحالا ایرانی ندیدم اگه کسی به کمکی نیاز داشت به من بگه من میتنم کمک کنم اسمم تو بازی xxxELFxxx هستش هر کمکی هم به بچه های گل ایرانی میکنم:18:
کدوم سرور هستید؟

hadi_gamer
03-03-2010, 21:01
کدوم سرور هستی و چه کلاسی بازی میکنی؟
راستی اینجا رو چطور پیدا کردی؟شانسی؟

Dante_a
04-03-2010, 16:48
کدوم سرور هستی و چه کلاسی بازی میکنی؟
راستی اینجا رو چطور پیدا کردی؟شانسی؟
اره شانسی پیداکردم :31: تو Dreamweaver بازی میکنم کلاسم Veno 81
Archer 40

ramin vao
04-03-2010, 22:39
وای خدا چقدر طول میکشه این گذاشتم از client دانلود بشه خیلی سرعتش کمه 3.2gb کم نیست ...
راستی این بازی هم مثل shaiya باید همش mob کشت یا questهاش خوب exp میده ؟
بعد تو چه سروری برم بهتره؟ و میخوام blademaster برم stat رو 3str 2dex برم یا 4str 1dex ؟

hadi_gamer
05-03-2010, 00:52
وای خدا چقدر طول میکشه این گذاشتم از client دانلود بشه خیلی سرعتش کمه 3.2gb کم نیست ...
بعد تو چه سروری برم بهتره؟ و میخوام blademaster برم stat رو 3str 2dex برم یا 4str 1dex ؟
نه این مثل شایا نیست و بازیش quest based هست یعنی الان که من لول 70 هستم هنوز اینقدر کوئست دارم که به grind کردن نمیرسم.اینقدر کوئست و ایونت و دانگئون داره که خودت کم میاری.همش هم با پارتی میتونی بری که واقعا حال میده.
بیا سرور dreamweaver چون ما اونجا هستیم.
در مورد بلیدمستر هم زیاد اطلاع ندارم تو فرومش بگردی پیدا میکنی.

kh234
05-03-2010, 01:17
در مورد ماموریتها،تنوع کافی وجود داره.از لول 40 به بعد می تونی بری BH که اخیرا که 3 بار در روز شده کلی exp میده.ماموریتش هم گروهی هست.یک سری dungeon دیگه هم هست که برای بدست اوردن مواد لازم برای ساخت سلاح یا ذره میتونید boss هاشون رو بکشید.البته یک سری ماموریت هم دارن که خیلی exp نمیدن.در کل تنوع زیاد داره بازی میشه mine کرد و یا craft که ساختن سلاح و ذره و چیزهای دیگست.public quest هم داره که یک ماموریتی هست که عده زیادی با هم اونو انجام میدن و یک سری mob و boss رو باید بکشید و هر کس بر حسب میزان خسارتی که وارد کرده exp می گیره.یک سری event هم داره مثل مسابقه سرعت که هر شب 12 شب برگذار میشه یا event هایی که در روزهای خاص اتفاق میفته.
از لول 70 یا80 به بعد هم می تونی تو territory wars شرکت کنید.که البته برای شرکت در اون باید کاملا به ایتمهای قوی مجهز باشی.
در کل بازی خیلی متنوعی هست و توی بازیهای مجانی تقریبا بی نظیره.
در مورد build برای blade master بستگی به نوع سلاحی داره که انتخاب میکنی.
برای sword یا blade هر دو لول 5 تا روی str و 3 تا روی dex و 2 تا روی vit
برای fist یا claw هر دو لول 5 تا روی str و 4 تا روی dex و 1 روی vit
polearm هر دو لول 5 تا روی str و 2 تا روی dex و 3 روی vit
axe و hammer هر دو لول 6 تا روی str و 1 تا روی dex و 3 روی vit
البته برای axe /hammer یا pole میتونید بجای vit پوینتها رو روی dex هم بگذارید.

A.Fire
05-03-2010, 03:32
این Barb یکم داره اذیت میکنه. دست به Missش که شاهکاره، دمیج خوبی هم که نداره. ولی در کل من بیشتر بااین حال میکنم تا BM:21:

جناب kh234 بازیرو خلاصه کرد برات برو حال کن:20: فقط یه سری آیتم هست که به درد بخوره که بعدا مینویسم برات. فعلا اوایل بازی هرچی Material میبینی جمع کن تو Auction house بفروش تا به درجه دلاکی برسی. بعد برو پیش Banker کوئست Increase inventory slots رو بگیر که خیلی به دردت میخوره(ولی دنبالش نرو بیشتر آیتم ها وقتی mob میکشی دراپ میشه). هر لول هم به Blacksmith یه سر بزن ببین اسلحه ای که میخوای چه پوینت هایی لازم داره که اگه کم و کسری داری بتونی جور کنی.
در مورد همه اینایی که گفتم تو فروم Search کنی توضیح دادن. هر کدومو پیدا نکردی بگو توضیح بدم.

ramin vao
05-03-2010, 11:43
از همه دوستان بابت توضیحات ممنون اما انگار یه بازی واقعا متنوع هست این خیلی خوبه برا یه بازی free2play
دانلود هم تازه تموم شده برم فعلا یه مدت بازی کنم تا دستم بیاد ..منم همیشه اول هر بازی warrior انتخاب
میکنم چون بهترین کلاس تو هر بازیه برای تازه کارها بعدش هم میرم کلاس دیگه ...
راستی از تجربه ای که تو بازیهای دیگه دارم به نظرم من اگه بخوام هر 2 لول 6str 3dex انتخاب کنم معمولا
اون 1 یا 2 پوینت باقی مونده زیاد تاثیری روی vit یا hp نمیزاره اگه بزارم روش.. و بهتره رو همون dex یا str
سرمایه بزارم..

hadi_gamer
05-03-2010, 12:09
راستی از تجربه ای که تو بازیهای دیگه دارم به نظرم من اگه بخوام هر 2 لول 6str 3dex انتخاب کنم معمولا
اون 1 یا 2 پوینت باقی مونده زیاد تاثیری روی vit یا hp نمیزاره اگه بزارم روش.. و بهتره رو همون dex یا str
سرمایه بزارم..
این حرفت درسته ولی تو این بازی برای اینکه بتونی یه لباس رو بپوشی یا یه اسلحه رو استفاده کنی باید بعضی اسکیلهات به اون لباس بخوره.مثلا یه زره هست که برای اینکه بپوشی باید 10 تا vit داشته باشی.
معمولا BM ها فکر کنم heavy armor استفاده میکنن که حداقل هر لول 1 vit رو باید اضافه کنی.

Dante_a
05-03-2010, 19:38
اره من ایران زندگی میکنم آقای A.Fire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :)
دارم Archer رو لول اپ میکنم برای TW ونو فقط جون میده برا FC TT من تا الان TT1-1 1-2 1-3 رو Solo کرم کلی حال میده :31:

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

از همه دوستان بابت توضیحات ممنون اما انگار یه بازی واقعا متنوع هست این خیلی خوبه برا یه بازی free2play
دانلود هم تازه تموم شده برم فعلا یه مدت بازی کنم تا دستم بیاد ..منم همیشه اول هر بازی warrior انتخاب
میکنم چون بهترین کلاس تو هر بازیه برای تازه کارها بعدش هم میرم کلاس دیگه ...
سرمایه بزارم..

باید اضافه کنی 1vit 3 str 1 Dex

hadi_gamer
05-03-2010, 20:22
دارم Archer رو لول اپ میکنم برای TW ونو فقط جون میده برا FC TT من تا الان TT1-1 1-2 1-3 رو Solo کرم کلی حال میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

herc داری؟

Dante_a
05-03-2010, 22:02
herc داری؟
نه 70 میلیونه تو بازی شاید بخرم پولشو دارم شایدم NIX بخرم:5:

Dante_a
06-03-2010, 14:58
herc داری؟
نه :41: ا ا

ramin vao
06-03-2010, 17:09
این quest increase inventory slots رو انگار باید پول واقعی بابتش داد یا راه دیگه ای هست؟! بدجور گیر کردم
سر این ...

kh234
06-03-2010, 17:48
این quest increase inventory slots رو انگار باید پول واقعی بابتش داد یا راه دیگه ای هست؟! بدجور گیر کردم
سر این ...
اینو ایتمش رو فقط میشه از بوتیک خرید.
ولی در عوض می تونید safe slot رو افزایش بدین.

hosein67
06-03-2010, 23:32
بچه ها یکیتون منو توی یاهو مسنجر اد کنه من اصلا تا حالا بازی انلاین نکردم دانلودش کردم بازیش باحاله اما نمیدونم باید چیکار کنم blademaster هم برداشتم ایدی من اینه: lahijan_kingtown

Shahroozs2
07-03-2010, 08:18
بچه ها یکیتون منو توی یاهو مسنجر اد کنه من اصلا تا حالا بازی انلاین نکردم دانلودش کردم بازیش باحاله اما نمیدونم باید چیکار کنم blademaster هم برداشتم ایدی من اینه: lahijan_kingtown

شما اون اموزش اولیه را که میده بخونید کلی چیز متوجه میشید و اگه چیزی را متوجه نشدید , اینجا مطرح کنید تا بچه ها کمکتون کنند:10:

hosein67
08-03-2010, 13:33
شما اون اموزش اولیه را که میده بخونید کلی چیز متوجه میشید و اگه چیزی را متوجه نشدید , اینجا مطرح کنید تا بچه ها کمکتون کنند:10:
کدوم آموزش اولیه؟

Shahroozs2
08-03-2010, 14:38
کدوم آموزش اولیه؟

همون اموزشی که به صورت نوشته و با علامت سوال هست.

hosein67
08-03-2010, 16:18
دستت درد نکنه خیلی چیزا یاد گرفتم بازی خیلی با حالیه من 10 تا پوینت دارم کدوم یکی از اون 4 تا رو بالا ببرم برام بهتر هست؟ کلاسم blademaster هست یه توضیحم در مورد اون 4 تا بدید ای مانستر که میکشیم یه سکه با یه نوع سنگ با یه چیزای دیگه میگیرم اینا به درد چی میخوره؟ در مورد squad هم میشه بگید چطوری باید رفت توش من اصلا بلد نیستم معذرت که سوالا زیاد شد خودتون گفتید توی فروم بگم

kh234
08-03-2010, 18:37
دستت درد نکنه خیلی چیزا یاد گرفتم بازی خیلی با حالیه من 10 تا پوینت دارم کدوم یکی از اون 4 تا رو بالا ببرم برام بهتر هست؟ کلاسم blademaster هست یه توضیحم در مورد اون 4 تا بدید ای مانستر که میکشیم یه سکه با یه نوع سنگ با یه چیزای دیگه میگیرم اینا به درد چی میخوره؟ در مورد squad هم میشه بگید چطوری باید رفت توش من اصلا بلد نیستم معذرت که سوالا زیاد شد خودتون گفتید توی فروم بگم
در مورد build برای blade master بستگی به نوع سلاحی داره که انتخاب میکنی.
برای sword یا blade هر دو لول 5 تا روی str و 3 تا روی dex و 2 تا روی vit
برای fist یا claw هر دو لول 5 تا روی str و 4 تا روی dex و 1 روی vit
polearm هر دو لول 5 تا روی str و 2 تا روی dex و 3 روی vit
axe و hammer هر دو لول 6 تا روی str و 1 تا روی dex و 3 روی vit
البته برای axe /hammer یا pole میتونید بجای vit پوینتها رو روی dex هم بگذارید.
mag هم ماله جادو هست که بدرد blade master نمی خوره.
همون اولی فکر میکنم مناسب باشه.

kh234
08-03-2010, 18:43
سکه ها که پول هست،باهاش میشه چیزهای مختلف خرید.اون چیزهای دیگه تو لولهای پایین بدرد خاصی نمیخورن می تونید بفروشیدشون.ولی یکم که بالاتر بری،بعضی از اون ایتمها برای ساختن سلاح یا ذره کاربرد دارند.
animal fur ،cotton thread ,grease اینها بدرد ساختن ایتمها می خورن.
در مورد squad یا شما باید به یکی پیشنهاد بدین یا اون طرف باید پیشنهاد بده که بتونید باهاش squad تشکیل بدین.
برای پیشنهاد دادن روی شخص کلیک کنید،اواتارش بالای صفحه ظاهر میشه بعد روی اواتار اون شخص رایت کلیک کنید و invite رو بزنید.

hosein67
08-03-2010, 20:04
توی کوئست دوم که elder میگه برو پیش tailor با بقیه حتما باید یه چیزی گرف ازشون اخه من خودم با کشتن مانستر همون لباسو گرفتم لطفا راهنمایی کنید

kh234
08-03-2010, 22:06
توی کوئست دوم که elder میگه برو پیش tailor با بقیه حتما باید یه چیزی گرف ازشون اخه من خودم با کشتن مانستر همون لباسو گرفتم لطفا راهنمایی کنید
اون که جایزه اون ماموریت هست.اگز هم لازمش ندارید می تونید بفروشیدش.بهر حال حتما این جوایز رو بگیرید.

A.Fire
09-03-2010, 04:44
مانستر که میکشیم یه سکه با یه نوع سنگ با یه چیزای دیگه میگیرم اینا به درد چی میخوره؟
اول برو کوئست Increase inventory slots رو بگیر فقط آیتم هایی که واسه اون لازم داری رو نگه دار فعلا.

راستی یه بازی خفن به اسم Cabal پیدا کردم یه چکی بکنید اگه وقت کردید.

A.Fire
09-03-2010, 05:21
مانستر که میکشیم یه سکه با یه نوع سنگ با یه چیزای دیگه میگیرم اینا به درد چی میخوره؟
اول برو کوئست Increase inventory slots رو بگیر فقط آیتم هایی که واسه اون لازم داری رو نگه دار فعلا.

hosein67
09-03-2010, 21:06
کوئست try to leap نمیدونم باید چیکار کنم

kh234
09-03-2010, 22:05
کوئست try to leap نمیدونم باید چیکار کنم
ولش کن.ارزشش رو نداره ، exp زیادی نمیده.البته میتونی از یک نفر لول 30 به بالابخوای ببرتت اون بالا ولی حتما باید female باشه.

A.Fire
10-03-2010, 01:14
کوئست try to leap نمیدونم باید چیکار کنم /[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosein67
10-03-2010, 10:14
من الان لول 5 هستم کدوم یکی از اون شغلها واسه من که blademaster هستم بهتره؟

kh234
10-03-2010, 11:12
من الان لول 5 هستم کدوم یکی از اون شغلها واسه من که blademaster هستم بهتره؟
شغلها ربطی به کلاس نداره.کلا برای هر کلاسی black smith و tailor بهتره.چون ایتمهای با ارزشتری میشه باهاشون ساخت.
به نظر من اول black smith و بعد tailor .

Shahroozs2
18-03-2010, 00:49
برای archer کدوم attributess بهتره؟

hadi_gamer
18-03-2010, 01:37
آرچر 1str/4dex

Shahroozs2
10-05-2010, 17:50
چرا تاپیک خوابیده؟

mechin war chiften
18-05-2010, 21:08
وا ویلا بابا جون خودتون برو بچ یه زره فونتتون رو بزرگ کنید یا بویل بنویسید!!!! حالا نمیدونم مشکل از چشم منه؟از این فونته؟
از سایزه؟از چیه نمیدونم ولی خب برو بچ این چیه بازی میکنین؟؟؟؟ماریو پارتی انلاین بزننین جالبتره ها؟؟؟میرفتین metin2 بازی میکردید حالشو میبردید اینکه انگار عکس ؟؟؟؟چشماتون درد نمیگیره با این گرافیک .......بازی میکنید ؟؟
500 صفحه هم که هست این تاپیک فکر ما ادمای تازه وارد پیسی ورد شدیم رو هم بکنید ؟؟؟؟:19:

یه نفر خلاصه بگه چرا این بازی رو انتخاب کردید بقیه که بهتر بودن

Tirion Fordring
18-06-2010, 16:22
یه لینک دانلود معتبر بدید .

از این دانلود میکردم من خنگ . یک گیگ رفت ادامه ندادم الان نمیره .

خود Downloader شون قابلیت Speed Limit نداره . لینک مستقیم

Shahroozs2
19-06-2010, 11:08
تورنتشو دانلود کن بهتره اصلا مشکلی تو دانلود نداره.
منم به صورت تورنت دانلود کردم

Tirion Fordring
19-06-2010, 14:36
از تورنت خوشم نمیاد اگه میخواستم اونطوری خودش دانلود میکردم

قبلا 2.3 گیگ بود ... شده 3 گیگ لول کسی لینک مستقیم داره ؟

Shahroozs2
19-06-2010, 16:14
لینک مستقیم فقط تو سایت اصلیشه که سالمه بقیه لینک ها اکثرا خرابه
ولی اگه تو شیرازی میتونم بهت بدم

Tirion Fordring
19-06-2010, 17:03
نه تهران هستم

dadash_koochike_u
22-06-2010, 11:35
سلام به همگی
عزیزان این بازی در حد wow هست؟ می خوام ببینم اگه خوبه و به وسعت wow هست بیام تو کارش.
اون طور که شما نوشتین حجم بازی خیلی پایین تر از wow هست و فکر نمی کنم به اون برسه
اگه خوبه می خوام از یکی تون این بازی رو بخرم چون اینترنت پر سرعت واسه دانلود مستقیم ندارم
لطفا بی جواب نذارین :40:

RedSpoT
01-07-2010, 00:14
من دارم این بازیو دانلود میکنم.

AliROCK
27-07-2010, 13:59
برا بعضی امکاناتش باید پول داد تو بازی چیزی نداره به جای اون پول بدی که مثلا لباس بخری راستی بربرین skill هاشو از کجا میگیره الان level 8 ولی همون پتک سادش تو لیستشه
تو بازی چه طوری مغازه بزنیم که جنسایی که لازم نداریم رو بفروشیم چه جوری silver و gold به دست بیاریم حتما باید پول بریزیم یا جوره دیگه هم میشه به دست اورد؟

hadi_gamer
28-07-2010, 19:21
برا بعضی امکاناتش باید پول داد تو بازی چیزی نداره به جای اون پول بدی که مثلا لباس بخری راستی بربرین skill هاشو از کجا میگیره الان level 8 ولی همون پتک سادش تو لیستشه
تو بازی چه طوری مغازه بزنیم که جنسایی که لازم نداریم رو بفروشیم چه جوری silver و gold به دست بیاریم حتما باید پول بریزیم یا جوره دیگه هم میشه به دست اورد؟
توی AH جنسایی رو که بازیکنا با پول واقعی خریدن اکثرا برای فروش هم میذارن که با گلدی که تو بازی به دست میاری میتونی بخری.من خودم اکثر پیزای پولی رو خریده بودم مثل mount خرس یا ست لباس fashion .فقط باید بلد باشی پول در بیاری.
حتی میتونی تو AH گلد بخری و مستقیما از shop بازی خرید کنی.فقط باید تو بازی وقت بذاری و پول در بیاری.

p990
30-07-2010, 09:58
دوستان در این بازی نوار آبی کنار عکس.بین نوار خون و نوار لول مال چه خاصیتی هست؟
1-ایا برای حرکت یا ضربه خاصی هست؟کلا یه توضیحی بدید ممنون میشم؟؟؟(خودش نوشته جادویی؟)
2-نوار طلایی؟
3-ضمنا سنگ و علف توی جنگل رو با چه ابزاری می شه برداشت کرد؟

AliROCK
30-07-2010, 13:52
با یه ابزاری مثل کلنگ که اگه اشتباه نکنم تو merchant میفروشنش
جواب سوال سومتون.

p990
30-07-2010, 14:02
با یه ابزاری مثل کلنگ که اگه اشتباه نکنم تو gem merchant میفروشنش

این اگه جواب من بود کدوم سوال؟

RedSpoT
10-09-2010, 03:46
دوستان در این بازی نوار آبی کنار عکس.بین نوار خون و نوار لول مال چه خاصیتی هست؟
1-ایا برای حرکت یا ضربه خاصی هست؟کلا یه توضیحی بدید ممنون میشم؟؟؟(خودش نوشته جادویی؟)
2-نوار طلایی؟
3-ضمنا سنگ و علف توی جنگل رو با چه ابزاری می شه برداشت کرد؟

1-Mana or stamina bar که باهاش میتونی از جادو هات استفاده کنی. اگه کم بشه دیگه نمیتونی و باید یه مدت واستی یا از مدیتیشیون استفاده کنی.
2-Pike axe بود اسمش فک کنم باید از مرچنت به قیمت 2000 تا بخریش.
شما کوئست هارو مرحله به مرحله انجام بده همه چی رو میگیری.

vampyre
08-10-2010, 21:11
سلام.
من الان metin 2 بازی میکنم که اونم هم سبکه این بازی هست ولی حجمش 600mb.
حالا چندتا سوال داشتم:
1-آیا این بازی نسبت به حجمش3 gig ارزش بازی کردن و دانلود داره؟
2-چه سرعت و چه پینگی میخواد که روون اجرا شه؟
3-آیات بدون پول واقعی هم میشه توش خوب پیشرفت کرد و موفق شد؟

AliROCK
25-10-2010, 13:28
دنبال یه faction خوب و فعال ایرانی هستم کسی اینجا هست
سرور dreamweaver
کلاس:assassin lvl 27
الان عضو fac هستم ولی زیاد فعال نیستن
اینم برا دوستانی که اطلاعات میخوان
حجم بازی با اخرین اپدیتها 4.09 گیگ هست تا پینگ 540 خوب جواب میده
بدون پول واقعی هم میشه راحت بازی کرد بعضی از بازیکنها ایتم های پولی رو خریدن و با پول تو خوده بازی بهتون میفروشن
مثلا لباس یا سلاح های خاص

AliROCK
11-11-2010, 02:33
من یه ویزا کارت 100$ دارم تو سایتش نوشته صد silver یه gold میشه هر دلار برابر چند gold هست؟
عجب ساپورتی دارن 5 دقیقه ای جواب داد!!!
اینم برا اطلاعات دوستان 1 دلار مساوی یک gold

hadi_gamer
11-11-2010, 07:59
واقعا ميخواي پول بدي؟

p30 arman
12-11-2010, 22:53
دوستان لینک با نرم افزار خود سایت خوبه یا تورنتش؟ من سرعتم 64 هست با تورنت سرعت دانلود بیشتره یا سایلنت
با گرافیک 5500 fx جواب میده؟ منم میخوام دانلود کنم

AliROCK
12-11-2010, 23:16
تا لینک هست چرا تورنت

اره جیگر میخوام پول بدم مگه چیه D:

HoJJaT_007
12-11-2010, 23:41
اولا سایلنت نه و کلاینت

دوما کلاینت خیلی بهتره .

سوما
ببخشیدها قصد جسارت نباشه

ولی شما چرا میخواید پولتونو صرف یه بازی کارتونی آشغال کنید ؟!

100 تومنو بدید برین WoW بازی کنید . با 60 تومنشم میتونید .

AliROCK
13-11-2010, 19:09
والله من ترجیح میدم پولمو صرف این بازی کنم تا wow
;)

C0OPeR
13-11-2010, 20:08
اولا سایلنت نه و کلاینت

دوما کلاینت خیلی بهتره .

سوما
ببخشیدها قصد جسارت نباشه

ولی شما چرا میخواید پولتونو صرف یه بازی کارتونی آشغال کنید ؟!

100 تومنو بدید برین WoW بازی کنید . با 60 تومنشم میتونید .

درسته wow خیلی بهتره ولی این بازی یکی از بهترین بازی هایی بود که تا حالا انجام دادم !
جدا از طراحی و ظرافت بازی افرادی که این بازی رو انجام میدن در سطح تیم ملی تیم ورک دارن ...
کلا سطح بازیکنایی که تو این بازی دیدم یه لول از سطح بازیهای دیگه بالاتر بود (از همه لحاظ) .
به دوستانی که از wow خسته شدن به شدت این بازی رو پیشنهاد میکنم .
حیف مشغله کاری دارم وگرنه اینو بازی میکردم . برای پول خرج کردنم هم من wow رو ترجیح میدم . چون اونجا همه در یه سطحن و پول باعث برتری نمیشه .

AliROCK
14-11-2010, 01:30
علت اصلی علاقه من هم به این بازی اینه که گروهی همه با هم خیلی خوب پیش میرن. الان یک از گروه هایی که عضوشم land هم دارن;)

p30 arman
15-11-2010, 15:58
دوستان اتک زدن توی این بازی چطوریه ؟ خودمون حرکات رو انجام میدیم یا مثل اکثر بازی ها فقط 1 حرکت داره؟

p30 arman
15-11-2010, 18:56
و یه سوال دیگه :31: شرمنده من خیلی سوال میکنم موقع دانلود حجم فایل 3300 mb هست این کل بازی با پچ هست یا بدون پچ؟

AliROCK
16-11-2010, 03:14
برا من با اخرین پچ 4.12 گیگ هست
بازی رو که اپدیت کردید اگه DC بشین از ادامش اپدیت میکنه منظورتون از اتک چیه روی هر mob 2 بار کلیک میشه اتک
اگه میخواین یه کارکتر قوی داشته باشین یا venomancer انتخاب کنید یا blademaster
البته خوده من بیشتر با assassin بازی میکنم چون سرعت کشتارش زیاده
من خودم 3 کارکتر دارم
venomancer+assassin+barbarian

HoJJaT_007
16-11-2010, 14:20
مگه wow گروهی نیست ؟
مرد حسابی wow باید تیم ورک باشی وگرنه به هیچ جا نمیرسی.
لول آپت اگه میخوای سریع باشه باید گروهی باشه
دانجن که میری با DF باید گروهی باشه .
Battle Ground که میری یکی باید رهبر باشه و رهبری کنه
راید که میری یکی باید رهبری کنه و بقیه کارشونو درست انجام بدن .

این اصل تیم ورکه .
گرافیکشم قابل مقایسه نیست
گاهی اوقات بعضی از باسا هستند یکی باید فدای یکی دیگه بشه :دی
کلا wow همش تیم ورک هست .
شما بازی نکردی این حرفو میزنی .

همون گیلدی که داری با اون گیلد میری bg raid و ... یکی باید رهبری کنه و بقیه گوش بدن و با اسکیلشون حریفو مغلوب کنند

p30 arman
16-11-2010, 15:07
منظورم مثل بازی dasteny warrior میشه ضربه های متنوع زد یا نه فقط دستتو میزاری روی space اتک میده؟؟

من یا blade master بر میدارم یا cleric
البته انتخاب اولم cleric هست

AliROCK
16-11-2010, 15:19
همون کلیک کافیه اگه خواستی skill هاشو هم استفاده میکنی
تو این بازی همه دنبال cleric هستن چون باقیه رو heal میکنه البته خودش به تنهایی خیلی ضعیفه و اکثر quest ها رو گروهی باید انجام بدی در ضمن اگه عضو گروهی شدی هیچ وقت نگو ایرانی هستی!

p30 arman
16-11-2010, 16:13
چرا مشکلی داره؟؟؟؟:41: بن میکنن؟:13:

AliROCK
17-11-2010, 15:21
وقعا عجب تیم ورکی دارن اسکیل black smith لولش پایین بود کلی باید فارم میکردم Mold با mat ها رو دادم یکی برام سلاحو درست کرد!!

HoJJaT_007
17-11-2010, 16:14
عزیزم شما wow بازی کردی ؟ مگه wow فقط به black smith هستش ؟

اولا که bs یه شغل
دوما شما چند بار راید رفتی ؟
در کل اصلا به من چه . پولتو هدر بده به یه بازی آشغال . دلیلشم میدونم چون ازدواج داره توش :دی

wow هم بگی ایرانی هستند به جای اینکه فحش بدن میگن nice . چون کلا کسایی که wow بازی میکنند با شعور هستند .
برو پولتو خرج یه بازی کارتونی کن . به من چه اصلا

p30 arman
17-11-2010, 18:54
دوستان من دوباره داخل wiki pw چشت زدم دیدم برای Venomancer نوشته خیلی عالی برای پول در اوردن

میشه یه کمی در موردش بیشتر برام در مورد کلاس توضیح بدید ؟ ممنون:10:

AliROCK
17-11-2010, 20:03
بحث پول داره کش دار میشه ترجیح میدم ادامه ندم.
چون منجر به اخطار گرفتن میشه ;)

AliROCK
17-11-2010, 23:14
به مدت 15 دقیقه سرور dreamweaver
down بود به علت بک اپ گیری.

p30 arman
21-11-2010, 19:52
منم اومدم!!! اسمم XarmanX هست Venomancer برداشتم یه نفر یه بیلد خوب بهم معرفی کنه یه نفرم بیاد کمک !

AliROCK
21-11-2010, 20:52
خوش اومدی کدوم سروری ؟
افرین انتخاب خوبی کردی venomancer عالیه میتونی یه بخشی از غولای بازی رو تنهایی بکشی!!
من خودم venom و این build رو دارم از قدیمیا اینا رو پرسیدم
هر lvl
4 مجیک 1 str
هر 5 لول 1 vit
اولش یه گرگ ور دار برای pet بعدا بهترین پت glacil walker هست حالا دیکتش یادم نیست ولی به walker معروفه
سوالی داشتی بپرس من تقریبا همه کلاس ها شو امتحان کردم بهترینش همین venom یا blademaster هست

p30 arman
21-11-2010, 21:16
همون سرور dream waves اگه درست گفته باشم
یه چنتا سوال دادش :
چطوری از گروه خارج بشم؟ {شرمنده ها خیلی نووب هستم:31:}
و چطوری یه pet بردارم
و اسکیل اپ کردن چطوریه توی این بازی من سر در نیاوردم
ایتم هایی که دارن خراب میشن رو کجا باید ترمیم کرد!
این gine هست gini هست دقیقا یادم نیست چطوری باید لولشو بالا بد برد ایتم خاصی داره؟

AliROCK
22-11-2010, 00:40
البته خوده من هم 2 ماه دارم بازی میکنم
g رو بزن صفحه faction میاد پایینش نوشته leave faction
اول بازی خودش بهت pet میده پت ها اول تو تخم هستن تخم pet های مختلف رو میتونی بخری یا اینکه tame کنی یعنی همین جور که داری mob ها رو میکشی اسکیل tame رو اجرا کنی mob مورد نظر جونش که نصف شد tame رو اجرا کن
ایتم هاتم به هر npc بری تعمیر میکنه مثلا black smith روش کلیک کن یه صفحه میاد goods رو کلیک کن پایینش نوشته repair all
بعد yes رو بزن همین(بستگی به لولت coins ازت کم میکنه)
جنیو خرج الکی رو دست ادم میزاره کلی باید سنگ از این و اون بخری که mp شو پر کنی خوده من اصلا ازش استفاده نمیکنم
الان شما venom هستی باید بری پیش venom skill trainer یه لیست میاد هر کدوم رو خاستی کلیک میکنی یاد گرفتن اسکیل یکم خرج هم داره
لول چندی از لول 18 به بعد نیاز به داشتن faction داری تا دیگران هم کمکت کنن
خیلی از امکانات بازی رو موقع بازی کردن متجه میشی چون جزییات بازی خیلی زیاده
سعی کن حتما تو forum بازی هم بگردی خیلی بهت کمک میکنه
venom خیلی برا غول کشتن خوبه یه assassin دارم لول 45 زورکی mob های 2 تا لول از بالاتر خودشو میکشه خواستم venom رو امتحان کنم یه mob قوی که 30000 hp داشت رو با pet راحت کشت لول venom هم 28 بود!

kh234
22-11-2010, 01:13
veno یک زمانی بهترین کلاس بود برای پول در اوردن.یعنی تا قبل از اومدن expansion جدید.اون موقع همه برای پول در اوردن یک veno در کنار کاراکتر اصلیشون می ساختن و بعد می رفتن TT رو solo می کردن و در امد خوبی بدست می اوردن.اما با expansion جدید که nirvana و gear های int- به بازی اضافه شد کلا روند بازی تغییر کرد.الان بهترین dungeon برای پول در اوردن nirvana هست.که تو هر run میشه حدود 500k با squad 6 نفره بدست اورد البته با نفرات کمتر مثلا 3 نفر پول بیشتری به دست میاد.با یک squad خوب هم تو نیم ساعت میشه nirvana رو تموم کرد حتی 15-20 دقیقه هم امکان پذیره و تو روز میشه چند بار اون رو انجام داد.یعنی راحت میشه روزی 2-3 mil بدست اورد.اونهایی که 5 aps هستند می تونن nirvana رو solo هم بکنن.اما مشکلی که الان هست اینه که کلاسهای magic عملا به درد nirvana نمی خورن چون قدرت damage شون پایینه و یک ران نیم ساعته اگه با کلاس magic بری ممکنه تا دو ساعت هم طول بکشه.به همین دلیل معمولا veno هارو به nirvana راه نمیدن. حتی barb هم راه نمیدن چون damage پایین داره و باسها random aggro هستن و bm میتونه همه باسها رو تانک کنه.مگه اینکه اون barb از claw استفاده کنه.اخیرا حتی archer ها هم از fist به جای کمان استفاده میکنن تا بتونن از int- استفاده کنن.حتی بعضی از veno ها هم از fist استفاده میکنن.خود veno هم نمی تونه باسهای nirvna رو solo کنه.
توی T_T هم یک assasin یا یک bm با cleric خیلی سریعتر از veno می تونن موبها و باس رو بکشن.
در FF هم که برای کسب exp هست اگه با bm و sin کار کنیدخیلی سریعتر میتونید FF رو تموم کنید و در نتیجه می تونید سریعتر lvl up کنید.به همین دلیل اگه قصد دارید بازی رو تا لول 100 ادامه بدین بهتره که یک bm یا assasin بردارید.البته برای assasin خرج رسیدن به 5 aps کمتره ولی در کل blademaster کلاس بهتری هست چون قابلیت soloing و tanking بالاتری داره.ضمن اینکه aoe خیلی بهتری هم داره+ stun که باعث میشه در مقابله با 'گروهی از موبها خیلی قویتر از assasin عمل کنن.ولی توی pvp (غیر از TW) بهترین کلاس assasin هست و میشه گفت در حال حاضر شکست ناپذیره.در کل بالانس pvp رو بهم زده.

در لولهای پایینتر هنوز veno کلاس خوب و مفیدی هست و شاید بهترین کلاس برای پول در اوردن البته به شرطی که herc داشته باشید.

p30 arman
22-11-2010, 15:44
گرفتم ! الان هم پت دارم هم اسکیل اپ کردم راستی این red jade به درد چی میخوره؟

و برای اپگرید کردن ایتم ها باید پیش black smith بری؟

kh234
22-11-2010, 18:07
گرفتم ! الان هم پت دارم هم اسکیل اپ کردم راستی این red jade به درد چی میخوره؟

و برای اپگرید کردن ایتم ها باید پیش black smith بری؟

red jade برای ساخت بعضی سلاحها و زره ها و ornament کاربرد داره .
برای اپگرید کردن سلاحها با اتصال gem پیش black smith بری.
برای اپگرید زره ها پیش tailor برید.البته در صورتی می تونید به ایتم gem متصل کنید که socket داشته باشه.
به تعداد socket ها می تونید gem به ایتم اضافه کنید.
برای refine کردن هر نوع ایتم با mirage باید پیش elder بری.
اگه بیلد arcane هستید بهتره به زره garnet یا critine اضافه کنی.که phys res و hp رو زیاد میکنه.

p30 arman
22-11-2010, 18:31
و یه چیزه دیگه پت من از شهر بیرون نمیاد یعنی دم دروازه ورودی گیر میکنه؟؟ مشکلش چیه؟

و اینکه هیچ کسی رو توی شهر نمیبینم با وجود اینکه اون گزینه بالای هلث و مانا هم غیر فعاله

AliROCK
22-11-2010, 18:31
راستی یه چیز مهم
قبل از اجرای بازی تمام برنامه های ------ و v**p*n رو قطع کنید یه بار خوده من یادم رفت قطع بشم فکر کردن قصد ه*ک یا چیزی دارم اکانتم بن شد که خوشبختانه یه ایمیل بهشون زدم همه چیو گفتم اکانتم برگشت.
متاسفانه یه زمانی v**p*n معتبر بود الان فقط برا اسپم یا ه*ک کردن استفاده میشه:13:

kh234
22-11-2010, 19:37
و یه چیزه دیگه پت من از شهر بیرون نمیاد یعنی دم دروازه ورودی گیر میکنه؟؟ مشکلش چیه؟

و اینکه هیچ کسی رو توی شهر نمیبینم با وجود اینکه اون گزینه بالای هلث و مانا هم غیر فعاله
اون مورد پت چیز مهمی نیست باگ بازی هست.
اینکه کسیو نمیبینی مربوط به distance draw می تونه باشه که روی پایینترین حده.اگه T رو بزنید می تونید اسم بازیکنهایی که در اطزاف هستند ببینید.
یا توی minimap نقاط سبز نشون دهنده بازیکنهاست.اکه اونها هم کسی رو نشون نمیدن خوب کسی اون اطراف نیست.
البته گاهی هم وقتی از سرور دیسکانکت میشی این مشکل پیش میاد.
راستی اگه این bless رو نگرفتی حتما بگیر از اینجا
البته باید تو facebook اکانت داشته باشی.
attack lvl رو 30 واحد زیادمیکنه و قدرت حمله رو خیلی افزایش میده.

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

راستی یه چیز مهم
قبل از اجرای بازی تمام برنامه های ------ و v**p*n رو قطع کنید یه بار خوده من یادم رفت قطع بشم فکر کردن قصد ه*ک یا چیزی دارم اکانتم بن شد که خوشبختانه یه ایمیل بهشون زدم همه چیو گفتم اکانتم برگشت.
متاسفانه یه زمانی v**p*n معتبر بود الان فقط برا اسپم یا ه*ک کردن استفاده میشه:13:
منم یک بار همچین بلایی سرم اومد.دو بار ticket فرستادم تا اکانت رو برگردوندن.

p30 arman
22-11-2010, 19:51
درست شد !

برای مونت هایی که پرواز میکنن پیش نیاز چیه ؟ و چطور باید بگیریم؟

{خودم هم خسته شدم از بس سوال کردم!!!}

kh234
22-11-2010, 23:30
درست شد !

برای مونت هایی که پرواز میکنن پیش نیاز چیه ؟ و چطور باید بگیریم؟

{خودم هم خسته شدم از بس سوال کردم!!!}
باید به لول 30 برسی.بعد یک ماموریت هست که اونو انجام بدی یک fly mount مجانی میگیری.
البته سرعتش کمه بعد که پول جمع کنی میتونی بهترشو بگیری.

AliROCK
23-11-2010, 04:20
شرمنده دیر میام اینجا با تشکر از دوست خوبم kh234

p30 arman
23-11-2010, 20:11
بعد از wallker چه پتی بر دارم؟

erf45
23-11-2010, 20:19
سلام
اين بازي آي پي ايران رو قبول مي کنه ؟

kh234
23-11-2010, 20:55
سلام
اين بازي آي پي ايران رو قبول مي کنه ؟
بله اگه نسخه international رو بگیرید ip ایران هم قبول می کنه.ما هم تو ایرانیم دیگه.

kh234
23-11-2010, 21:07
بعد از wallker چه پتی بر دارم؟
این Crystalline Magmite رو خیلی ها به عنوان تانک استفاده می کنن.اون walker هم خوبه.
می تونی همین magmite رو تا لولهای بالا استفاده کنی.تا وقتی که herc بگیری.

AliROCK
24-11-2010, 16:07
walker خیلی قدرت و hp بالاتری داره من walker رو پیشنهاد میدم

p30 arman
24-11-2010, 18:05
برای مونت زمینی پیش نیاز چیه؟؟؟؟؟

چه نوع سلاحی استفاده کنم از بین چوب دستی و ....

یه gem پیدا کردم قدرت ضربه رو 50 واحد زیاد میکنه چند بفروشم؟؟؟؟؟

kh234
24-11-2010, 18:51
برای مونت زمینی پیش نیاز چیه؟؟؟؟؟

چه نوع سلاحی استفاده کنم از بین چوب دستی و ....

یه gem پیدا کردم قدرت ضربه رو 50 واحد زیاد میکنه چند بفروشم؟؟؟؟؟
برای mount زمینی باید حداقل لول 40 باشی.قیمت ارزونترینش هم حدود یک میلیون هست.
در مورد سلاح بستگی به لول داره.veno سلاحهای magic استفاده می کنه.معمولا از quest هایی که انجام میدی سلاحهای خوبی به عنوان جایزه میگیری.از همونا تا لول حدود 30 می تونی استفاده کنی.چون سلاحهایی که black smith می فروشه ، سفید هست و قدرتشون نسبت به سلاحهایی که purple هستند و دو یا سه ستاره دارند خیلی کمتره.سلاحهایی که جایزه quest هست دو یا سه ستاره هستند.مخصوصا اون سلاحی که به عنوان جایزه fb19 میگیری.البته اگه به 19 رسیده باشی.
این قدرت ضربه physical attack هست یا magic attack ؟چون +50 خیلی زیاده شاید منظورت +5 هست.
به هرحال بهترین راه همیشه اینه که توی auction house رو نگاه کنی.auctioner توی همه شهرهای اصلی هست.توی قسمت gem رو نگاه کن و اسم gem مورد نظر رو پیدا کن و قیمت ها رو مقایسه کن.
ولی معمولا gem های لول پایین ارزشی نداره بهتره به همون npc بفروشی.

p30 arman
24-11-2010, 19:00
ممنون و یه سوال دیگه من همه رو توی شهر به یک شکل قیافه میبینم مشکل از کجاست؟

kh234
24-11-2010, 20:39
ممنون و یه سوال دیگه من همه رو توی شهر به یک شکل قیافه میبینم مشکل از کجاست؟
توی تظیمات باید customization تیک خورده باشه تا قیافه های اصلی رو ببینی.

AliROCK
24-11-2010, 23:31
سعی کن جنساتو از catshop ها بخری هیچ وقت از npc ها چیزی نخر npc ها خیلی گرونتر میفروشن gem ها تا lvl 3 تقریبا هیچ ارزشی ندارن و بهتره به همون npc ها بفروشی

p30 arman
25-11-2010, 16:16
لول شغلم رو چطوری بالا ببرم؟

kh234
25-11-2010, 18:04
لول شغلم رو چطوری بالا ببرم؟
برای شروع یاید ماموریت اون شغل رو از elder بگیری.بعد skill book لول 1 رو که گرفتی شروع میکنی به ساختن gear lvl 1 که برای black smith سلاح هست و برای tailor زره .فرقی هم نمیکنه که چه ایتمی رو بسازی به همین دلیل بهتره که ایتمی بسازی که متریالهای کمتری بخواد.هر ایتم که می سازی یک مقدار exp میگیری. وقتی exp bar پر شد.باید بری پیش elder و skill book لول بعد رو بگیری و این بار باید ایتمهای لول 2 بسازی.
برای ساخت سلاح هم که باید پیش black smith برای و برای زره پیش tailor. برای دو شغل دیگه هم به همین شکل هست.

AliROCK
26-11-2010, 00:02
اقا هر کی faction درست حسابی سراغ داره به ما هم بگه برا venom یه super inventory stone خریدم چه حالی میده هر چی دم دستش میاد جا میشه میزاره تو Inventory
:34::7:
یه venom lvl 37
یه assassin lvl 46

kh234
26-11-2010, 01:06
اقا هر کی faction درست حسابی سراغ داره به ما هم بگه برا venom یه super inventory stone خریدم چه حالی میده هر چی دم دستش میاد جا میشه میزاره تو Inventory
:34::7:
یه venom lvl 37
یه assassin lvl 46
اگه می خوای پول خرج کنی hyper و oracle بخر که سریع لول رو ببری بالا.البته تاحدود 75 oracle استفاده کن بعد لول 80 به بعد می تونی بری FF .اونجا با hyper سریع لول می ره بالا.الان بعضی ها دو ماهه میرسن لول 100.تو لول بالا بازی جالبتر هم میشه.
برای faction من در مورد سرور شما اطلاعات ندارم ولی هم می تونی از tele استفاده کنی یا توی world chat نگاه کنی بعضی ها عضو گیری میکنن. ولی faction های خوب معمولا لول 80 به بالا رو می گیرن.

AliROCK
26-11-2010, 01:22
دقیقا یه venom خفن پیدا کردم گفت فقط لول 80 به بالا :((
واسه assassin 6 تا hyper خریدم!
ببینم چی میشه فکشن خوب گیر میاریم یا نه

p30 arman
26-11-2010, 15:25
دوستان به غیر از زدن cat shop و فروختن به npc راه دیگه هم وجود داره؟ که ایتم ها رو بفروشیم؟؟؟

امروز خیلی شیر تو شیر بود همه اتحاد ها به همدیگه حمله کرده بودن!

kh234
26-11-2010, 18:30
دوستان به غیر از زدن cat shop و فروختن به npc راه دیگه هم وجود داره؟ که ایتم ها رو بفروشیم؟؟؟

امروز خیلی شیر تو شیر بود همه اتحاد ها به همدیگه حمله کرده بودن!
توی auction house هم میشه فروخت.توی شهرهای اصلی یک auctioneer هست.که اونجا هم ایتمایی که دیگران به فروش میگ ذارن میشه دید و هم ایتمهای خودمون رو می تونیم به فروش بگذاریم.
اگه ایتمی هم به فروش بره پولش میره توی mailbox

territory war هم همیشه اخر هفته ها اتفاق میفته.البته اول باید روی اون منطقه مورد نظر bid گذاشت بعد faction ی که بالاترین bid رو گذاشته می تونه در روز و ساعت تعیین شده به اون منطقه حمله کنه.

p30 arman
29-11-2010, 19:28
همین الان یه bm لول 38 باهام دوئل کرد ازم باخت !! من لول 22 هستم!

kh234
29-11-2010, 20:25
همین الان یه bm لول 38 باهام دوئل کرد ازم باخت !! من لول 22 هستم!
شاید lag داشته وگرنه bm باید veno رو راحت شکست بده.

p30 arman
29-11-2010, 21:34
نه بابا خودشم گفت خلی باحال میجنگی!! اخه پتم رو فرستادم جلو خودم میپریدم هوا میرسیدم زمین اسکیل میزدم

p30 arman
29-11-2010, 21:45
یه عکس جالب پیدا کرم گفتم بزارمش اینجا برای کسانی که نمیدونن چه کلاسی بردارن فقط این عکس مال ورژن قبلی بازی هست که داخلش assassin و psychic وجود نداره

kh234
29-11-2010, 22:44
البته الان کلاسهای wizard و psychic عملا در pve بی خاصیت هستند.مگه اینکه توی این expansion جدید یک فکری به حال کلاسهای magic بشه.
توی کلاسهای جدید mystic هم مثل veno می تونه از pet استفاده کنه و می تونه pet های خودش و veno رو heal کنه ولی فرقش اینه که دیگه نیاز به لول اپ کردن پت نداره و پت summon میشه یعنی موقتی هست ولی میشه مرتبا اون رو summon کرد.یک عده می گن این mystic با توجه به skill ها جایگزین veno میشه و از veno قویتره.همونجور که sin و archer و bm الان تنها dd های بدرد بخور هستن و wizard و psychic بی خاصیت شدن.البته veno هنوز به خاطر pet ی که داره بدرد بخور هست و buff که damage رو زیاد میکنه( amp) هنوز باعث میشه که بدرد بخور باشه.

AliROCK
30-11-2010, 03:44
به نظره من اصلا کلاس wizard با psychic اضافین ;)
venom لول 39 اونوقت aeo گرفته! چه حالی میده البته aeo بربر ها چیزه دیگست!

kh234
30-11-2010, 11:25
البته همین wizard توی territory wars یکی از مهمترین کلاسهاست.چون aoe های خیلی قوی داره و برای حمله به گروه عالیه.توی جاهایی هم که aoe لازمه مثل rb مفید هست بخاطر dragon breath .در کل تنها نقطه مثبتش همینaoe های قویش هست.
میگن قراره یک اسلحه magic جدید اضافه بشه که قدرت حمله رو خیلی افزایش میده.در مقابل می خوان اثر aps رو تا حدی کاهش بدن تا بالانس تا حدودی برقرار بشه.البته باید تا 8 دسامبر صبر کنیم تا توی نسخه چینی expansion منتشر بشه و ببینیم چه تغییراتی انجام شده.

AliROCK
30-11-2010, 23:20
میگم چرا pw database باز نمیشه حتما باید با پرو**کسی بری البته وقتی از بازی و فروم بازی اومدی بیرون ;)

kh234
01-12-2010, 00:12
برای ایران فیلتره.البته از جانب اونا.همون فیلترینگ معکوس.

p30 arman
01-12-2010, 09:56
هر وقت ایران به تعطیلی میخوره پینگ من توی بازی میره روی 1000!!!!:41:

p30 arman
01-12-2010, 11:11
من نمیتونم به سرور وصل شم شما میتونید؟

AliROCK
01-12-2010, 15:58
امروز 10 مگ اپدیت کرد
خوب این عادیه روزای تعطیل کلا اینترنت داغون میشه بازی های انلاین دیگه بماند!

p30 arman
01-12-2010, 22:16
یه سوال شلوغ ترین شهر توی بازی کدومه؟؟؟

AliROCK
02-12-2010, 03:37
شلوغ ترین Archo هست. هر کی لول 20 بشه این شهر شیر تو شیر رو زیارت میکنه ;)

AliROCK
07-12-2010, 03:37
کسی راه حلی داره این quest step 2 رو انجام داد!
یه چیزایی میخواد پدیده مثلا شمشیر فلان 2 ستاره اخه2 ستارش دیگه چیه!! کلی باید ازش درست بشه تا شانسی 2 ستاره بشه راه حل ساده تری داره؟

kh234
07-12-2010, 12:47
کسی راه حلی داره این quest step 2 رو انجام داد!
یه چیزایی میخواد پدیده مثلا شمشیر فلان 2 ستاره اخه2 ستارش دیگه چیه!! کلی باید ازش درست بشه تا شانسی 2 ستاره بشه راه حل ساده تری داره؟
یک راه حلش اینه که بخری.البته خرجش زیاده مخصوصا برای ایتمهای black smith .من کلی از این راه پول در اوردم.
راه حل دومش اینه که بسازی.نکته مثبتش اینه که شما اگه 10 تا ایتم بسازی اگه 7 تاش اونی که می خوای نشه اون سه تای اخر 2 ستاره در میاد.بنابراین اگه به اندازه 10 تا ایتم متریال جمع کنی می تونی ایتمها رو بسازی.

p30 arman
07-12-2010, 18:58
این سنگ هایی گه از ادم برفی ها میافته ارزشش چقدره ؟؟

kh234
07-12-2010, 20:15
این سنگ هایی گه از ادم برفی ها میافته ارزشش چقدره ؟؟
ارزشی نداره فقط به درد این میخوره که بدی به genie .غیر از اون celestone ها که میشه باهاش mirage ساخت.

AliROCK
08-12-2010, 02:43
البته catshop ها برای فروش همین سنگها از 300 تا 500 تا سکه میگیرن شما یه سلاح که ارزشش 2500 هست رو وقتی decompose میکنی فقط 300 یا 600 تا mana به geniu میده تازه یه چیز خنده دار بعضیا firework رو به قیمت 500 سکه میفروشن!!!

p30 arman
09-12-2010, 20:23
راستی بیلد assassin اگه درست نوشته باشم چیه؟

و یه سوال دیگه میخوام اسکیل frost scarol رو ترین کنم نوشته نیاز هاست یک spark این spark چیه و کجا گیر میاد؟

AliROCK
10-12-2010, 04:09
لول 30 بشی spark میگیری
assassin جیگره منه!
کلاس assassin خوراک (TT,FC,NIRVANA ) هست یه لول 51 دارم عین هولو موب میکشه
چی میخوای ازش بدونی بپرس بگم
جونش کمه mana هم کمه miss بالا داره اتک بالا داره بیشتر روی dex کار میکنه stealth داره و.....

p30 arman
10-12-2010, 11:10
راستی من لول 30 شدم ولی هنوز اونspark گیرم نیومد و اینکه برای مونت کوئستی رو ندیدم مطمعا هستید برای لول 30 مونت میاد؟

اسم کاراکترت توی بازی چیه بده ادد کنم

AliROCK
10-12-2010, 16:21
تو pm برات میزارم
نگران نباش اول و اخرش spark رو میگیری;) لول 30 مونت نداره یه aerocraft مجانی میگیری

p30 arman
10-12-2010, 16:36
باید به لول 30 برسی.بعد یک ماموریت هست که اونو انجام بدی یک fly mount مجانی میگیری.
البته سرعتش کمه بعد که پول جمع کنی میتونی بهترشو بگیری.

پس این چیه دادا؟

kh234
10-12-2010, 17:47
راستی من لول 30 شدم ولی هنوز اونspark گیرم نیومد و اینکه برای مونت کوئستی رو ندیدم مطمعا هستید برای لول 30 مونت میاد؟

اسم کاراکترت توی بازی چیه بده ادد کنم
برای spark باید spiritual cultivation رو انجام بدی.همون ماموریتی که نارنجی رنگ هست.
توی لول 59 دومین و در لول 89 هم سومین spark رو میگیری.برای اونها هم باید همین spiritual cultivation رو انجام بدی.
در واقع این ماموریتی هست که اجباری هست و برخلاف ماموریتهای دیگه نمیشه ازش گذشت.چون برای یاد گیری هر skill یک پیش نیاز cultivation وجود داره.یعنی باید ماموریت cultivation مربوطه رو انجام بدی تا بتونی اون skill رو یاد بگیری. بنابراین هروقت توی find quest دیدی این ماموریت نارنجی وجود داره حتما اونرو بگیر.
یک سری culti های دیگه هم هست که از لول 70 به بعد میتونی اونا رو بگیری که برای باز کردن نقشه های زمان گذشته هست.
البته اونا اجباری نیست ولی معمولا همه انجامش میدن.
fly mount هم یک ماموریتی بنام The Art of Flight هست که اونو انجام بدی fly mount میگیری.
برای mount زمینی باید لول 40 بشی تا بتونی استفاده کنی.البته مجانی نیست و باید بخری.البته اونایی که حداقل یک ساله دارند بازی میکنن می تونن یدونه مجانیش رو بگیرن+یک anniversary blessing

AliROCK
11-12-2010, 15:18
سعی کن اول spiritual cultivation رو اول انجام بدی بعد برو سراغ quest ها اینجوری با اسکیلهای جدید موبا رو میکشی ;)

p30 arman
11-12-2010, 16:47
خب دادا یه کمکی به ما بکن این کوئستش یه کمی سخته کشتن frang اگه درست گفته باشم فکر کنم 30000 هلث داره تکی نمیشه زدن اون موقع هم که درخواست دوستی کردم داشتم دنبال یه نفر میگشتم که بیاد کمک که پیدا نشد!

kh234
11-12-2010, 17:19
خب دادا یه کمکی به ما بکن این کوئستش یه کمی سخته کشتن frang اگه درست گفته باشم فکر کنم 30000 هلث داره تکی نمیشه زدن اون موقع هم که درخواست دوستی کردم داشتم دنبال یه نفر میگشتم که بیاد کمک که پیدا نشد!
راهش اینه که بری توی یک faction و اونجا معمولا افرادی هستن که کمک کنن.
یا اینکه اونجا منتظر بمونی یک نفر دیگه که همون باس رو میخواد بکشه بیاد بعد با اون تشکیل squad بدی.
البته veno باید بتونه farng رو solo کنه.

AliROCK
12-12-2010, 02:37
لول 30 venom با pet خیلی راحت میکشش frang که کاری نداره من خودم تکی کشتمش اصلا عضو fac هستی یا نه

p30 arman
12-12-2010, 16:40
اره هستم zelanze اسمش هست

Alex merccer
15-12-2010, 17:50
سلام من لول 9 هستم می خوام اسکیل هاشو وا کنم وا نمیشه.با اینکه اسپریت و پول به اندازه کافی دارم .assassin هم هستم.باید چیکار کنم؟(کامل توضیح بدین)

p30 arman
15-12-2010, 20:55
ببرین معموریت spiritual cultivation داری ؟؟ اگه داری اول اون رو باید انجام بدی

Alex merccer
15-12-2010, 22:11
یک سوال chi چی هست؟ برای یکی از این skill هام که می خوام بزنم میگه 30 تا chi لازم داری

AliROCK
16-12-2010, 01:01
chi برای اجرای بعضی اسکیل ها لازمه
spiritual cultivation انجام بده

kh234
16-12-2010, 01:11
یک سوال chi چی هست؟ برای یکی از این skill هام که می خوام بزنم میگه 30 تا chi لازم داری
chi با حمله کردن به mob ها بدست میاد یا با انجام skill ها مثلا buff یا heal کردن یعنی مثل مانا نیست که خود به خود پر بشه.با هر حمله یک مقدار chi بدست میاری.در شروع ظرفیت chi برابر با 100 هست.ولی در لولهای بالاتر 29-59 و89 با انجام culti این ظرفیت افزایش پیدا میکنه.روی genie هم یک skill هست که chi رو افزایش میده.

در مورد skill ها بعضی skill ها محدودیت لول دارن و بعضی رو باید skill پیش نیازش رو یاد بگیری تا بتونی اون skill رو یاد بگیری.
همه skill ها هم یک cultivation خاصی رو نیاز دارن که تا به اون درجه cultivation نرسی نمیتونی اون skill رو یاد بگیری.

p30 arman
16-12-2010, 14:45
راستی mana جینی رو چطوری بالا ببرم ؟؟؟؟

راستی یه ماموریت گیرم اومده قرمز رنگه! و گفته باید بری به hall of deception
کجا هست این جا؟؟؟پیداش نکردم!

و انکه سلاح بنفش از کجا گیرم میاد؟

kh234
16-12-2010, 15:47
راستی mana جینی رو چطوری بالا ببرم ؟؟؟؟

راستی یه ماموریت گیرم اومده قرمز رنگه! و گفته باید بری به hall of deception
کجا هست این جا؟؟؟پیداش نکردم!

و انکه سلاح بنفش از کجا گیرم میاد؟
hall of deception توی secret passage هست در شمال archo .روی نقشه نگاه کنی یک dungeon در شمال archo میبینی.
سلاح بنفش همون سلاحهای سه ستاره هست که درخششون ابی یا تقریبا بنفش رنگ هست.ممکنه با ساختن در black smith به دست بیاد یا به عنوان جایزه از بعضی quest ها.از auction house هم می تونی بخری.ولی همون ماموریت weapon token رو که انجام بدی (همون ماموریت قرمز) یک سلاح legendary بهت میده (البته mold هست باید ساخته بشه) که خیلی از سلاح بنفش بهتره و درخشش زرد رنگ داره.
در مورد مانای genie یا همون stamina هم باید یک سری سنگ به خوردش بدی.مثل سنگهایی که از decompose کردن سلاحها و زره ها بدست میاد.با perfect stone هم میشه که از بعضی ماموریتها به عنوان جایزه میکیری یا توی catshop ها میفروشن.از اون ادم برفی ها هم سنگهایی drop میشه که همین خاصیت رو دارن.

p30 arman
16-12-2010, 20:55
نحوه لول اپ شدن مونت پروازی چطوریه؟
و سوال دوم اینکه برای ساخت یه زره leg یه ایتمی میخواد به نام sorcerevis robe flava اگه درست نوشته باشم. میخواستم بدونم کجا گیر میاد و قیمت حدودی خریدش از cat shop ها چقدره

kh234
16-12-2010, 22:17
نحوه لول اپ شدن مونت پروازی چطوریه؟
و سوال دوم اینکه برای ساخت یه زره leg یه ایتمی میخواد به نام sorcerevis robe flava اگه درست نوشته باشم. میخواستم بدونم کجا گیر میاد و قیمت حدودی خریدش از cat shop ها چقدره
یک ایتمی بنام wind widget هست که باید برای ارتقای سرعت اون رو داشته باشی.توی cat shop ها میتونی پیداشون کنی.
بسته به اینکه سرعت فعلی fly mount جقدر باشه برای افزایش سرعتش به اندازه 0.5 m/s باید تعدادی مشخصی از این ایتم رو داشته باشی. توی شهر thousand stream یک forge هست برای ارتقای fly mount که باید بری اونجا و ارتقا رو انجام بدی.هرچی سرعت فعلی flymount بیشتر باشه،تعداد بیشتری از این wind widget ها لازمه.

اسم ایتم فکر کنم اشتباه باشه چون سرچ میکنم هیچی پیدا نمیکنم.
اینا رو بهتره توی auction house توی قسمت mold دنبالش بگردی.چون بین اون همه catshop خیلی سخته دنبالش گشتن.
قیمتشو نمیدونم ولی خودت در نظر بگیر به نسبت کیفیتش چقدر می ارزه.توی همون auction house هم اگه چند تا از اون ایتم باشه میتونی قیمت تقریبیش رو بدست بیاری.

Alex merccer
17-12-2010, 08:23
سلام
یک سوال
dragon quest چیه.آخه یک تعداد آیتم دارم نوشته required for dragon quest.
بعدش هم یک اسم نوشته و یک عدد تو پرانتز.
یک سوال دیگه هم دارم بخوام یک چیزی بخرم سوارش بشم لول پند می خواد کمترینش و اینکه باید از کجا بخرم.قیمت هاشم هم اگه می دونین بگین.
آخرین سوال هم اینکه بهتری راه برای لول گیری انجام دادن کوئست هاست؟
یک سوال دیگه هم یادم اومد بگم.شماها تو کدوم سرور بازی می کنین؟

kh234
17-12-2010, 12:09
سلام
یک سوال
dragon quest چیه.آخه یک تعداد آیتم دارم نوشته required for dragon quest.
بعدش هم یک اسم نوشته و یک عدد تو پرانتز.
یک سوال دیگه هم دارم بخوام یک چیزی بخرم سوارش بشم لول پند می خواد کمترینش و اینکه باید از کجا بخرم.قیمت هاشم هم اگه می دونین بگین.
آخرین سوال هم اینکه بهتری راه برای لول گیری انجام دادن کوئست هاست؟
یک سوال دیگه هم یادم اومد بگم.شماها تو کدوم سرور بازی می کنین؟
dragon quest یک quest زنجیره ای هست که شما باید تعداد مشخصی از این ایتمها رو به یک npc بدین و بعد اونراهنماییتون میکنه به ماموریت بعدی.کلا ده مرحله داره.که در 5 مرحله باید تعدادی از این ایتمهای dragon quest رو به npc مربوطه بدین.در مرحله اخر هم باید یک باس رو بکشید.این ماموریت رو میتونید از لول 20 شروع کنید و هر چند بار بخواهید میتونید تکرارش کنید.بعد از اون هر 10 لول dq های جدید اضافه میشن که هر چه لول dq بالاتر باشه exp بیشتری میدi.اون عدد داخل پرانتز هم لول dq هست.با فروختن این ایتمها به npc هم میشه dragon point بدست اورد که با اون dragon point ها هم میشه جوایزی رو گرفت.با رفتن به لینک زیر میتونی ببینی که چقدر point داری و چه جوایزی میتونی دریافت کنی.

برای mount زمینی لول 40 باید باشی و برای mount پرنده به 30 که برسی میتونی یکی مجانی بگیری.البته یک ایتمهایی توی بوتیک هست که لول مورد نیاز رو کاهش میده.
قیمت mount زمینی ارزونترینش حدود 1 mil هست.توی auction house یا cat shop ها میتونی پیداشون کنی.پرنده ها هم به همین شکل البته قیمتهاشون بالاتره.

توی لولهای پایین تا لول 40 اگه hyper stone داشته باشی میتونی خیلی سریع بیای بالا.فقط با کشتن mob و بدون انجام quest .
قیمت هر کدو هم حدود 80-90 هزار تاهست.برای اینکه با سرعت لول رو بیاری بالا باید 5 تا از این hyper ها داشته باشی که مدت زمانش هم یک ساعت هست.یعنی اگه فعالش کنی تا یک ساعت exp که میگیری 12 برابر حالت معمول هست.هر وقت هم که بخوای میتونی متوقفش کنی.اینجوری اگه مثلا لول 20 باشی میتونی تو یکی دو ساعت 6-7 لول بری بالا.توی لولهای بالاتر پیشرفت کندتر میشه.از لول 30 ماموریتی هست به اسم crazy stone که میتونی هر روز انجام بدی و exp خوبی میده.از لول 40 هم میتونی bh رو شروع کنی.از لول 50 تا 60 رو میشه با oracle ii سریع طی کرد.که البته oracle هم یک ماموریتی هست که با پول میشه خرید و هر چند بار بخوای میشه تکرارش کرد توی catshop ها اینو میفروشن.باید یک mob رو بکشی و exp15000 میگیری. از 60 تا 80 رو هم با bh و crazy stone باید طی کنی.که یک مقدار طول میکشه.بعد از 80 هم میتونی بری FF که بهترین راه برای لول اپ کردن هست.
اگه پول برای hyper نداری تنها راهش همون انجام quest ها هست تا لول 40 .بعد از40 فقط bh و crazy stone کافیه چون quest ها exp خوبی نمیدن.

من توی سرور heavens tear هستم و بقیه توی dream weaver.البته یک character هم توی raging tide دارم که مدتیه اونو بازی نمیکنم.در کل بهتره همه کاراکترها توی یک سرور باشن که بشه بینشون پول یا ایتم رد و بدل کرد.

p30 arman
17-12-2010, 13:10
راستی این ماموریت crazy stones سنگ ها رو باید بخری؟؟؟؟؟
و این ماموریت های call of duty که میگیریم دیروز من باAliROC و یه سری از هم تیمیهاش رفتیم زدیم چه فایده ای داره؟? نه Exp خوبی داد نه ایتم خوبی ، یکی دیگه هم دارم میگه باید سرپرست sq human باشه اگه لون سرپرست sq باشه چه نفعی برای من داره؟؟

kh234
17-12-2010, 14:51
راستی این ماموریت crazy stones سنگ ها رو باید بخری؟؟؟؟؟
و این ماموریت های call of duty که میگیریم دیروز من باAliROC و یه سری از هم تیمیهاش رفتیم زدیم چه فایده ای داره؟? نه Exp خوبی داد نه ایتم خوبی ، یکی دیگه هم دارم میگه باید سرپرست sq human باشه اگه لون سرپرست sq باشه چه نفعی برای من داره؟؟
بله باید بخری از merchant .البته ارزون هست. برای لول 30-40 حدود 5000 سکه میشه.
fb یا همون call to duty ها رو ملت بیشتر برای reputation میرن وگرنه exp خوبی نمیده.البته گاهی mold می اندازه.بستگی به شانس هم داره.
کی میگه باید squad leader حتما human باشه؟خود quest? کدوم quest? همون call to duty ?
البته توی fb که همه اعضا اون exp رو میگیرن.

AliROCK
17-12-2010, 15:49
تو fb بعضی وقتها Mold هایی به قیمت 400k از boss میافته یا مثلا 10 تا gear ازش میریزه البته برا لول شما
لول بالاتر مولد های خفنتر هست
reputation کم باشه quest هم نمیگیری لیدر quest هم اصلا مهم نیست چی باشه.

Alex merccer
17-12-2010, 16:23
dragon quest یک quest زنجیره ای هست که شما باید تعداد مشخصی از این ایتمها رو به یک npc بدین و بعد اونراهنماییتون میکنه به ماموریت بعدی.کلا ده مرحله داره.که در 5 مرحله باید تعدادی از این ایتمهای dragon quest رو به npc مربوطه بدین.در مرحله اخر هم باید یک باس رو بکشید.این ماموریت رو میتونید از لول 20 شروع کنید و هر چند بار بخواهید میتونید تکرارش کنید.بعد از اون هر 10 لول dq های جدید اضافه میشن که هر چه لول dq بالاتر باشه exp بیشتری میدi.اون عدد داخل پرانتز هم لول dq هست.با فروختن این ایتمها به npc هم میشه dragon point بدست اورد که با اون dragon point ها هم میشه جوایزی رو گرفت.با رفتن به لینک زیر میتونی ببینی که چقدر point داری و چه جوایزی میتونی دریافت کنی.

برای mount زمینی لول 40 باید باشی و برای mount پرنده به 30 که برسی میتونی یکی مجانی بگیری.البته یک ایتمهایی توی بوتیک هست که لول مورد نیاز رو کاهش میده.
قیمت mount زمینی ارزونترینش حدود 1 mil هست.توی auction house یا cat shop ها میتونی پیداشون کنی.پرنده ها هم به همین شکل البته قیمتهاشون بالاتره.

توی لولهای پایین تا لول 40 اگه hyper stone داشته باشی میتونی خیلی سریع بیای بالا.فقط با کشتن mob و بدون انجام quest .
قیمت هر کدو هم حدود 80-90 هزار تاهست.برای اینکه با سرعت لول رو بیاری بالا باید 5 تا از این hyper ها داشته باشی که مدت زمانش هم یک ساعت هست.یعنی اگه فعالش کنی تا یک ساعت exp که میگیری 12 برابر حالت معمول هست.هر وقت هم که بخوای میتونی متوقفش کنی.اینجوری اگه مثلا لول 20 باشی میتونی تو یکی دو ساعت 6-7 لول بری بالا.توی لولهای بالاتر پیشرفت کندتر میشه.از لول 30 ماموریتی هست به اسم crazy stone که میتونی هر روز انجام بدی و exp خوبی میده.از لول 40 هم میتونی bh رو شروع کنی.از لول 50 تا 60 رو میشه با oracle ii سریع طی کرد.که البته oracle هم یک ماموریتی هست که با پول میشه خرید و هر چند بار بخوای میشه تکرارش کرد توی catshop ها اینو میفروشن.باید یک mob رو بکشی و exp15000 میگیری. از 60 تا 80 رو هم با bh و crazy stone باید طی کنی.که یک مقدار طول میکشه.بعد از 80 هم میتونی بری FF که بهترین راه برای لول اپ کردن هست.
اگه پول برای hyper نداری تنها راهش همون انجام quest ها هست تا لول 40 .بعد از40 فقط bh و crazy stone کافیه چون quest ها exp خوبی نمیدن.

من توی سرور heavens tear هستم و بقیه توی dream weaver.البته یک character هم توی raging tide دارم که مدتیه اونو بازی نمیکنم.در کل بهتره همه کاراکترها توی یک سرور باشن که بشه بینشون پول یا ایتم رد و بدل کرد.
این قسمت های قرمز رو اگه توضیح بدین ممنون می شم.و اینکه دوستانی که تو سرور dream weaver هستن اگه تونستن و خواستن به من کمک کنن یک اسکواد درست کنین من هم باشم بریم creep لول 70-80 بزنیم من یکم سریع لولم بره بالا(تو اسکواد باشیم exp پخش می شه دیگه؟) البته من فقط می تونم نگاه کنم چون لول 15 هستم.

kh234
17-12-2010, 17:39
این قسمت های قرمز رو اگه توضیح بدین ممنون می شم.و اینکه دوستانی که تو سرور dream weaver هستن اگه تونستن و خواستن به من کمک کنن یک اسکواد درست کنین من هم باشم بریم creep لول 70-80 بزنیم من یکم سریع لولم بره بالا(تو اسکواد باشیم exp پخش می شه دیگه؟) البته من فقط می تونم نگاه کنم چون لول 15 هستم.
hyperstone یک ایتمی هست که میتونید از catshop ها بخرید.برای استفاده باید حداقل 3 تا شو داشته باشید.بعد برای فعال سازی یک منویی هست که اونجا انتخاب میکنی که چند تاhyper مصرف بشه و مدتش چند ساعت باشه.با تعداد hyper بیشتر میتونی exp رو سریعتر بالا ببری.اگه مدت زمان انقضای hyper ها بیشتر باشه exp کمتری میگیری.بعد که انتخاب رو انجام دادی hyper ها ناپدید میشن و یک منو ظاهر میه که میگه چقدر از وقت hyper ها باقی مونده.یک دگمه activate هم هست که اونو بزنی تایمر شروع به کار میکنه و هروقت بخوای میتونی متوقفش کنی.نایمر به صفر برسه hyper ها از بین میرن.در زمانی که hyper ها فعال هستند و تایمر کار میکنه exp که میگیری چند برابر میشه.
mob به همون موجوداتی میگن که در کل محیط بازی وجود دارن و باید برای انجام ماموریتها یا گرفتن exp یا بدست اوردن ایتمها اونها رو بکشی.همون جک و جونورهای توی بازی.

crazy stone اسم یک ماموریت هست که روزی یک بار قابل انجام هست و باید تعدادی gem رو از merchant بخری و به یک npc تخویل بدی.ماموریت راحت و سریعی هست که exp خوبی میده.
bh یا bounty hunter هم یک ماموریت هست که باید یک boss رو توی یک dungeon بکشی و باید به شکل گروهی انجام بشه.چون تکی زورت نمیرسه.
FF هم اسم یک dungeon دیگه هست که mob ها و boss هاش exp خیلی خوبی میدن و اینجا همه از hyper استفاده میکنن تا exp ی که میگیرن چند برابر بشه.
oracle هم یک ماموریت هست که باید برای گرفتنش کتابش رو بخری و روش رایت کلیک کنی تا ماموریت فعال بشه.بعد یک mob که جون نسبتا زیادی داره میکشی و exp خوبی میگیری.

در ضمن توی squad به نسبت لول exp تقسیم میشه بنابراین اگه با squad لول بالا بخوای mob بکشی تقریبا هیچی exp گیرت نمیاد باید همه لولاشون نزدیک به هم باشه.البته در مورد quest ها میتونی از افراد لول بالا کمک بگیری.

kh234
17-12-2010, 17:50
در مورد reputation یک توضیح بدم که مهمترین کاربردش گرفتن rank هست.هر rank یک سری ایتم خیلی ارزشمند داره.مثلا rank 1 علاوه بر ring که نشانه داشتن rank1 هست یک سری زره هم میتونی بگیری که از زره های معمولی خیلی بهتره.لولهای بالاتر هم ایتمهای خاص خودشو داره.الان حداکثر rank 9 هست که باید 300000 rep داشته باشی تا بتونی زره و سلاحشو بگیری به اضافه یک سری ایتمهای دیگه که در مجموع بالای یک میلیارد سکه میشه.اما rank 8 بااین فروش اخیر بدست اوردنش خیلی راحتتر شده.یعنی کافیه 200000 rep داشته باشی.که rep badge رو هم اخیرا برای فروش با قیمت ارزون گذاشتن.با این 200000 rep میتونی یک سلاح خیلی خوب و زره chest ,leg و foot رو بدست بیاری.که حدودا میشه 70 میلیون سکه بازی یا 70 دلار.قبل از این فروش قیمتها حدودا 10 برابر بود یعنی برای rank8 باید 800 میلیون خرج میکردی.این ایتمهای rank به نسبت ایتمهای leg یا tt یا حتی nirvana ایتمای بهتری هستند.

C0OPeR
17-12-2010, 20:32
سلام
من از اول مهر پارسال بازی رو ول کردم ! یه اکانت داشتم دو تا کاراکتر داشت یکی لول 84 یکی لول 40 الان برگردم هنوز هستن ، پاک نشدن ؟!
بازی رو هم پاک کردم باید دوباره دانلود کنم -.-

kh234
17-12-2010, 21:27
سلام
من از اول مهر پارسال بازی رو ول کردم ! یه اکانت داشتم دو تا کاراکتر داشت یکی لول 84 یکی لول 40 الان برگردم هنوز هستن ، پاک نشدن ؟!
اره من خیلی ها رو دبدم که توفرومها میگفتن چند ماهه بازی رو ول کردن و الان برگشتن.نباید مشکلی باشه.اگه الان توی فروم تو اکانتت login کنی .میتونی لیست کاراکترهاتو ببینی.

hadi_gamer
17-12-2010, 21:47
سلام
سلام علی.خوبی؟کجایی تو پسر؟
میخوای دوباره شروع کنی؟
من میگم بیا JADE DYNASTY رو شروع کنیم ببینیم چطوره.این تکراری شده.اونم برای همین کمپانیه.

C0OPeR
18-12-2010, 00:24
اره من خیلی ها رو دبدم که توفرومها میگفتن چند ماهه بازی رو ول کردن و الان برگشتن.نباید مشکلی باشه.اگه الان توی فروم تو اکانتت login کنی .میتونی لیست کاراکترهاتو ببینی.
متاسفانه اکانتم پاک شده چه برسه به کاراکترا :41:

سلام علی.خوبی؟کجایی تو پسر؟
میخوای دوباره شروع کنی؟
من میگم بیا JADE DYNASTY رو شروع کنیم ببینیم چطوره.این تکراری شده.اونم برای همین کمپانیه.
سلام هادی جون . خوبم . تو خوبی ؟ :10:
راستش بس که بازی نکردم عقده ای شدم ... چندتا بازی تو همین سبک دانلود کردم نشستم بازی کردم به کل زده شدم ! همه مذخرف بودن ...واسه همین خواستم برگردم دوباره پرفکت بازی کنم (با اینکه تکراری بود) .
الان اینی که گفتی رو گذاشتم واسه دانلود :8: تورنتش سرعت پایین میده . با نرم افزار خودش دارم میگیرم . قابلیت ریزیوم هم داره ...

امیدوارم این یکی حالشو بده :31:

hadi_gamer
18-12-2010, 08:35
متاسفانه اکانتم پاک شده چه برسه به کاراکترا :41:

سلام هادی جون . خوبم . تو خوبی ؟ :10:
راستش بس که بازی نکردم عقده ای شدم ... چندتا بازی تو همین سبک دانلود کردم نشستم بازی کردم به کل زده شدم ! همه مذخرف بودن ...واسه همین خواستم برگردم دوباره پرفکت بازی کنم (با اینکه تکراری بود) .
الان اینی که گفتی رو گذاشتم واسه دانلود :8: تورنتش سرعت پایین میده . با نرم افزار خودش دارم میگیرم . قابلیت ریزیوم هم داره ...

امیدوارم این یکی حالشو بده :31:
از وقتی کاتا اومده من دیگه wow رو شارژ نکردم.فعلا که صفهای طولانی پشت ریلم های بلیز هستش اصلا نمیشه بازی کرد اگه شارژ کنی پول هدر دادی.من هم که وقت بازی ندارم.باورت میشه صف 2000 تایی تو بلیز:18:
گفتم یه بازی دیگه فعلا بکنم.البته هنوز شروع به دانلود نکردم.

C0OPeR
18-12-2010, 09:38
از وقتی کاتا اومده من دیگه wow رو شارژ نکردم.فعلا که صفهای طولانی پشت ریلم های بلیز هستش اصلا نمیشه بازی کرد اگه شارژ کنی پول هدر دادی.من هم که وقت بازی ندارم.باورت میشه صف 2000 تایی تو بلیز:18:
گفتم یه بازی دیگه فعلا بکنم.البته هنوز شروع به دانلود نکردم.

منم میخواستم بیام wow همین رو از بچه ها شنیدم :27:

AliROCK
19-12-2010, 15:34
یه سوال من یه سیستم 64 با ویندوز 64 بیتی دارم pw روش اجرا میشه مشکلی نداره؟

Shahroozs2
19-12-2010, 17:02
یه سوال من یه سیستم 64 با ویندوز 64 بیتی دارم pw روش اجرا میشه مشکلی نداره؟

خیالت راحت باشه به خوبی روی 64بیت جواب میده

hadi_gamer
19-12-2010, 20:31
منم میخواستم بیام wow همین رو از بچه ها شنیدم :27:
علی چی شد JD دانلود کردی؟برای من رو 99% اینترنتم قطع شد بعد نمیدونم چی کار کردم کل فایل دیلیت شد:31:
باید دوباره بذارم دانلود.

C0OPeR
19-12-2010, 20:43
علی چی شد JD دانلود کردی؟برای من رو 99% اینترنتم قطع شد بعد نمیدونم چی کار کردم کل فایل دیلیت شد:31:
باید دوباره بذارم دانلود.

آره . دیروز دانلود کردم مشکلی هم نداشت راحت نصب شد ، آپدیت هم شد ... ولی باورت میشه هنوز وقت نکردم بازش کنم ! :41:
فرداشب کارم تموم میشه ایشالا شروع میکنم :46:

hadi_gamer
19-12-2010, 20:45
چند مگ آپدیت داره یعد از نصب؟

C0OPeR
19-12-2010, 20:55
یه فایل آپدیت 150 مگی داره از 199 میرسونه به 227 . همین

C0OPeR
20-12-2010, 18:20
هادی بازیش خیلی شیرینه :دی (البته در نگاه اول) هنوز نمیشه تصمیم درستی گرفت !
سبکش همون پرفکت هستش ولی روی گرافیکش و به خصوص موزیک های زیباش خیلی کار شده . باید بازی کنم تا نظر قطعی رو بدم ...
رفتم توی سرور Shura-en
ریلم شماره 2

اینم کاراکترم ....

من عاشق موزیک های پرفکت بودم و هر روز توی محل کارم همونا رو گوش میدم ولی موزیک های این یکی خفنتره :دی

p30 arman
20-12-2010, 21:15
راستی بچه ها روشی وجود داره که بشه موسیقی داخل بازی رو دلخواه انتخاب کرد حتا موسیقی های روی هارد؟؟؟؟

من از 10 امتیاز به موسیقی این بازی 2 میدم چون اصلا حس کشت و کشتار رو به ادم میده!!

kh234
20-12-2010, 21:48
راستی بچه ها روشی وجود داره که بشه موسیقی داخل بازی رو دلخواه انتخاب کرد حتا موسیقی های روی هارد؟؟؟؟

من از 10 امتیاز به موسیقی این بازی 2 میدم چون اصلا حس کشت و کشتار رو به ادم میده!!
قبلا میشد فایلهای موسیقی بازی رو با فایلهای مورد نظر خودمون جایگزین کرد.ولی الان این کار غیر قانونیه.
تنها راهش اینه که موسیقی داخل بازی رو خاموش کنی و از روی هارد چند تا اهنگ به playlist اضافه کنی و وارد بازی بشی.

hadi_gamer
20-12-2010, 23:39
هادی بازیش خیلی شیرینه :دی (البته در نگاه اول) هنوز نمیشه تصمیم درستی گرفت !
سبکش همون پرفکت هستش ولی روی گرافیکش و به خصوص موزیک های زیباش خیلی کار شده . باید بازی کنم تا نظر قطعی رو بدم ...
رفتم توی سرور Shura-en
ریلم شماره 2

اینم کاراکترم ....

من عاشق موزیک های پرفکت بودم و هر روز توی محل کارم همونا رو گوش میدم ولی موزیک های این یکی خفنتره :دی
بهتره بریم تو تاپیک خودش بحث کنیم.تاپیکش تو بازیهای آنلاین و شبکه ای هست.
حداقل یه سرور pvp میرفتی.من میگم بریم سرور pvp .
راستی چه کلاسی برداشتی؟

AliROCK
21-12-2010, 15:56
اقا اینجا تاپیک PWI هست یا jd ؟؟

C0OPeR
21-12-2010, 22:08
اقا اینجا تاپیک PWI هست یا jd ؟؟

شرمنده :31:
هر چند هر دو تقریبا شبیه به هم هستن و ساخت یه شرکت ...
نمیدونستم تاپیک داره . توی تاپیک خودش ادامه دادم .

AliROCK
29-12-2010, 13:50
اقا یکی ما رو روشن کنه :34:این sage&demon دقیقا چیه فقط فهمیدم sage برای sin ها بهتره(خسته نباشم!)

kh234
29-12-2010, 20:09
اقا یکی ما رو روشن کنه :34:این sage&demon دقیقا چیه فقط فهمیدم sage برای sin ها بهتره(خسته نباشم!)
وقتی که spiritual cultivation لول 89 رو انجام میدی باید تعیین کنی که می خوای sage باشی یا demon .هر کدوم از اینها skill های خاص خودشون رو دارند.ضمن اینکه fb99 اونها هم متفاوت هست.
تا قبل از لول 89 میتونی skill ها رو تا لول 10 اپگرید کنی.بعد از اینکه sage یا demon رو انتخاب کردی
میتونی لول 11 هر skill رو هم بگیری، که skill های لول 11 برای sage و demon متفاوت هستند.ضمن اینکه دو تا skill مجانی هم غیر از skill های لول 11 میگیری که یکیش triple spark هست که برای اجرا به 3 تا spark نیاز داره و مهارت خیلی مفیدی هست.
برای اینکه مسیرتو انتخاب کنی باید skill های هر دو گروه رو ببینی و مقایسه کنی.
در ضمن وقتی sage یا demon رو گرفتی میتونی وارد sage world و demon world بشی که دروازه ورودیشون در thousand stream هست و fb99 هم در اونجا قرار داره.

p30 arman
11-01-2011, 19:17
اقا مثل اینکه میخواد نسخه جدید بیاد؟genesis اگه درست نوشته باشم بعد خودش اپدیت میکنه یا باید دستی بری اپدیت بگیری؟؟

kh234
12-01-2011, 17:52
اقا مثل اینکه میخواد نسخه جدید بیاد؟genesis اگه درست نوشته باشم بعد خودش اپدیت میکنه یا باید دستی بری اپدیت بگیری؟؟
گفتن توی فوریه میاد.در مود update هم هر دو شکل امکان پذیره.

AliROCK
16-01-2011, 04:18
اقا ما لول 73 شدیم فردا میشیم 74 کی fc میگیریم؟!!

kh234
16-01-2011, 12:03
اقا ما لول 73 شدیم فردا میشیم 74 کی fc میگیریم؟!!
هر لولی باشی میتونی بری FF ولی زیر 75 من ندیدم کسی squad تشکیل بده.معمولا 80 به بعد میرن FF .از 75-80 هم میشه ولی هم squad خیلی سخت پیدا میشه هم احتمال اینکه وسط کار squad wipe بشه هست،چون افراد تو اون لول کم تجربه هستند و بیشتر اشتباه میکنن.

p30 arman
16-01-2011, 20:26
من سیستمم خرابه شاید تا چند هفته دیگه نتونم بیام اکانتم پاک نمیشه؟؟؟

kh234
17-01-2011, 12:14
من سیستمم خرابه شاید تا چند هفته دیگه نتونم بیام اکانتم پاک نمیشه؟؟؟
تا چند ماه هم نیای چیزی نمیشه.

AliROCK
17-01-2011, 17:40
نه پاک نمیشه
خوب این fc اصلا چیه quest از کجا باید بگیریمش

kh234
17-01-2011, 18:06
نه پاک نمیشه
خوب این fc اصلا چیه quest از کجا باید بگیریمش
همون forgotten frost land یا frost covered city هست.
مکانش در شمال thousand stream هست.
یک dungeon هست که کشتن موبها و باسهاش exp خیلی خوبی میده.برای باز کردن درش باید یک لول 85 یا بالاتر توی squad باشه ولی بقیه مهم نیست چه لولی باشند.البته بین کمترین و بیشترین لول در squad بیش از 10 تا نباید اختلاف باشه وگرنه لول بالاها بیشتر exp رو میگیرن و به لول پایینها چیزی نمیرسه.بهتره وقتی میری اونجا حتما hyper stone داشته باشی و روی باسها و یک جایی که بهش میگن big room اون رو فعال کنی.در کل توی لولهای پایین 3-4 ساعت طول میکشه که تمومش کنی.بعضی ها هم فقط big room رو تموم میکنن و بقیش رو نمیرن.چون اونجا بیشترین exp رو میتونی بگیری.توی لولهای بالاتر میشه زیر یک ساعت هم با یک squad خوب تمومش کرد.
در ضمن اگه 85 یا بالاتر باشی یک مجموعه quest هایی هست که اگه اونها رو بگیری و dungeon رو تموم کنی یک جایزه میگیری که جایزش بستگی به شانس داره.خیلی اوقات 50 تا magic stone هست.گاهی هم gem میده که میتونی به زره و سلاحت اضافه کنی.

AliROCK
02-02-2011, 13:58
طبق اعلام سایت pw بسته genesis در تاریخ 2 مارچ 2011 منتشر میشه.

AliROCK
05-02-2011, 18:44
این venomancer ما لول 61 جونورش لول 49:31: الان چی کار کنم پت سریع لول اپ شه یکی گفت باید بری تو cube of fate
خوب اونجا چی کار کنم الان کسی میدونه:18::wac:

kh234
06-02-2011, 13:43
این venomancer ما لول 61 جونورش لول 49:31: الان چی کار کنم پت سریع لول اپ شه یکی گفت باید بری تو cube of fate
خوب اونجا چی کار کنم الان کسی میدونه:18::wac:
توی room4 تعداد زیادی mob هست که با کشتنشون میتونی pet رو لول اپ کنی.البته باید شانس بیاری تاس که میندازی وارد اون room بشی.

AliROCK
14-02-2011, 04:07
اقا این room 4 چه حالی میده خدا قسمتتون کنه!
فقط یه مشکلی هست اونم تو همه بازیهای انلاین یه فکشن بالای 18+ درست نمیکنن هر چی بچه مچه 10 ساله 12 ساله تو بازیه ادم حالش به هم میخوره عین نی نی کوچولوهان! فقط یه فکشن هست که اونم بالای 30+ !

AliROCK
14-02-2011, 20:19
امشب یه fc زدیم به بدن 3 ساعت و 50 دقیقه طول کشید کم مونده بود reset شه:18:
یه سوال تو لول بالاتر موبا با boss ها قوی تر میشن یا نه فرقی نمیکنن؟ الا من لول 80 موبا 88 هستن

kh234
17-02-2011, 12:21
امشب یه fc زدیم به بدن 3 ساعت و 50 دقیقه طول کشید کم مونده بود reset شه:18:
یه سوال تو لول بالاتر موبا با boss ها قوی تر میشن یا نه فرقی نمیکنن؟ الا من لول 80 موبا 88 هستن
نه موبها و باشها هیچ فرقی نمیکنن.به همین دلیل هرچی لول بالاتر بره سریعتر تموم میشه.مثلا تو لول 85+ حدود 2 تا 2:30 ساعت طول میکشه. لولهای بالاتر اگه یک نفر aps توی squad باشه تو یک ساعت یا 75 دقیقه هم میشه تموم کرد.

kh234
17-02-2011, 12:28
اقا این room 4 چه حالی میده خدا قسمتتون کنه!
فقط یه مشکلی هست اونم تو همه بازیهای انلاین یه فکشن بالای 18+ درست نمیکنن هر چی بچه مچه 10 ساله 12 ساله تو بازیه ادم حالش به هم میخوره عین نی نی کوچولوهان! فقط یه فکشن هست که اونم بالای 30+ !
اتفاقا من ادم زن و بچه دار زیاد دیدم تو بازی.حتا ادم 70 ساله هم دیدم.
معمولا وسط کار میگن بچم اومد خونه برم بهش غذا بدم یا برم بچمو از مدرسه بیارم.یا زنم داره سرم غر میزنه.کلا همه سنی پیدا میشن تو بازی.

AliROCK
17-02-2011, 15:42
قبول دارم اتفاقا یه رفیق دارم تو ونکووره کاناداست 60 سالشه! ولی خب این بچه مچه ها اعصاب خورد میکنن یه توضیحی در مورد aps میدی منظور همون رنک 6 یا 5 هست؟:18:
لی*در ما 31 سالشه وسط BH ول کرد یهویی اونم cleric! گفتیم چی شد dc شد مرده نگو بچشو تو مدرسه کتک زدن داره بچشو اروم میکنه:18::27:

kh234
17-02-2011, 18:19
قبول دارم اتفاقا یه رفیق دارم تو ونکووره کاناداست 60 سالشه! ولی خب این بچه مچه ها اعصاب خورد میکنن یه توضیحی در مورد aps میدی منظور همون رنک 6 یا 5 هست؟:18:
لی*در ما 31 سالشه وسط BH ول کرد یهویی اونم cleric! گفتیم چی شد dc شد مرده نگو بچشو تو مدرسه کتک زدن داره بچشو اروم میکنه:18::27:
aps یعنی attack per second یا تعداد حملات در یک ثانیه.یک سری زره ها یا سلاحها هستند که بهشون میگن int- که اینا فاصله بین دو حمله رو کاهش میدن.مثلا 0.05 یا 0.1 ثانیه.اگه چند تا از این ایتمها داشته باشی تعداد حملات در ثانیه افزایش پیدا میکنه.که حداکثر می تونه به 5 aps برسه.در این حالت خیلی سریع می تونی به سه تا اسپارک برسی.بعد یک skill هست که سه تا اسپارک رو میگیره و قدرت حمله رو دو سه برابر میکنه.که وقتی به لول 89 رسیدی و sage یا demon گرفتی اونو بدست میاری.این skill 15 ثانیه دوام داره.اگه تو 5 aps باشی می تونی توی این 15 ثانیه دوباره 3 تا اسپارک رو بگیری و بلافاصله بعد از تموم شدن زمان اسپارک قبلی دو باره این skill رو اجرا کنی .این باعث میشه که اصطلاحا perma spark بشی یعنی دائما در حالت damage افزایش یافته حاصل ازspark باشی.ضمن اینکه به دلیل تعداد حملات بیشتر در یک ثانیه damage بیشتری هم در یک ثانیه وارد میکنی.بنابراین این باعث میشه خیلی سریعتر بتونی boss ها رو بکشی.البته 2.86 یا 4 aps هم خوبه ولی 5 خیلی بهتره.البته این ایتمهای int- خیلی هم گرونه.ارزونترینش 12-13 mil هست که همون زره tt 99 arm هست.ایتمهای دیگش خیلی گرونتره.مثلا decide که یک claw هست،حدود 70-80 mil قیمتش هست.البته این aps مخصوص کلاسهای melee هست مثل sin یا bm البته barb ها و archer ها هم میتونن از اون استفاده کنن.ولی ایتمهاش برای sin خیلی ارزونتر در میاد ضمن اینکه به دلیل داشتن critic rate بالا اونا می تونن damage بالاتری وارد کنن و با داشتن blood paint میتونن خیلی باسها رو solo کنن.به همین دلیله که sin کلاس پر طرفداری هست.
از طرفی چون کلاسهای magic نمیتونن از aps استفاده کنن عملا توی لولهای بالا بی خاصیت هستند (غیر از cleric که برای heal کردن مورد نیاز هست.)به همین دلیل حتی بعضی veno ها هم میانHA میشن تا بتونن از aps استفاده کنن.البته قدرت damage شون قابل مقایسه با کلاسهای melee نیست.

AliROCK
17-02-2011, 21:01
اهان من گفتم چی هست دمت گرم عالی توضیح دادی
اره من خیلی را رو دیدم با bp باس ها رو سولو میکنن کف کردم @.@

p30 arman
18-02-2011, 13:59
دوستان چطوری میشه یه متریال رو داخل نقشه پیدا کرد؟؟مثلا من دنبال nectar هستم از کجا بفهمم کجا ها وجود داره؟

kh234
18-02-2011, 14:05
دوستان چطوری میشه یه متریال رو داخل نقشه پیدا کرد؟؟مثلا من دنبال nectar هستم از کجا بفهمم کجا ها وجود داره؟
از این سایت مختصات همه نوع material رو می تونی پیدا کنی.
البته با ip ایران اجازه ورود نمیده.

p30 arman
21-02-2011, 23:03
فقط ما سه نفر pw بازی میکنیم؟:18:

AliROCK
22-02-2011, 04:10
من قصد جسارت ندارم ولی این بازی یه کم پول میخواد خیلی ها هم حال نمیکنن خرج کنن برا همین وسط راه کم میارن.

kh234
22-02-2011, 11:37
اره بدون پول خرج کردن بازی سختتر میشه.ولی من تا به حال هیچی پول خرج نکردم تو این بازی.
یک راه پول در اوردن اینه که این reputation ها که الان در فروش هست.بخرین بعد که فروش تموم شد قیمت چند برابر میشه و میتونید کلی سود کنید.من16 میلیون برای خرید اینا مصرف کردم.فکر میکنم بعد از تموم شدن فروش قیمتشون تا 4-5 برابر برسه و پول منم 4-5 برابر میشه.که اون موقع می تونم rank8 رو بگیرم.

p30 arman
22-02-2011, 17:41
اقا من میخوام gold بخرم برای مونت میخواستم بدونم fly mount بگیرم یا مونت زمینی؟؟

AliROCK
22-02-2011, 21:17
من جفتشو دارم:27:

kh234
22-02-2011, 22:18
اقا من میخوام gold بخرم برای مونت میخواستم بدونم fly mount بگیرم یا مونت زمینی؟؟
fly mount بخری بهتره.چون راحت از روی در و دیوارو کوه و تپه رد میشی یا میتونی موقع پرواز afk بشی.
در ضمن اگه با پول واقعی میخوای gold بخری بهتره اول اون gold رو توی بازی بفروشی و بعد،از auction house هرچی می خوای بخری.اینجوری خیلی ارزونتر در میاد.بقیه پول هم برای خودت می مونه.

p30 arman
22-02-2011, 22:35
من جفتشو دارم:27:
بابا بچه مایه دار!!!:31:

AliROCK
23-02-2011, 05:22
نه مخم کار میکنه موقعی که ارزون بود خریدم.

AliROCK
23-02-2011, 17:24
2 تا سوال یکم در مورد refine توضیح بدید و اینکه چه طوری به یکی پول بدیدم نه از طریق میل نه coin drop مثلا میخوای fee واین رو بدی.

kh234
23-02-2011, 20:54
برای دادن پول یا ایتم.روی طرف کلیک میکنید و بعد روی اواتار طرف که بالای صفحه ظاهر میشه رایت کلیک میکنید و بعد trade رو انتخاب می کنید.
در مورد refine یکی از راههای افزایش قدرت سلاحها یا زره refine هست.در مورد سلاح اینکار باعث افزایش قدرت حمله میشه و در مورد زره به hp اضافه میکنه.درمورد ornament هم mag res یا phys res یا evasion رو اضافه میکنه.برای refine از mirage استفاده میشه و حداکثر میشه تا 12 درجه کیفیت refine رو افزایش داد.بری اینکار باید پیش elder توی یکی از شهرهای اصلی بری.برای هردرجه refine سلاح 2 تا و برای سلاح وornament یک mirage لازم هست.وقتی که اقدام به refine میکنی احتمال داره موفق بشی یا اینکه موفق نشی.در صورت عدم موفقیت درجه refine صفر میشه و همه mirage های مصرفی هم از بین میره.هرچی درجه refine بالاتر بره احتمال موفقیت کمتره و هرچی لول ایتم مورد نظر بالاتر باشه بازهم احتمال موفقیت کمتره.
مثلا برای یک سلاح tt90 اگه بخوای تا +3 refine کنی خیلی احتمالش کمه و ممکنه تا 70-80 تا mirage هم مصرف کنی و موفق نشی.به همین دلیل کسانی که می خوان تا درجات بالا refine کنن از ایتمی به نام dragon orb استفاده میکنن که موفقیت refine رو قطعی میکنه.با این حال با استفاده از این ایتم هم هزینه refine خیلی بالاست.مثلا برای refine تا +5 حدود 15-16 میلیون پول لازمه.ایتمهای دیگه ای هم هستن که شانس refine رو افزایش میدن ولی استفاده از اونها هم ریسکی هست.یعنی ممکنه استفاده از اونها برای refine ، از dragon orb ارزونتر در بیاد یا گرونتر.درکل بهتره تا لول 100 برای refine هزینه نکنی و به همون 2 درجه refine قانع باشی ولی برای tt99 یا rank که ایتمهای اخر بازی هستند و دیگه تغییرشون نمیدی ارزش داره که برای refine شون هزینه کنی.

p30 arman
23-02-2011, 21:28
یه سوال الان قیمت هر gold 660 تا 690 هست اگه یه Gold بخریم و تمام اونو هایپر بخریم و دوباره هایپر هارو به قیمت 120 بفروشیم سود داره یا نه؟

AliROCK
24-02-2011, 00:56
اوه اوه شده 660 من ندیده بودم!! به نظره من الان اصلا خرید و فروش گولد نکن خیلی ریسک داره 860 بود یه زمانی نزدیک کریسمس 960k بود
هایپر الان 145k هست
خوب بعد از کلیک trade چی کار کنم؟ یه سوال دیگه اگه بخوام تو این حین یه ایتم هم بهش بفروشم چه طوری قیمت روش بزارم

kh234
24-02-2011, 11:45
یه سوال الان قیمت هر gold 660 تا 690 هست اگه یه Gold بخریم و تمام اونو هایپر بخریم و دوباره هایپر هارو به قیمت 120 بفروشیم سود داره یا نه؟
هر 100 تا silver برابر با یک gold هست.با توجه به قیمت gold اگه همون 660 هم بگیریم.حساب کن هر hyper چقدر درمیاد.اگه حتی هر hyper قیمتش 50 silver یعنی نیم gold باشه قیمت هر کدومش 330000 در میاد یعنی کلی ضرر.بهتره باهاش reputation بخری البته اگه هنوز 10 silver هست.بعدن قیمتش 4-5 برابر میشه.کلی سود میکنی.

kh234
24-02-2011, 12:01
اوه اوه شده 660 من ندیده بودم!! به نظره من الان اصلا خرید و فروش گولد نکن خیلی ریسک داره 860 بود یه زمانی نزدیک کریسمس 960k بود
هایپر الان 145k هست
خوب بعد از کلیک trade چی کار کنم؟ یه سوال دیگه اگه بخوام تو این حین یه ایتم هم بهش بفروشم چه طوری قیمت روش بزارم
بعد از trade یک پنجره باز میشه که میتونی ایتمهای مورد نظر رو اونجا drag کنی(در قسمت پایین پنجره) و طرف مقابل هم همین کارو در قسمت بالا اجام میده و بعد باید هر دو accept رو بزنید تا معامله لنجام بشه.برای ردو بدل کردن پول یک علامت سکه پایین همون پنجره هست،روی اون کلیک کن و مقدار پول مورد نظرت رو وارد کن.قیمت هم باید با خود طرف قبلش در موردش به نتیجه برسید.
البته اگه منظورت از قیمت گذاری مثل اون catshop ها هست که E رو میزنی و بعد در قسمت trade اون ایکون دومی از سمت چپ رو انتخاب میکنی.بعد هر ایتمی که خواستی به قسمت sell میکشی و قیمتش رو وارد میکنی و بعد برای فروشگاه اسم میگذاری و done رو میزنی وتبدیل میشی به catshop.

AliROCK
24-02-2011, 14:48
نه میدونم catshop چه طوریه همون fee wine مهم بود ممنان.
راستی این متریال های لول 5 رو چه طوری فارم کنیم تو hell هست؟
من میخوام برا weapon token واین درست کنم چه طوری برم اونجا باید squad باشی؟

kh234
25-02-2011, 11:40
نه میدونم catshop چه طوریه همون fee wine مهم بود ممنان.
راستی این متریال های لول 5 رو چه طوری فارم کنیم تو hell هست؟
من میخوام برا weapon token واین درست کنم چه طوری برم اونجا باید squad باشی؟
این متریالها رو هم توی sage world و هم در demon world میتونی پیدا کنی.برای ورود باید لول 89 باشی و cultivation رو انجام بدی و sage یا demon رو بگیری.بعد میتونی وارد هر دو بشی.نیازی هم به squad نیست.

AliROCK
25-02-2011, 17:01
ایول من میگم میرم دم در زنگ میزنم کسی باز نمیکنه نگو لول89 میخواد راستی این hell کجاست همون demon world هست؟

p30 arman
25-02-2011, 17:42
راستی محدودیتی در روز برای استفاده از wine وجود داره؟

برای bh29 باببو استفاده کردم جالب بود!:31: