PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک نرم افزار Gridgen

ali987
17-07-2009, 14:52
با سلام

به نرم افزار Gridgen احتیاج دارم. آخرین ورژن این نرم افزار برای ویندوز 15.4 است که از سایت خود شرکت سازنده ( pointwise.com ) قابل دانلود است( البته نسخه trial ). اگه بتونین کرکش رو در اختیارم بذارین خیلی ممنون میشم.

با تشکر

gap
19-07-2009, 12:00
با سلام

به نرم افزار Gridgen احتیاج دارم. آخرین ورژن این نرم افزار برای ویندوز 15.4 است که از سایت خود شرکت سازنده ( pointwise.com ) قابل دانلود است( البته نسخه trial ). اگه بتونین کرکش رو در اختیارم بذارین خیلی ممنون میشم.

با تشکر
برو اینجا و کرک ورژن مورد نظرتو دانلود کن(برای هر نسخه چندین کرک گذاشته،واسه همین نشد که اینجا بزارم):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali987
20-07-2009, 18:28
تو این سایت قبلا رفتم اما وقتی میخواستم کرک نسخه ای که دارم (15.1 R1) رو دانلود کنم فقط یه صفحه html میتونم دانلود کنم که توش نوشته link expired. اگه شما خودتون بتونین کرک این نسخه رو در اختیارم بذارین خیلی ممنون میشم. راستی کرک این نرم افزار ( تا جایی که من میدونم ) بیشتر از یک license یا key gen ساده است.

با تشکر،

Saleh
20-07-2009, 21:09
تو این سایت قبلا رفتم اما وقتی میخواستم کرک نسخه ای که دارم (15.1 R1) رو دانلود کنم فقط یه صفحه html میتونم دانلود کنم که توش نوشته link expired. اگه شما خودتون بتونین کرک این نسخه رو در اختیارم بذارین خیلی ممنون میشم. راستی کرک این نرم افزار ( تا جایی که من میدونم ) بیشتر از یک license یا key gen ساده است.

با تشکر،
سلام خدمت دوست محترم
از این فایل lic استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما توی پست اول نوشتین برای نسخه 15.4 کرک میخواهید و فعلا برای این نسخه کرکی نیست. با توجه به پست دومتون این فایل lic رو که برای نسخه 15.10 R1 هست گذاشتم.

موفق باشید! :46: