PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال فکس با مودم adsl

arash77
19-07-2009, 12:00
دوستان مودم adsl که من استفاده میکنم symphony sy602 هست میخواستم ببینم میشه به فکس هم تبدیلش کرد؟

hashem_wolf
20-07-2009, 14:44
در این مورد این فکر کنم کار شما رو راه بندازه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash77
05-08-2009, 11:23
دوست عزیز
میخواستم ببینم این آدرسیو که دادین تو ایران هم عمل میکنه
ظاهرا ثبت نام و این داستانهارو داره

در این مورد این فکر کنم کار شما رو راه بندازه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

darvish1900
06-08-2009, 20:27
نه دوست عزیزمودماهای ADSl قابلیت شماره گیری نداشته و نمیتوانید فکس انجام دهید.
فکس به خارج رو هم که دوستمون در بالا گفتند

mahtab_6415
29-03-2010, 20:53
مهتاب
میخواستم ببینم هیچ مودم IDSL نمی تونه فکس ارسال کنه ؟

Sina_P30
29-05-2010, 15:58
دوستان عزیز
سلام
من یک مودم adsl دارم و الان با اون میرم اینترنت البته قبل از این چون اینترنت dial-up داشتم یه فاکس مودم دارم. چطور میشه از اون مودم به عنوان فکس استفاده کنم ولی اینترنت من adsl باشه؟
ممنون

تپل
21-07-2010, 00:10
یعنی هیچ راهی نداره؟

SiyahVash
23-07-2010, 19:21
دوستان عزیز
سلام
من یک مودم adsl دارم و الان با اون میرم اینترنت البته قبل از این چون اینترنت dial-up داشتم یه فاکس مودم دارم. چطور میشه از اون مودم به عنوان فکس استفاده کنم ولی اینترنت من adsl باشه؟
ممنون

سلام؛
خیلی ساده، شما یک خط به مودم قبلی تون بزنید، و با هر برنامه ای که می خواین (پیشنهاد من WinFax) فکس بفرستید و بگیرید.

pmmcdvd
15-07-2013, 09:27
نقل قول

از طریق DialUp که شنیدم نرم افزارهایی هست که میشه چنین کاری کرد. آیا از طریق اینترنت پرسرعت (ADSL) که نوع مودم هاش فرق می کنه هم چنین قابلیتی هست؟

پاسخ شما رو از موسسه ایران ستاپ می دهم:

تا اینجا که من مطالعه کردم همه دوستان در جهت Dial Up صحبت کردند در حالیکه پرسش شما ADSL یا همان اینترنت پرسرعت است.

دوست عزیز. پیش خود یک لحظه فکر کنید. اگر شما با ADSL که همیشه با آن آنلاین هستید قرار باشد به دستگاه فکس من فکس بفرستید اگر قصد مزاحمت داشته باشد با ارسال فکس های سیاه می توانید جوهر فکس من را تمام کنید. به همین دلیل دولت امریکا این قضیه را ممنوع کرده است و برای سازندگان چنین نرم افزاری در سراسر دنیا حکم قضایی در نظر گرفته است. همچنین نیاز به تکنولوژی خاصی دارد.

تنها بین دولت امریکا و کانادا توافق نامه ای نوشته شده است که یک سایت به نام eFax راه اندازی شود و شرکت ها و کمپانی های بزرگ و با اعتبار و شناخته شده (برای مثال Ford ، CocaCola ، Nike ، Canon و امثال این مارک ها) از طریق اعلام سوابق خود و سپس تأیید این دو کشور بتوانند از سرویس این سایت استفاده کنند. ضمناً کوچکترین مزاحمتی از طریق این سرویس ، مجرم را متحمل پرداخت جریمه سنگین و لغو عضویت در این سایت می کند.

بنابراین نه اینکه نشود با ADSL فکس فرستاد اما به دلیل مسائل امنیتی است که فعلاً تدابیری برای همگانی کردن این تکنولوژی اندیشه نشده است.

برای DialUp چون سرعت ارسال فکس زیاد نیست و همچنین نیاز به مودم DialUp ، خط تلفن و هزینه اینترنت و تلفن است بنابراین مزاحمت های اینچنینی کمتر صورت می گیرد اما باز هم دیده شده است که چنین کارهایی می کنند.

برای Dial Up که دوستان اشاره کردند نرم افزارها متعددی وجود داد که حرفه ای ترین آن محصول کمپانی Symantec است با نام WinFax Pro 10.04.

امیدوارم توضیحات مفید واقع شود.

Iran Setup [dot]com