PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوت مامبولرن و وردپرس و جوملا و نیوک...

leilash
19-07-2009, 04:53
سلام دوستان فرق این 4 تا در چیه؟؟؟ و بازم هست از نوع سایتهااا و توضیحات کاملی در مورده اینا میخواستم...

neopersia
19-07-2009, 08:02
اینایی که گفتید تو قسمت سیستمهای مدریت محتوا هر کدومشون یک تاپیک اختصاصی دارن میتونید به اونجا مراجعه کنید!

leilash
19-07-2009, 16:03
ممنونم از راهنمائیت مراجعه کردم اگه سر در میاوردم که اینجا سوال نمیکردم حاجی...

green_wave
20-07-2009, 08:44
من با وردپرس کار نکردم اما
جوملا ، جی پرشین ، میترا ، جومفا همگی بر مبنای مامبو نوشته شده اند که هر کدام با کمی تغییر یک نسخه جدید عرضه کرده اند
CMS های پایه مامبو بسیار کم حجم ، سبک و کار راه انداز هستند
ولی CMS های پایه نیوک بخاطر اینکه انجمن گفتگو همراه خود دارند حجم بالایی دارند و نسبت به مامبوها سنگین تر ، پیچیده و نصب آن نیز دشوارتر است. هاستینگ پیشرفته تری هم نیاز دارد
پیشنهاد می کنم سمت نیوک نری حتی اگر تالار گفتمان نیاز داشته باشی
نیوک دیر لود هست و باید اغلب بازدیدکنندگان ADSL داشته باشند تا مشکل بر نخورند
ترکیب یک مامبو و یک تالار گفتمان مجزا بسیار سریع تر و کارآمدتر است

leilash
28-07-2009, 05:10
ممنونم دوستا الان هم مامبو هم جوملا و هم نيوك رو نصبشون كردم...

ممنونم ميشم طرز كار باهاشون رو توضيح بدين...

MeHrDaD_MeNaY
28-07-2009, 15:57
هسته جوملا در نسخه 1.0.x مامبو بود که به غرورشون برخورد و جوملا 1.5.x رو بیرون دادند که هسته اونو خودشون نوشتند ، که کمو بیش همیشه با مشکلات امنیتی روبرو بوده

نیوک این چنین نیست که دیر لود شه یا چون تالار گفتمان داره سنگینه ؛یه خورده روی هاست فشار میاره

maryshayegh
04-08-2009, 00:13
دوستان اگه میشه یه توضیح کوچولو راجع به این چیزا بگین تا ما هم بفهمیم راجع به چی بحث می کنین کلمات جالبین !

tabriz-info
04-08-2009, 09:50
ممنونم دوستا الان هم مامبو هم جوملا و هم نيوك رو نصبشون كردم...

ممنونم ميشم طرز كار باهاشون رو توضيح بدين...

اینایی که گفتید تو قسمت سیستمهای مدریت محتوا هر کدومشون یک تاپیک اختصاصی دارن میتونید به اونجا مراجعه کنید!

دوست عزیز برای هر یک از این سیستم ها تاپیک در بخش مدیریت محتوا زده شده به اون بخش مراجعه کنید