PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد يه ويروس كه از بين نميره

miladddd
17-07-2009, 23:45
سلام دوستان
(اول براي اينكه فونتم بعضي جاها مشكل داره معزرت مي خوام)
من شديدا با يه ويروسي در افتادم كه نمي دونم اسمش دقيقا جي هست
جند ساعت قبل xp نصب كردم و يه انتي ويروس نود 4 هم نصب كردم و كاملا به روزش كردم
ولي به محض اينكه يكي از درايوا رو باز ميكنم ويروسه فعال ميشه و نود هم اصلا شناساييش نميكنه
كار ويروسه اينه كه بخش زيادي از cpu رو اشغال ميكنه و روي هر درايوي هم كليك ميكنم درايوو تو يه بنجره جديد باز ميكنه و تو task manager هم جند تا فايل به صورت بسيار سريعي باز و بسته ميشه - جوري كه دقيق نميشه فهميد جه فايل هايي اند - ولي يكي از فايل هايي كه بخش زيادي از cpu رو كرفته ekrn.exe*32 هست كه هي غيب ميشه و دوباره مياد- تو msconfig هم رفتم و تمام startup ها رو بجز انتي ويروس disable كردم ولي بعد از ريست كه امدم نكاه كردم دوباره بعضي هاشون اومده بودن
يكيشون boot.ini هست كه هرجي ميبنديش بازم مياد
جند دفعه ويندوز عوض كردم و بلافاصله انتي ويروس نصب كردم و به روز كردم ولي فايده نداره
ولي انكار تو ويستا اين ويروسه كار نميكنه جون ويستام سالم بود-البته اونم باك كردم
خواهش ميكنم اكه كسي ميتونه راهنمايي كنه
وقعا موندم

saeed774
18-07-2009, 02:12
شما قبل از نصب ويندوز با برنامه زير فايل اتوران هاي ويروسي رو پاك كنين و در هنگام نصب سعي كنين از فول فرمت استفاده كنين نه از Quick و بعد از نصب ويندوز System Restore رو غير فعال كنين براي اين كار مسير زير رو دنبال كنين :
control panel > system > system Restore و تيك Turn Off رو بزنين .
از روي سيدي يا يك منبع موثق آنتي ويروس بنصبين و آپديت كنين و فول اسكن بزنين . قبل از نصب و اسكن روي هيچ كدوم از درايوا اصلا كليك نكنين . حتي فلش ديسك به سيستم وصل نكنين .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamedkia
18-07-2009, 19:50
انتی ویروس اوست را نصب کنید البته برای اینکه به روز شود آپدیت انرا قبلا تهیه نموده ودر حین نصب پیغام می دهد که آیا سیتم را از قسمت بوت پاکسازی کنم جواب بله داده و بزارید سیستم پاکسازی شود امیدوارم مشکلتان حل شود

MnX_2009
18-07-2009, 23:17
انتی ویروس اوست را نصب کنید البته برای اینکه به روز شود آپدیت انرا قبلا تهیه نموده ودر حین نصب پیغام می دهد که آیا سیتم را از قسمت بوت پاکسازی کنم جواب بله داده و بزارید سیستم پاکسازی شود امیدوارم مشکلتان حل شود

من با حامد موافقم
شما حتما از انتی ویروس avast استفاده کنید که کارایی که حامد توضیح دادند دارد و میتونی قبل از اینکه وارد محیط کاربری شوید سیستم را چک کنید

picher_s
19-07-2009, 09:00
من با حامد موافقم
شما حتما از انتی ویروس avast استفاده کنید که کارایی که حامد توضیح دادند دارد و میتونی قبل از اینکه وارد محیط کاربری شوید سیستم را چک کنید

لطفا اگه کسی می خواد در مورده نرم افزاره آنتی ویروس و انتخاب انتی ویروس بحث کنه بره به بخشه آنتی ویروس و نرم افزار های امنیتی.

تمام آنتی ویروسا سرویس دارند و سرویس هم قبل از Application ها اجرا میشه.

پس مشخصه ویروس Autorun دارید.

1-انو دون کن. هنگامه دون راهنما داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد logه مربوط به List process and taskش رو اینجا Pate کن.

اینها رو اجرا کنید.

2-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید.

Don Sylar
19-07-2009, 21:07
ویندوز جدید نصب کن ، انتی ویروس اویرا رو نصب کن و آپدیت کن ، وارد safemode بشو و سیستم رو اسکن کن.