PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سئوال حیاتی و فوری!!

kumars1371
16-07-2009, 12:09
با سلام!
یک سئوا ل دارم که اگه تا شنبه جواب داده بشه خیلی ممنونم!
من یک تلویزیون LG مدل 37lb5 دارم یاهمون مدل تایم ماشین یا تایم شیفت دار!
این تلویزیون یک هارد(HDD) 80 گیگ در خودش داره وقابلیت ضبط رو هم داره!!
اما نکته اینجاست!
که من میخوام این برنامه های ضبط شده رو یه جوری به کامیوتر یا cd یا dvd منتقل کنم!
اما نمی دونم چه جوری!!!
پشت تلویزیون تنها out ای که داره یک AV است!!
و یک کابل rgb هم داره که pc هم پایینش نوشته!اما خبری از in و out نیست!
در کاتال.وگش هم چیزی ننوشته!!!
اگه بشه کاری کرد که صفحه تلویزیون رو مانیتورم نشون بده باز میشه با snag it از صفحه فیلم گرفت!!
خلاصه کمک!
قربانتون کیو

vioman
17-07-2009, 03:07
با سلام!
یک سئوا ل دارم که اگه تا شنبه جواب داده بشه خیلی ممنونم!
من یک تلویزیون LG مدل 37lb5 دارم یاهمون مدل تایم ماشین یا تایم شیفت دار!
این تلویزیون یک هارد(HDD) 80 گیگ در خودش داره وقابلیت ضبط رو هم داره!!
اما نکته اینجاست!
که من میخوام این برنامه های ضبط شده رو یه جوری به کامیوتر یا cd یا dvd منتقل کنم!
اما نمی دونم چه جوری!!!
پشت تلویزیون تنها out ای که داره یک AV است!!
و یک کابل rgb هم داره که pc هم پایینش نوشته!اما خبری از in و out نیست!
در کاتال.وگش هم چیزی ننوشته!!!
اگه بشه کاری کرد که صفحه تلویزیون رو مانیتورم نشون بده باز میشه با snag it از صفحه فیلم گرفت!!
خلاصه کمک!
قربانتون کیو

دوست عزیز

اینکه تصمیم داشته باشید تصاویر رو مانیتور انتقال بدید یک بحثه ، و انتقال تصاویر به سیستم یک بحث جداگانه.
اما هر دوی این روش ها وقتی مناسبه که ابزاری برای ضبط تصاویر وجود نداشته باشه و ما نیاز داشته باشیم تصاویر رو کپچر کنیم.
تلویزیون ها ، دوربین های هارد دار و ... دیگه نیاز به کپچر ندارند و مستقیما تصاویر و صدا رو در قالب یک فایل و حافظه یا هارد خودشون ذخیره میکنند.
در دوربین های هارد دار عمل انتقال تصاویر به سیستم با یک کپی ساده صورت میگره ، مطمئنن اگر تلویزیون شما هم دارای هارد باشه میشه این عمل کپی رو انجام داد به شرطی که دسترسی به حافظه یا هارد دستگاه امکان پذیر باشه.

اگر خروجی دیتا وجود نداشته باشه تنها راه دستیابی به هارد باز کردن دستگاه هستش ، البته هیچ تضمینی وجود نداره که هارد بوسیله ی اینترفیس های معمول به تیونر دستگاه متصل باشه.
اصلا شاید از حافظه های مخصوص روی برد استفاده شده باشه.

قبل از هر عملی با مشاورین فنی LG مشورت کنید ، LG خدمات پس از فروش مناسبی داره (حداقل خوب جواب میدن:46:)

موفق باشید:11: