PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Rapidbaz یا Rapidgo

ali_1372
18-07-2009, 22:19
سلام
من می خواستم یک اشتراک 6gb از یکی از این سایتا بگیرم
می خواستم بدونم کاربرانی که استفاده کردن سرعت و پشتیبانی کدومشون بهتر بوده ؟
آیا این اشتراکا روی دانلود اینترنتdial-up هم تاثیر می ذاره ؟ اگه می ذاره سرعت دانلود حدودا چقدر میشه؟
با تشکر

farzadshekoohi
18-07-2009, 23:18
با سلام والا رپیدباز معروف تر هست و دوست عزیز بر روی دیال آپ هم تاثیری نداره با اگه داره خیلی کم سرعتت بیشتر میشه

ali_1372
19-07-2009, 11:02
سلام
یعنی رو دایل آپ هیچ تاثیری نداره؟
بعد اینکه روی adsl چطور ؟ سرعت دانلود 64 حدودا چقدر میشه؟

Xo0oX
19-07-2009, 11:08
ار ریپیدباز بگیر چون خیلی اعتبارش بالا تر هست و قدیمی این ریپید گو تازه تاسیسه و انچنان هنوز خودشو نشون نداده.

amir_rahmani
19-07-2009, 11:10
از rapidbaz بگیر چون حداقل اسم و رسم داره...

ali_1372
19-07-2009, 11:21
ممنون از رپیدباز می گیرم.
بعد یه سوال این اشترک اصلا رو سرعت دانلود دایل آپ تاثیری نداره؟
روی adsl چطوره؟سرعت دانلود حدودا چقدر میشه؟

farzadshekoohi
19-07-2009, 11:42
با سلام خدمت شما دوست عزیز ببینید هر سرویسی که شما بر میدارید یک پهنایی داره مثلاٌ شما حداکثر می تونید با دیال آپ با 7 یا 8 دانلود کنید و دیگه هیچ ربطی به اینکه سرعتتون از این بیشتر بشه نداره
میدونید توی بعضی از این سیستم ها اومدن سرعت های بالا را محدود کردن واسه کاربران free و واسه سرعت های 512 به بالا کاربرد داره که شما وقتی اکانت رو میخری به همون سرعت بالای خودت دانلود میکنی . ماشا ا... ایران از بس هزینه هاش بالا هست کمتر کسی سرعتش بالای 512 هست .

amir_rahmani
19-07-2009, 11:46
بستگی داره ADSL را از کجا و با چه سرعتی بگیری...

ali_1372
19-07-2009, 12:12
ایول با همی دایل اپ میشه با سرعت 7 یا 8 دانلود کرد یعنی تقریبا 2 برابر میشه!!!
حالا هم اگر خواستم با سرعت بیشتری دانلود کنم یه سری به کافی نت میزنم!
آقا ممنونم.

chaparman
19-07-2009, 17:46
به نظر من هیچ کدوم مفت هم نمی ارزند برو یه رپیدلیچ روی یه هاست سی پانل دار بریز و مفت دانلود کن:20:

ali_1372
19-07-2009, 19:40
سلام
دوست عزیزchaparman اینی که میگی چجوریاست؟به چی نیاز داره؟
سرعتش چجوریه؟

chaparman
19-07-2009, 23:14
برو به تاپیک زیر اینجا پره از سایت های رپیدلیچ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
دوست عزیزchaparman اینی که میگی چجوریاست؟به چی نیاز داره؟
سرعتش چجوریه؟

moderntalking123
14-08-2009, 17:30
من هر دو رو امتحان کردم.
به نظر من rapidgo خیلی بهتره! البته سیستم این دو کاملا متفاوت هستند.
اگر دیال آپ هستی برات rapidgo رو پیشنهاد میکنم چون محدودیت 25 روزه رو نداره.
کلی هم دلیل دارم برای انتخاب rapidgo که حیف پست هام رو پاک کردن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ثبت نامش رایگانه برای تست

Elendil1
15-08-2009, 00:36
انتخاب این دو بسته به نیازتون متغیره ::

*اگر شما فایلی رو که مستقیم کردید ، رو برای عموم هم بخواید قرار بدید ، باید از رپیدباز استفاده کنید،چون اگر لینکی رو از رپیدگو بذارید ، و ملت دانلود کنن از اکانت شما کسر میشه، و این یکی از ضعف های این سیستم هست.
*رپیدگو چون فایل ها رو انتقال نمیده، سرعتش زیاده و حجم براش معنی نداره: برای مثال:شما 5 تا فایل 1گیگی رو هم بزارید زمان مستقیم شدنش برابر با 5 تا فایل 1 مگی و تو چندثانیه لینک های جدید رو بهتون میده. ولی رپیدباز چون فایل رو انتقال میده مدت زمان زیادی رو برای انتقال مصرف می کنه.
*فایل های رپیدباز شما بعد از تمام شدن اکانتتون، دیر با زود پاک میشن،ولی لینک های رپیدگو تا زمانی میمونن که لینک اصلی سالم باشه.
* فایل در هر دو سیستم قابلیت انتقال به سرورهای Humyo و Adrive رو داره .[Remote Upload]
* قیمت ها با هم تفاوت اندکی دارن ، ولی رپیدگو یکم ارزون تره .
حالا انتخاب با خودتون هست. موفق باشید...

vazirdaftar
21-08-2009, 16:55

*اگر شما فایلی رو که مستقیم کردید ، رو برای عموم هم بخواید قرار بدید ، باید از رپیدباز استفاده کنید،چون اگر لینکی رو از رپیدگو بذارید ، و ملت دانلود کنن از اکانت شما کسر میشه، و این یکی از ضعف های این سیستم هست.
*رپیدگو چون فایل ها رو انتقال نمیده، سرعتش زیاده و حجم براش معنی نداره: برای مثال:شما 5 تا فایل 1گیگی رو هم بزارید زمان مستقیم شدنش برابر با 5 تا فایل 1 مگی و تو چندثانیه لینک های جدید رو بهتون میده. ولی رپیدباز چون فایل رو انتقال میده مدت زمان زیادی رو برای انتقال مصرف می کنه.
*فایل های رپیدباز شما بعد از تمام شدن اکانتتون، دیر با زود پاک میشن،ولی لینک های رپیدگو تا زمانی میمونن که لینک اصلی سالم باشه.
* فایل در هر دو سیستم قابلیت انتقال به سرورهای Humyo و Adrive رو داره .[Remote Upload]
با عرض سلام وخسته نباشید
برای تورنت کدوم بهتره؟(حجم فایل خیلی زیاده)
با تشکر

moderntalking123
21-08-2009, 18:37
با عرض سلام وخسته نباشید
برای تورنت کدوم بهتره؟(حجم فایل خیلی زیاده)
با تشکر

اگه تورنتت بالای 300مگ باشه رپیدگو بهتره! چون هم وقتی کامل شد اطلاع رسانی میکنه (ایمیل) و هم اینکه میتونی چندین تورنت رو باهم بزاری دانلود بشه و بعدش بری برداری!:5:
اما رپیدباز فقط یک تورنت دانلود میکنه و به اندازه حجمش ازت کم میکنه و باید منتظر بمونی و تند تند سر بزنی و چک کنی...:13:
البته من مشکلاتی با تورنت رپیدباز داشتم که تو تاپیکش نگاه کنی نوشتم، اما هنوز تورنت رپیدگو رو امتحان نکردم چون ترجیح میدم فایلهای زیر 300 مگ رو خودم دانلود کنم چون به صرفه نیست.

SuB
26-08-2009, 14:48

چند تا سوال:
1- اگه رپیدگو فایل رو به سرور خودش منتقل نمی‌کنه چطوری این کار رو انجام میده؟
2- این محدودیت حجمی که نوشته، پنهای باند هست یا فضا؟

moderntalking123
26-08-2009, 15:07
چند تا سوال:
1- اگه رپیدگو فایل رو به سرور خودش منتقل نمی‌کنه چطوری این کار رو انجام میده؟
2- این محدودیت حجمی که نوشته، پنهای باند هست یا فضا؟

1- اگه ساده بخوام توضیح بدم مثل اینکه شما هرچی میخواهید دانلود کنید بیت به بیت موقتا وارد سرور میشه و همزمان به شما ارسال میشه! یعنی یک چیزی مثل پخش زنده LIVE

2- حجم فایلی که وارد کامپیوتر شما خواهد شد.
برعکس رپیدباز یعنی اگه فایل رو درخواست بدبد و وارد کامپیوترتون نشه چیزی از حجم کم نمیشه اما هرچقدر دانلود کنید همونقدر از اعتبارتون کم میشه و ربطی به پهنای باندتون نداره.:11:

Navid.H
26-08-2009, 23:43
rapidgo تا 62 Mb فقط تا 25 kb/s میده اما rapidbaz تا 20Mb سرعت دانلودت آزاده

Gregar
27-08-2009, 12:17
rapidgo تا 62 Mb فقط تا 25 kb/s میده اما rapidbaz تا 20Mb سرعت دانلودت آزاده

نه مشکل از سرعت خودت بوده. من با 50 تا هم دانلود کردم. فقط دو تا کانکشن هم میده واسه دانلود منیجر.