PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Metin2 رقیبی برای wow

ali_metal_357
18-07-2009, 17:11
بازی Metin 2 یکی از بهترین بازیهای آنلاین و رقیب اصلی بازی WoW می باشد که نظر بسیاری را به خود جلب کرده

است. از جمله مزایای این بازی می توان به :

* بازی کردن بدون هیچ محدودیتی

* داشتن گرافیک بالا

* داشتن شخصیت های واقعی

* اتصال به سرور با سرعت پایین خانگی (Dial up)

و.... می توان اشاره کرد که روز به روز به کاربران آن افزوده می شود.

شما از چهار شخصیت Warrior , assisan . mage , Sura در زن و مرد می توانید در یکی از سرزمینهای موجود در بازی

فعالیت خودتون رو شروع کنید.

مورد جالبی که در این بازی دیده می شود ازدواج است !!!

بله شما می تونید در این بازی وقتی به لول 25 رسیدید با یک دختر ازدواج کنید

بیش از این توضیح نمی دم چون فکر می کنم نیازی نیست از آنجایی که بازی wow طرفداران زیادی را به خود اختصاص

داده فکر میکنم این بازی نیز علاقه مندان زیادی را پیدا کند .

سایت بازی برای ثبت نام و لینک دانلود بازی رو می تونید از آدرس url زیر بیابید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi_gamer
18-07-2009, 18:50
سلام
بهتر بود تو همون تاپیک معرفی بازیهای آنلاین free معرفی میکردی.نیاز به تاپیک جداگانه نیست.
من در مورد این بازی هم تحقیق کردم.زیاد جالب نیست.یعنی بازیهایی که تو اون تاپیک معرفی شده همه از این سرتر هستن.اگه میخوای این سبک بازی کنی توصیه میکنم shaiya یاrohan blood feud رو بازی کن.که این rohan رو الان ما 3 نفریم که داریم دانلود میکنیم تا بازی کنیم.

ali_metal_357
18-07-2009, 18:57
سلام
بهتر بود تو همون تاپیک معرفی بازیهای آنلاین free معرفی میکردی.نیاز به تاپیک جداگانه نیست.
من در مورد این بازی هم تحقیق کردم.زیاد جالب نیست.یعنی بازیهایی که تو اون تاپیک معرفی شده همه از این سرتر هستن.اگه میخوای این سبک بازی کنی توصیه میکنم shaiya یاrohan blood feud رو بازی کن.که این rohan رو الان ما 3 نفریم که داریم دانلود میکنیم تا بازی کنیم.

اونایی که این بازی رو انجام دادن می دونن این بازی کلی راز و رمز داره اگر تو اون تاپیک می گفتم

سوالها هم اونجا پرسیده می شد و در نهایت اون تاپیک از موضوع اصلی خودش خارج می شد

برای همین تاپیک جدا زدم .

rohan رو اطلاعی ندارم ولی امروز حتما تاپیکش رو می خونم و اگر خوشم اومد به جمعتون می پیوندم

sajjadgameactor
25-07-2009, 10:20
بزرگترین مزیت این بازیحجم کمترش نسبت به رقیب هاس فقط 502mb و یک پچ 4mb که خیلی بی دردسر دانلود میشه