PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كم كردن دماي سي پي يو

salazarsnape
17-07-2009, 22:15
سلام دوستان يه سوال دارم"
با كم كردن ولتاژ ميشه دماي سي پي يو رو كم كرد؟اگه ميشه چطور؟:46:

Kianoosh
18-07-2009, 04:00
سلام دوستان يه سوال دارم"
با كم كردن ولتاژ ميشه دماي سي پي يو رو كم كرد؟اگه ميشه چطور؟

سلام

بله تا حدودی ممکنه حد اقل مقدار ولتاژ برای پایداری. شما مین و پردازنده فن و دما رو بگو

salazarsnape
18-07-2009, 20:48
سلام

بله تا حدودی ممکنه حد اقل مقدار ولتاژ برای پایداری. شما مین و پردازنده فن و دما رو بگو

خيلي ممنون از جوابتون من دقيقا متوجه منظورتون نشدم اما فكر كنم اينا رو خواستيد:
دمااول 80-- بعد از 10 دقيقه بازي كردن به نود ميرسه و مجبور ميشم خاموش كنم
مدل سي پي يو:intel3.6 ghz
مادربورد: GA-945PL-S3P

Kianoosh
19-07-2009, 03:55
خيلي ممنون از جوابتون من دقيقا متوجه منظورتون نشدم اما فكر كنم اينا رو خواستيد:
دمااول 80-- بعد از 10 دقيقه بازي كردن به نود ميرسه و مجبور ميشم خاموش كنم
مدل سي پي يو:intel3.6 ghz
مادربورد: GA-945PL-S3P

د وست عزیز
گفتم تا حدود ی اونم و قتی که دما متوسط باشه این دمای بالا احتمال زیاد علتش چیز دیگه ای هست باز شما یه شات از CPU z بزار Vcore مشخص بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما فن استوک داری؟تهویه کیس چطوره؟دور فن؟فن رو دربیار تمیز کن روغن بزن خمیر سیلیکون جدید بزن بعد محکم جا بزن تستش کن اگه بازم دمای بالا داشتی(این دما اصلا مناسب نیست و خطر یه!:دی) بر و تو بایوس ببین اوضاع ولتاژ پردازنده چطوره؟اور که نکردی؟

khark11
19-07-2009, 09:41
د وست عزیز

شما فن استوک داری؟تهویه کیس چطوره؟دور فن؟فن رو دربیار تمیز کن روغن بزن خمیر سیلیکون جدید بزن بعد محکم جا بزن تستش کن اگه بازم دمای بالا داشتی(این دما اصلا مناسب نیست و خطر یه!:دی) بر و تو بایوس ببین اوضاع ولتاژ پردازنده چطوره؟اور که نکردی؟

همينا رو چك كن مشكلت حل ميشه، كاري به كم كردن ولتاژ سي پي يو نداشته باش كه اين راهش نيست!!

salazarsnape
19-07-2009, 22:36
شما فن استوک داری؟تهویه کیس چطوره؟دور فن؟فن رو دربیار تمیز کن روغن بزن خمیر سیلیکون جدید بزن بعد محکم جا بزن تستش کن اگه بازم دمای بالا داشتی(این دما اصلا مناسب نیست و خطر یه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif) بر و تو بایوس ببین اوضاع ولتاژ پردازنده چطوره؟اور که نکردی؟

اگه منظورتون از فن استوك فنيه كه همراه با خود سي پي يو هست آره دارم-دور فن هم نزديك به 2400-فن رو تميز كردم روغن زدم اما سيليكون نداره:19:-مگه سيليكون چقدر تاثير داره؟-اور هم نكردم-ممكنه خود سي پي يو مشكل داشته باشه يا يه قطعه ديگه؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابت كمكتون ممنون

Kianoosh
20-07-2009, 03:22
اما سيليكون نداره-مگه سيليكون چقدر تاثير داره؟

خیلی تاثیر داره!!!!:دی

شما یه خمیر نسبتا خوب بگیر بزن ببین چقدر کاهش دما خواهی داشت!

ممكنه خود سي پي يو مشكل داشته باشه يا يه قطعه ديگه؟!

احتمالش کمه ...