PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای انتقال اینترنت کامپیوتر به گوشی با هر روشی در ویندوز ویستا

!Bikhaneman!
17-07-2009, 19:58
سلام

چند وقتیه شدیدا نیاز مند اتصال گوشی به اینترنت برای آپدیت بعضی برنامه ها مثل دیکشنری گوشی شدم اما متاسفانه هیچ روشی برای اتصال گوشی به اینترنت تو ویندوز ویستا پیدا نکردم و این مشکل همه کسانی هست که مثل من ویستا دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چندجا روشهای مختلفی از جمله انتقال اینترنت از طریق بلوتوث رو دیدم اما فقط برای ویندوز XP ، و متاسفانه گزینه هایی که گفته میشد تو ویستا وجود نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اونجایی که لپ تاپ دارم، امکان تعویض ویندوز هم وجود نداره !! چون درایورام XP رو ساپورت نمیکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه کسی روشی بلده یا آدرس سایتی رو داره که آموزش داده باشه به هر زبانی ممنون میشم کمک کنید.

Smartis
22-07-2009, 10:29
دوست عزیز میتونی روش کانکت شدن نوکیا سری 60 -ورزن 3 - (برای مثال : نوکیا 5700 ) در اکس پی توضیح بدی؟ (خیلی نیازمندم!!!!!!! هرچه زودتر بهتر!!!!!)