PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت tv صدا پخش نمی کند

haroonrezaei
19-07-2009, 16:09
من يک کارت tv از نوع xfire خريده ام سيم آنتن را به کارت وصل کرده ام کابل صدا را از Audio out کارت tv به Lin in کارت صدا وصل کرده ام درايور کارت tv و نرم افزار winpvr که به همراه cd کارت tv بود را نيز نصب کرده ام.
اما مشکل اين است که تصوير پخش مي شود ولي صدا پخش نمي شود نمي دانم مشکل از کجا است. مشخصات سيستم نيز
ويندوز ايکس پي مادربورد asus p5ad2-e کارت صدا نيز onboard است cmedia high defintion audio است. لطفا راهنمايي نماييد ممنون

mehdi1368
19-07-2009, 16:20
من يک کارت tv از نوع xfire خريده ام سيم آنتن را به کارت وصل کرده ام کابل صدا را از Audio out کارت tv به Lin in کارت صدا وصل کرده ام درايور کارت tv و نرم افزار winpvr که به همراه cd کارت tv بود را نيز نصب کرده ام.
اما مشکل اين است که تصوير پخش مي شود ولي صدا پخش نمي شود نمي دانم مشکل از کجا است. مشخصات سيستم نيز
ويندوز ايکس پي مادربورد asus p5ad2-e کارت صدا نيز onboard است cmedia high defintion audio است. لطفا راهنمايي نماييد ممنون

سلام
خروجی صدای کارت tvرو به وردی مادربرد وصل کن بین درست میشه یا نه؟

Black Eyes
22-07-2009, 11:03

اول از همه فیش اسپیکر رو مستقیما به خروجی کارت تی وی (line out ) بزن اگه صدا داشتی یه کابل که هر دو سرش عین فیش اسپیکر هست گیر یه سمتش رو بزن به line in کارت صدا و یه سمتش رو بزن به line out کارت تی وی معمولا رنگ اینا آبی هست